Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.03.2007., 10:59   #31
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
kakvih glupih prijedloga ovdje ima, to je za ne povjerovat. i sve po onome "to sam vidio negdje drugdje". koga to iskreno zaboli? ljudi dolaze na pcex zato sto im forum odgovara takav kakav je. uvodjenje besmislenih pravila otjerat ce takve. budimo realni - gotovo svi se registriraju tek kad zele nesto reci, lurkerski dio vecina odradi vec prije. i ja sam se registrirao tek kad me neki post nazivcirao i imao sam potrebu nesto napisati. da sam morao cekati 7 dana sumljam da bi se ikada i registrirao.
druga stvar - ne bi u postocima ali dosta ljudi za koje znam da im je prvi otvoreni thread bio na trznici danas su vise ili manje aktivni clanovi foruma. naravno da ima i dosta onih koji nisu ali kome oni smetaju? nije ih zanimalo sto ovdje mogu naci i sta sad? da ih idemo kuci premlatit?
cini mi se da neki trebaju shvatiti da ovaj forum kao dosta specijaliziran uopce nije zanimljiv 99% klinaca koji su se pojavili kao posljedica hocu-internet booma i samim time nije pod odredjenim pritiscima koje imaju drugi forumi.

ako stvarno zelite restrikcije i uvodjenje nekih nazi pravila imam prijedlog za vas :
zatrazite otvaranje podforuma tipa ljubav, sex itd. ako vam upali zatrpat ce nas gomila balavaca. tada samo bump-ajte ovu temu i da vidite sto ce admini podrzati prijedlog
greg SE je offline  
Staro 11.03.2007., 12:01   #32
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
zatrazite otvaranje podforuma tipa ljubav, sex itd. ako vam upali zatrpat ce nas gomila balavaca. tada samo bump-ajte ovu temu i da vidite sto ce admini podrzati prijedlog
Juggernaut je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2007., 12:03   #33
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
He, he greg u punom sjaju
tor je offline  
Staro 11.03.2007., 12:52   #34
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
greg bas si ubojit
izmjenjujemo misljenja , sta fali tome da se nesto promjeni na bolje ?
normalno da se svaka budala registrira kad zna da u roku 120sekundi moze napisat prvi spa ovaj post ak je malo brzi.

my opinion.

Zadnje izmijenjeno od: Hrvoje xyz. 11.03.2007. u 13:53.
Hrvoje xyz je offline  
Staro 11.03.2007., 13:45   #35
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Bilo bi super kad bi samo bogati mogli bit članovi. :O
__________________
Newbie Pro je offline  
Staro 11.03.2007., 13:53   #36
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Ajd nemojte spamat čovjeka, malo je razmišljao, nije baš pogodio sa prvim prijedlogom, drugi je već bolji a pojavili su se u međuvremenu i neki dobri prijedlozi.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline  
Staro 11.03.2007., 14:49   #37
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
izmjenjujemo misljenja , sta fali tome da se nesto promjeni na bolje ?
ne fali bas nista, malo zabave u dosadnom, oblacnom danu....tko je rekao da sta fali? to sto sam rekao da je prijedlog glup? svasta.....to je naravno IMO, ako se ne slazes ne moras to prihvatiti kao cinjenicu odmah

Citiraj:
normalno da se svaka budala registrira kad zna da u roku 120sekundi moze napisat prvi spa ovaj post ak je malo brzi.

