Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2008., 20:22   #1
Jaymz
Fallen
Moj komp
 
Jaymz's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: -
Postovi: 237
MSI GX701 , odabir laptopa

Uskoro kupujem svoj prvi laptop za cca 7000 kuna
Searchao sam malo forumom, bio po ducanima i zapela mi za oko 2 laptopa

prvi je : MSI GX701 - Jako me interesira da li netko ima iskustva sa aovim laptopom , vidio sam ga uzivo i cini mi se cisto pristojno, jedino me "bode u oci" sto je MSI =)

drugi : Acer aspire 6930

u ozbir je dolazio i lenovo sl500 al kad sam na vidio uzivo , nije mi se svidio njegov dizajn :S:S:S

Namijena je surfanje, photosop,illustrator, audio recording , igre (ne nesto bijesno novo , da mogu zavrtit cod4 u dobrom framerateu i jos ponesto )
Bitno da je core2duo , nvidia (9600m), i nesto bolja izrada kucista jel ga mislim dosta prenosit

Ako mi mozete pomoc u odluci ili mozda sugerirat nekog drugog proizvodjaca/model . Stvarno samo puno searchao i citao rivjue al nikako se odlucit sto uzet za te novce jel ima hrpa modela =)
Hvala unaprijed
POzdrav
Jaymz je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2008., 20:28   #2
boris87
Premium
Moj komp
 
boris87's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Žepče
Postovi: 407
MSI ZABORAVI...
boris87 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2008., 20:31   #3
Jaymz
Fallen
Moj komp
 
Jaymz's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: -
Postovi: 237
moze objasnjenje ?
Jaymz je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 14:03   #4
Jaymz
Fallen
Moj komp
 
Jaymz's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: -
Postovi: 237
bilo tko ? malo se ubrzala kupnja pa je minuta do 12 =)

btw. koji god rivju sam procitao o gx serijama laptopa , svi ih jako hvale , nisam nasao ni jedno jako lose misljenje . Mislim da na uzbir imam njega ili nekog acera , posto hocu c2d i jacu nvidia-u . NEkako sam skloniji uzet msi-a iako to nije jaka firma , jel svaki acer do 6-7 tisuca kuna koji sam probao , uzeo u ruke mi se cinio kao da ce se raspast. LOsa izrada kucista tj materijal je najobicnija plastika koja se savija na dodir
Jaymz je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 14:54   #5
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Ima san gx700. Kuciste in je jako lose (neznam kako je sad kod novijih) ja san ima problem da mi se laptop zna upalit kad ga zaklopim ili bi se upalija u rusaku, kad san ga da na garanciju vratija se sa pokvarenon baterijon i nije moga punit bateriju.
Tipke na tachpadu su jako lose rijesene, i dosta se grija. liti kad bi igra 2-3 ure zna bi se rastartat, baterija traje cca 1:30h al s obziron da je 17" to je ok, ekran mi se nije svidija 100% kad su blaze nijanse boje recimo plave odi na forumu ili na cije nicima nekih firmi one se nevide.
To su oprilike moja iskustva sa gx700
Smarty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na