Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2017., 10:23   #1981
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
1800 kn za AM3+ DDR3 ploču na kraju 2017 godine je izuzetno isplativa.
Pogotovo jer C6H dođe 100 i kusur kuna više.

@Smartch
Ako si ga naručio preko interneta ranije od 14 dana, vrati ga u dućan. To možeš prodati jedino ako ga nekome daš i još 50 kuna. Mislim da to čak ni Hawkshill nebi kupio od tebe...
A ta ploča nebi preživjela i manju zvijezdu zvanu FX8300 @ 4.2GHz dugoročno, a kamoli ovu Supernovu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:23   #1982
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Joj frende otkud to. Uopće ga nemaš na cpu support listi.

Ta ploča ne može ni ove od 125w tržati kako treba, a kamoli tu prijenosnu toplanu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:24   #1983
Smartch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Javi se u HEP Toplinarstvo, dogovori sa njima zakup jeftinije struje (jedno 2 MW unapred uzmi) i podršku kod ugradnje sustava hlađenja (preporučujem postojeći HEPov cjevovod i pumpe AVZ 63-80, takve su na Žitnjaku u Savi, 4 komada bude dost). Oni tebi struju, ti njima toplu vodu za grijanje kućanstava i to je to. Da si uzeo FX8370 imao bi dosta topline sebi za kuću, a sa ovim komotno pol Zagreba zimu preživi. Neki rudare, ti grij stanovništvo...

Ok, sad ozbiljno. Ploča je koja? Vrlo vjerojatno je da su VRMovi na ploči rekli pa-pa kaj je ovaj fini komad silicija povukao u svoj nezasitni trbuh nešto ampera da ustane i protetne nogice.

Na kraju ćeš ipak morati kupiti Ryzena možda ili kakvog Intela jer ploču za ovo Sunce od procesora u HR nećeš naći. 99.99% sam siguran. No, ako nije ploča (još crkla), možda da se ugasilo zbog temperaturnog praga koji je prebijen.

Vidi, javi...

@mob
Ahhhahahahhaha, dečki nema zime u Zagrebu ove godine, za badava se svi griju na moj račun wuuuhuuuu. Amd je osmislio soluciju za besplatno grijanje.
Smartch je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:24   #1984
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Uh, te Asrokice se muče s 83xx serijom, kud neće s ovim nuklearnim.
Prodaj procesor i nabavi eventualno neki 83xx 95W, ali ga obavezno downvoltaj i složi da struji zrak po VRM-ovima.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:28   #1985
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor vedranzeman Pregled postova
Uh, te Asrokice se muče s 83xx serijom, kud neće s ovim nuklearnim.
Prodaj procesor i nabavi eventualno neki 83xx 95W, ali ga obavezno downvoltaj i složi da struji zrak po VRM-ovima.
Šta će kupovat FX83xx kad više ni ploče nema? Nekoć ispravni VRMovi su sad prah i pepeo.

A da bi dovoljno zraka strujalo po VRMovima takve pločice, treba otvoriti stranice i staviti ga na rub Tornada klase F5.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:30   #1986
Smartch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Niš, evo uvjerili ste me. Ak ima još neki patnik ovdje koji samo malo želi nadogradit konfu a ima mogućnosti nek se javi u pm, riješavam se proca za jeftine pare.
Ekipa hvala na savjetima, hebem se sam sa sobom već par dana, ne spavam na silu oću da mi proradi pa kupujem vodena hlađenja, a ono ni mata mi nije kompatibilna... Pazi, to mi niko u par poznatih trgovina nije znao reć svi kažu ma to ti supe to bez brige itd.
Smartch je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:30   #1987
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Prodaj cpu hawkeru, ploču (ako je živa) i rame na njuškalo. Za 2000kn kupiš R3 1200, 8gb ddr4 i B350m pro4
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:32   #1988
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zato jer po nekim trgovinama rade neznalice i ulizivači koji rade samo da uvale nešto. Kod mene kažu kako je Lenovo podmarka Samsunga, da nebi tebi rekli da su Megaherci što više to bolje.

Kad si kupio CPU? Velim, ako je preko weba i manje od 14 dana, vrati ga.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:35   #1989
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Šta će kupovat FX83xx kad više ni ploče nema? Nekoć ispravni VRMovi su sad prah i pepeo.

