Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.04.2010., 17:52   #211
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
samo govorim da se u boksu ne smije trkati. jednostavno je preopasno.
mymoon je offline  
Staro 18.04.2010., 19:28   #212
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
mymoon je offline  
Staro 18.04.2010., 19:37   #213
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
točno, mogao je ići.
ali sa druge strane, ham je trebao propustiti bolid vettela koji je već gotovo prošao kraj njega.
zeznuo je ili sam ham (proklizavanje) ili lolipop-man, nebitno. trebao je popustiti.
mymoon je offline  
Staro 18.04.2010., 20:32   #214
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
što god bilo da bilo, nije za diskvalifikaciju.

Ma kako nije,pa Ham skoro svaku utrku se usudi prestizati i probijati se kroz poredak,a trebao bi cekati i kroz bokseve proci,da sve bude sigurno i cisto
Inace predobra utrka,steta sto je Vettel propao kroz poredak;odlicna voznja Buttona,covjek stvarno zna fino procjeniti vrijeme i ostat miran,kao i Rosberg.Ham vozi prejebeno,covjek me se sve vise i vise svida zbog agresivnog vozackog stila.
Kimi je offline  
Staro 19.04.2010., 00:10   #215
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
Ne, Schumacher nije popušio nikakvu "fintu" ,nego jednostavno nije imao kompetentan bolid.Mogao se postavit na obrve i opet nebi mogao zaustavit hamiltona.Danas ga je prešao svatko tko se nalazio iza njega.Na ravnici se čisto vidi kako je msc sporiji
Sve u svemu, još se dosta dugo uspio braniti.
Speedbreaker je offline  
Staro 19.04.2010., 00:17   #216
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
ma pusti, vidis da je drug brko mclaren hamilton fanboy
rendula je offline  
Staro 19.04.2010., 09:01   #217
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ovdje nema nikakve veze omjer bolida, već to što je MS zahrđao.

Bolid je dobar, gle Rosberga šta radi sa njim. Da nije izletio, pitanje je dal bi ga Button uopće stigao.
Stvar je u tome što M. Schumacher voli podupravljive bolide, a N.Rosberg preupravljive...pogodi kako je konstrukcijski osmišljen i napravljen MGP W01...preupravljiv...vidjelo se to dobro po kiši na izlazu iz svakog zavoja + ovaj vikend žalio se na pretjerano proklizavanje stražnjih kotača te nije uspio složiti zadovoljavajući set-up!

Tako da M.Schumacheru ovaj bolid nikada u potpunosti neće ni odgovarati (ne kao u doba vladavine Ferrarija kada su karakteristike bolida odgovarale njegovom načinu vožnje) dok god se ne napravi bolid za sljedeću sezonu, ako i tada!
__________________

Rino je offline  
Staro 19.04.2010., 10:03   #218
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Sumnjam da bi radili bolid na rosberga,a ne za msc;normalno da su zadnji krajevi proklizavali jer je staza bila mokra,a zadnje gume potrosene.Po meni,schumi je napravio gresku svojim povratkom jer covjek je jednostavno zahrdao,ima 10 bodova,dok rosberg ima 50
Kimi je offline  
Staro 19.04.2010., 13:29   #219
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
Sumnjam da bi radili bolid na rosberga,a ne za msc
MGP W01 počeo se raditi (kao i većina bolida) za vrijeme 2009 sezone...dok još izbor vozača za iduću sezonu (a kamoli Schumi) nije ni bio poznat!

BTW većina bolida je preupravljiva!


Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
normalno da su zadnji krajevi proklizavali jer je staza bila mokra
Ne u svakom zavoju i ne na svim bolidima!
__________________

Rino je offline  
Staro 19.04.2010., 13:55   #220
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Schumacher neće ništa postić ove sezone, jer mu bolid ne paše, ne zna ga podesit i cijelu ove sezonu će se učit eventualno ako nešto promijene do barcelone ili izmisle nekaj ali Schumi nebu ništa napravio ove sezone.

