Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.04.2014., 15:54   #541
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Vidim svi pricaju o nekim bolesnim popustima u osiguranjiima za motocikle,da nema vise 1000 cm skupih registracija,sad je samo 750+ ccm pa eto da li je tko registrirao svoju pilu nedavno,da li je ga izaslo povoljnije ( vidim popusti po 400-500-600 kn pa nadalje ) ?

Trenutno bi trebao imati 25 %,prosle godine ispalo 2600 kn sa tehnickim mislim ( 660 ccm,35 kw ) , koliko bi me moglo izaci ove godine ?

Nevezano koje osiguranje,samo da je sto povoljnije
blava je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2014., 20:21   #542
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Vidim svi pricaju o nekim bolesnim popustima u osiguranjiima za motocikle,da nema vise 1000 cm skupih registracija,sad je samo 750+ ccm pa eto da li je tko registrirao svoju pilu nedavno,da li je ga izaslo povoljnije ( vidim popusti po 400-500-600 kn pa nadalje ) ?

Trenutno bi trebao imati 25 %,prosle godine ispalo 2600 kn sa tehnickim mislim ( 660 ccm,35 kw ) , koliko bi me moglo izaci ove godine ?

Nevezano koje osiguranje,samo da je sto povoljnije
Pogledat ću ti u petak koliko je sa 25% bonusa za 660 kubika, samo trebat ću još par informacija za izračun, al to ću te u petak cimnut na pm, čisto da imaš orijentaciju za cijenu.
Inače dosta su niže cijene za velike bikeove, ali prvenstveno za vozače 30+ godina i sa 50% jer im sad ide na 60% ove godine bonus.
Primjera radi, frendu je lani bilo 2000kn za zx12r-a, ima preko 30g, vozačku preko 10g (isto jedan od kriterija), nikad nije imao šteta, i ove godine ga je ispalo 1220kn osiguranje.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 12:12   #543
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Ako koga zanima, Isle of Man Superbike TT je u tijeku. Klik: video/radio live streamovi
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 12:57   #544
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Šteta što je kvaliteta u banani.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 18:37   #545
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Uf

Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2015., 15:50   #546
Zellenny
Premium
Moj komp
 
Zellenny's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 242
Đeste bajkeri

Imam jedno pitanjce. Prije par mjeseci sam ušao u klub "pravih" motora nakon par skutera i CBR 125, uzeo sam Suzukija SV650 i uživam Nije da se hvalim nego planiram ove godine prvi puta zapaliti na more sa curom na motoru.

Ići ćemo Zagreb - Krk (Baška) pa me zanima imate li možda neke savjete što se tiče rute?
Zellenny je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2015., 15:55   #547
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Ja prije neki dan ubo yamahu yz450f. Planiran je servis kod Šipeka ovaj tj i ako bude sve po planu, u ned je šuma nastradala. Dvojica prijatelja imaju kateeme tak da ima veselja
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2015., 01:18   #548
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Pegaso Strada 650 - 4 godine i ni kvara osim krepanog akumulatora.

Već lagano ponestaje snage,ali jednostavno koliko troši,kako ide i čuje se i koliko kosta servis,da ima +30 KS ne bi mijenjao
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2015., 18:45   #549
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Zellenny Pregled postova
Đeste bajkeri

Imam jedno pitanjce. Prije par mjeseci sam ušao u klub "pravih" motora nakon par skutera i CBR 125, uzeo sam Suzukija SV650 i uživam Nije da se hvalim nego planiram ove godine prvi puta zapaliti na more sa curom na motoru.

Ići ćemo Zagreb - Krk (Baška) pa me zanima imate li možda neke savjete što se tiče rute?
neznam kakav savjet trazis,pa imas 2 ceste...autocesta ili stara cesta...nije da imas 4 rute...
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2015., 11:19   #550
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
neznam kakav savjet trazis,pa imas 2 ceste...autocesta ili stara cesta...nije da imas 4 rute...
Upravo to,radije biram lokalne ceste radi ribanja gume na autocesti i monotonije,no onda opet tu dolaze nepazljivi turisti i policija na svakom koraku pa biraj.

