Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2012., 15:41   #1
frankof
Premium
Moj komp
 
frankof's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Blato
Postovi: 175
AirLiveWN-220ARM i t-com

Imao sam spojen gore navedeni modem na t-com (t-com-ov Thompson mi iz nekog razloga nije odgovarao) i uz početne muke postavljanja radio je uredno možda neka 2 mjeseca. Prije sedmicu dana jednostavno više se ne mogu spojiti. Pokušao sam sve što sam znao - ponovno upisao postavke, rebootovao par puta, napravio i soft i hard reset. Ostatak modema radi super. Evo baš mi je sada spojen lan kabelom na thompsona a ja sam bežično spojen na airlive. Prije možda par dana bilo je grmljavine i jedan telefonski vod se oštetio, međutim modemu nije bilo ništa. Sad prije nego se pozovem na garanciju interesira me je li moguće da je izgorio samo ulaz za dsl liniju ili je t-com prčkao nešto po postavkama (zvao sam službu za korisnike rekli su da nisu ali im ne vjerujem baš).
frankof je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 16:05   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Možeš jedino probat kod nekog isto na T-Koma liniji. Nisam sad tražio detalje uređaja, kada su postavke uredno unešene trebao bi biti detektiran adsl signal (led + u statusu), ako toga nema onda je platio ulaz.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2012., 20:19   #3
frankof
Premium
Moj komp
 
frankof's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Blato
Postovi: 175
ADSL lampica nikako ne svjetli, samo statusna lampica treperi, jedino je wi-fi stalno uključena. Pokušat ću ma nekom drugom spoju pa ću vidjeti. Hvala.
frankof je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na