Ja jesam njegova fan i počeo sam opet intenzivno pratit F1 baš zbog njegovog povratak ali je očito da s ovim bolidom ove godine neće ništa postić, a i još dosta toga on mora naučit.

Mclaren ima najviše snage što se vidi na svakoj ravnici, Red bull ima odličan bolid, Mercedes je u sredini, ferrari dosljedan kao i svake godine brz bolid ali vozači premonotoni.

Super mi je to što svi pljuju po Schumacheru, ja ne znam tko je normala očekivao da će išta napravit u ovoj sezoni, dok se on sam ne baci u "kreiranje" bolida neće ništa ni postić.
ehohr je offline  
Staro 19.04.2010., 14:02   #221
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Slažem se s konstatacijom da MS vozi bolid čija je konstrukcija potpuno nezahvalna za njegov stil vožnje jer razvoj bolida je počeo puno prije nego što se znalo da će on uskočiti u taj bolid, tako da će to ove sezone biti uhodavanje i micanje ''hrđe'' nastale zbog pauze pa tek sljedeće sezone možemo očekivati konkurentnije rezultate.
Ali ovaj do posta mi je

Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
a i još dosta toga on mora naučit.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline  
Staro 19.04.2010., 14:34   #222
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Pa mora dobro ne naucit nego se prilagodit, ono sto je bilo za njegove vladavine nije isto sto je i danas, gume su drukcije potpuno, drukcije se trose, drukcije su građe, mislim na kraju krajeva uz sve te promjene ovo je za njega "novi" sport.

A i uglavnom ima izjava Sutila

Tako je Adrian Sutil na rasprave o Schumijevoj kilaži rekao: "Sedam ili čak 10 kilograma u utrci donosi ili odnosi tek oko 1 do 1 i pol desetinke sekunde. Dakle, nipošto se ne može tvrditi da je tu uzrok problema koje Michael ima. Koliko god neobično zvučalo, Michael zapravo ponovo mora naučiti voziti F1 bolid i to svima treba biti jasno. Prije svega mora naučiti kako koristiti gume, koje su vrlo osjetljive. To su činjenice koje kritičari potcjenjuju. Kako bi u potponosti mogao iskoristiti puni potencijal guma mora ih dobro upoznati."
ehohr je offline  
Staro 19.04.2010., 14:35   #223
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,950
Jedino sto je sigurno je da ce napokon oni najzagrizeniji navijaci MS-a shvatiti da je ni MS nije "svemoguci" i da bez odlicnog (ne dobrog nego dlicnog) bolida nema titula a ni pobjeda .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 19.04.2010., 14:40   #224
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Pa mora dobro ne naucit nego se prilagodit, ono sto je bilo za njegove vladavine nije isto sto je i danas, gume su drukcije potpuno, drukcije se trose, drukcije su građe, mislim na kraju krajeva uz sve te promjene ovo je za njega "novi" sport.

A i uglavnom ima izjava Sutila

Tako je Adrian Sutil na rasprave o Schumijevoj kilaži rekao: "Sedam ili čak 10 kilograma u utrci donosi ili odnosi tek oko 1 do 1 i pol desetinke sekunde. Dakle, nipošto se ne može tvrditi da je tu uzrok problema koje Michael ima. Koliko god neobično zvučalo, Michael zapravo ponovo mora naučiti voziti F1 bolid i to svima treba biti jasno. Prije svega mora naučiti kako koristiti gume, koje su vrlo osjetljive. To su činjenice koje kritičari potcjenjuju. Kako bi u potponosti mogao iskoristiti puni potencijal guma mora ih dobro upoznati."
Prihvaćam obrazloženje iako, nije baš da čovjek nije testirao s tim gumama prije sezone niti ikad vozio na slikovima