my opinion.
a cuj, ja ne vidim spamove novih clanova, barem ne precesto. ok, trznica im je obicno prvo mjesto na kojem nesto postaju ali tesko je oglas nazvati spamom na forumu koji se zove trznica.
za ovo drugo....hmm, vidio sam par trolova, sredili su ih brzo. nesto malo n00bova s glupim pitanjima ali da nisu n00bovi ne bi imali pitanje jer bi sve znali i sami tako da bi forum bio prazan bez njih. ne....ne mogu nikako shvatiti sto ti to tocno i tko smeta ovdje i zbog koga bi se trebala uvesti neka restrikcijska pravila. prevencije radi?
sve mi se cini da je....ne znam tko, ne da mi se listat postove ... bio u pravu i da je ovo pokusaj stvaranja nekog kluba, sekte ili cega vise od posve normalnih ljudi koji su eto imali srece da se registriraju prije nego su neki nesudjeni diktatori ostvarili svoje mokre snove. kako oduvijek imam "problem" s onima koji pokusavaju nametnuti neki rezim prema ostalima (valjda manje vrijednim jer su eto kasno dosli) ne mogu se nikako sloziti s takvim idejama. cak i ono o obavezno predstavljanju mi nema nekog smisla. stvarno, zasto bi mene zanimalo tko je kratkodlaki_tapir_42. ono sto me zanima vidjet cu iz njegovih postova, da li voli sve sto vole mladi ili ne posve je nebitno za mene.
greg SE je offline  
Staro 11.03.2007., 14:53   #38
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Meni je recimo dobro kad netko napiše istinite podatke u profilu o svojim godinama i gradu, čak više o gradu, čisto da znam da smo blizu ako mi/njemu nešto zatreba. Godine su više onako, nešto govore a opet i ne moraju o ozbiljnosti.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline  
Staro 11.03.2007., 15:00   #39
Smartguy
Spiderpig
Moj komp
 
Smartguy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,042
ja ću ponovit šta sam rekao prije:

PCekspert nije zaspaman ni blizu kao drgui forumi
Dok se to ne promjeni mislim da netreba provodit nikakve mjere.
__________________
Smartguy je offline  
Staro 11.03.2007., 15:07   #40
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
samo ću reć. LOL

krivo ste shvatili što sam htio postići.
zaboravite.
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2007., 15:10   #41
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Pa, lokacija i sig bi trebali biti obavezni.
Čisto zbog bržeg rješavanja problema.

Ja bi sve ostavio kako je, jedino bih stavio u pravila obavjest da onaj koji traži pomoć ne može istu očekivati ako konfu ne navede u sigu.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 11.03.2007., 15:26   #42
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Ajd konačno da si se probudio

U potpunosti se slažem, uostalom o tome smo već razglabali:
- u profilu navesti grad, ako nije problem i godine
- u sigu trenutnu konfiguraciju, operacijski sustav, od kada je nastao problem, nakon upgradea, zamjene, ugradnje... uostalom ono što je potrebno za troubleshooting dotičnog problema
- ako se traži pomoć za neku drugu konfiguraciju, navesti i nju
- kad se riješi problem napisati na koji način je konačno riješen, a ne napisati riješeno ili se uopće ne javiti
- reputacije davati kad je netko pomogao, kad mislite da je nešto korisno napisao, napravio...
- negativne obrnuto od ovog gore
- bilo bi dobro kad bi admin/i mogao postaviti da se po defaultu vidi od koga je došla reputacija
- naslove teme treba davati smisleno, a ne Problem!, Procjena! i sl. onda moram otvarati da bih vidio što je unutra a često mi se ne da (a vjerujem i drugim članovima). Dobar primjer je upravo ova tema, odmah se iz naslova vidi o čemu je.

Osobno ne mislim da od ovog foruma trebamo praviti private klub, čak i od noobova se da nešto naučiti, makar kroz rješavanje njihovih problema. Također reputacija nije loša ideja, osobno postovi od starijih članova, sa većom reputacijom mi ipak imaju veću težinu.

Edit: Znam da veći (sve) dio ovoga već piše u pravilima, ali netko je već pametno napisao, tko čita pravila.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline  
Staro 11.03.2007., 15:44   #43
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Ajd konačno da si se probudio
Tko prati forum-zna da smo o tome raspravljali više puta.

