Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.07.2017., 23:02   #361
NoneSoVile
samo warmetal
Moj komp
 
NoneSoVile's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 192
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
To kaže i škot, ali nisam baš siguran. Velika je razlika između 1080 i 1080Ti da bi se samo tako pojela. Ali da će nekad biti brža od gtx 1080 (ako ne bude pri launchu) je mislim sigurno.
HBCC, zafalit će i 1080Ti memorije iako ima 11GB a kad bude tada će je Vega prestić.
NoneSoVile je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 08:59   #362
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor NoneSoVile Pregled postova
HBCC, zafalit će i 1080Ti memorije iako ima 11GB a kad bude tada će je Vega prestić.
Do tad će se izmjenit još barem 2 generacije grafičkih.

Za sada se čini da će Vega upasti u GTX1080 rang uz veću potrošnju i nepoznatu cijenu.

Ako u DX11 bude bok uz bok GTX1080, a u DX12 10-15-20% brža mislim da nakraju neće baš biti takav fail.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.07.2017., 13:30   #363
NoneSoVile
samo warmetal
Moj komp
 
NoneSoVile's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 192
Lol pa normalno, ali svejedno će imat ljudi koji još uvijek imaju obe grafe i oni koji su uzeli Vegu će long-term imat bolji proizvod.
NoneSoVile je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 13:33   #364
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Do tad će se izmjenit još barem 2 generacije grafičkih.

Za sada se čini da će Vega upasti u GTX1080 rang uz veću potrošnju i nepoznatu cijenu.

Ako u DX11 bude bok uz bok GTX1080, a u DX12 10-15-20% brža mislim da nakraju neće baš biti takav fail.
Za DX12 će biti bolja sigurno, DX11 ako bude samo 15% lošija od 1080,.biti će jako jako dobro.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 13:34   #365
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Obzirom da vise trosi i vise se grije a performanse su tu negdje, mora bit jeftinija od 1080.
Kad vise trosi, treba ozbiljniji tj skuplji vrm. A i sam chip je dosta kompleksan. Hladnjak mora bit kvalitetniji. K tome jos koristi i hbm2 memoriju koja je vjerojatno skuplja od gddr5.

Pa ti budi jeftiniji i zardadi nesto

Kaj je najgore Nvidia vec godinu i nesto muze 1080 pa moze priustit i spustit cijenu samo da ubije prodaju Vege odmah u startu.

Zadnje izmijenjeno od: Chuby. 20.07.2017. u 13:43.
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 15:28   #366
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Po meni je epic fail ako efikasnost (perf per watt) ne bude bolja od fury i polarisa
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 17:15   #367
NoneSoVile
samo warmetal
Moj komp
 
NoneSoVile's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 192
Vega je epic fail kako god okreneš, fury "katastrofa" je ništa u usporedbi sa ovim.
NoneSoVile je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 17:52   #368
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Dobro, ne kažem da će se nešto ne znam kako drastično promjeniti (u potrošnji vjerojatno jako malo ili ništa) u ovo kratko vrijeme dok ne izbace gaming varijante ali ajde bar malo ohladite sa "fail" izrazima dok grafe stvarno ne izađu i dok ne dođu official driveri za njih.

Uz popeglanije drivere i dobro pogođenu cijenu bi mogla biti čisto ok kartica.
Super mi je što smatrate da je fail što ne konkurira 1080ti, čudo jedno što vas puno ima grafičke kartice tog ranga pa vas to nešto dira u dušu

Po meni najbitnije da nVidia nema monopol u mid do mid-high end-u kod grafičkih kartica.
Sve ovo preko bi bio lijepi bonus, da se i tamo štogod srede cijene, ali ono... realno taj segment dira najmanji broj ljudi.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 18:08   #369
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Jedino što će možda vrijediti je najslabija Vega koja će biti sa smanjenim taktom, naponom i procesorima te time imati manju potrošnju, konkurirati GTX 1070 cijenom i mogućnostima. Ali izlazi krajem godine.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 20:05   #370
NoneSoVile
samo warmetal
Moj komp
 
NoneSoVile's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 192
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Dobro, ne kažem da će se nešto ne znam kako drastično promjeniti (u potrošnji vjerojatno jako malo ili ništa) u ovo kratko vrijeme dok ne izbace gaming varijante ali ajde bar malo ohladite sa "fail" izrazima dok grafe stvarno ne izađu i dok ne dođu official driveri za njih.