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Jedino sto je sigurno je da ce napokon oni najzagrizeniji navijaci MS-a shvatiti da je ni MS nije "svemoguci" i da bez odlicnog (ne dobrog nego dlicnog) bolida nema titula a ni pobjeda .
Zagrižen MS navijač jesam ali realno tvoja tvrdnja stoji, bez konkurentnog bolida može se svatko slikati, a sa dobro posloženim konkurentnim bolidom se osvajaju prvenstva - kao vozačina MS uvjerljivo ili kao prosječni vozač Button na jedvite jade
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline  
Staro 19.04.2010., 14:57   #225
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 823
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Jedino sto je sigurno je da ce napokon oni najzagrizeniji navijaci MS-a shvatiti da je ni MS nije "svemoguci" i da bez odlicnog (ne dobrog nego dlicnog) bolida nema titula a ni pobjeda .
Inače apsolutno izbjegavam pisanje o F1 ali nešto mi bioprognoza loša pa sam razdražljiv.
Pa dobro majka mu stara kako možeš toliko trućkati o sportu koji je za nas tehnološki, fizički i psihički blizak kao misija Apollo?
Pametnome je bilo dosta prošle sezone vidjeti Fisichellu, čovjeka koji je 100% u treningu, koliko se mučio u drugom bolidu od onog na koji je naviknuo.
Mi obični smrtnici, koji ne sjednemo za volan mjesec dana i odmah nam kvačilo čudno hvata, predbacujemo nešto čovjeku koji više od godinu dana nije sjeo za volan F1 bolida i zaključujemo nešto ovako kao što si ti napisao?
Živio rođo!
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline  
Staro 19.04.2010., 15:10   #226
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,950
Citiraj:
Autor newalss Pregled postova
predbacujemo nešto čovjeku koji više od godinu dana nije sjeo za volan F1 bolida i zaključujemo nešto ovako kao što si ti napisao?
Živio rođo!
Je mu NISTA ne prebacujem (citaj s razumijevanjem) ja samo kazem da su neki uzdizali MS-a (cak i sad kad je najavio povratak ) kako je sve to sto je Ferrari osvojio tijekom dominacije njegova zasluga i da je on "superman" a ubiti ti barem 50% toga je zasluga bolida jer kao cak i Button moze osvojiti naslov sa jako dobrim bolidom . A da ne spominjemo FIA-u i tajne dealove i pravo veta koje je Ferrari imao tijekom te "dominacije".

Znaci sad dolazi na vidjelo to da nema tog vozaca koji moze osvojit tutulu sa DOBRIM bolidom (da se razumijemo mercedes ima dobar bolid) nego mora biti ODLICAN .

I ne, ne "trućkam" nego konstatiram nesto iz ovih dosadasnjih 20 godina gledanja F1 tak da se nesto malo i kontam i nije kao Apollo , a ako si to tako shvatio onda se slazem sa tvojom konstatacijom da si ocito lose volje i razdrazljiv ..
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 19.04.2010., 15:13   #227
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Koja su ovo opravdanja... pa takve stvari nisam čuo ni od dece iz osnovne škole...

zašto nitko ne želiu priznati da je Michael Schumacher - staro gvožđe??? čovjek nije napravio apsolutno ništa otkada se vratio. A za to nije kriv bolid, već 3 godine sjedenja i šetanja po paddocku. de shvatite više. što je napravio, napravio je. ovo mu je bio najgluplji potez u karijeri (nakon Adelidea 1994)


Na stranu tvoja ljubav prema njemu-ali ima nekaj malo i do bolida...nije bez vraga Brawn GP prošle godine rasturao dok je bilo žalosno za gledat kak se neki muče...

