Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2019., 21:02   #301
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Meni su ovo danas na mail odgovorili

Poštovani,

ugovor ćete dobiti po izvršenom produljenju ugovora. Molim Vas za još malo strpljenja.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 10:24   #302
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Meni su ovo danas na mail odgovorili

Poštovani,
ugovor ćete dobiti po izvršenom produljenju ugovora. Molim Vas za još malo strpljenja.
Cekaj, pa jesi dobio sms poruku na mobitel da ti je ugovor produljen na sljedecih 24 mjeseca.
Cilim je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.03.2019., 13:26   #303
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Cekaj, pa jesi dobio sms poruku na mobitel da ti je ugovor produljen na sljedecih 24 mjeseca.
Ne, neće mi ni doć na mobitel nisu mi tako ni rekli, nego da ću na mail dobit.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 14:02   #304
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ne, neće mi ni doć na mobitel nisu mi tako ni rekli, nego da ću na mail dobit.
A ok, ja dogovarao ugovor preko mobitela pa mi doso sms na mobitel sa obavijesti da su mi uslugu aktivirali, ti pisao preko maila pa ce ti doci obavjest na mail.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 14:05   #305
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
A ok, ja dogovarao ugovor preko mobitela pa mi doso sms na mobitel sa obavijesti da su mi uslugu aktivirali, ti pisao preko maila pa ce ti doci obavjest na mail.
Telefonski je ugovor sklopljen, mailom se ugovor ne može sklopit bar su mi tako rekli.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 10.03.2019. u 20:43.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 11:09   #306
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ok, sumasumarum obavjest da su ti aktivirali novo ugovorno razdoblje ces dobiti na mail, a onda nakon toga slijedi dostava ugovora putem dostavne sluzbe DPD-a.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2019., 15:15   #307
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Stigao mi sms danas, da mi od današnjeg dana se aktivira ovaj novi ugovoreni paket.

EDIT:
Ima pun kufer više kanala nego prije, još sam uzeo glazbeni paket šta daju 24 mjeseca đabe. Slika im je i dalje ima ogromnu kompresiju, ma da je meni svejedno jer baš tv niti ne gledam, ali sam zamjetio. Net je ostao isti, sa telefona sad mogu zvati i mobitele i sve za đabe to je fakat kul stvar.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 21.03.2019. u 22:05.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2019., 22:11   #308
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Bok ljudi, ako netko radi za Tcom ili A1 i zna kako to ide u praksi, nakon postavljanja na stupove koliko dugo je jos cca potrebno čekati da bi optika postala dostupna?
Da odgovorim sam sebi na pitanje, u mom dijelu Donje Dubrave je od 01.04. dostupna optika, kako postane dostupno odmah prodajni predstavnici ostavljaju vizitke u sandučićma - pa kad vidite znate o čemu se radi. Btw prodajni predstavnici nisu ko ovi od tcoma da imaju neke bolje dealove, čak ne znaju točno ni ove sa stranice , valjda studenti.
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2019., 18:17   #309
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
znaci da se ne nadam nekakvoj boljoj ponudi od predstavnika nego sto i sam mogu naci na njihovim stranicama?
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2019., 22:10   #310
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Stigao mi sms danas, da mi od današnjeg dana se aktivira ovaj novi ugovoreni paket.

EDIT:
Ima pun kufer više kanala nego prije, još sam uzeo glazbeni paket šta daju 24 mjeseca đabe. Slika im je i dalje ima ogromnu kompresiju, ma da je meni svejedno jer baš tv niti ne gledam, ali sam zamjetio. Net je ostao isti, sa telefona sad mogu zvati i mobitele i sve za đabe to je fakat kul stvar.
A ugovor, jel dosao postom.
Cilim je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2019., 10:00   #311
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
A1 preko koaksijalnog sada u triu ima 70mbps osnovnu brzinu. Ima li a1 ograničenje nakon 1000Gbza integritet mreže? Jer te brzine nema u pdfu
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 10:19   #312
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Ecips Dlo Pregled postova
znaci da se ne nadam nekakvoj boljoj ponudi od predstavnika nego sto i sam mogu naci na njihovim stranicama?
Iz mojeg iskustva - nema , nije curetak znao ni točno koliko mjeseci plaćaš pola cijene za duo paket (mislila je da je godinu dana, zapravo je pola godina). Ali ove trenutne akcije su doista cjenovno povoljne, vrlo nalik akcijama koje je Amis prije nudio pola godine/godinu pola cijene ovisno o paketu, plus činjenica da je nadoplata, za puno veće brzine relativno mala (15 kn i 25 kn mjesečno za do 500 megabita).
bg_4_l je offline