Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.09.2011., 14:29   #931
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Kaj se nemrete dogovoriti da bude preuzimanje robe s reklamacije u njihovim prostorima?
Kak me ljudi mogu nasmijati.

microsoft66 - lokacija: HR - znači, ne znam od kuda je
Romano.Cule - lokacija: Vinkovci - baš mu se isplati potegnuti do Zagreba
http://www.adm.hr/about_us.php?osCsi...929715063fdb88

Edit:
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
I mene. Nisam vidio.
Odavno oprostio

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 05.09.2011. u 15:34.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 14:45   #932
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
nismo slucajno romano.cule i ja dobili bas na isti dan disk oni to salju vjerovatno kad ih je vise za istok nece samo radi mene slati,sigurno im se ne isplati
microsoft66 je online   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 14:54   #933
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,344
Prije će biti da su dobili diskove isti dan jer slanje si ionako ti platio, a ne oni. Živo im se hebe gdje će ga poslati i kada kad druga strana snosi troškove.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 14:56   #934
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Kak me ljudi mogu nasmijati.
I mene. Nisam vidio.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 16:28   #935
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ljudi. kakvo je ovo ovčarenje? pa deru vas.. a vi se smiješite...
Dajte sa prijemnicom i svom dokumentacijom na online prijavu.. ništa vas ne košta... Pet minuta posla ako imate fotič na mobaču ili skener.

https://prijava.mingorp.hr/CD/prijava.jsp

To ako ste preuzeli ništa ne znači. Preuzeli ste i novi disk bez novog jamstva pa ne znači da nemate novo jamstvo jer ste to preuzeli.

Nismo Linksu srušili famoznu amortizaciju tako da smo rekli šta je to par kuna/sto kuna. Ja sam ih lovio za prijavu zbog 8 kuna. Da. 8 kuna.
Potrošio sam više na dopis.
Izborite se za svoja prava pa će tako i drugi za druga prava i nakraju im neće ni padat napamet takve stvari.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 05.09.2011. u 16:43.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 16:53   #936
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Ma ne da mi se natezati sa ciganima. Za mene vise ne postoji ADM,pa i da su najjeftiniji na svijetu. Potrosio sam 70 kuna postarine u oba smjera.De dobro je. Super im je servis,nabijem ih. Tako moze svaki cigan poslovati. Otvoriti web shop i izbaciti grbu. "Znate mi nemamo nista s tim." Koji su to cigani! Sta prodajete robu i dajete garanciju ?! Jeftinije mi je da kupujem direktno od uvoznika.GTFO forewer i uopce se ne smjesim.Sve se vraća,sve se plaća,tako ce se i njima vratiti njihov bezobrazluk. Kad pricas s njima,samo sto te ne poljube u dupe,kakvi maniri bečke škole,sve može dok ne dobiju pare,a kad treba biti konkretan i pošten onda biber.E,pa neće moći Majkoviću.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 19:22   #937
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
evo stigao mi danas eksterni HDD sa reklamcije.

ja sam kupio my book elite 1tb u vrijednosti 800 kn reklamirali mi my book essential 1tb u vrijednosti 590kn!
morao sam ja platiti dostavu!
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Kaj se nemrete dogovoriti da bude preuzimanje robe s reklamacije u njihovim prostorima?
Misilim da je ovaj boldani dio puno bezobrazniji od plaćanja dostave
Šta je ovo došlo danas - Links "look alike" prćija?!

EDIT
Tek sam sad vidija da postoji i 32. strana threada (ali gore navedno ostaje )
__________________


Pomelo mi sig -.-

Zadnje izmijenjeno od: Drvoje. 05.09.2011. u 19:35.
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 19:58   #938
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
evo da i ja napisem 'svoje'
kupio 31.07.2008. hx620w i 22.08.2011. predao ga osobno na servis (posto sam bio u zg pa sam ga uzeo sa sobom)
danas dobio dostavom (platio 31kn) novo u zamjenu (radi se o hx650w)
nisam stigao da ih upitam ali uglavnom nisam dobio novu garanciju na novo napajanje (na njemu pise da ima garanciju 84mj. i ako oduzmem 3god. od starog napajanja ostane mi jos 4 god.)
iskreno nisam mislio da cu ovako (dobro) proci i posto napajanje ide u prodaju neda mi se zajebavati sa njima (sorry alfa), ali cu kupcu dati sve dostupne papire i ako hoce neka si iskamci punu garanciju od 7god.