Da ne bude zabune-ne mislim da bi i sad MSC rasturao ali bi sa dobrim bolidom bio u prvih 5 ziher.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 19.04.2010., 15:20   #228
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,001
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Koja su ovo opravdanja... pa takve stvari nisam čuo ni od dece iz osnovne škole...

zašto nitko ne želiu priznati da je Michael Schumacher - staro gvožđe??? čovjek nije napravio apsolutno ništa otkada se vratio. A za to nije kriv bolid, već 3 godine sjedenja i šetanja po paddocku. de shvatite više. što je napravio, napravio je. ovo mu je bio najgluplji potez u karijeri (nakon Adelidea 1994)
Nemogu se nikako složit, jer ako će nekada uživat u onome što radi to je sada jer:

-davno si je osigurao financijsku egzistenciju
-radi kod šefa s kojim je osvojio sve što se dalo osvojiti
-vozi u full njemačkoj ekipi (svi znaju koliko je bio vezan za ferrari a kako je to zapravo brzo puklo kada su ga zvali u dojč ekipu)
-vozi bez ikakvog pritiska u solidnom bolidu
-nitko od njega neočekuje prva mjesta
+ ostao je u formuli i u stare dane i to kao vozač, zarađuje opet brdo para, štuju ga kao boga, ima masu fanova...

da rezimiram, živi kao car i lagano chilla dok vozi
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 19.04.2010., 15:24   #229
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 823
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Je mu NISTA ne prebacujem (citaj s razumijevanjem) ja samo kazem da su neki uzdizali MS-a (cak i sad kad je najavio povratak ) kako je sve to sto je Ferrari osvojio tijekom dominacije njegova zasluga i da je on "superman" a ubiti ti barem 50% toga je zasluga bolida jer kao cak i Button moze osvojiti naslov sa jako dobrim bolidom .
Izvini što još nije tlak popustio pa ću još malo...
Zar ova gore tvrdnja nije puko nagađanje ili što bi stari rekli; šta bi bilo kad bi bilo?
Imaš 3 dijela njegove karijere koju možeš gledati; Benetton , Ferrari i Mercedes. Iz Benetton ere nisi ovo zaključio, iz Ferrari ere sigurno nisi nego mora biti iz ove nove hrđavo srebrne ere.
Ne slažeš se da, s obzirom na sve, ovakvi rezultati nisu mjerilo kakav bi bio u lošijem bolidu u formi iz Ferrari ere i da u biti nagađaš?
Aaaa počeo sam i ja trućkati, over & out dok je vrijeme.
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"

Zadnje izmijenjeno od: newalss. 19.04.2010. u 15:30.
newalss je offline  
Staro 19.04.2010., 15:28   #230
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nemogu se nikako složit, jer ako će nekada uživat u onome što radi to je sada jer:

-davno si je osigurao financijsku egzistenciju
-radi kod šefa s kojim je osvojio sve što se dalo osvojiti
-vozi u full njemačkoj ekipi (svi znaju koliko je bio vezan za ferrari a kako je to zapravo brzo puklo kada su ga zvali u dojč ekipu)
-vozi bez ikakvog pritiska u solidnom bolidu
-nitko od njega neočekuje prva mjesta
+ ostao je u formuli i u stare dane i to kao vozač, zarađuje opet brdo para, štuju ga kao boga, ima masu fanova...

da rezimiram, živi kao car i lagano chilla dok vozi
Jedino sto ga u njemackoj bas i ne vole sad, tj seru po njemu, realno ja sam fakat zadrti MS fan ali sto je je ove sezone nista od dobrog rezlutata.
ehohr je offline  
Staro 19.04.2010., 15:47   #231
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,950
Citiraj:
Autor newalss Pregled postova
Izvini što još nije tlak popustio pa ću još malo...
Zar ova gore tvrdnja nije puko nagađanje ili što bi stari rekli; šta bi bilo kad bi bilo?
Pa evo sad opet vidimo sto bi bilo . Ni u Ferrariu nije osvajao nista dok nije pocela dominacija Ferraria tj. dominacija sa bolidom koji je napokon nakon 21 godine sushe Ferrari proradio. Naravno da je vozac bitan ali ne toliko da moze osrednji bolid dovesti do prvenstva sto se svakim danom sve vise vidi a nitko od njih nije "neznalica" pa cak i oni koji placaju da voze bi bili vrlo dobri u odlicnim bolidima. 1996,1997,1998,1999 nije mogoa pobjediti u Ferrariu premda je dosao kao prvak u njega iz Benettona. Tek 2000 kad je bolid poslozen kako treba je poceo pobjedjivati (Nesto zaslugom mehanicara/dizajenra sto zaslugom FIA-e i njegovim znanjem/iskustvom a dobar dio i taktikom Rossa Brawna). Znaci nemoze nitko reci da je bio "neiskusan" i da nije bio upoznat sa bolidom 4 godine za redom pa zato nije osvojio prvenstvo . Isto kao sto je Button vozao 5-6 godina razene bolide i nista nije osvajao dok jednom napokon nije dobio pobjednicki bolid . Znaci NE, ne nagadjam nego je vise nego ocigledno a ti ako u to ne vjerujes tvoj problem .

