Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.04.2008., 11:53   #1
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Mushkin Redline 2x2GB XP2-8000

Citiraj:
Premda 32-bitni Microsoftovi operativni sistemi ne mogu adresirati svih 4GB memorije
I te kako mogu, da pace, mogu i puno vise - no to nema veze s "32-bitnim Microsoftovim operativnim sistemima" nego sa PC arhitekturom kao takvom... I hajdemo jos jednom ponoviti za sve vijeke vijekova - "bitnost" procesora i(li) operativnog sustava nije direktno povezana s njegovom mogucnosti adresiranja RAM-a. De facto, nista nije krivo apriori, no po meni, mozda je malo nespretno ispalo.

BTW, conclusioni na engleskom su vam vazda cista pisanija. Mislim, decki, NHF, ali u tekstu od jedva sto rijeci napraviti toliko gresaka u vokabularu, sintaksi i gramatici, hej? Ajde bar promjenite ovo week (tjedan) u weak (slabo) - koliko sam shvatio, to radite za ljude engleskog govornog podrucija koji bi voljeli procitati (barem) conclusion, pa sa odredjenom dozom redundancije i skicanjem na tekst na hrvatskom, vecini *ovdje* je jasno cak i kad si "prevode" s engleskog, no ovo ponekad izgleda kao da ga je prevodio Neurotran. Ako vec ne ide nikako drugacije; pa nije sramota ne znati - IOW, ne bi vas ubilo cak ni da postate conclusion (ili citav clanak prije objavljivanja) na hrvatskom na forum, pa ce se naci sigurno 10ak ljudi koji ce ga moci sposobno i suvereno pretociti u neki (na)strani jezik.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2008., 14:30   #2
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
a da ne spominjem da pohvalno pisu o memoriji koja ima losije scorove od jeftinjare od kingmaxa

iako ne treba ih napadati za eng dio, to je ionako dobra volja, nek se narod muci citajuci. a cisto sumljam da to ikada pogleda netko s eng govornog podrucija i da cisto treba pomoci raznim cesima, rusima i kinezima koji googlajuci nalete na review na pceskpertu, takvi se nece puno buniti
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2008., 16:17   #3
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Samo ova greškica...
Citiraj:
Memorijski moduli su pakirana u drvenu kutiju
i ova...
Citiraj:
Rezutlati su pred nama pa je red i da ih komentiramo.
i ova...
Citiraj:
Iz toga razloga ju za sada nećemo niti ocijeniti.
Citiraj:
(ili ju mi nismo mogli pronaći)
Malo još popravit engleski dio i tip-top.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2008., 16:42   #4
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
a da ne spominjem da pohvalno pisu o memoriji koja ima losije scorove od jeftinjare od kingmaxa
Izgleda da ti je promaknulo da se radi o 2x2GB
Ne pratim baš previše-ali mi se čini da još nisam vidio 2x2GB jeftinjare a da radi na 1000 ili više
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2008., 16:47   #5
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Eno na Memorijama, u temi Kingmax 667/800 OC thread, d'beast je svoje 2x2GB Kingmax jeftinjare navukao na 1000MHz
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2008., 16:58   #6
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Moj 2x2GB OCZ također ide preko 1000MHz stabilno. http://www.diskont24.com/product.php?productid=23617
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2008., 17:01   #7
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Eno na Memorijama, u temi Kingmax 667/800 OC thread, d'beast je svoje 2x2GB Kingmax jeftinjare navukao na 1000MHz
Nisam baš pratio-to je dokumentirao u kakvom benchu ili...???
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2008., 17:05   #8
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Nisma siguran jel stabilno na tih 1000MHz, samo velim da i te jeftinjare mogu poteći 1k.
Daleko od toga da sam išao uspoređivati ovakav high end s tim...
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2008., 17:09   #9
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ja sam krenuo od pretpostavke da je Šokre mislio na stabilnih 1000.
A ne za bench...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2008., 19:31   #10
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
a sta vrijede mhz ako su perfomanse lose? ok, dobro dodje za OC procesora ali ostaje cinjenica da mema ima performanse koje ce oni 2gb kingmaxi skiniti i s nizim taktovima a ako im se malo oderu latencije ici ce i na veci clock.......i opet imati bolje performanse
nisam neki fan sintetike ali ako ju se vec uzima kao neko mjerilo u reviewu ne mogu se samo tako rezultati previdjeti kada ne idu u korist testiranoga.