edit: poslao sam im mail sa upitom o novoj garanciji na novo napajanje pa cemo vidjeti sta kazu

edit2: evo stigao odgovor - imam punu garanciju na novo napajanje

Zadnje izmijenjeno od: baban. 06.09.2011. u 16:43.
baban je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 23:15   #939
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ja sam protisu greškom šibnuo inspekciju dok smo se natezali oko dodatne 2 god garancije. Tražio sam savjet, a lupio prijava. Bili su tamo i naravno da sam pismeno dobio da mi se uvažava 7 godina garancije kako piše i na računu...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 23:16   #940
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Jel se može ikako provjerit dal je inspekcija obavila svoj posao,tj da se tamo pojavila u dućanu za koji je podnesena prijava?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 23:20   #941
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Jel se može ikako provjerit dal je inspekcija obavila svoj posao,tj da se tamo pojavila u dućanu za koji je podnesena prijava?
Dobiješ riješenje.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2011., 17:24   #942
LoLlik91
Ćevap-eater
Moj komp
 
LoLlik91's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
-osobno kupujem kod njih stalno,u zadnjih 2 godine sam kod njih ostavio dosta novca,kupovao kompjuter,i jos naknadno nadogradivao isti. preporucam ih svakome kad slazem nekom kompujter ako se kupuje na keš.

-prije par tjedana sam imao situaciju gdje sam kupio novi ram kod njih,corsair 1600mhz 2x2gb kit. i oni su uredno bacali bsod,probao sam na frendovom kompjuteru i radilo je sve normalno, memtest je takoder uredno prolazio. i sad, posto sam bio u poslu, nisam uspio vratit ram u prvih 8 dana gdje bi dobio zamjenu bez pogovora. uglavnom, mjesec dana kasnije (pola tog vremena sam imao rame od tog frenda kod kojeg sam isprobavao,jer je njemu radilo,a meni moji nisu.) sam dosao do servisa i objasnio situaciju, decki su rekli da ce oni osobno isprobat/testirat ram i vidjet sta se moze napravit po tom pitanju.

-2 sata kasnije ja opet dolazim u ducan, decki mi kazu da mi mogu zamijenit ram. imao sam mogucnost odabira kingston hyper x rama koji su bili jeftiniji 20 kn sto sam i zamijenio, medutim nisam dobio povrat ovih 20 kn, jer, kako su oni objasnili, izlaze mi daleko u susret jer mi mijenjaju ispravne rame za nove sto i je istina. nisam se bunio,uzeo sam rame i otisao. dobio sam novu garanciju i komp radi najnormalnije sto mi je i najbitnije.

-sve u svemu,sto se mene tice bili su ok po pitanju usluge i ljubaznosti i s njima za sad nemam problema.
-iako su mom jednom poznaniku pokusali uvalit 400 kn jeftiniju maticnu,staru 2 mjeseca koju je on doveo na garanciju jer nije radila. kak je on tvrdoglav, nije pustao nikog na red od kupaca i sat i pol je stajao tamo dok mu prodavac nije dao tu istu maticnu. a na pocetku je rekao da je nemaju na lageru...
LoLlik91 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2011., 13:07   #943
mstaglicic
Premium
Moj komp
 
mstaglicic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 173
Sad sam naručio matičnu i ram u adm-u,no zaboravio sam naglasiti da mi treba R1 račun za firmu (pravdanje troškova).
Jel moguće R1 račun napraviti naknadno?
__________________
mstaglicic je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2011., 13:30   #944
Fantač
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 116
Stvarno ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali što ti nije lakše nazvati ih i odmah dobiti odgovor?
Fantač je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2011., 13:30   #945
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,546
Citiraj:
Autor mstaglicic Pregled postova
Sad sam naručio matičnu i ram u adm-u,no zaboravio sam naglasiti da mi treba R1 račun za firmu (pravdanje troškova).
Jel moguće R1 račun napraviti naknadno?
U principu je, no moraju napraviti storno racuna i pisati ti novi. Sto je generalno tlaka, pa te mogu poslati u qurac i reci da razmislis prije nego narucis...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2011., 21:34   #946
mstaglicic
Premium
Moj komp
 
