Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.07.2008., 21:38   #121
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
I kako ce se ugodno kupci iznenaditi kada shvate da nema DVD\RW-a


Ne kužim zašto se ljudi toliko pjene ako nema DVD\RW?...i to još na umpc-u..?!..wtf..

Uz cijelu ergelu externih diskova,usb stickova,SD kartica koje su dostupne fakat mi više postaje glup prizvuk "ay mi sprži"...osobno sam totalno potisnuo uporabu dvd-a i cd-a,eventalno skurim nekom nešto ako je stvarno hitno...

Znam da netko može biti ograničen na uporabau istih radi posla koi obavlja,ali to je tako obsolete...
__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 15:43   #122
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Ovo mi se čini bolje za osnovnu namjenu (word/muzika/net), a i cijenom je puno pristupačniji što je bila i bit EEE-a...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2008., 16:55   #123
Ammadeus
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 125
Činjenica je da na hrvatskom tržištu od jeftinih ultraprijenosnika postoji jedino prvi Eee. I tu sve rasprave staju. Kad Wind stigne, onda ćemo suditi.

Poanta je da nema nekog prevelikog smisla preporučat "bolje", "jeftinije" ili "ekonomičnije" dok ne dođe u Hrvatsku...
Ammadeus je online   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 17:31   #124
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Citiraj:
Poanta je da nema nekog prevelikog smisla preporučat "bolje", "jeftinije" ili "ekonomičnije" dok ne dođe u Hrvatsku...
Ali mozemo raspravljati, ne?

A Wind ce kroz koji tjedan u prodaju kod nas. Malo po malo.

Citiraj:
Ovo mi se čini bolje za osnovnu namjenu (word/muzika/net), a i cijenom je puno pristupačniji što je bila i bit EEE-a...
Jesi pogledao koliko ima RAM-a i koji mu je kapacitet diska?
Nije bezveze gore Windows CE (! )
kreso7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 17:48   #125
Ammadeus
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 125
Ma naravno da se može raspravljat, tome forum služi.

Eto, koliko ja pratim Wind i ostale cjenovno usporedive ultraprijenosnike, jedini pravi nedostatak Winda ispada 3cell battery, a koliko sam shvatio do toga je došlo zbog nedostatka 6cell baterija na tržištu. Ali vidjet ćemo...
Ammadeus je online   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 20:42   #126
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor kreso7 Pregled postova
Jesi pogledao koliko ima RAM-a i koji mu je kapacitet diska?
Nije bezveze gore Windows CE (! )
A ono, sigurno nebum gore računal raspad atoma plutonija, velim, samo bude za net/mp3ce s flash memorije/leechanje na faksu...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 20:52   #127
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Rokas Pregled postova
Ne kužim zašto se ljudi toliko pjene ako nema DVD\RW?...i to još na umpc-u..?!..wtf..

Uz cijelu ergelu externih diskova,usb stickova,SD kartica koje su dostupne fakat mi više postaje glup prizvuk "ay mi sprži"...osobno sam totalno potisnuo uporabu dvd-a i cd-a,eventalno skurim nekom nešto ako je stvarno hitno...

Znam da netko može biti ograničen na uporabau istih radi posla koi obavlja,ali to je tako obsolete...
Gle krivo si shvatio, 99.8% njih nije na ovo me forumu i neznaju sto valja sto ne, nego kada ude u ducan bira po boji i jos kada vidi na linku opa ima sve i przilicu itd... dode lijepo doma otvori kutiju kada nema dvd drive-a i onda trci u ducan i izderavaj se na prodavaca... u tome je poanta...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2008., 12:39   #128
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
Evo riješenja za autonomiju rada


9 cell battery (home made) = 8 sati





više na :

http://forums.msiwind.net/hacks-and-...ife-t1245.html
__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2008., 13:44   #129
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Dali je netko kupio diticni prijenosnik?
Ne izgleda lose....bar ne po samim specifikacijama, ali je probio granicu "jeftinih, a bar nesto upotrebljivih prijenosnika".....kao sto je Asus eee....
Naime, dvoumim se izmedu ta dva "prijenosnika".....ali mi to nekako izgleda sve vise kao usporedivati "kruske i jabuke"....
I mali OT.....u kompu mi je MSI maticna i grafulja....i rade komponente savrseno.....sta se ne bi reklo za npr. proslu DFI plocu koju sam imao ili neku sasvim 10....tako da je lose misljenje da MSI ne radi dobre i kvalitetne stvari.
Sta kazu lokoalni dileri na "crnjaka"....dali ih imaju vec u ponudi i po kojim cijenama!?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2008., 19:57   #130
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
lol, koja mi se eee sapunica događa...