Ne kazem da je Button klasa/vozac kao MSC ali on je samo jedan od onih koji potvrdjuje da kad je bolid odlican onda to "svatko" moze osvojit .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 19.04.2010., 16:00   #232
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Citiraj:
Mercedes' Norbert Haug suggested after the Chinese grand prix, where the seven time world champion was comprehensively beaten all weekend by his teammate, that the 41-year-old's actual chassis is carrying an inherent problem.

"I think we need to replace his chassis for Barcelona," Haug is quoted as saying by the German broadcaster Sky.
LINK

Nije nemoguće, i već se je događalo, i to ne samo u F1 nego i u motoGPu.
Npr. kad Honda nije nikako pasala Haydenu (2007) ili još svježije kad Ducati nikako nije odgovarao Melandriju (2008).

Budemo vidjeli 9.5.
Zvone2772 je offline  
Staro 19.04.2010., 16:02   #233
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,950
Ja se iskreno nadam da ce MSC dobit bolji bolid pa da imamo jos vise borbe u prvenstvu jer ovo sad je puno zanimljivije za gledat nego prije kad su se obicno 2 tima/vozaca borila za prvenstvo a ostali glumili statiste .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 19.04.2010., 16:09   #234
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 692
Moram priznat da mi je bilo teško gleda ovu zadnju Schumacherovu utrku, njegova najgora utrka koju sam ikad gledao
Ali da pojasnim neke stvari, za one koji misle kako je Schumacheru samo bolid zaslužan. Teško se osvaja prvenstvo sa lošim bolidom.

1996 kad je Schumacher došao u Ferrari, to je bio kaos i bolid je bio nekonkurentan do bola - 3 pobjede i 3. u ukupnom poretku.

1997 do zadnje utrke se borio za naslov prvaka sa također dosta inferiornijim bolidom. U zadnjoj trci udara Villeneuvea i zasluženo je diskvalificiran iz prvenstva

1998 svi se sjećamo koliko je McLaren tada bio premoćan, on je jedini moga prismrdit, i opet se do zadnje utrke borio za naslov. Neću ni spominjat utrku u Spa (onu legendarnu sa sudarom na startu) di se zabio u Coultharda kada ga je obilazio za krug. Tu je izgubio prvenstvo.

1999. je imao lom noge kada je vodio u prvenstvu i izgledao je nezaustavljiv te sezone. Na kraju je pomaga Irvine-u koji ni uz njegovu pomoć nije uspio osvojit naslov