mstaglicic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 173
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
U principu je, no moraju napraviti storno racuna i pisati ti novi. Sto je generalno tlaka, pa te mogu poslati u qurac i reci da razmislis prije nego narucis...
Poslao sam mail te su rekli da nema problema i zatrazili podatke o firmi ,koje sam im dao te je paket oko 4 h popodne poslan prema meni.
Valjda ce doc sutra.

Inace,poslao sam u isto vrijeme ponudu Protisu i ADM-u te sam odgovor od ADM-a dobio u roku 5 minuta,a od Protisa sam dobio nakon 4h .

Prvo sam poslao upit da li je raspolozivo odmah,rekli su da je i da napravim web-narudzbu te da bi to vec danas moglo krenut prema meni,a sutra kod mene.
Napravio sam web narudzbu i javili su mi oko 4h popodne da je poslano Overseasom te su mi dali track&trace broj.

Moja ocjena za njih je 5/5
__________________
mstaglicic je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2011., 22:51   #947
xXxSsS
Premium
Moj komp
 
xXxSsS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
kupio sam danas u admu rame, proc i matičnu. Rami i matična imaju jamstveni list dok procesor nema. Dali uvazavaju garanciju bez jamstvenom ili su ga jednostavno zagubili ili nesto slicno ?
xXxSsS je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2011., 21:01   #948
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Mene zanima recimo garancija za napajanje...

Znači kupljeno u ADM-u ali račun izgubljen, na kutiji je ona "naljepnica" od uvoznika gdje je gara 60mjeseci. Dali je to to, ide na garanciju pomoću tog "papirića" ili je potreban i račun?
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 01:38   #949
Cyber Junkie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Mene zanima recimo garancija za napajanje...

Znači kupljeno u ADM-u ali račun izgubljen, na kutiji je ona "naljepnica" od uvoznika gdje je gara 60mjeseci. Dali je to to, ide na garanciju pomoću tog "papirića" ili je potreban i račun?
Po meni bi trgovina, ako cijeni kupca, tebi mogla isprintati kopiju
računa sa kojom bi išao tražiti garanciju.
Cyber Junkie je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 02:29   #950
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
A kak ce u trgovini znat koji je njegov racun? Nema nacina ako je kupljeno na kes. Sve sto je u njihovom kompu je barcod od tog napajajnja koji je isti na svima. Jako malo trgovina to rade a neke ne zele ni kopiju racuna uvazit za garanciju..
U AMDu treba racun i mozes se slikat bez njega. Ak je Corsair u pitanju nosi ga direkt u Esys..,
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 02:36   #951
Core2Duo22
Mucki provokator
Moj komp
 
Core2Duo22's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 299
Uvoznik ti to može riješiti preko serijskog broja, ako ih lijepo zamoliš.
__________________

