Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.01.2017., 20:44   #91
dar-el
Registered User
Moj komp
 
dar-el's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: KLCity
Postovi: 20
Sve pohvale s moje strane, kupio kućište preko webshopa.
Bio sam zainteresiran za OVO kućište, raspitao se mailom, dobio info da je raspoloživo, nakon čega je i na samoj stranici označena "zelenim"
Naručio sam kućište 14.1. danas je stiglo kod njih i osobno sam ga preuzeo. Dečko s kojim sam se čuo zove se Mateo i super mi je pomogao s informacijama.
Kućište je kod mene i prezadovoljan sam
__________________
dar-el je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2017., 21:47   #92
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
boktemazo, kaj to kuciste pece dorucak za te novce?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2017., 13:47   #93
gusta
Premium
Moj komp
 
gusta's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor dar-el Pregled postova
Sve pohvale s moje strane, kupio kućište preko webshopa.
Bio sam zainteresiran za OVO kućište, raspitao se mailom, dobio info da je raspoloživo, nakon čega je i na samoj stranici označena "zelenim"
Naručio sam kućište 14.1. danas je stiglo kod njih i osobno sam ga preuzeo. Dečko s kojim sam se čuo zove se Mateo i super mi je pomogao s informacijama.
Kućište je kod mene i prezadovoljan sam
koliko god dobro kuciste jako puno znaci pogotovo ako imas skuplji hardver unutra ovo je ipak za mene preskupo ali svakom njegovo
gusta je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 13:24   #94
LeBron23
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6
Ej ljudi,
gledam printere na centro.hr.
jel netko od vas naručio kad od njih printer?
isplati se kupovati ove multifunkcionalne printere što imaju skener i kopirku ili je bolje to kupiti odvojeno?
LeBron23 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 13:29   #95
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor LeBron23 Pregled postova
Ej ljudi,
gledam printere na centro.hr.
jel netko od vas naručio kad od njih printer?
isplati se kupovati ove multifunkcionalne printere što imaju skener i kopirku ili je bolje to kupiti odvojeno?
apsolutno AIO riješenje, imam ja vec 10 godina ta riješenje, nikad problema, a koristim ih privatno i za firmu, sad sve ovisi o tvojim zahtjevima i količini ispisa/scana mjesecno pa s obzirom na te zahtjeve kupis multifunkcionalni primter, ako je za osobne potrebe, moja preporuka za HP-ove uređaje, vec 10 godina nikad problema s njima
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 14:24   #96
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
U firmi koristim Canone već više od 10g. Do sada su mi 2 crkla i to debelo nakon isteka gare. Štancam bar 1000 str. mjesečno, a kada štampam uplatnice (2x godišnje) i završne račune, onda strusim i 3.500 str u 2 tjedna.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 14:30   #97
LeBron23
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
apsolutno AIO riješenje, imam ja vec 10 godina ta riješenje, nikad problema, a koristim ih privatno i za firmu, sad sve ovisi o tvojim zahtjevima i količini ispisa/scana mjesecno pa s obzirom na te zahtjeve kupis multifunkcionalni primter, ako je za osobne potrebe, moja preporuka za HP-ove uređaje, vec 10 godina nikad problema s njima
Zahvaljujem na preporuci, bit će za osobnu upotrebu. Ne trebam ja printati puno stranica niti puno skenirati pa se nadam da će dugo izdržati
LeBron23 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 14:53   #98
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,010
Citiraj:
Autor LeBron23 Pregled postova
Ej ljudi,
gledam printere na centro.hr.
jel netko od vas naručio kad od njih printer?
isplati se kupovati ove multifunkcionalne printere što imaju skener i kopirku ili je bolje to kupiti odvojeno?
ja osobno mrzim inkjet, i doma imam 2 mono lasera (stari epson multi koristim samo kao skener).
u firmi osim xerox mono lasera imamo epson cis-eve više komada, L serija (neki sa faxom, neki bez faxa) i ako ih se redovito održava i puno printa, ne rade neke veće probleme. ali to nije kupi i zaboravi rješenje, inkjet treba održavati, slat na čišćenje glave i mehanizma, zamjenu waste ink spužve itd. recimo jednom godišnje nek se odradi servis i bit će OK.

