Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.11.2011., 10:44   #811
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Jučer sam samo vidio da Ćorluka mora igrati na lijevom beku,pranjić strinić i takvi poluinvalidi nek jedu ćevape...
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 10:48   #812
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Mislim da jučerašnja igra ima više veze s prednošću od tri gola negoli s ičim drugim.

Pa, nisu isti igrači ni igrali
Zato mi je bilo zanimljivo gledat kako igra (ili ne igra) sinoćnja ekipa.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 10:49   #813
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Jučer sam samo vidio da Ćorluka mora igrati na lijevom beku,pranjić strinić i takvi poluinvalidi nek jedu ćevape...
ne znam zašto mu to nije prije dao da igra, U Cityu je neko vrijeme igrao to, i k tome vrlo dobro...

Jedna dobra skupina bila bi Ukrajina, Engleska, Hrvatska, Češka
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 12:15   #814
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor h4ze Pregled postova
Žalosno... Mater mu njemačku, našli jadnu Bosnu krasti

O boze, jesi ti gledao tekmu?

Pa da im je sudio 5 penala, ovi su svejedno toliko losi da bi dobili jos 6 komada vise....


Ajde ne blamiraj se, portugal je ocekivano napunio mrezu bosancima
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 12:17   #815
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
budemo dobili njemce 99% .. i normalno opet cemo ih naguzit
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 12:17   #816
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Činjenica je da je ovo i dalje ista reprezentacija koja više od 3g. nije bila odigrala korektnu utakmicu protiv solidnog protivnika, koja je propustila SP, koja se nije kvalificirala direktno na EP u najlakšoj skupini u povijesti kvalifikacija... I da nitko nije snosio odgovornost za te neuspjehe. Zato je malo nerealno očekivati da svi puše ove priče o povratku moćne Hrvatske i Bilićevom znanju.
I takva losa je uspjela kvalificirati se...gledajmo to sa pozitivne strane kako kazu ovdje navijaci

@Visage

Nogometna baza,infrastruktura,liga...u kakovom je stanju,a vama repka ne igra atraktivan nogomet...
Veselje kod pogodaka-pogledaj koju tekmu pa vidi reakcije svjetskih nogometnih faca-ko mali djecaci se smiju i skacu (Capello ne)
__________________
...help me understand the best I can...

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 16.11.2011. u 13:11. Razlog: ot...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 13:56   #817
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
vrlo dobro izdanje naših - još jedan put. turci opet natjerani u bezidejnost.

sad euro. svakako bi volio da izbjegnemo njemačku u bilo kojem pojavnom obliku. njihov 'price/performance' ratio je zastrašujući.

btw. kristina se raspucala sinoć, bosni nisu pomogla ni dva poklona od suca da se ozbiljnije suprostavi...
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 15:54   #818
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Gledajuci jucerasnju tekmu,skuzio sam ustvari sto je Hiddink mislio kad je rekao da je Modric najjaci igrac nase repke. Ako ste malo pratili tekmu kako treba,shvatili ste da je Modric jedini igrac u nasoj tekmi koji vrijedi milijune. VEZIST ,ne napadac,golgeter,obrambeni itd itd,kao sto neki ljudi ocekuju od njega. Vidio sam jednom u sredini takvu rupu u koju NITI JEDAN NAS IGRAC nije usao da mu Modric doda. Pogledajte npr OVAJ VIDEO u 3:30 minuti pa pogledajte o cemu pricam. Ov akvih situacija ima jako puno.On je sve napravio savrseno, navukao par igraca na sebe,otvorio rupu i NEMA KOME DODATI!. Pa pobogu,ako vrijedi toliko para,sta to znaci da sad treba zabijati,napadati,braniti, i jos da lijepo uzme rukavice i zamijeni Pletikosu jel? On je VEZIST,i kao takav vrijedi puno i po meni je odlican igrac.
Sljedeci igrac koji po meni danas u nasoj repki stvarno vrijedi i daje puno je Mandzukic. Pravi napadac. Trci,stisce, i stvarno je u formi. ZA razliku od prije 2 godine, jako je napredovao. Vjerojatno u glavi najvise. Sjetite se Klasnica kakve je milimetarske asistencije imao,a zabijao je malo,iako je bio napadac. Nije sve u zabijanju.
Olic,sta da kazem? O njemu se sve zna

Za ostale,nemam posebnih komentara osim da ponovim svoj post otprije par dana kad smo Tursku dobili:

Citiraj:
Kako stvari stoje,plasiranje na EP je veliki uspjeh ,a ako udjemo u polufinale, necu gledat tekmu jer ce me srce strefit

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 16.11.2011. u 16:05. Razlog: Tipfeleri
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 15:59   #819
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@Bruno_Rv

Jučer smo se derali kod frenda "Evo mađionačara" svaki put kada bi Modrić uzeo loptu. Uvijek navuće minimalno 2 ili 3 igrača na sebe, odnosno obavi svoj posao.
  Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 16:08   #820
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
@Bruno_Rv