Najvise pazi na kampere jer eto sta se dogodilo prije par dana,ljudi poginuse ni krivi ni duzni
blava je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2015., 14:54   #551
Zellenny
Premium
Moj komp
 
Zellenny's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 242
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
neznam kakav savjet trazis,pa imas 2 ceste...autocesta ili stara cesta...nije da imas 4 rute...
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Upravo to,radije biram lokalne ceste radi ribanja gume na autocesti i monotonije,no onda opet tu dolaze nepazljivi turisti i policija na svakom koraku pa biraj.

Najvise pazi na kampere jer eto sta se dogodilo prije par dana,ljudi poginuse ni krivi ni duzni
Evo konkretno mislio sam na savjet tipa da li biste nekome tko prvi puta ide na takav put tj. nema previše iskustva na dužim relacija savjetovali staru cestu, autocestu ili možda kombinaciju?
Zellenny je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2015., 15:32   #552
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Motor ti je dovoljno snažan za putnu brzinu od 140-150 kmh sa prtljagom i suvozacicom,a sad puno sigurnije je po meni autocestom,ali na trošak guma i monotonije.

Lokalne ceste opet ljepše i zanimljivije radi zavoja,ali puno tih nestrpljivih turista i onih koji ne *ebu pravila prednosti,a da ne pričam da te negdje u zavoju ne iznenadi prazna boca ili sljunak.

Po meni kombinacija najbolje,autocestom polovina, polovina lokalne.

Najbolje posjeti motori.hr i otvori temu di ce te lokalci najbolje savjetovati sta kako.

Kakogod,pamet u glavu,lagano sa gasom i ne vjeruj nikome pogotovo kad daju zmigavac za desno da ne bi se predomislili pa lagano desno.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2016., 20:40   #553
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Ekipa bok, dižem temu iz mrtvila. Kako imam divlje ideje kao kupovinu garaže, uradi sam projekte i slično, pojavilo se sljedeće, pa trebam mišljenje.

Naišao sam na jednu Yamahu XT660X sigurno godinu dana zavezanu na istom mjestu prekrivenu centimetrom prašine, ispuštenim gumama i hrpom suhog lišća i svega što je vjetar donio na nju. No, motor nije udaren, plastike nisu oštećene i kako je natkriveno iznad njega, nije kisnuo. Putem registracije pokušavam doći do vlasnika (pretpostavljam ili osoba koja više nije u mogućnosti voziti ili član obitelji, kako je čudno da takav motor stoji vani a da se nitko ne brine o njemu), te ponuditi neku cijenu gdje ću biti siguran da i ako je zaribao i da baš pola toga ne valja da ne izgubim ulog. Kako se taj model proizvodi od 2004. godine, okvirno bi dao 7-10k kn, sad, jel to puno ili malo, po opisu procijenite i pitanje je, isplati li se uopće tako nešto kupiti po navedenoj cijeni i sređivati ili se bolje pustiti toga i razmišljati o nečemu pametnijem?
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2016., 20:45   #554
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
To su pouzdani agregati,nemaju nikakvih mana,ako je agregat očuvan,nije prešao puno,racunaj otpočetka da imaš trošak novih guma barem 1300 kn,filteri ulje i zamjenski dijelovi cca 1000 kn,registracija i porez,ali da ta Yamaha drzi cijenu i 10 000 kn je limit koji bi dao.

Da ti odgovorim na pitanje,ako je agregat ispravan i ako treba samo standardno ( gume,servis,akumulator,kocione pločice ),ja bi uzeo.

Odličan motor

Poslano sa mog Coolpad F1 koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2016., 20:57   #555
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
hvala ti na odgovoru Tako sam i mislio. Logika mi je da ako ima pločice, ima i neko osiguranje, pa ću tako naći kontakt. Ne znam kako će reagirati koga god dobijem na telefon, ali vrijedi probati. Imam dosta opremljenu radionu, tako da bi ga bez paljenja kupio, rastavio, zamjenio gume, brtve i sve tekućine i filtere, a ostatak treba samo oprati.