mislim, ocito je da je memorija posve prosjecna i da je visa cijena samo rezultat fancy pakiranja s kojim se pokusava prodati pod neku vecu klasu. treba to onda i napisati......
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2008., 22:15   #11
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
a sta vrijede mhz ako su perfomanse lose?
Pa nisu loše-nego je benchano na Intelu
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2008., 23:33   #12
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
a ne bi dobilo puno kod AMDa, mozda 20% ako cemo gledati reviewe gdje meme testiraju na obje platforme.....i tako, mema nije nist posebno. steta, a lijepo izgleda
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 08:56   #13
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,689
Greške ispravljene i primjedbe primljene na znanje
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 10:19   #14
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
znači..ne moram imati 64-bitne XP da bi mogao iskoristiti 4gb RAM-a? a silno bi želio ostati još neko vrijeme na XP-u..zato pitam..

isto tako..ispada da sam pogriješio..uzeo sam još 1gb rama..umjesto da sam prodao svoje ballistixe i uzeo ovaj 2x2gb kit..

tko će to sve znat...

da li su 32-bitni kompatibilniji sa aplikacijama od x64 verzije? i sa driverima..

ako postoji negdje sticky o tome,moje isprike..nisam ga pronašao..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 11:23   #15
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
ma pusti price...
ima nacina da ih se natjera da se prikazuju ali koliko aplikacije mogu iskoristiti taj prostor je pitanje jer nije adresiran na nacin na koje one ocekuju da je. ok, nije moje podrucje i mozda grijesim ali nekako....ne bi rekao.

a sto se tice 64bitnih XPa inace su sluzbeno u banani. I sam bi ti to potvrdio. ali...nedavno sam ih stavio jer mi je bilo hitno a nista drugo nisam imao pri ruci i za ne povjerovati - rade
jel stvar u SP2 (prije ih nisam nikada isprobavao s njime) ili su se jednostavno driveri u medjuvremenu popravili...ne bi znao.
znam jedino da sam dva tjedna cekao da mi daju razlog da ih maknem i na kraju odustao i sad ih drzim dok ne crknu sami. al ne daju se
s time da ne koristim nikakav egozoticni hardver, lako moguce da bi i tom slucaju imao standardnih problema s driverima za tako nesto.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 14:32   #16
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
ma pusti price...
Koje price?

Citiraj:
ima nacina da ih se natjera da se prikazuju ali koliko aplikacije mogu iskoristiti taj prostor je pitanje jer nije adresiran na nacin na koje one ocekuju da je. ok, nije moje podrucje i mozda grijesim ali nekako....ne bi rekao.
Mozda, da... Osim 1MB za real mode koje morasa dati htio nehtio, moze proci preety much liso za sve ostalo. Vidjao sam PProove na NT4 server sa 3.9+GB memorije...

Citiraj:
a sto se tice 64bitnih XPa inace su sluzbeno u banani.
Ne znam o kakvoj banani pricas, no eto, iako nije tema, osobno sam iznimno zadovoljan istima; nikakvih problema glede kompatibilnosti nisam nasao a neke stvari su bolje izvedene nego na XP-u (obzirom da se radi o W2k3 kernelu).
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 15:29   #17
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358
Kolko je 64bit XP bolji ili lošiji u odnosu na 32bit xp ovisi najviše o hardware-u koji imaš i o programima koje ćeš koristiti. Meni su 64bit XP nula bodova jer nemogu uopće na njih instalirati profi software koji koristim... Još ako se u kompu nađe neki komad hardware-a za koji nema dobrih 64bit drivera... Dobro progooglao hardware i software prije instalacije 64bit Windowsa XP

Inače, nisam u potpunosti upućen što se tiče adresiranja memorije u 32 bit XP windowsima, ali kolko vidim 3gb i PAE switch mogu u nekim uvjetima uzrokovati probleme u radu tako da bih ja to izbjegavao. Da nemam gore spomenuti problem s win xp 64bit već bih ih odavna koristio, nažalost podrška za njih još nije na dovoljno dobroj razini...
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 15:38   #18
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Jerry Drake Pregled postova
Kolko je 64bit XP bolji ili lošiji u odnosu na 32bit xp ovisi najviše o hardware-u koji imaš i o programima koje ćeš koristiti. Meni su 64bit XP nula bodova jer nemogu uopće na njih instalirati profi software koji koristim...
Koristis 16 bitni softver? Ja jos nisam naisao na 32 bitni softver koji ne radi na WinXP x64, a poinstaliravao sam od, za mene klasicnih komada softvera, kao sto su Adobe paket, Corel Draw/Ventura, MiKTeX, Mathematica, Matlab i slicno a i razno razne opskuprne pizdarije a la nekakvi PS2 emulatori i razno razne vlastorucno napravljene C/C++ gluposti i niti u jednom trenutku nisam naisao na niti jedan problem.