2005. je u jako lošem bolidu dogurao do 3. mjesta ukupno

2006. mu otkaziva motor u Suzuki gdje opet gubi prvenstvo od Alonsa

Dakle, ja bih rekao da je baš Schumacher primjer kako se sa inferiornim bolidom bori za naslov. A kad imaš dobar bolid onda se naslov osvaja sredinom sezone, kao što je samo Schumacher znao
Roso je offline  
Staro 19.04.2010., 18:21   #235
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Volim kada "strucnjaci" koji prate formulu od 2021 i onda daju izjave...
Schumacheru ova sezona kada se gleda u odnosu na druge vozace nije trebala jer od vodecih osam on je tek 9 po formi. No isto je cinjenica da tri godine nije vozio i da se bolid vjerojatno dosta razlikuje od onog iz 2006. Ako nista drugo imali smo primjer prosle sezone....
Sta ce biti do kraja sezone tesko je prognozirati, ali siguran sam da nece odustati i da ima vise motiva nego prije sto je meni osobno najbolje bilo vidljivo na prvoj utrci dok je onako njemu slicno kontrolirao suparnicke bolide...
A o tome kako je Schumacher osvojio naslove bi mogao pricati u nedogled ali samo da se nadovezem na Rosu.
1993- bez veci problema pobijeduje Patresea viceprvaka iz 1992
1994 osvaju naslov u losijem bolidu (sa cak 4 diskvalifikacije, tocnije dvije tanka daska i nepoštivanje crne zastave kazna i jos kazna od dvije utrke nenastupanja - Car) i vrhunskom voznjom u Spanjolskoj gdje je skoro citavu utku odvezao u petoj brzini i osvaja drugo mjesto (i obavlja dva ulaska u box)
1995 - u podjednaki bolidima unistava konkurenciju uz dvije velike utrke u spa i vn europe
1996 je ostvario 3 pobjede dok je Ferrari u periodu od 91-95 ostvario cak 2, a pobijeda u spanjolskoj je dostojna usporedbe sa Senninim voznjama po kisi
Period od 2000-2004 nema potrebe komentirati.
Cak bi se usudio reci da je Schumacher najvise naslova osvojio u nenajboljem bolidu..

A sto se tice nekih njegovih poteza u karijeri covjek bar zna kako se osvaja naslov, a dok se neki igraju u pijesku i dok provjeravaju gumbice gube naslove...
U F1 Nije bitno biti najbrzi vozac nego najbolji, u paketu..
Sve sterilno.
Jedino Vettel car...
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline  
Staro 19.04.2010., 22:06   #236
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Volim kada "strucnjaci" koji prate formulu od 2021 i onda daju izjave...
Volim kad je netko arogantan...

Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Cak bi se usudio reci da je Schumacher najvise naslova osvojio u nenajboljem bolidu...
Kojih to? Dva u Benetton Ford-u i Renault-u naspram onih pet u nadmoćnijem bolidu?
Molim te prosvijetli me...

Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Period od 2000-2004 nema potrebe komentirati.
Ima jer se ne poklapa s gore napisanim!

Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Jedino Vettel car...
Jako objektivno razmišljanje...ne znam po čemu je on car...jer pobjeđuje s najbržim bolidom na stazi?
BTW i ne, nije jedini...

Nekada se s lošijim bolidom i moglo nešto postići zahvaljujući vozačkom umijeću...odavno to više nije slučaj...
__________________

Rino je offline  
Staro 19.04.2010., 22:11   #237
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,649
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Nekada se s lošijim bolidom i moglo nešto postići zahvaljujući vozačkom umijeću...odavno to više nije slučaj...
Ne bih se baš složio s ovim. Uvijek je bilo par pojedinaca koji su prkosili najjačima. Eto ti Montoye i Kubice kao najboljih primjera, a bilo ih je još. Nikad im bolidi nisu bili konkurentni, a uvijek su znali napraviti malo čudo. Kubica još uvijek dokazuje, a sviđa mi se i to što Renault jako brzo napreduje. Brzo će on zasjesti i na najvišu stepenicu ako ovako nastavi (bar se tome nadam)
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 19.04.2010., 22:20   #238
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Da sch treba vremena da se navikne na novi bolid je istina,no rosberg u tom istom bolidu je trenutno drugi vozac prvenstva,bolji od oba red bulla i ferrija,koji objektivno imaju bolji bolid od mercedesa
Kimi je offline  
Staro 19.04.2010., 22:45   #239
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
no rosberg u tom istom bolidu je trenutno drugi vozac prvenstva,bolji od oba red bulla i ferrija,koji objektivno imaju bolji bolid od mercedesa
Sezona je tek počela...tako da trenutni poredak nikako ne odražava pravi odnos snaga...
__________________

Rino je offline  
Staro 24.04.2010., 17:37   #240
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
kian je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na