Kad sam ja dao prijedlog da sig bude obavezan-puno se ljudi javilo da su oni protiv bilo kakvog nametanja ovog-i-onog, diktature i slično...kako baš mrze kad ih se na nešto "prisiljava"

Dakle-pri registraciji bi u mailu koji user dobije masnim crvenim slovima pisalo par stvari o kojima sad pričamo, ako se toga ne pridržava ko mu je kriv...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 11.03.2007., 15:56   #44
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Osnovna pravila dobije svaki novi član na mail. Samo one prve 4 točke, crackovi, vrijeđanje itd. I to je previše za neke nove članove jer se malo malo novi član odvaži i bez pardona traži crack. Tako da proširivanje osnovnih pravila koje dođu na mail prilikom reganja i nema smisla, jer ako ne pročitaju tih prvih par osnovnih pravila neće ni ostatak. Ovako, s naše strane su poduzete sve razumne mjere da se novog člana upozna s bar osnovnim, ako ne svim pravilima, te onaj koji se ne pridržava ta 4 najvažnija nema što tražiti na PCE-u što se i provodi. A ovo sve ostalo - kako sam i naveo. Zdrav razum i stariji članovi koji upozore moderatore na problematične novajlije brzo rješavaju problem. No, meni su strašniji stariji članovi koji su nebrojeno puta svjedočili banu nekog člana, vidjeli dobro što se smije ili ne pa mrtav hladan s ko zna koliko godina/mjeseci članstva na forumu traži ili posta crack itd...To ne može srediti ni upozoriti nijedno pravilo. To je notorna glupost i bahatost koja povlači sankcije.
tor je offline  
Staro 11.03.2007., 16:18   #45
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ma ne treba nista mijenjati. Ko prekrsi pravila neka bude sankcioniran i rijesen problem. Ne vidim smisao ovih postova. Kuzim da su neki 18 sati dnevno na ovom foumu pa im je forum ko da su doma,ali ovo je ipak javni forum. Postoje pravila ,sankcije i to je to. Ja ne vidim spamanje,ja ne znam gdje ih vi to vidite. Tu i tamo neki,ali nije to ubojito.Vidim noobove ,a i mi smo svi noobovi na neki nacin,jer nitko ne zna sve.
spawn je offline  
Staro 11.03.2007., 16:58   #46
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
I ja mislim da nije u redu da se onemogući pritjecanje novih članova, ali opet s druge strane malo mi je problem kupit nešto na tržnici od nekoga kome piše
Datum registracije: 2007
Lokacija: neću reć
Broj postova: 2

Vjerujem da bi mnogi koji znaju i mogu reć/objasnit neke stvari jednostavno odustali od foruma kad vide da je registracija zatvorena.
tskarda je offline  
Staro 11.03.2007., 17:03   #47
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
OT:
ono što je meni zanimljivo (pri tom disklejmer: nisam nikakav 31337 haxx0r ultraexpert, već se smatram prosječnim korisnikom) je da se svako malo javi neki "stariji" član kukajući kako je sve puno n00bova te onda raspali povijesnu inicijativu tipa ove s uzimanjem otisaka prstiju, jamčevinom i rokom kušnje za potencijalne nove članove i slično. to uvijek izazove veću "zbrku" i reakcije na forumu nego spam, baljezganje i glupa pitanja tamo nekih prljavih, glupih n00bova, koji su valjda krivi za svo zlo informatičkog svijeta.

ako netko želi superekskluzivni forum za intelektualnu 31337 neka ga osnuje, uz sve moguće filtere koji bi spriječili glupave i dosadne njubove da se registriraju, a sve kako bi ta informatička krema mogla u miru bistriti visokotehnološke teme.

za nas ostale dovoljan je i pcekspert sa dosadašnjim režimom, gdje moderatori vrlo brzo i kvalitetno čiste spam i pravilima zabranjene pojave. i dok to uspješno rade, ne vidim potrebu za osnivanjem moralnog povjerenstva koje će procjenjivati kandidate za članove foruma ili nečim sličnim...

p.s. meni reputacija doista nije bitna tako da si možete uštediti eventualni trud krkanja negativne na moj račun zbog ovog ili prethodnog posta.
malba je offline  
Staro 11.03.2007., 17:04   #48
64VT
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG županija
Postovi: 509
pogledajte samo koliko članova ima s 0 ili 1 postom
64VT je offline  
Staro 11.03.2007., 17:23   #49
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor 64VT Pregled postova
pogledajte samo koliko članova ima s 0 ili 1 postom
Da se mene pita ja bi to sve pobrisao nakon mjesec dana
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 11.03.2007., 18:02   #50
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Da se mene pita ja bi to sve pobrisao nakon mjesec dana
da stvar bude zanimljivija, vecina clanova sa 0 postova ima isti datum rega :3.11.2001 jel to neka greska ili sto je? i tako na prvih 34 str kad je poredano po broju postova...
to je nekih soma clanova.