Uz popeglanije drivere i dobro pogođenu cijenu bi mogla biti čisto ok kartica.
Super mi je što smatrate da je fail što ne konkurira 1080ti, čudo jedno što vas puno ima grafičke kartice tog ranga pa vas to nešto dira u dušu

Po meni najbitnije da nVidia nema monopol u mid do mid-high end-u kod grafičkih kartica.
Sve ovo preko bi bio lijepi bonus, da se i tamo štogod srede cijene, ali ono... realno taj segment dira najmanji broj ljudi.
Fail je u smislu da je AMD iopet izgubio silne pare na Vegu koje nikad neće vratit prodajom kartica.
A to za monopol, pa nvidia ne samo da drži monopol u high-endu nego drži u baš svakoj mogućoj kategoriji osim eto APU-eva. Da samo vidis Steam surveye itd. Još kad odeš na Amazon pa pod best selling vidiš prvih 20 grafičkih je sve nvidia, od jebene g210 pa sve do 1080ti nvidia razbija amd i kad ima i kad nema bolji proizvod.
NoneSoVile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.07.2017., 20:18   #371
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
evo još malo naklapanja o vegi iako nije samo o vegi, škot :

https://www.youtube.com/watch?v=HyyOP3ZI6qc
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 21:26   #372
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vi pričate da AMD ovo AMD ono... pa AMD je prodao SVE polarise koje je naštancao. Gejmeri su pali u totalno deseti plan. Ko da je bitno jer je kupi gamer, rudar ili sakupljač sekundarnih sirovina. Bitno je da je prodana.

To je ako gledamo sa ekonomske strane na ovamo. Bilo kako bilo H2 2016 i H1 2017 je jako dobih godinu dana za AMD.

Zahvaljujući navali minera, to što nisu imali konkurenta za GTX 1070 je totalno nebitno sa te strane.

No, kad se vratimo na gaming stranu i zanemarimo minere, Vega koja će biti tu negdje sa GTX 1080 će morati biti jeftinija. Ne zato jer je to AMD nego jer se mora probiti na tržištu budući "kasni" godinu dana. A ionako se piše da ne bude imala HBM2 nego GDDR5X.

Osobno bi želio da bude konkurentna po svemu, no čak i da bude, količine u ovim krajevima, kao i svega novoga od AMDa bude bilo jedva da bude prvih 2-3 mjeseca :/

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 21:35   #373
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Cekaju se rabljene rx 470 ispod soma kuna, tecaj (nama koji ne rudarimo) se popravlja

A onda ce i rx460 se normalizirati.. svoju rabljenu sam prodao za 800kn prije dva dana, a slabija je osjetno od r9 270x ..ludo

..ja sam freesync ready ..tako da nvidiju jedva vise da gledam , ali rudari su mi trenutno malo zakuhali
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 23:08   #374
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
AMD se orijentirao na CPU (puno bolji profit)

Vega ce bit fail.

Za Zen+ Amd najavljuje 15% veci IPC sto ce biti dovoljno za buduce Intele (Ice Lake?)

Nema se love za dvi fronte pa se vodi borba na onoj na kojoj pobjedjuju.

Zadnje izmijenjeno od: Amd_Shill. 20.07.2017. u 23:19.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2017., 06:19   #375
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
AMD je čudo i radost.
Prije dvije godine konsenzus je bio da će bankrotirati 2018.
A oni naprašili Intel i grade temelje da možda za dvije godine postanu konkurentni Nvidiji u high-endu.
Cijena dionice govori sve, provjerite sami.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2017., 07:50   #376
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Za Zen+ Amd najavljuje 15% veci IPC
Gdje je to najavljeno?

Zna se samo da ako pređe na 7nm da će efikasnost biti još bolja

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 21.07.2017. u 07:57.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2017., 08:12   #377
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
AMD se orijentirao na CPU (puno bolji profit)

Vega ce bit fail.

Za Zen+ Amd najavljuje 15% veci IPC sto ce biti dovoljno za buduce Intele (Ice Lake?)

Nema se love za dvi fronte pa se vodi borba na onoj na kojoj pobjedjuju.
Ne pobjeđuju ni na jednoj. Samo na jednoj brže smanjuju razliku. To su 2 vrlo različite stvari, pa budimo realni...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2017., 20:13   #378
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 675
Well, nije baš da smanjuju razliku. Trenutno, AMD je u poziciji u kojoj nisu bili od 2004-2005. Ne samo da će imat duplo jeftiniji procesor koji ima višu frekvenciju, nego troši manje, platforma je jeftinija te manje zajebavanja ima s njom, dobiješ fakin vodeno hlađenje i još 38 milijuna stvari koje mi se neda nabrajat.