A da bi dovoljno zraka strujalo po VRMovima takve pločice, treba otvoriti stranice i staviti ga na rub Tornada klase F5.
Nije napisao da je izašao bijeli dim, samo da se pregrijalo i ugasilo, tako da možda ima nade, ali ne s tim procesorom.
To s hlađenjem VRM-ova većina nauči na teži način, ono baciš 100+€ na vodeno, a onda još moraš kemijati s dodatnim ventilatorima koji ti do tada nisu trebali.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:37   #1990
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Jbga tome služe forumi. Samo što ljudi više vjeruju trgovcu koji ima imperativ da ti nešto uvali nego nekom random liku sa foruma koji nema nikakvog interesa da te sjebe. I ako netko napiše glupost na forumu doći će 10 drugih i reći da nije tako. Oko FX 93xx je sveopći konsenzus
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:38   #1991
Smartch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Prodaj cpu hawkeru, ploču (ako je živa) i rame na njuškalo. Za 2000kn kupiš R3 1200, 8gb ddr4 i B350m pro4
Ploča je fala Bogeku dragome živa, ma bum sve zadržal još neko vrijeme ostavit ću si stari proc fx 6100 služio me par godina hebeno, a i sad bez beda na max detaljima furam novije igrice jer imam i radeonku Sapphire r9 380 nitro 4gb. A kolko igram i kolko komp koristim u zadnje vrijeme ni netreba mi bolje, al eto kad je pohlepa a jajca veća od mozga eto ti gluposti.
Smartch je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:42   #1992
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor vedranzeman Pregled postova
Nije napisao da je izašao bijeli dim, samo da se pregrijalo i ugasilo, tako da možda ima nade, ali ne s tim procesorom.
To s hlađenjem VRM-ova većina nauči na teži način, ono baciš 100+€ na vodeno, a onda još moraš kemijati s dodatnim ventilatorima koji ti do tada nisu trebali.
Kakav mrtvi AM3+ socket. To treba povući sa tržišta kao onog nesrećnika Galaxy Note 7 jer se bi se temperatura Zemljine kore mogla povećati za koji stepen ćelzijusov
Ništa to, sve van iz kompa, ovo što je rekao Manojlo a vodeno ostaje kad je već kupljeno...ako nije i ono najebalo u ovom naletu solarne baklje.
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Jbga tome služe forumi. Samo što ljudi više vjeruju trgovcu koji ima imperativ da ti nešto uvali nego nekom random liku sa foruma koji nema nikakvog interesa da te sjebe. I ako netko napiše glupost na forumu doći će 10 drugih i reći da nije tako. Oko FX 93xx je sveopći konsenzus
Baš. Dijamantni primjerci suza boga Sunca su postojale na forumu, doduše puno prije Ryzena, ali ovo čak ni najjači i najpredaniji AMD soldati nisu mogli i htjeli obraniti. Jednostavno su pustili da završi u ropotarnici povijesti kao jedan od većih AMD flopova.

@Smartch
Ajd, fala Bogu da je živa ploča. Drž taj onda koji imaš, ali ni lipe više ne ulaži u rahmetli babu AM3+. Kad budeš u skladu sa mogućnostima, Ryzen je tvoj way to go, a vodenasto lađenje samo plus.

I hvala ti na ovom threadu, trebalo je nešto vako da se desi danas ujutro jer je dan kreno s govnjivu motku da tuče.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:44   #1993
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Gle neće tebi sve izgorit ako ga undervoltaš. Stavi 1.30 i traži neki stabilan clock za to, štajaznam možda 4ghz. Tada ti on nema 220w tdp. To mi ima više smisla nego da vraćaš fx 6100. Ali kao što sam ti već pisao - više ti se isplati prodati i uzeti fx 8300 i imati isti kurac + novac, nego da undervoltaš ovoga. Ako ne želiš mjenjati platformu jel.

Kužiš segmentacija tih procesora je umjetna. Svi ti 8 core (fx 8300 i fx 9370) su ti isti cpu, razlika je samo u clocku i voltaži out of the box i imenu koje mu smisle. Fala bogu i u cijeni. Ta fx 93xx je jedna od najglupljih ideja za launch ikada, cilj je bio da bude prvi cpu koji ide do 5ghz (makar kroz boost), ali uz to je popratna high end ploča, obavezno brutalno hlađenje + poželjno aktivno hlađenje vrm-a.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:49   #1994
Smartch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kakav mrtvi AM3+ socket. To treba povući sa tržišta kao onog nesrećnika Galaxy Note 7 jer se bi se temperatura Zemljine kore mogla povećati za koji stepen ćelzijusov
Ništa to, sve van iz kompa, ovo što je rekao Manojlo a vodeno ostaje kad je već kupljeno...ako nije i ono najebalo u ovom naletu solarne baklje.Baš. Dijamantni primjerci suza boga Sunca su postojale na forumu, doduše puno prije Ryzena, ali ovo čak ni najjači i najpredaniji AMD soldati nisu mogli i htjeli obraniti. Jednostavno su pustili da završi u ropotarnici povijesti kao jedan od većih AMD flopova.

