Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2022., 20:53   #61801
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Vidi opciju, imas adaptere i onda h7 mislim da ide u njih. Samo treba provjeriti kako rasipa.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2022., 21:04   #61802
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,451
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
HAC ENC sigurno ne radi na ipsilonu.
To nije točno baš, mi u firmi imamo ENC-ove koji rade za sve autoceste u RH. Baš sam nedavno išao od Zagreba od Umaga s istim ENC uređajem

7.14. HAC ENC uređaj prihvaća se kao elektronički medij za elektroničku naplatu cestarine BINA
ISTRA d.d., pod uvjetom prethodne registracije HAC ENC uređaja odnosno prethodnog ugovaranja
usluge elektroničke naplate cestarine između vlasnika HAC ENC uređaja i BINA-ISTRA d.d. na
ovlaštenom prodajnom mjestu BINA ISTRA d.d.,
7.15. Korisnici HAC ENC uređaj kojima je aktivirana usluga ENC IN sukladno točki 12. Ovih Općih
uvjeta mogu istima plaćati cestarinu na dionicama i objektima pod naplatom BINA ISTRA d.d. bez
prethodne registracije odnosno ugovaranja na prodajnom mjestu BINA ISTRA d.d.
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2022., 23:03   #61803
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
HAC ENC neće raditi na ipsilonu ako ga ne registriraš na BINI. Na to sam mislio. Problem kod BINE je bio što je uplata imala nekakav vremenski rok trajanja dok kod HAC-a nema takvog roka.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2022., 23:16   #61804
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Vremebski rok postoji od 90 dana samo ako zelis 30-50% popusta. Ako zelis 10% nema vremenaskog roka. Enc se registrira na učki sa istarske strane ili u Puli, ovisno gdje se nalazis/ulazis i onda punis karticom ili bonom od 200 kn na vise
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2022., 01:46   #61805
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Mene tj. mog starog su rušili na teničkom u Samoboru zbog prednje lijeve pozicije. Tu su stvarno rigorozni i zapravo ti pregledaju auto.

Zapravo ti je krepala žarulja i nisi je promijenio što odstupa od onog kaj si pisao ranije.
I prolazim svake godine jer nem smisla da ti je pozicija faktor koji će napraviti nešto nemoguće... imaš dobre kratke unutar gabarita pregleda farova i bok.

Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Koji model H4 žarulje bi mi preporučili za ženinog Ayga? Ima OEM žarulje i nekak mlako svijetle, htel bi neke žarulje koje bolje osvjetljavaju cestu a da opet traju kolko tolko dugo (tipa Nightbreaker Laser i tak bi izbjegel). Znam da je Philips imal neke koje su bile kompromis, tj svjetile su bolje od OEM a opet su trajale mi prek 2g na Ibizi (prije nego sam ih zamijenil za LED, vjerojatno bi i dulje trajale).

Fala!
Nemaš tu previše filozofije ili odeš na neku NB Laser-type žarulju i imaš bolje osvjetljene vs kraći radni vijek.

Teško da postoje neke koje su toliko bolje od OEM, a da traju nešto manje duže.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2022., 11:13   #61806
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Jbg u Samoboru ruse za to To sto tebe pustaju nije ok ni po pravilima. To nije tehnicki ispravno vozilo.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2022., 01:38   #61807
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Jer šta? Nemam pozicije, a imam automatsko paljenje kratkih htio/ne-htio?

A to što je sad na snazi akcija da ne moraš imat ikakva svjetla je bonus points? Je... sve dok se ne vrati nazad na kratka allways on i dok se ekipa prilagodi - pa eto ti malo "ukralo se iz sefa iz Heinzelove".

Deder...
syss je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2022., 08:10   #61808
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Jer zakon i pravila, a to kaj odredene stanice pustaju svasta je uzasno lose.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2022., 08:54   #61809
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Pa nemreju svi auti proći. Nešto mora pasti ccc...
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2022., 09:33   #61810
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Jbg u Samoboru ruse za to To sto tebe pustaju nije ok ni po pravilima. To nije tehnicki ispravno vozilo.
Koliko ja znam, po novim pravilima koji su na snazi već neko vrijeme, to spada u "manji nedostatak" i ne padaš tehnički radi toga.

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...ozila-20200222
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2022., 11:14   #61811
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
Jer šta? Nemam pozicije, a imam automatsko paljenje kratkih htio/ne-htio? A to što je sad na snazi akcija da ne moraš imat ikakva svjetla je bonus points? Je... sve dok se ne vrati nazad na kratka allways on i dok se ekipa prilagodi - pa eto ti malo "ukralo se iz sefa iz Heinzelove".
Deder...
Sysse,

cudi me da nisi vec domaci, s ispitnom stanicom u Dubravi. Nasuprot kafic, narucis kavu i priopcis da imas tegoba uz stavku prolaska koja te brine, a on ode tamo i javi ti da prolazis




...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>