Primjetio sam da je na tanku torba, te kufer iza i originalni auspusi, što me navodi da ga je vozila ozbiljnija osoba, pa mi je zato zanimljiv. Budemo vidjeli pa javim tu ishod.

Ideja je ukupno uložiti nekih 15kkn i puno truda za vozno stanje.
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2016., 21:04   #556
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Ako ti je prvi motor,ono biti će ti zanimljiv gradski motor,a uz to i potegnuti na duze relacije,samo je to jedan klip i dosta su primjetne vibracije,što se tiče ostalog kad ga dovedes u red,onda iz sezone u sezonu samo zamjena ulja i filtera te guma i nizaj kilometre.

Za zavoje dušu dao,živahan agregat koji lagano poteze na zadnji sa maksimalnom brzinom oko 170 kmh,jedino je malo teže na autocesti trpjeti vibracije i muciti motor.

Samo što puno opreza jer iako 50 ks,to je ozbiljan motor za početnika i lako poljubis asfalt,eto sretno sa restauracijom,javi kako ide i regaj se na motori.hr jer ima dosta ekipe koja ti može pomoći u vezi dijelova,savjeta itd.

Poslano sa mog Coolpad F1 koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 11:31   #557
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Planiram uzet zeca 750,2005 godište...a ako me pukne,možda uzmem i novog na kredu...iako mi je 2005 neprežaljen zeko jer sam ga već planirao kupovat prije cca 8 godina.

Ima li netko zekana 750 ili 1000? Konkretno me zanima i razlika između 750 i 1000 u snazi,jer na papirima u ks nije velika.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 11:45   #558
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ima li netko zekana 750 ili 1000? Konkretno me zanima i razlika između 750 i 1000 u snazi,jer na papirima u ks nije velika.
hiljadarka ima vise momenta, linearnije vuce iz podruma...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 11:51   #559
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Z750 2005. ima los ovjes i kocnice, radije redizajn koji je mislim od 2011 isao, znaci z750R ili Z1000 ak si bas zapeo za kawe.
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 12:22   #560
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Budem razmislio,Z 800 me isto privlači ali ljepši mi je z750...ne volim taj futuristički dizajn novih nakeda.

2011+ mi se ne isplati uzimat jer su prilično skupi,tj. nisu puno jeftiniji od potpuno novog Z 800.

Vozio sam zeca 750 i prilično sam bio zadovoljan,posebno jer sam u to vrijeme vozio monstera 600...koji je bio trom nikakav za "sportsku" vožnju.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 12:35   #561
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Frend ima z750,služi ga super,kočnice za tu klasu motora super,a ide kao sumanut.
Pazi,zekani prije redizajna imaju 81kw i podliježu najvišoj stopi osiguranja dok redizajn ( 2007.) imaju 79 i plaćaš jeftiniji stopu osiguranja.

Drugi frend imao Z1000 2007.,prodao ga za 5k eura,motor 40.000 km,uredno servisiran i nikakvih kvarova,popravaka

U toj klasi imaš ako ti se svidi hornet,gsr 600/750 i apriliu shiver koja ne drži cijenu,a opet meni bolji motor osobno zbog dizajna,cijene i v2 mašine ( 20 nm veći nego z750 ).