To vjerovatno nebi toliko dobro izgledalo da intel nije sriktao cijeli x299 release. Ali kada njima 12c/24t proc treba bit 2.9 GHz da bi zadovoljili standarde potrošnje, a trebaju još 18c/36t proc izbacit, kakve će taj clockove imat? Ugl, puno niže nego 3.4 GHz na 1950x.

Ugl, odo ja offtopic jel. Što se tiče RX Vege, osim ako ne izvuku neke magične drivere koji popravljaju performanse ko lude, nema šanse da će išta ovdje zaradit. Tiled rasterizer možda tu pomogne, ali koliko? A što se tiče DX12, bit će isto što i sa 10-kom.
Nvidia nije htjela njega koristit, i zato se koristia ili DX9 ili 11. Tako je sad i sa 12-icom. Ne koriste ga jer većina ljudi sad koriste Nvidiju, a kada bi oni počeli pravilno "supportat" DX12 (ko AMD jel), to bi generalno značilo da bi se više developera fokusiralo na rad na DX12, gdje AMD dobiva više performansi nego Nvidia, te bi oni izgledali lošije. Tako će i bit, jer Nvidia jednostavno drži previše marketa.
__________________
Đedo, ja karte ak izgubim, pa tiš mene zapalit

Drugi rig:

-3600
-A2000 256GB | Blue 1TB
-6700 XT
-16GB Patriot viper steel
-B450m HDV
-Modecom Oberon Pro oku ugodan šrot
-RM650 methinks
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 14:38   #379
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 14:46   #380
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
još je ta vega nezrela, nije ni cudo da su prvo izbacili samo frontier.. mudro
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 14:49   #381
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
i to su sve samo daljnja grunfanja ko sa faildozerom i to je to što je bolno gledat godinama.

nije ni čudo da je netko spomenuo šta je to ryzen i da li to normalno radi.

evo da ste prosječni user, dakle ne netko tko ne zna tcp/ip stack na pamet i sve kodne nazive jezgara grafičkih čipova od oluje na ovamo, nego eto donijeli ste komp u radnju, možete mi ugraditi tu grafičku jer sam čitao da je ona brža (za današnje pojmove to je hacker) i onda da vam čovjek na pultu uz uzimanja novčanica počne pričati da bi bilo preporučljivo raditi neke undervolte jer znate onda bi moglo bolje, treba vam... ama šta ti pričaš bogteneće daj mi stvar koju ću uključ/isključ i dženja.

jesam kupio karticu od 1300 ili 1600 nečega?

isti fejl ko i ona fury nano... moraš je stavit u škrinju da ne bi trotlala.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 15:08   #382
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
i to su sve samo daljnja grunfanja ko sa faildozerom i to je to što je bolno gledat godinama.

nije ni čudo da je netko spomenuo šta je to ryzen i da li to normalno radi.

evo da ste prosječni user, dakle ne netko tko ne zna tcp/ip stack na pamet i sve kodne nazive jezgara grafičkih čipova od oluje na ovamo, nego eto donijeli ste komp u radnju, možete mi ugraditi tu grafičku jer sam čitao da je ona brža (za današnje pojmove to je hacker) i onda da vam čovjek na pultu uz uzimanja novčanica počne pričati da bi bilo preporučljivo raditi neke undervolte jer znate onda bi moglo bolje, treba vam... ama šta ti pričaš bogteneće daj mi stvar koju ću uključ/isključ i dženja.

jesam kupio karticu od 1300 ili 1600 nečega?

isti fejl ko i ona fury nano... moraš je stavit u škrinju da ne bi trotlala.
ja u potpunosti tebe razumijem, ali ubiti i ta grafa kao i buldozeri itd, to sve radi out of the box, i takav kupac neće ni znati da može raditi još i bolje.

danas je drugo vrijeme.. više takav kupac se ni ne raspituje, on pita tebe za pultom i kupi ono što mu ti prodaš.. u pravilu ni ne sluša šta je unutra nego da li sve radi brzo i da je jeftino naravno ..takav dobije u pravilu ono što imaš na polici i nije se baš nešto usrećio ni cijenom ni konfom šta god unutra bilo ..neki od njih znaju da im je rećeno da samo da nije amd


dućani obično slažu hladnije i manje power hungry konfe, tako da tu neće biti unutra puno vega kartica , kao ni ovih novih verzija intelovih procesora za koje je i presHOT hladan kao led

vrtit će se oko best buy komponenata, dakle pentium, i3, i5, amd (uskoro r3) , r5 , nvidia grafičke , možda polaris grafičke , to je to.. sjedi pali vozi
PS
..e da, danas idu čak konfe s win, jer ekipa više nema toliko prijatelja voljnih pomoć oko instalacije kao što je to nekad bilo gdje nisi mogao prodat nešto s win..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 23.07.2017. u 15:20.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 15:30   #383
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor syss Pregled postova

isti fejl ko i ona fury nano... moraš je stavit u škrinju da ne bi trotlala.