IOW, WXP x64 ima jako dobar 32 bitni compatibility mode, barem IME.

Sto ti tocno nije radilo?

Citiraj:
Još ako se u kompu nađe neki komad hardware-a za koji nema dobrih 64bit drivera...
Nisu li svi ozbiljniji igraci izbacili drivere za svoj hw? Ja sam nasao drivere za sve, jedino skener vrtim na jednoj maloj Windows 98 virtualnoj masini.

Moram priznati da sam prije nego sto instalirah sve programe, pustio Automatic update da temeljito posrce apsolutno sve moguce updateove, pa moguce da je i to utjecalo; bas zbog toga sam aktivirao Windowse tek 10ak dana nakon instalacije, cisto da se uvjerim da je sve ok.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 19:50   #19
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
ja se isto ne mogu nesto posebno zaliti na njih (a tako bi rado, uvijek sam volio pljuvati po softveru....jos kad je MSov....e veselja ). i nemogu se oteti dojmu da sve radi brze iako ne bi smjelo jer 32bitni soft koliko mi je poznato pusi donekle na performansama kada se vrti na 64bitnim win. valjda zasto sto je jos uvijek svjeza instalacija.
btw, sp2 i naravno svi updatei instalirani, ima li to veze ili ne tko zna no ionako i obicne win stalno updatiram.
a Bubba, sad kad si procitao ono sto je napisao Jerry Drake valjda ti je jasno na koju sam bananu mislio, neces naci vise od 10 ljudi koji ce javno napisati da im winxp 64bitni rade ok
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 21:29   #20
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ako xp64bit rade kao 2003 definitivno cu ih isprobati jer na ove 2k3 neam pogovora nebi se reklo da ih je ms radio
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 23:27   #21
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Bubba, ja ću ti odgovoriti dok se Jerry ne javi, budući da sam dosta razgovarao s njim na tu temu, između ostalog i zato što sam ja naišao na isti problem:
http://www.avid.com/products/xpresspro/specs.asp

Isti problem sam ja imao kad sam htio šogorici staviti Avid na xp64bit. Nema šanse. Probao instalirati i Liquid i Xpress i Composer. Zapne već na instalaciji. Ne znam da li je Jerry imao još neki problem s tim ili ne.

Na svom kompu sam također htio koristiti xp 64 bit, ali i tu su nastali problemi: što se hardware-a tiče nije mi radila Creative labs web camera. Probao tri verzije 64bit drivera među kojima su bili i neki moddani, ali ništa.

Isto tako, neki programi jednostavno nisu mogli normalno raditi u tom okruženju - ConvertXtoDVD u kombinaciji sa Subtitle Workshop Pro bi mi redovito BSOD-ao kompjuter. Znam da zvuči čudno, ali na drugim platformama (Win XP 32bit, Vista 32 i 64bit) programi rade normalno (isprobao sam reda radi).

Jest da su mi ti programi manje više nebitni, kao i gore spomenuta web kamera, ali navikao sam da mi sve što koristim radi (a pogotovo je navikla moja žena ) pa sam se tako vratio na xp 32bit. Da je samo do mene ja bih to pregrmio zbog drugih prednosti 64bitnih windowsa xp.

Sad si mi dao ideju s ovim auto update-om neposredno nakon instalacije OS-a, možda bi mi sve proradilo. možda se pozabavim s tim kad ufatim vremena...

EDIT:
Sad sam se sjetio da je i mene skener yebo (Canon 4200f), ali sam ga uspio podesiti s friškim driverima.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 23:40   #22
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
i nemogu se oteti dojmu da sve radi brze
Placebo, rekao bih.

Citiraj:
iako ne bi smjelo jer 32bitni soft koliko mi je poznato pusi donekle na performansama kada se vrti na 64bitnim win.
Ako i pusi, pusi cisto akademski.