@mob
A gle riješenje za ljude kaj nemaju para za neš pristojno, a oće se hvalisat. Ja priznam, da mi je ovo sad nekim čudom proradilo, kaj mi možeš za jeftine pare imam osam jezgri i svih osam trči na 4.4 ghz. Brojevi buraz brojevi a ni sam nisam pametan jer znam da pričam o brojevima a neznam za moje potrebe što će mi tolki. Ma da imam para kupio bi i9 ku tek tak zbog brojeva jer sam bedast.
Smartch je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:52   #1995
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samo jasno ti je da to nije 8 jezgri kao što je to sada 8 jezgri kod Ryzena
Te Višere su malo drugačije koncepirane. Ali dobro, sam kažeš da ti komp nije životni prioritet, to je tako kako je. Drži se ovog six-corea dok ne svanu bolji dani. Ili kako ti je Manojlo preporučio FX8300, ako baš ti treba "octa" core procesor.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:55   #1996
Smartch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Gle neće tebi sve izgorit ako ga undervoltaš. Stavi 1.30 i traži neki stabilan clock za to, štajaznam možda 4ghz. Tada ti on nema 220w tdp. To mi ima više smisla nego da vraćaš fx 6100. Ali kao što sam ti već pisao - više ti se isplati prodati i uzeti fx 8300 i imati isti kurac + novac, nego da undervoltaš ovoga. Ako ne želiš mjenjati platformu jel.

Kužiš segmentacija tih procesora je umjetna. Svi ti 8 core (fx 8300 i fx 9370) su ti isti cpu, razlika je samo u clocku i voltaži out of the box i imenu koje mu smisle. Fala bogu i u cijeni. Ta fx 93xx je jedna od najglupljih ideja za launch ikada, cilj je bio da bude prvi cpu koji ide do 5ghz (makar kroz boost), ali uz to je popratna high end ploča, obavezno brutalno hlađenje + poželjno aktivno hlađenje vrm-a.
Kad dođem doma nakon posla večeraas, ak ne dobim niš u pm. Onda bum baš u pm poslušal tvoj savijet. Pa javim kaj se desilo. For research purposes, moram priznat oduvijek me napaljivalo prtljanje po hardware u. Nema boljeg trenutka kad ga upališ a sve radi ko beba
Smartch je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:59   #1997
Smartch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Samo jasno ti je da to nije 8 jezgri kao što je to sada 8 jezgri kod Ryzena
Te Višere su malo drugačije koncepirane. Ali dobro, sam kažeš da ti komp nije životni prioritet, to je tako kako je. Drži se ovog six-corea dok ne svanu bolji dani. Ili kako ti je Manojlo preporučio FX8300, ako baš ti treba "octa" core procesor.

@mob
Uuuf nemoj sad bit zločest i pričat mi prljave stvarčice o ryzenu
Smartch je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 11:04   #1998
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Imaš i pojam "ipc" odnosno instructions per clock/cycle što znači da jedan cpu na 2.5ghz može biti brži od nekog na 3.5ghz, a vishera poput FX 9370 ima slab IPC, što znači da na 5ghz iako solidan nije nikakvo čudoviše, osim po potrošnji

Ljudi koji gledaju samo brojeve, a ne znaju što stoji iza toga se najlakše mogu nasukati na fx 9370, 8 jezgri, 5ghz, a cijena nije velika - kuš bolje zar ne

A što se tiče ovoga oko jezgri što je brko natuknio, vishere imaju drugačiju arhitekturu - dvije jezgre dijele mnoge resurse tako da nisu jake kao dvije full samostalne (npr. intel i ryzeni).
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 11:06   #1999
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Boš sačuvaj. Riješi se tog FX-a kako znaš i umiješ. Ako si kupio preko neta imaš pravo vratit kroz 14 dana natrag bez ikakvog razloga. Ma i ak si kupio osobno u trgovini, probaj vratit. Ako si uzeo rabljeno, prodaj.

5Ghz na toj toplani je vjerojatno ekvivalentno 2.6Ghz na ryzenu r5
nub je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 11:27   #2000
Smartch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Boš sačuvaj. Riješi se tog FX-a kako znaš i umiješ. Ako si kupio preko neta imaš pravo vratit kroz 14 dana natrag bez ikakvog razloga. Ma i ak si kupio osobno u trgovini, probaj vratit. Ako si uzeo rabljeno, prodaj.