Kočnice na apriliji neusporedive sa zekanom


Poslano sa mog Coolpad F1 koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 14:44   #562
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Frend ima z750,služi ga super,kočnice za tu klasu motora super,a ide kao sumanut.
Pazi,zekani prije redizajna imaju 81kw i podliježu najvišoj stopi osiguranja dok redizajn ( 2007.) imaju 79 i plaćaš jeftiniji stopu osiguranja.
Dafuq?
Kakvi kilovati pobogu kod osiguranja motora!?!?!?!
Motori se otkad je ove države osiguravaju po obujmu motora, a ne kilovatima....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 14:45   #563
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Dafuq?
Kakvi kilovati pobogu kod osiguranja motora!?!?!?!
Motori se otkad je ove države osiguravaju po obujmu motora, a ne kilovatima....
Greska,mislio sam reći za godišnji porez.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 16:42   #564
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Kakve aprilije... nakon šarafanja i servisa prijateljevog sxv-a 550, jedino bi ih strovalio niz provaliju. Za kočnice i sitnariju je lako... udari koji god grm hoces i ispast ce solidne "R" bremze, koje lako idu na zeku.
U toj klasi bi osobno gledao horneticu, kawasaki ima jos more motora u toj klasi koji su mozda bolji bang for the buck i eventualno hyosunge... ostalo kako podleti.
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 16:51   #565
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
Kakve aprilije... nakon šarafanja i servisa prijateljevog sxv-a 550, jedino bi ih strovalio niz provaliju. Za kočnice i sitnariju je lako... udari koji god grm hoces i ispast ce solidne "R" bremze, koje lako idu na zeku.
U toj klasi bi osobno gledao horneticu, kawasaki ima jos more motora u toj klasi koji su mozda bolji bang for the buck i eventualno hyosunge... ostalo kako podleti.
Pa npr.ja imam Apriliu i nisam vidio nikakvog sarafanja i kvarova koji svi ocigledno cuju u birtiji pa kenjaju po Apriliji.
Redovno servisi + gume i akumulator,toci i vozi,4 godina i 25 000 km

A SXV koliko znam nije bas gradski motor niti naked nego cistokrvni supermoto kao i KTM i naravno zahtijeva drugacije servisiranje.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 18:19   #566
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Pa ono... čim ima ili može dobiti prometnu, to je to
Stvoreno za grad.

Konkretno ovaj sxv je imao hrpetinu problema oko slabe struje (i danas kad je hladna poždere dva moto akumulatora u roku odmah), startera, slabog pritiska goriva itd.
S tim da je sve to došlo do toga da su nas odjebavali svi majstori redom. Od ovlaštenog servisa, majstora uz preporuke itd. Uz objašnjenje da je motor pre specifičan i da se neće karat sa njim. A meni motor leži u dvorištu, plačeš uz njega i ne znaš od kuda krenuti. Da nije bilo aprilijinog foruma, završila bi u grabi hahaha
Aaaa ruku na srce, nisam čuo za apriliju koja nije imala problema sa strujom. Doduše, nema ih puno, ali i ona manjina je imala ili ima bar mušice oko struje.
A servisi i dijelovi... pusti me da plačem. Klipovi, klipnjače, brtve i popratni materijali za "veliki" servis 11+ tis. kn. (za tog sxv-a, a vrijednost motora cca 3500€ oko 2007)
Dok mene na krampini od ktm-a aftermarket 'racing' dijelovi ispadnu tisuću eura za svaku moguću sitnicu. Pa se pitam što bi me natjeralo na nju, što bi bilo to da otpilim neki "normalniji" motor, koji je rame uz rame njoj i odem na apriliju. Nemoj se naći prozvanim u svemu ovome, samo moje kratko razmišljanje.


EDIT:
i što joj se mora priznati je dizajn i sexy pojava.

Zadnje izmijenjeno od: Željac. 21.04.2016. u 18:26.
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 18:50   #567
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
SXV je posebna prica kao i KTM supermoto,mislio sam reci da nije commuter kao motor tj.za svakodnevnu uporabu,moze,ali recimo potegnes dionicu od 150 km moras dva puta tankati jer ako me sjecanje sluzi rezervoar je 5 litara,udobnost dok vozis,suvozaceva udobnost itd.

Ali 70 ks i samo koliko je lagan,zvrk od motora.

A evo jedna koja nema problema,a to je Pegaso Strada,a ti problemi sa strujom se vuku od doba Tuona,RSV itd.npr na RSV 1000 je znala otkazati zadnja kocnica,Tuono je imao problema sa alternatorom znao je krepavati,tj.ne smiju nikakvi srot akumulatori na njega vec marke kao yuasa.

