Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2020., 16:43   #5461
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Igram desparados 3 i odlicna je
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 16:55   #5462
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Nakon 2g pauze se vratio igrati World of Warships...

Nije se baš nešto promijenilo ali sa ekipom je i dalje zabavno

Ako vas tu ima koji i dalje igrate WOWs i želite igrat klanske možete mi se javiti na PM ili potražiti CCN klan i tam pošaljite request (samo recite da ste sa PCE)

Ima nas 10ak standardnih igrača, discord server na kojemu smo aktivni..dobri smo si sa drugim klanovima pa znamo igrat i u diviziji sa njima...
Neki zahtjevi su barem 2-3 T10 broda, i discord i da znate kaj treba raditi.

Svaki dan navečer nas ima barem 10ak tako da uvijek ima nekoga za diviziju.

Ako je netko zainteresiran za počet igru iz 0 ili se želi vratiti u igru nakon dužeg perioda ne igranja može iskoristiti ovaj invite link
https://warships.net/zg_mmax

Na linku
možete vidjeti što možete dobiti
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 11:07   #5463
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
Trenutno Ride 4 i Mafia Definitive edition
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 12:19   #5464
Must`
Premium
 
Must`'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
NieR: Automata. Uskoro stiže remaster originalnog NieRa pa rekoh da vidim mora li biti preorder ili ne.
Must` je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 19:28   #5465
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
AoE3 Definitive Edition...koliko dugo cu ga igrat....e to nisan siguran..
https://steamcommunity.com/app/93311...6555188828401/

4vs4 skirmish na mojoj kanti zna past na 25 fpsa
(ne 2k, ne 4k, ne 8k nego 1080p)
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 20:58   #5466
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
AoE3 Definitive Edition...koliko dugo cu ga igrat....e to nisan siguran..
https://steamcommunity.com/app/93311...6555188828401/

4vs4 skirmish na mojoj kanti zna past na 25 fpsa
(ne 2k, ne 4k, ne 8k nego 1080p)
kupio/videoteka vidim najjeftinij cd key ođe

https://www.hrkgame.com/en/games/pro...ign=allkeyshop

iako i dalje AI ima problem na vodenim mapama,tj mapama s otocima ne zna se prebacit na drugi otok??
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 23:05   #5467
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
da, vjerojatno je bolje pričekati još koji update ali i mod. Za orig iz 2005 najpoznatiji AI mod je bio Draugur AI;
https://aoe3.heavengames.com/downloa...php?fileid=316
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 23:49   #5468
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
za sad igram improvement mod i wars of liberty mod,možda i cjena još malo padne,da stari modovi rade na DE i da je bolje optimizirana bi odmah uzeo,ovako mogu čekat,88 kuna još pala cjena,za tu cjenu budem uzeo pa čekat update,na ovom hrkgamu ne piše do kad je akcija??

sad očekujemo age of mythology remaster.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 10:02   #5469
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Assetto Corsa Competizione - Navuko se na simulacije i gotovo je, nista drugo vise ne igram vec par mjeseci. Tu i tamo odigram koju rundu Dote 2 da mi digne zivce cisto da se ne opustim previse
Been there done that (iracing, ac, acc, rf2). Skužio da mi previse vremena ode na to i zadnjih par mjeseci rastavio rig i razmišljam si dal' da prodam komponente ili ne

I sad kad vidim neki dobar video ili novi content me povuče
nub je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 11:08   #5470
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,765
Mene spasava sto nemam adekvatan setup za volan... Sto i nije neka sreca jer igrao bi se, ali volan ove godine lezi u kutiji. Najbolja i najtuznija investicija u zabavu... A igrao bi se, a nemam adekvatan setup. Pogotovo sad kad mi je stol ujedno i work desk. Bitno da sam kupio sve igre na ovom svijetu haha Cak sam razmisljao i o playseatu onom sklopivom, samo me strah da mi i to ne krene smetati po kuci