Jučer smo se derali kod frenda "Evo mađionačara" svaki put kada bi Modrić uzeo loptu. Uvijek navuće minimalno 2 ili 3 igrača na sebe, odnosno obavi svoj posao.
Stvarno se ne istice u obranama ili u golovima,ali u sredini je car. Ostali igraci bi samo trebali koristiti njegovu glavu,ali to nije lako kad se u svakoj tekmi izmjeni 50% igraca.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 16:13   #821
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Vidim puno paušalnih komentara o tekmi, polovica je nije ni gledala ili je gledala povremeno...zanimljivo je da nitko ne komentira razliku u igri ekipe koja je istrčala sinoć vs one u Turskoj
Igra je na neki način uvjetovana prijašnjim rezultatom.
Da li je loša? Uopće.
Prvih 20 min smo igrali loše, makar bi se i o tome dali govoriti jer turci nisu ni tada imali neke jako izgledne situacije.
U obrani funkcioniramo jako dobro, turci nisu mogli nać rješenje kako doć do gola, u dvije tekme su imali manje prilike nego mi u jednom jučerašnjem poluvremenu.
Kasnije smo krenuli po gol i zakazalo je otvaranje igrača, nitko ne prati modrića, nema kome dodat lopu.
Ja sam zadovoljan jučer viđenim, i još jednom kažem: bolji smo protiv repki koje igraju nogomet a ne koje se zaključaju u svojih 16 metara.
Istaknuo bi jedino sebičnost srne kod one akcije jer on ima jako točne lopte i bez problema je mogao dodat jelaviću.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 16:31   #822
biljeg
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: kašina
Postovi: 68
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Gledajuci jucerasnju tekmu,skuzio sam ustvari sto je Hiddink mislio kad je rekao da je Modric najjaci igrac nase repke. Ako ste malo pratili tekmu kako treba,shvatili ste da je Modric jedini igrac u nasoj tekmi koji vrijedi milijune. VEZIST ,ne napadac,golgeter,obrambeni itd itd,kao sto neki ljudi ocekuju od njega. Vidio sam jednom u sredini takvu rupu u koju NITI JEDAN NAS IGRAC nije usao da mu Modric doda. Pogledajte npr OVAJ VIDEO u 3:30 minuti pa pogledajte o cemu pricam. Ov akvih situacija ima jako puno.On je sve napravio savrseno, navukao par igraca na sebe,otvorio rupu i NEMA KOME DODATI!. Pa pobogu,ako vrijedi toliko para,sta to znaci da sad treba zabijati,napadati,braniti, i jos da lijepo uzme rukavice i zamijeni Pletikosu jel? On je VEZIST,i kao takav vrijedi puno i po meni je odlican igrac.
Sljedeci igrac koji po meni danas u nasoj repki stvarno vrijedi i daje puno je Mandzukic. Pravi napadac. Trci,stisce, i stvarno je u formi. ZA razliku od prije 2 godine, jako je napredovao. Vjerojatno u glavi najvise. Sjetite se Klasnica kakve je milimetarske asistencije imao,a zabijao je malo,iako je bio napadac. Nije sve u zabijanju.
Olic,sta da kazem? O njemu se sve zna

Za ostale,nemam posebnih komentara osim da ponovim svoj post otprije par dana kad smo Tursku dobili:
nema kome dodat kad neznalica na klupi igra 4-4-2 s jednim centralnim veznim koji ne zna nista osim trcat i krsit. a i to radi bez mozga.
cim je rakitic zaigrao u sredini odma smo bili puno bolji, ali je brzo to genijalac neutralizirao uvodjenjem lopate jelavica.
biljeg je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 16:34   #823
h4ze
Premium
Moj komp
 
h4ze's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Amsterdam
Postovi: 179
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
sta pricas ti?? koju si tu utakmicu gledao uopce??
pa bosna je katastrofa od ekipe,mentalno gledajuci,to nije ekipa,svatko igra za sebe.kakav panj moras biti u glavi da se prepires sa sucem do te mjere da ti da drugi zuti i ubacis ekipu u govna?!
a sudac ,pa oprostio im je 2 penala,crveni pjanicu za onaj start na golmanu,dali su drugi gol iz ofsajda.. ma dobro su i prosli

iskreno mi je zao bosne ali realno nemaju oni sta trazit na euru.
Ti igraš tamo pa znaš kakva je atmosfera unutar ekipe?
Ta katastrofa od ekipe je trebala biti 1. u grupi, kraj jedne Francuske.
Pa jesi gledao prvu utakmicu protiv Portugala, u Zenici? Pokrivali su jedan drugog, 2 igrača su išla na CR-a itd. Stvarno mi nije jasno o čemu ti pričaš... Oni su došli do tuda upravo zato što igraju timski, a ne neke privatne utakmice.

U jednoj ovako bitnoj utakmici se daje drugi žuti zbog nekakvog prigovora? Da, ali samo Bosni

Kriterij tog dobrog suca je ovisio o tome na kojoj se polovici terena lopta nalazila.
Onaj Džekin karton, pa di to ima jebote
Istina, kasnije im je poklonio onaj gol iz zaleđa, ali je bilo kasno...
__________________
h4ze je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 16:48   #824
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Isuse boze, bosna da je trebala biti prva bila bi.

Isto tako, jucer nisu ni na trenutke bili blizu portugalu, ovi su igrali do 2-0, pa malo stali, pa opet poceli.


kakva mrtva bosna, nebo i zemlja razlika izmedu njih i portugala.

A o prvoj tekmi necu govoriti, jer ekipe kao portugal nemogu igrat na onakvim oranicama
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 16:51   #825
h4ze
Premium
Moj komp
 
h4ze's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Amsterdam
Postovi: 179
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Isuse boze, bosna da je trebala biti prva bila bi.
Ni u toj utakmici Francuska nije prošla na račun suca kao ni protiv Irske dve godine prije? Ok.
__________________
h4ze je offline   Reply With Quote