u planu je kupnja eeeja 1000h, a jucer na nagradnoj igri dobio vip paket eee 701 skupa s onim mobilnim internetom

jebemu,igrati cu se s oba, a kad me prodze, prodati cu ili pokloniti 701 a zadrzati bolju masinu

Zadnje izmijenjeno od: DuffJP. 04.08.2008. u 01:34.
DuffJP je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.08.2008., 20:02   #131
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
@ DuffJP
Nikako ti se ne isplati kupovanje novoga EEE-a ako si dobio kako veliš stariji model, radije si ostavi pare ili kupi neš drugo. Poslije dok budeš prodaval budeš ga za puno manju cijenu mogao prodati.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2008., 22:17   #132
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
@ DuffJP
Nikako ti se ne isplati kupovanje novoga EEE-a ako si dobio kako veliš stariji model, radije si ostavi pare ili kupi neš drugo. Poslije dok budeš prodaval budeš ga za puno manju cijenu mogao prodati.
ma kupiti cu ga,velika je razlika izmedzu ta dva modela, a 701 mi ne odgovara...
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 04:26   #133
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Daklem, sad vidjeh da je Wind dosao u Svijet Medija. Feniks ga jos drzi pod nije raspolozivo.
http://www.svijet-medija.hr/Article....=17298&sid=154
http://www.feniks-kompjutori.hr/inde...539&kateg=3304

Zanimljivo, Feniks je one gluposti od specifikacija ispravio, cini mi se da su tako oni dobili od zastupnika / distributera / whatever, jer je i tip iz M Computersa iste postao na newse. Uglavnom, Feniks je svoje ispravio, a Svijet Medija veli da je u Windu primjerice 1MB cache memorije na Atomu ili 4h trajanje baterije. Eh, kad bi barem...
kreso7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 09:06   #134
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
Yap...stigao je na skladište u SM...evo iscrpnije u mailu....sitno brojim

"Poštovani

Wind je stigao na naše skladište ali još nije spreman za isporuku, još se čekaju uvozni papiri kako bi sve bilo 100% ok. Imamo zaprimljenu Vašu rezervaciju od prije za model u crnoj boji koji je stigao te ćemo Vas kontaktirati vrlo skoro. Možete nam poslati u kojoj poslovnici Vam najbolje odgovara za podići robu. Ukoliko želite možemo Vam napraviti i ponudu po kojoj možete odmah uplatiti i ostvariti besplatnu dostavu na adresu koju želite. Očekujemo da će za isporuku biti spreman sredinom idućeg tjedna.

Srdačan pozdrav"
__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 15:40   #135
Njusskallo
Premium
Moj komp
 
Njusskallo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Ako nije bed kad ti stigne da napravis kakav mali review da i mi vidimo dali se isplati dat 3.3k kuna za netbook :P
Njusskallo je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 15:43   #136
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Njusskallo Pregled postova
Ako nije bed kad ti stigne da napravis kakav mali review da i mi vidimo dali se isplati dat 3.3k kuna za netbook :P

NP
__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 16:47   #137
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Vidis interesantno, ja sam isto poslao mail za rezervaciju jos prije mjesec i pol kad su najavili da dolazi 15. 7. pa mi nisu nist poslali Ko ih sisa, uzeo Acera i zadovoljan sam, (pre)velika je razlika u cijeni za istu stvar.
kreso7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:28   #138
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
zvao danas svijet medija, dobili su windove, trenutno su na skladistu a u ducane stizu pocetkom sljedeceg tjedna...

namjeravao sam kupiti 1000h ali ocito ih na nasem trzistu nece biti jos barem 2 mjeseca...tak da ako bude srece, sljedeci tjedan u rukama drzim windek

s tim da cu naknadno kupiti 6 cell bateriju...

trenutno pisem s eeeja 701 [4g]...komp je fora, ali definitivno premalen...znam da se od umpcja nemogu ocekivati neke mrak performanse ali ovo je prakticki kao igracka...

pokloniti cu ga mladzoj sestri, njoj je ruka dovoljno malena da kolko/tolko komotno tipka na ovome....
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 23:24   #139
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
Exclamation

Stigao Wind! tj. riješeni su papiri može ga se podići u Immportane Galeriji,Dubravi i Sesvetama...došlo je svega 25 komada,ne znam da li su svi rezervirani...