Igram art of rally na gamepadu '(--,)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 11:19   #5471
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Resident evil 3 - iz videoteke posudio pa sad malo peglam i to čudo. Nisam igrao stare naslove pa ne mogu sudit. Sa serijalom sam se upoznao kroz 5 dio igre i meni je taj bio odličan. Sviđa mi se igra, znam da je prekratka ali eto - dok čekam cyberpunk treba nekako ubit vrijeme.
+1
Iako nije da se tako strogo treba paziti na svaki metak, svaki item u inventaru što čini dodatnu draž survival horora, ova igra mi je zabavna. Ako hoću mogu pustiti rocket launcher i igrati s gunom, assaul rifle-om. Mogu sam odabrati zadovoljavajuću točku između action i survival horora, moram priznati da je više na action strani. Dobro za play&forget.
elzel je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 13:22   #5472
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mene spasava sto nemam adekvatan setup za volan... Sto i nije neka sreca jer igrao bi se, ali volan ove godine lezi u kutiji. Najbolja i najtuznija investicija u zabavu... A igrao bi se, a nemam adekvatan setup. Pogotovo sad kad mi je stol ujedno i work desk. Bitno da sam kupio sve igre na ovom svijetu haha Cak sam razmisljao i o playseatu onom sklopivom, samo me strah da mi i to ne krene smetati po kuci

Igram art of rally na gamepadu '(--,)
Isto. Na živce mi je išao i manjak prostora. Desni dio stola mi je bio za "desktop" rad/igru, lijevi dio simlab rig gurnut do pola ispod stola. I onda bih motor na monitor armu micao ili lijevo iznad volana ili desno na "desktop" dio. Jedva je sve stalo. A i opet mi je falio triple screen/ultrawide za blisko utrkivanje.

Inicijalna ideja je bila, pa kaj, uletim na trku od 15-30-45 min. A u stvarnosti ode sat na zagrijavanje/vježbanje staze, 20 min na kvale i cca sat vremena na trku...ili sve odradiš pa te u trci netko skupi u prvom krugu

Super hobi, ali zahtjeva dosta vremena. Na kraju isto pimplam s gamepadom, trackmaniu tu i tamo
nub je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 20:30   #5473
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Isto. Na živce mi je išao i manjak prostora. Desni dio stola mi je bio za "desktop" rad/igru, lijevi dio simlab rig gurnut do pola ispod stola. I onda bih motor na monitor armu micao ili lijevo iznad volana ili desno na "desktop" dio. Jedva je sve stalo. A i opet mi je falio triple screen/ultrawide za blisko utrkivanje.

Inicijalna ideja je bila, pa kaj, uletim na trku od 15-30-45 min. A u stvarnosti ode sat na zagrijavanje/vježbanje staze, 20 min na kvale i cca sat vremena na trku...ili sve odradiš pa te u trci netko skupi u prvom krugu

Super hobi, ali zahtjeva dosta vremena. Na kraju isto pimplam s gamepadom, trackmaniu tu i tamo
Da, tak to ide... Ja sam krenuo sa G920 volanom na stolu, zavrsio na full kokpitu sa triple screenom i zauzeo cijelu jednu sobu s tim svim, a o novcima da ne pricam... mogao sam pravi auto kupit pa vozit hahah
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 20:47   #5474
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Imam osjećam da se 5% ljudi zapravo igra na tim volanima, a svi ostali ili prodaju vrlo brzo ili im stoji nekorišteno.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 21:06   #5475
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Imam osjećam da se 5% ljudi zapravo igra na tim volanima, a svi ostali ili prodaju vrlo brzo ili im stoji nekorišteno.
Ma ima ljudi kaj kupe pa im to nije to pa im stoji ili prodaju, ali uglavnom kad udjes u to, skupis ekipu sa opremom i vozi se "ozbiljno" i oprema je bitna i svi jos ulazemo u to, a ne da stoji...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 21:15   #5476
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,765
Sad ce mi 4. godina s G29 i u prve dvije godine sam se zbilja nagustao s njim. Treca godina li-la, a ova zadnja ima brat bratu niti 20 sati. Vec sam ga 2-3 puta htio prodati, ali fak it, nije da mi gori Problem mi je ove godine uopce sjediti za privatnim kompom otkad na istom stolu imam poslovni setup, ogadio mi se i ogadio mi je dnevni boravak kad samo gledam u taj stol
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 21:31   #5477
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Meni je kokpit potpuno odvojen od stola tako da stol koristim za posao, a onda se preselim u kokpit za zabavu... Dijelim samo isti PC...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 00:14   #5478
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
kupio/videoteka vidim najjeftinij cd key ođe