edit - ako malo printaš zaboravi inkjet. zgusne se tinta, začepe se mlaznice na glavi, pa brljavi print... ako rijetko printaš uzmi mono laser i ćao. gledaj neki koji ima jeftine tonere... ja imam neku konicu čiji toner navodno može isprintat 6000 stranica, a košta 250kn. cijeli printer je bio oko 450kn pred jedno 5 godina. nakon 20 ili 25 000 stranica se treba mijenjat bubanj. s obzirom da printamo oko 50 stranica mjesečno, ponekad i manje, neću morat tako brzo ni mijenjat toner ni bubanj.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 14:56   #99
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
+1 za inkjet.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 16:53   #100
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Vidim da je bila samo jedna reklamacija i to iz 2014 i to su rijesili slanjem drugi dan. A jel jos netko imao neku reklamaciju?

Evo ja jos cekam svoje napajanje da vidim kad ce biti rjeseno. Proslo vec vise od 2 tjedna, pa odprilike koliko se ceka ako je netko to radio?

Imao buraz napajanje u Futura-IT reklamaciju i to rjesili u manje od tjedan dana.

inace sve super shop, ja sam kupio dva PCa jer su bili najpovoljniji, pa bi bilo dobro da tamo prvo pogledate cjene. htio sam isto sad ubost neke graficke ali nikako da ih uhvatim kod njih. Jedino se malo bojim sto ova reklamacija tako dugo traje.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.02.2018., 17:36   #101
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Meni reklamacija riješena u tjedan dana. Nije do njih ako kasni nego do servisa . Ja reklamirao napajanje 16.a dobio novo valjda 23 već doma. Ima negdje moj post da ne tražim sad točno
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 17:43   #102
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ok, da na servisu je. Valjda ce ubrzat. Reko da pitam koliko to traje odprilike, meni vec 15 dana.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 17:45   #103
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ok, da na servisu je. Valjda ce ubrzat. Reko da pitam koliko to traje odprilike, meni vec 15 dana.
Pošalji im mail. Stvarno su ok dečki
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 18:02   #104
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Slao sam, ovo pitam cisto informativno da vidimo koliko ste vi cekali, nebi ih gnjavio.

Ako ne dodje sad ovaj tjedan onda cu pitat jer mora da je negdje zapelo.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 16:24   #105
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
Et da pohvalim centro.hr

Kupio plocu am4kod njih
Ispostavilo se da je DOA donio je sutradan ujutro na servis,za 45min zvali da dodjem po novce ili drugu..uzep.drugu isti dan dosla.druga..
  Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 19:37   #106
redhill
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 64
Prošli četvrtak (3.5.2018) naručio konfiguraciju, isti dan dobio od komercijaliste svoju narudžbu i ukupni iznos. Rečeno je da će dostaviti u roku 3-5 radnih dana i eto doslo jucer (9.5.2018). Ljubazni ljudi tokom cijelog procesa, čak kad sam im isti dan, kada sam dobio računalo, poslao email, odmah su me nazvali na mobitel, objasnili i sada uzivam u novom racunalo.



Svakako preporučam Centro.hr. Moja prva kupovina kod njih, a kako izgleda ni zadnja
redhill je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 21:28   #107
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
slažem se nikad problema sa njima
reklamacije nisam imao tako da ne znam s te strane, ali kontakt preko email, dostava u roku
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 22:19   #108
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
kupovala konfu kod njih, nikakvih problema
  Reply With Quote
Staro 12.05.2018., 12:38   #109
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor intel freak Pregled postova
slažem se nikad problema sa njima
reklamacije nisam imao tako da ne znam s te strane, ali kontakt preko email, dostava u roku
Ja sam imao par reklamacija, AIO cooler, napajanje, i sve je prošlo u najboljem redu - korektni dečki skroz.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2018., 13:40   #110
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Kupio neki dan monitor a prije par dana cijelu konfu i stiglo u rekordnom vremenu i sve super kao i uvijek
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 04.11.2018., 21:21   #111
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Sve pohvale...narucio ssd wd green m.2 od 120 gb (187 kn) i isti taj od od 240 gb (cca 315 kn). Bio malo sumnjicav jer mi prvi put da kupujem kod njih a i cijena na njusci je vece za navedene ssd-ove, pa sam izabrao placanje pouzecem. Osim dostave 20-ak kn nisam ni lipe vise platio...otvorio ispred mislim gls postara i platio covjeku. Stiglo treci dan od narudbe.
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2018., 21:34   #112
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor prowler Pregled postova
Bio malo sumnjicav jer mi prvi put da kupujem kod njih... pa sam izabrao placanje pouzecem. otvorio ispred mislim gls postara i platio covjeku.
Šta si mislio da će ti dotična trgovina poslati ciglu u paketu ili?
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2018., 21:40   #113
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Šta si mislio da će ti dotična trgovina poslati ciglu u paketu ili?
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2018., 21:48   #114
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
A i njuškalo ti je odlično mjerilo za realnost cijene