Proć će neko vrijeme dok ne složim veći osvrt na njega,trenutno sam preoduševljen da bih mu tražio zamjerke + na godishnjem sam ...ipak jedino što me do sad ubolo u oči jest bijela kožna torbica,a crni je laptop ...no dobro...

pozz!

http://img218.imageshack.us/img218/5113/picturejs2.jpg
__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 23:49   #140
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Mogao si staviti još manju i još bar mrvicu tamniju sliku
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 23:59   #141
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Igrao sam se s oba i mogu reci da je crni zgodniji :-)

Inace sprava je mrak. Ostalo je jos par komada u Svijetu medija.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 13:06   #142
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ck ocekujem poziv na pivo i na pregled vjetra
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 14:16   #143
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Mogao si staviti još manju i još bar mrvicu tamniju sliku

...slabe su slike jer nisam imao pošteni aparat pri ruci...evo još par nepoštenih sa mobitela...


unboxing...






__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 14:25   #144
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Pozdrav, upravo kupio wind

sve super ali imam problemcic

tijekom instalacije windowsa pojavila mi se ova poruka

windows could not start because the following file is missing or corrupt: <Windows root>/system32/hal.dll.
Please re-install a copy of the above file

i sad sam zaheban...pomagajte
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 15:03   #145
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
@DuffJP

Ako imas externi CD/DVD možeš iskopirati taj fajl u root folder...

...tako da bootas WIN i pokrenes repair konzolu...ukoliko prepozna instalaciju...

pošto je to 1.put da se instalira,nekako mi je teže za povjerovati da će prepoznati instalaciju...

ugl...ne gine ti sve na novo,što je možda i najjednostavnije riješenje...
__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 15:08   #146
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Rokas Pregled postova
@DuffJP

Ako imas externi CD/DVD možeš iskopirati taj fajl u root folder...

...tako da bootas WIN i pokrenes repair konzolu...ukoliko prepozna instalaciju...

pošto je to 1.put da se instalira,nekako mi je teže za povjerovati da će prepoznati instalaciju...

ugl...ne gine ti sve na novo,što je možda i najjednostavnije riješenje...
da, to cu i uciniti...

nije mi zao ni zajebancije koju cu morati pretrpjeti, nego sto cu tek sutra imati zbiljski upaljen komp

mada mi se ovako, od ovoga sta sam vidio, jako svidza
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 15:14   #147
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Da pogodim, probao si sa USB-a instalirati? :-)
Baci oko na ovo:
http://www.aspireoneuser.com/forum/v...p=10981#p10981

Ja sam na svom Aceru htio staviti nLitean XP, ali odustao jer ionako vrlo dobro radi, tak' da mogu samo za'ebati stvar ako maknem neki service ili dio OS-a koji ni ne znam da mi treba.

Nego, Windovci, koliko traje baterija? Samo me to zanima da vidim hoce li mi biti zao Svijet Medija reklamira 4h u sto ne vjerujem, osim ako nisu dobili 6 celijske.
kreso7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 15:18   #148
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor kreso7 Pregled postova
Da pogodim, probao si sa USB-a instalirati? :-)
Baci oko na ovo:
http://www.aspireoneuser.com/forum/v...p=10981#p10981

Ja sam na svom Aceru htio staviti nLitean XP, ali odustao jer ionako vrlo dobro radi, tak' da mogu samo za'ebati stvar ako maknem neki service ili dio OS-a koji ni ne znam da mi treba.

Nego, Windovci, koliko traje baterija? Samo me to zanima da vidim hoce li mi biti zao Svijet Medija reklamira 4h u sto ne vjerujem, osim ako nisu dobili 6 celijske.
ma nisam, nego je predinstaliran bio gore, al nesto "se" zeznulo ocito...morat cu ga s kartice ...

ma vraga 4 sata, prosjek je 2 sata prema iskustvu ljudi s wind foruma...ali sa 6 cell baterijom oko 5 sati je vijek...fora, kupim ju naknadno kad izidze...

i da, nemas kaj zaliti, svi su ti netbook kompjutercici isti vrag drugo pakovanje... i fala za link ;D
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 15:22   #149
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Tak cu i ja, makar kroz neko vrijeme narucio izvana. Ima tko iskustva sa carinom oko takvih stvari? Jer 2 i kusur sata totalno ubija koncept, to mi je prakticki jedina zamjerka.
kreso7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 15:27   #150
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor kreso7 Pregled postova
Tak cu i ja, makar kroz neko vrijeme narucio izvana. Ima tko iskustva sa carinom oko takvih stvari? Jer 2 i kusur sata totalno ubija koncept, to mi je prakticki jedina zamjerka.
istina,iako meni neko vrijeme nece baterija biti bed jer dok ne pocne obrazovna godina cu ga tegliti jedino po stanu gdje ima struje

6 cell ce biti must have za jedno 2,3 tjedna...za windere su vec izasle ali su malo skupe, oko 80-100 eura...
DuffJP je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na