https://www.hrkgame.com/en/games/pro...ign=allkeyshop

iako i dalje AI ima problem na vodenim mapama,tj mapama s otocima ne zna se prebacit na drugi otok??
Pa to je jeftino , otprilike 50-tak kuna nego na Steamu.
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 08:48   #5479
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Imam osjećam da se 5% ljudi zapravo igra na tim volanima, a svi ostali ili prodaju vrlo brzo ili im stoji nekorišteno.
Dobar dio ekipe prodaje trenutnu opremu jer prelazi na bolji hardver . Logično je kupiti nešto jeftiniju opremu da vidiš dal je to opće tvoj đir pa ak te ponese pređeš na neš bolje.

Moj rig kad je bio u pogonu koristio se poprilično, zato sam i prestao

Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Da, tak to ide... Ja sam krenuo sa G920 volanom na stolu, zavrsio na full kokpitu sa triple screenom i zauzeo cijelu jednu sobu s tim svim, a o novcima da ne pricam... mogao sam pravi auto kupit pa vozit hahah
I kod mene bio g920 na stolu u startu

Zato si i mislim ostavit simlab rig jer je to vječno, a opremu ako i prodam uvijek će izaći nešto bolje i novije. Ako ću jednom imat prostora za rig mogu ga upogonit. San je iskombinirat neki ultrawide screen.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 16:33   #5480
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Zato si i mislim ostavit simlab rig jer je to vječno, a opremu ako i prodam uvijek će izaći nešto bolje i novije. Ako ću jednom imat prostora za rig mogu ga upogonit. San je iskombinirat neki ultrawide screen.
Ja gledam da se rijesim ova tri monitora i uzmem Samsung Odyssey G9 49" onaj ultra zakrivljeni i mislim da ce bit vrhunski, a i zauzet ce nesto manje mjesta. U biti jos me najvise muci kaj nema 4 DP konektora na grafi pa je to jedan od najvecih razloga, a odma iza toga 3x1440p stvarno nije lako gurati u novijim igrama tipa ACC koji mi je najdrazi...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 20:40   #5481
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Pa to je jeftino , otprilike 50-tak kuna nego na Steamu.
na kraju sam na na kinguinu uzeo za 100 kuna,to je prvi put da sam uzeo od nekog drugo ne steama,ko je još pouzdan osim hrkgamea i kinguina i cdkeysa?mislio uze na cdkeysu ali nema paypala ko opcije.

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-...ompare-prices/
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 12:20   #5482
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Ja cesto nadem na gamers outletu.
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 15:31   #5483
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Počeo jučer Elderborn. Koliko je igra u početku bila zabavna sad je toliko postala frustirajuća. Igra ne prašta greške, sekunda nepažnje i nazad na checkpoint. E da, ima i rip and tear opcija, ali ne očekujte Doom nego Dark souls
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2020., 15:17   #5484
glavas.neo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
...dugo nisam ništa igrao, ali mogao bih RDR isprobat
glavas.neo je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2020., 16:04   #5485
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
mislio uze na cdkeysu ali nema paypala ko opcije.

Kako misliš nema?
Uzeo sam tamo hrpu stvari kroz godine
(zadnje pred koji dan),
sve plaćeno Paypalom.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 14:04   #5486
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
prešao napokon witcher 3 i sve ekspanzije, i što reći, kako nastaviti nešto igrati nakon ovoga... ima igra svojih nedostataka, ali mislim da niti u jednom svijetu niti priči neću uživati kao u ovome.