A sto se tice Shivera,vecina kenja po njemu,a eno jedan vlasnik na ApriliaBase forumu natukao skoro pa 200.000 km sa njome,toliko tome da su krampine.

Jedino sto je zekan sinonim za pouzdanost,lako se proda i drze cijena kao i dostupnost dijelova,ima ih na svakome koraku

I Z1000 je mrcina pored Z750 ( pogledaj samo klijesta na Z1000 naspram Z750 ).
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	2232.jpg‎
Views:	300
Size:	1.47 MB
ID:	16467  
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 19:46   #568
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Evo da ja dodam komentar za XT660 iz par postova iznad.. Našao sam lika, kontaktirao ga na fb.. vidio "seen" i motora ujutro više nije bilo, od vlasnika ni traga ni glasa.. A lijepo sam objasnio da sam zainteresiran za kupnju.
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 19:52   #569
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 946
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
SXV je posebna prica kao i KTM supermoto,mislio sam reci da nije commuter kao motor tj.za svakodnevnu uporabu,moze,ali recimo potegnes dionicu od 150 km moras dva puta tankati jer ako me sjecanje sluzi rezervoar je 5 litara,udobnost dok vozis,suvozaceva udobnost itd.

Ali 70 ks i samo koliko je lagan,zvrk od motora.

A evo jedna koja nema problema,a to je Pegaso Strada,a ti problemi sa strujom se vuku od doba Tuona,RSV itd.npr na RSV 1000 je znala otkazati zadnja kocnica,Tuono je imao problema sa alternatorom znao je krepavati,tj.ne smiju nikakvi srot akumulatori na njega vec marke kao yuasa.

A sto se tice Shivera,vecina kenja po njemu,a eno jedan vlasnik na ApriliaBase forumu natukao skoro pa 200.000 km sa njome,toliko tome da su krampine.

Jedino sto je zekan sinonim za pouzdanost,lako se proda i drze cijena kao i dostupnost dijelova,ima ih na svakome koraku

I Z1000 je mrcina pored Z750 ( pogledaj samo klijesta na Z1000 naspram Z750 ).

I vilica je puno bolja na zekanu 1000.

Mene tako grize da kupim z milju odmah, al čekam prinovu kroz koji tjedan...al sljedeće godine...
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 20:25   #570
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
SXV je posebna prica kao i KTM supermoto,mislio sam reci da nije commuter kao motor tj.za svakodnevnu uporabu,moze,ali recimo potegnes dionicu od 150 km moras dva puta tankati jer ako me sjecanje sluzi rezervoar je 5 litara,udobnost dok vozis,suvozaceva udobnost itd.

Ali 70 ks i samo koliko je lagan,zvrk od motora.

A evo jedna koja nema problema,a to je Pegaso Strada,a ti problemi sa strujom se vuku od doba Tuona,RSV itd.npr na RSV 1000 je znala otkazati zadnja kocnica,Tuono je imao problema sa alternatorom znao je krepavati,tj.ne smiju nikakvi srot akumulatori na njega vec marke kao yuasa.

Hahahha tu se vrte oko 8-9 litara tankovi, ali da... intervali tankanja stoje, bez obzira na litricu dvije više

Treba se malo nabit da vožnje budu ugodnije. Jer ovaj jednocilindraš dosta razdrnda cijelo tijelo. Čizme + bacanje nogu van = bolna guza i noge
Podlaktice i tako to... ali je poseban gušt u vožnji
Da, SXV je 10-20kg tezi od ktm-a ali se ne osjeti toliko. Jedino je super na sxv-u što ima malo duže brzine pa se ne mora šaltat ko šleper po gradu
kakav suvozač... to je bezvezni teret

Malo preosjetljivo sa kvarovima ako se mene pita, i velik udarac po njima... jbg, nije mala stvar da mi na stroju od 120.000+ kn otkaže stražnja kočnica

Zadnje izmijenjeno od: Željac. 21.04.2016. u 20:47.
Željac je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na