Nije nano throttlala zbog temperature nego striktno ograničenog power limita. Cooler je fantastično odrađen kad uzmeš u obzir dimenzije, da je single fan i kakv je to čip

PCPER

Citiraj:
Depending the workload (dependent on the game) AMD claims that the R9 Nano GPU clock will "settle" on an average somewhere between 800 MHz and 1000 MHz, always picking the most power efficient operating point. That means that the GPU will be downclocked in order to keep the card at the 175 watt TDP level it is advertised. AMD claims that the GPU will not be thermally constrained until it hits 85C and clocks wouldn't be throttled until that point.
Citiraj:
So if a particular game plays with a heavy GPU workload and attempts to draw more power than the 175 watts allowed, AMD's Fiji implementation will downclock until it arrives a voltage that hits ~175 watts draw. That will be different for all different kinds of software so its something we will pay particular attention to in our review.
Citiraj:
On our open test bed, the Radeon R9 Nano never breached the 75C mark, which basically matches the results we saw in our set of R9 Fury reviews from both Sapphire and ASUS.

In our Cooler Master Elite 110 chassis, the temperatures got up to as high as 83C after extended gaming testing and the fans on both the R9 Nano and the GTX 970 DC Mini definitely got louder than they did on that same open test bed, but evenly so. You can get a sense of the noise levels of the combination of case fans, CPU cooler and GPU cooler in the video embedded above. Overall, I would say I was impressed with the cooler on the R9 Nano as it was able to keep the Fiji GPU in the same window as the much larger R9 Fury coolers we have seen at retail thus far.
Citiraj:
Obviously if you are looking to overclock your R9 Nano, you’re probably buying the wrong card. The Nano, as I have stated before, is for a very specific use case and user scenario. If you are looking to overclock it and push the power limit up, you should probably be looking at a Fury or Fury X option.
Znači gpu thermalno throttla na 85C, a njima u kutiji od cipela nije prelazila 83C

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 23.07.2017. u 15:37.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 16:39   #384
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma to je sve nategnuto u vražju mater, a takav hardver iskreno ne volim kako god se on zvao.

a iskreno sama veličina grafe mi je toliko nebitan faktor da boli glava, štoviše sve te non-atx standard stvari su samo puno skuplje za šta? manji footprint? je da je kvadrat stana 1500€, ali brate mili pa sama razlika u cijeni između nekog normalnog midi kejsa i popratnih komponenti pojede tu razliku.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 16:53   #385
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Zato su je i zvali "niche card"

Ajd da sve te "male" stvari (itx kućišta, matične, gpu itd) koštaju manje čovjek bi razumio, ali ovako su no-go in my book

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 25.07.2017. u 20:05.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2017., 20:02   #386
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
AMD’s RX Vega Graphics Card Gets Pictured And 3DMark FireStrike Performance Leaked

Izgleda gotovo isto kao rx 480 ref. cooler. Sad kad na custom verzije bude trebalo čekati koji mjesec to će biti vrh
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2017., 20:25   #387
NoneSoVile
samo warmetal
Moj komp
 
NoneSoVile's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 192
Mogli su se potrudit malo oko dizajna jer taj dizajn već furaju skoro 10 godina. Al dobro iopet pošto je grafa fail samo takvi vidim razlog zašto.
NoneSoVile je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2017., 20:42   #388
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Polako... nije još ni vani, vi je već škartirate ajd nek dođe, kad ima avoje game ready drivere pa ćemo onda dalje.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2017., 20:50   #389
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor NoneSoVile Pregled postova
Mogli su se potrudit malo oko dizajna jer taj dizajn već furaju skoro 10 godina. Al dobro iopet pošto je grafa fail samo takvi vidim razlog zašto.
Ne baš toliko, od fury x i rx 480 furaju takav izgled. Ali jebeš izgled, blower na gpu visokog tdp-a je ono što mene brine. IMO bolje da ni ne prave referentnu zračnu verziju, nego odmah pod vodu kao fury x, a kasnije proper AiB zračni cooleri
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2017., 21:12   #390
NoneSoVile
samo warmetal
Moj komp
 
NoneSoVile's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 192
Ma daj molim te razlika između ovoga coolera i onoga od hd5870 je 10% max. A najbolje po meni bi im bilo da su napravili cooler ko na HD7990 lipo 3 venta i adio.
NoneSoVile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na