Vjerujem da je sada većina ssd-a skuplja na njuškalu nego u trgovinama
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2018., 09:59   #115
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Šta si mislio da će ti dotična trgovina poslati ciglu u paketu ili?
Nisam, ali sam nepovjerljiv od kada sam dobio (istina van RH) krivi model mobitela...također mi je i kolegi nedavno stigla kriva grafička...pa se ti onda mjesec dana naganjaj....uglavnom, sad sve provjeravam prije nego preuzmem
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
A i njuškalo ti je odlično mjerilo za realnost cijene

Vjerujem da je sada većina ssd-a skuplja na njuškalu nego u trgovinama

Točno tako, njuškalo je sad skuplje od trgovina za ssd...gledao sam naravno i preko jeftinije.hr nabava.net....
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2018., 10:49   #116
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Da si se malo raspitao prije kupnje, sigurno ne bi kupio WD Green jer je dotični ubjedljivo najsporiji SSD koji se može naći na našem tržištu.
Vrati ga nazad i nadoplati za neki brži.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2018., 21:33   #117
luka_os
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: osijek
Postovi: 85
Odlicni. Kupio krivi hard disk. Poslali mi drugi na svoj trosak.
luka_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2019., 21:07   #118
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Vidim da je bila samo jedna reklamacija i to iz 2014 i to su rijesili slanjem drugi dan. A jel jos netko imao neku reklamaciju?

Evo ja jos cekam svoje napajanje da vidim kad ce biti rjeseno. Proslo vec vise od 2 tjedna, pa odprilike koliko se ceka ako je netko to radio?

Imao buraz napajanje u Futura-IT reklamaciju i to rjesili u manje od tjedan dana.

inace sve super shop, ja sam kupio dva PCa jer su bili najpovoljniji, pa bi bilo dobro da tamo prvo pogledate cjene. htio sam isto sad ubost neke graficke ali nikako da ih uhvatim kod njih. Jedino se malo bojim sto ova reklamacija tako dugo traje.
evo da ti javim i usput pohvalim centro.hr
Ja sam imao na reklamaciju ,nebi vjerovali ryzen 5 1600.
jednostavno ni na jendoj ploci se nije dizao
uglavnom poslao na reklamaciju u centro.hr(nemaju vise svoj serivs),doduse cekao sam 3 tjedna,pa ih nazvao,rekli da ce požuriti koliko mogu.
prošlo još 7 dana,pa ih zvao ponovo,isti dan zvali da će na svoju ruku riješit reklamaciju.Uzeo na kraju 1600x i cm212 rgb za cijenu prvoga.
Inače ovo mi je 2.reklamacija. kad sam kupao am4 platformu prva asrock ploča mi je bila rma..donio rano ujutro na servi i isti dan mi dali drugu.
  Reply With Quote
Staro 05.06.2019., 19:30   #119
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Prvi put sam kupovao u ovoj trgovini,u ponedjeljak popodne uplatio za napajanje,narucili od dobavljaca,u utorak vec bilo u poslovnici.Cak na garantnom listu pise datum kupovine,sto je u danasnje vrijeme rijetkost.Uz racun dolazi i obrazac za raskid ugovora.Svaka cast.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2019., 20:43   #120
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 235
Kupovao sam kod njih više puta. Komplet konfu 2013., pa prošlu grafu RX 480. Bilo je još jedna dvije kupovine al ne sjećam se kaj je bilo. Nisam imao reklamacije ali kod kupovine i dostave sve je bilo za 5.
viper84 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na