Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.01.2015., 12:19   #1
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
ASUS MemoPad 7 (ME572C) Lollipop ?

Da li je netko stavio Lollipop na njega?
Pružao sam dugo otpor tableti(a)ma ali na kraju mi je ipak zatrebao. 7" mi je sasvim dosta i skoro sam uzeo Nexus 7 ali je star i na odslasku , a ovaj ME572 košta skoro pa isto i ima utor za SD.
Uglavnom pre zadovoljan:
intel 64 bini proc, 2 GB, 16 GB, brza grafika, super display 1920×1200 , ...
Zakon.
Stvar je fluidna i suludobrza.
Zanima me da li je netko naterao Lollipop jer taj 5.0 nosi punu podršku za 64 bitni proc i to bi trebalo dati još performance boosta uređaju kako piše po netu.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2015., 20:03   #2
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Nitko?
Izašao je novi FW koji je i dalje 32 bitni, jučer ga updetao i stvarno vrijedi, uređaj je fluidnii, stalno je slobodno 1000 - 450 MB RAMa. A sa 101 aplikacijom na uređaju bez ikakvih dodatnih optimizacija na AnTuTu 5.6.1 score je 46.605.
Super Tablet ako netko se još dvoumi da ga uzme, to je uistinu trebao biti novi nexus a ne ona HTCova preglomazna 9" glupost.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.02.2015., 21:24   #3
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
koliko je ovaj zen UI daleko od stoka? Jel previše toga dodano?
tor je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2015., 21:35   #4
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Nije daleko od stocka i nije baš natrkeljano previše gluposti. Čak su i funkcionalne. Recimo file manager je stvarno dobar da mi File Expert HD ni ne treba na tabletu. Keyboard je OK (prvotno je bio sam bijeli i bio je katastrofa za gledat, sada ima i tmani skin za keyboard i ok je sada), SuperNote također, QuickMemo, Weather, Clock je malo meni osobno glup ali OK, Remote Link uopće ne koristim, Whats Next je koristan, kalkulator i kalendar ne koristim (imam realcalc pro i Business Calendar Pro), Browser isto nisam ni probao, ShareLink ne znam ni ćemu služi isto kao i Party Link
Sučelje je fluidno i učinkovito i ne zahtjeva neko privikavanje. Koristim Xperiu P privatno, S4 službeni i ovaj ASUS i uopće ne moram mozgat gdje je šta i kako do čega ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2015., 18:55   #5
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 753
Gdje si ga uzeo i za koliko? Ne mogu ga naći u našim trgovinama.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2015., 00:30   #6
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor Matijac Pregled postova
Gdje si ga uzeo i za koliko? Ne mogu ga naći u našim trgovinama.
Mikronis, piše 1899,00 kn i raspoloživo
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2015., 20:11   #7
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Stigao ... službeni 5.0.1 instaliran. Malo se zabavljam pa postam. Kernel Architecture x86_64.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 14:07   #8
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
I, kakav je sa x64 OS.om? Jel se moze rutati jednostavno i ima li ROM.ova za njega, najradije bih stavio čisti lolipop..

Isto naginjem nexusu 7, zbog fluidnosti i čistog OS.a no za igre npr. i nije bas najbajniji izbor zbog zastarjelog GPU.a.
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 14:46   #9
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
I, kakav je sa x64 OS.om? Jel se moze rutati jednostavno i ima li ROM.ova za njega, najradije bih stavio čisti lolipop..

Isto naginjem nexusu 7, zbog fluidnosti i čistog OS.a no za igre npr. i nije bas najbajniji izbor zbog zastarjelog GPU.a.
Fluidno radi i dalje bez greške, pokreće sve instantno i nema zastajanja, ukoliko se stisne Boost gumb iz sučelja, na raspolaganju je odmah skoro 1GB bez problema ...
Nisam probao još rootat ali po XDA forumu i nije neka nauka. I mene je mučilo Nexus 7 ili ovo čudo i nisam pogriješio.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 19:39   #10
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Nemas problema sa trošenjem baterije u standby.u ako radi wifi ili sa input lagom kao što sam čitao da mu zamjeraju?

Koliko vidim; za sada (na novijim verzijama) nit root.a nit custom softa za njega a bojim se da tako i ostane..
rak21 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.05.2015., 17:24   #11
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Nemas problema sa trošenjem baterije u standby.u ako radi wifi ili sa input lagom kao što sam čitao da mu zamjeraju?
Nema input laga i pratio sam sve ove dane ovo vezano uz pražnjenje, u pravilu od navećer do ujutro (oko 9 sati dok ga ponovo pogledam) potroši 1% baterije (Battery Widget Reborn).
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 03:04   #12
Mattheous
Premium
Moj komp
 
Mattheous's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 203
Black Dragon, jesi proba čitati kakve knjige u PDF-u i kakva je potrošnja baterije na taj način? Imam Kindle i ubija me kako iskasapi stranice.
__________________
Greed, for lack of a better word, is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms, greed for life, for money, for love, knowledge has marked the upward surge of mankind.
Mattheous je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2015., 11:07   #13
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor Mattheous Pregled postova
Black Dragon, jesi proba čitati kakve knjige u PDF-u i kakva je potrošnja baterije na taj način? Imam Kindle i ubija me kako iskasapi stranice.
Supruga je ona koja čita, ima opcija reading mode (prilagodi svjetlo (zatamni se) i doda neku zelenu koliko sam skužio) i nisam je čuo da se buni. Koristi Kindle-ovu aplikaciju za čitanje i knjige od tamo. Ja u pravilu čitam PDF manuale od opreme i servisne manuale za notebooke i to ih čitam iz OfficeSuita Pro.

Sorry odaziv mjesec dana ali bio sam na GO i imam pun kufer posla pa letimično prođem forum.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na