Citiraj:
btw, sp2 i naravno svi updatei instalirani, ima li to veze ili ne tko zna no ionako i obicne win stalno updatiram.
Kazem, ne znam ni ja tocno. systeminfo kaze "Hotfix(s): 62 Hotfix(s) Installed.", pa bi mozda ovi kojima nesto nije uredu trebali provjeriti koliko imaju hotfixeva i koji su tocno instalirani. Takodjer, u zadnjih tjedan dana, nisam primjetio da mi automatic update ista skida s neta...

Citiraj:
a Bubba, sad kad si procitao ono sto je napisao Jerry Drake valjda ti je jasno na koju sam bananu mislio, neces naci vise od 10 ljudi koji ce javno napisati da im winxp 64bitni rade ok

/snip

Sad si mi dao ideju s ovim auto update-om neposredno nakon instalacije OS-a, možda bi mi sve proradilo. možda se pozabavim s tim kad ufatim vremena...
Ne znam sto bih ti pametno rekao jer napominjem, meni radiTM, osim da isprobas Microsoftov VirtualPC 2007. Alat je besplatan, no meni nikako ne ide u glavu zasto ti M$ poluidioti nisu mogli implementirati neku najosnovniju USB podrsku; no cisto mozes isprobati i vidjeti kako ti rade ti problematicni programi...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2008., 23:57   #23
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Placebo, rekao bih.
ma vjerovatno ne toliko koliko cisti install kao sto sam i spomenio. prije nego sam ove stavio imao sam gore win koji su prezivjeli sve i svasta, isprobavanja raznog tudjeg hardvera (i samim time drivera za iste) koji je bio sumljiv, gomile idiotskih programa u cilju trazenja najboljeg za nesto.....doslovno u k.
zato mi ovi izgledaju kao da leteeee
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 15:15   #24
Nehaj007
gamer/hardveraš/mrežaš
Moj komp
 
Nehaj007's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
muškin puškin

Dobar dan, vjeran sam čitatelj samo evo sve me više zabrinjavate, bit će da starite, par primjedbi,

1.testovi kod profesionalaca (ajde Tom's hardware da ne pitate pa koji to) uključuju realne aplikacije i to po mogućnosti više njih.

2. koji je to takt 1000, ako svi ostali proizviđači imaju takt 1066, pa to je onda inferiorna memorija, što ste uostalom i sami vidjeli u svojim testiranjima, samo ste se ogradili da nemate dovoljno matičnih jer sigurno nije problem u memoriji.

3. po čemu je ova memorija super, jer ima i jeftinijih i bržih, ako stvarno ima nešto po čemu ova memorija sija nad konkurencijom, pa naglasite to malo. Ovako ispada da je hajlajt kutija i boja.
__________________
Choose LIFe, Choose a career, ChoOse a fucking big TeleVision, chose a computer that will keep u happy for a year unless u upgrade constantly, FuCk that wherE is da doPe?
Nehaj007 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 15:21   #25
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Nehaj007 Pregled postova
Dobar dan, vjeran sam čitatelj samo evo sve me više zabrinjavate, bit će da starite, par primjedbi,

1.testovi kod profesionalaca (ajde Tom's hardware da ne pitate pa koji to)


Citiraj:
Autor Nehaj007 Pregled postova
2. koji je to takt 1000, ako svi ostali proizviđači imaju takt 1066, pa to je onda inferiorna memorija, što ste uostalom i sami vidjeli u svojim testiranjima, samo ste se ogradili da nemate dovoljno matičnih jer sigurno nije problem u memoriji.
Koliko ja znam radi se 2x2gb kitu,tako da 1000MHz za 2gb modul sigurno nije inferiorno.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 15:28   #26
Nehaj007
gamer/hardveraš/mrežaš
Moj komp
 
Nehaj007's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
sorry nisam provjerio ima li na forumu već tema nego, kliknuo komentiraj,

vidim komentar da nije inferiorna, pa radi na jednoj od 3 ploče, onda nek stave da su 4gb kitovi egzotika pa već time što radi je super
__________________
Choose LIFe, Choose a career, ChoOse a fucking big TeleVision, chose a computer that will keep u happy for a year unless u upgrade constantly, FuCk that wherE is da doPe?
Nehaj007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na