5Ghz na toj toplani je vjerojatno ekvivalentno 2.6Ghz na ryzenu r5
Uzeo rabljeno.
Smartch je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 11:47   #2001
Smartch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Imaš i pojam "ipc" odnosno instructions per clock/cycle što znači da jedan cpu na 2.5ghz može biti brži od nekog na 3.5ghz, a vishera poput FX 9370 ima slab IPC, što znači da na 5ghz iako solidan nije nikakvo čudoviše, osim po potrošnji

Ljudi koji gledaju samo brojeve, a ne znaju što stoji iza toga se najlakše mogu nasukati na fx 9370, 8 jezgri, 5ghz, a cijena nije velika - kuš bolje zar ne

A što se tiče ovoga oko jezgri što je brko natuknio, vishere imaju drugačiju arhitekturu - dvije jezgre dijele mnoge resurse tako da nisu jake kao dvije full samostalne (npr. intel i ryzeni).
Manuel hvala ti, imaš hebene savjete večeras ću probat voltažu onda spustiti ak ne nađem nekog tko bi ga htio otkupiti, a ak bu funkcal onda bum ga zadržal neko vrijeme. Ugl dat ću vam puni report.
Smartch je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:48   #2002
Smartch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Oke ekipa, ak vas zanima kak se stvar dalje odvija, spustio sam voltažu kak ste rekli na 1.30 i smanjio na 3.8 ghz. Za sad kojih 2 ćuke radi ko beba, temp se ne diže iznad 38c iako vrtim nekoliko programa u pozadini i zahtjevnu igricu. ok je za sad. Hvala na savijetima za sada ne prodajem proc
Smartch je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 23:05   #2003
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Onda mozes i probati 3.9. I neki stres test da vidis kak se grije.
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 07:45   #2004
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ako je neki dobar primjerak (a ti fx 93xx ne mogu biti loši) 4ghz ti možda može na 1.20v radit. Isprobavaj, testiraj itd.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2017., 08:08   #2005
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Fx 9370 ne moze radit na tom sranju od ploce.
Sabertooth ili Crosshair i nista vise.

Grijanje ce biti u granicama normale kad se poigras sa postavkama.
Meni 8370 radi na 4,8ghz i nikad ne prelazi 50 stupnjeva.
Druga je stvar sto ljudi imaju poluproizvode od Asrocka i na njih stave te proceve.
Takav proc bi radio bez problema na Sabertoothu.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2017., 08:16   #2006
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisam znao da si na Arktiku.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2017., 08:18   #2007
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Što si se stiso, uzmi taj amd-ov flagship za taj socket od dečka

@Drug Brko - arktik mu je u kućištu. I sjeverna nizozemska
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2017., 08:26   #2008
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nisam znao da si na Arktiku.

Sent from Mobara
Ne treba mi Arktik nego samo malo zezanja oko postavki i siroko iskustvo u tome.
Brojke mozes dobit kad god zelis pa prosudi sam.
Naravno,83xx i sl. ne mogu radit na bilo kojoj ploci.

Za relativno male pare se moze nac polovni Saber danas.
Formula z je identicna Saberu samo ima bolji audio.
Ja sam nedavno kupio jednu za 650 kn
Proc je takodjer bagatela polovan.

Zadnje izmijenjeno od: Amd_Shill. 06.11.2017. u 08:40.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2017., 09:28   #2009
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Stavi napon procesora na 1.3 V i probaj dizati množitelj dok ne nađeš maksimum i to je to. Imaso sam 8320 na 4 Ghz s 1,25 V i to na šrotex asrok ploči sa slabašnim AC 64 hladnjakom i radilo bez problema, bez prevelike potrošnje i zagrijavanja. Vjerujem da bi mogao izvući 4,4-4,5 Ghz na 1,3 V na toj ploči.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2017., 14:56   #2010
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Fx 9370 ne moze radit na tom sranju od ploce.
Sabertooth ili Crosshair i nista vise.

Grijanje ce biti u granicama normale kad se poigras sa postavkama.
Meni 8370 radi na 4,8ghz i nikad ne prelazi 50 stupnjeva.
Druga je stvar sto ljudi imaju poluproizvode od Asrocka i na njih stave te proceve.
Takav proc bi radio bez problema na Sabertoothu.
Isto to sam.ja htio napisat sam.meni moj radi na 4.9ghz i radi na 51-52c a hladim ga najbucnijim coolerom ikad hyper 212 i cm pastom(za koju se nemrem sad sjetit kal se zove da ja j)
A cijelu konfu sam uzeo za 2200..s tim ta imam antec kucistr nego koje jos moram zamjeniti
  Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na