Core2Duo22 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 08:42   #952
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,344
Istu situaciju sam i ja imao prije par mjeseci. Uslikao sam etiketu s podacima na napajanju i poslao u eSys. Dobio odgovor da ima važeću garu (nisu napisali još koliku). Jučer slučajno pronašao račun iz 2008.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 14:34   #953
Cyber Junkie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
A kak ce u trgovini znat koji je njegov racun? ..,
Pa ako je račun na ime, samo odu u bazu podataka i isprintaju račun za
napajanje koje si kupio.
Cyber Junkie je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 15:19   #954
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,344
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
A kak ce u trgovini znat koji je njegov racun? Nema nacina ako je kupljeno na kes. Sve sto je u njihovom kompu je barcod od tog napajajnja koji je isti na svima. Jako malo trgovina to rade a neke ne zele ni kopiju racuna uvazit za garanciju..
U AMDu treba racun i mozes se slikat bez njega. Ak je Corsair u pitanju nosi ga direkt u Esys..,
Vjerojatno imaju i serijski broj napajanja. A on još piše i na kutiji i na naljepnici na napajanju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 21:04   #955
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Pise ali taj se podatak ne unosi u racunalo...Samo procita barcod i nista drugo. Serijski brojevi su kod uvoznika i samo se tamo moze provjerit gdje je kupljeno. Nisam siguran dal i jedna trgovina sa racunalnom opremom ima vezan racuna za tocan serijski broj proizvoda.
Racun na ime je samo u slucaju R1, kartica i webtrgovina. Ako je kupljeno na kes u trgovini moze se slikat osim ako nije dobar sa prodavacima i ako zna dan i odprilike sat kad je kupljeno..Trgovine nisu lude za reklamacijama da ce trazit ljudima racune koji ljude sami ne mogu pazit niti imaju vremena za takve stvari..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 22:13   #956
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vjerojatno imaju i serijski broj napajanja. A on još piše i na kutiji i na naljepnici na napajanju.
kupih dell-a u adm-a prije neki dan i dobio sam kutiju as-is...nikakvo čitanje serijskog broja. samo ispunjavanje garancijskog listića i to je to
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Pise ali taj se podatak ne unosi u racunalo...Samo procita barcod i nista drugo. Serijski brojevi su kod uvoznika i samo se tamo moze provjerit gdje je kupljeno. Nisam siguran dal i jedna trgovina sa racunalnom opremom ima vezan racuna za tocan serijski broj proizvoda.
Racun na ime je samo u slucaju R1, kartica i webtrgovina. Ako je kupljeno na kes u trgovini moze se slikat osim ako nije dobar sa prodavacima i ako zna dan i odprilike sat kad je kupljeno..Trgovine nisu lude za reklamacijama da ce trazit ljudima racune koji ljude sami ne mogu pazit niti imaju vremena za takve stvari..
meni je protis ukucao na račun serijski broj od genius sluški za 40kn
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2011., 14:50   #957
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Ma meni u biti nije vazno gdje i zašto, samo da znam da je napajanje pod garancijom i da sam miran, makar je Corsair. Budem nazvao esys da vidim što mogu po tom pitanju napraviti. Nije mi logično da se nemože nista napraviti, pa papir je papir, a komponenta je nesto sto si kupio...nemoze komad papira raditi probleme.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2011., 18:42   #958
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Evo ja sam isto narucio jucer, i dobio email da su dostupne i domah paltio internet bankingom. E sad oce li oni meni poslat mail kada posalju komponente ili ne? Vidio sam da se na overseas moze gledat gdje je paket pa ono... me zanima dali poslaju taj code.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2011., 20:35   #959
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Ma meni u biti nije vazno gdje i zašto, samo da znam da je napajanje pod garancijom i da sam miran, makar je Corsair. Budem nazvao esys da vidim što mogu po tom pitanju napraviti. Nije mi logično da se nemože nista napraviti, pa papir je papir, a komponenta je nesto sto si kupio...nemoze komad papira raditi probleme.
Vidis, taj papir je dokaz da je napajanje kupljeno a ne recimo ukradeno
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 00:02   #960
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Evo ja sam isto narucio jucer, i dobio email da su dostupne i domah paltio internet bankingom. E sad oce li oni meni poslat mail kada posalju komponente ili ne? Vidio sam da se na overseas moze gledat gdje je paket pa ono... me zanima dali poslaju taj code.
Dobit ćeš mail kad paket otpreme prema tebi i dobit ćeš KOD koji prati pošiljku.
Ja sam baš u subotu uplatio CPU i MBO, jučer dobio mail da je pošiljka poslana, pratio ju na netu i stvarno je točno-piše kad su preuzeli, kad je stiglo u centar u tvom gradu, kad je predano vozaču...
Uglavnom, uspješna kupovina u ADM-u, poslano i stiglo u rekordnom roku.
Priložen račun, garancije i sve što treba.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na