Upiknuo danas Hades na Epic store saleu sa kuponom, pa krećem danas to igrati
Dalthor je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 17:12   #5487
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Dalthor Pregled postova
prešao napokon witcher 3 i sve ekspanzije, i što reći, kako nastaviti nešto igrati nakon ovoga... ima igra svojih nedostataka, ali mislim da niti u jednom svijetu niti priči neću uživati kao u ovome.

Upiknuo danas Hades na Epic store saleu sa kuponom, pa krećem danas to igrati
RDR2 ti možda može ponovo dati taj feeling.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 17:20   #5488
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Dobar je RDR2, ali Wild Hunt.. to je nešto drugo.

Edit: Možda Breath of the Wild, to mi je bilo najbliže osjećaju kakav sam imao igrajući Wild Hunt.
__________________
Hala Madrid!

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 25.10.2020. u 17:27.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 18:12   #5489
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zadnjih mjesec-dva dana u "noćnoj" smjeni sam odigrao tj probao igrati:

Serious Sam 4 - već sam napisao u temi. Odlična igra, riješio kampanju 2 puta.

Mortal Kombat 11 - 103GB za film od 8 sati (main story + aftermath). Žali bože bandwidtha jer se sve može pogledati na YT koga zanima. Borbe su ionako iste još od Mortal Kombat X iz 2011. Ženske likove su pretvorili u gabore i zakopčali do grla (jedino Sindel ima fini dekolte) a muški likovi goli zbog pasa... moro sam pol sata igrat MK X da se prisjetim kak je to izgledalo prije SJW kenjaža. Ed Boon seronjo kukavički. Uninstall i bok.

Red Dead Redemption 2 - meni drek od igre. Dosadno. Krajolik OK i grafika ali ne nešto na čemu bi ostavio više od 2 sata koliko sam ostavio.

Doom Eternal: Ancinet Gods Part 1 - Fak jes. DLC odličan. Odigrao 3 puta i prošao na UltraNightmare odlična mi je Ghost busters fora kako skenjat one plave duhove

Death Stranding - vidi pod RDR2 i MK11. Shift+Delete.

PES 2021 - igra i dalje ista od 2016 pa do ovog. Fifa se ismijava da je svake godine ista, ne znam kaj bi se trebalo onda reći za ovo. Al ajd, OK je za onog tko voli i ima modova. Više nisam u nogometu nešto pa sam ju također shift+deletao.

F1 2020 - to konstantno igram pomalo od day 1 kad je izašla, što solo, što sa drugom @igi385. Najbolja F1 igra do danas od 2010 pa nadalje (mislim na Codemasters PC verzije). Za razliku od Fife i Pesa, ovo je sportska igra koja nije SAMO reskin.

Crysis Remastered - igrao pol sata i shift+deletao. Pa bolje mi izgleda moja orginal sa steama iz 2007 i neki mod koji imam nego ovo remasterirano. Nadam se da neće remasterirat Warhead.

To-Do:
Mafia - nisam nikad igrao orginale pa bi sad mogo sve objediniti kad krene ružno vrijeme i sve veće distanciranje od ljudi
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 18:21   #5490
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
PES 2021 - igra i dalje ista od 2016 pa do ovog. Fifa se ismijava da je svake godine ista, ne znam kaj bi se trebalo onda reći za ovo. Al ajd, OK je za onog tko voli i ima modova. Više nisam u nogometu nešto pa sam ju također shift+deletao.

uhh na ovo moram reagirati.. najveća razlika i je nakon pesa 2016-2017 na recimo ovom 2020 i sad patchu 2021.. nakon što se navikneš na fiziku, vrh simulacija.. i upravo to i je, simulacija, a ne arkada.. ostale naslove komotno reccenziraj , ali ovdje je grdo reći da nije bilo pomaka od pes2016 na pes2021
John Creasy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na