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 11.03.2007. u 18:27.
De5tr0yer je offline  
Staro 11.03.2007., 18:09   #51
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
da stvar bude zanimljivija, vecina clanova sa 0 postova ima isti datum rega :3.11.2001 jel to neka greska ili sto je? i tako na prvih 34 str kad je poredano po broju postova...
fakat

jel se provukel neki boot ili kaj ja znam...al ne bi baš reko da su se svi regali baš na taj dan... sumnjivo...
svebee je offline  
Staro 11.03.2007., 22:35   #52
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
da stvar bude zanimljivija, vecina clanova sa 0 postova ima isti datum rega :3.11.2001 jel to neka greska ili sto je? i tako na prvih 34 str kad je poredano po broju postova...
to je nekih soma clanova.
Stvarno! Sto je ovo ljudi? Jel to malo provjerila ekipa sa PCEksperta?
JC Denton je offline  
Staro 11.03.2007., 23:18   #53
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Tko prati forum-zna da smo o tome raspravljali više puta.

Kad sam ja dao prijedlog da sig bude obavezan-puno se ljudi javilo da su oni protiv bilo kakvog nametanja ovog-i-onog, diktature i slično...kako baš mrze kad ih se na nešto "prisiljava"

Dakle-pri registraciji bi u mailu koji user dobije masnim crvenim slovima pisalo par stvari o kojima sad pričamo, ako se toga ne pridržava ko mu je kriv...
i onda sam ja govorio ma kakva demokracija forum mora biti monarhija ak se oce imati uredan forum... Tako da sto glavesine odluce to se treba postivati i gotovo.. ocete demokraciju trcite goli po trgu.

Imho konfa mora biti u sigu pa nije ovo forum hr da pricamo o tome koliko je danas bakica bilo u tramvaju...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 11.03.2007., 23:51   #54
K1kl0p
Born among beast's
 
K1kl0p's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Mislim da bi se ograničavanjem pristup novim mlađim korisnicima kojima je potrebna trenutna pomoć izgubio velik i važan dio ovog foruma ,
iako nisam na ovom forumu dugo uvidio sam da je pomoć iskusnijih forumaša visoko cjenjen i uvjek dobrodošo pozitivan čin neovisno o vlastitom iskustvu.
Šta se tiče spamera oni ionako brzo gube interes kad ih se ignorira.

Zadnje izmijenjeno od: K1kl0p. 13.03.2007. u 23:19.
K1kl0p je offline  
Staro 12.03.2007., 17:15   #55
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor K1kl0p Pregled postova
Mislim da bi se ograničavanjem pristup novim mlađim korisnicima kojima je potrebna trenutna pomoč izgubio velik i važan dio ovog foruma ,
iako nisam na ovom forumu dugo uvidio sam da je pomoč iskusnijih forumaša visoko cjenjen i uvjek dobrodošo pozitivan čin neovisno o vlastitom iskustvu.
Šta se tiče spamera oni ionako brzo gube interes kad ih se ignorira.
a upravo to, gotovo na svakoj temi se raspravlja o nekim problemima i rijetko su to neki stari clanove koje nesto muci. osim onih rijetkih koji su uspjeli nabiti par K postova a da nista nisu naucili
nego de sredi to Č, grize oci nemilice
greg SE je offline  
Staro 12.03.2007., 17:43   #56
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Stvarno! Sto je ovo ljudi? Jel to malo provjerila ekipa sa PCEksperta?
ljudi to je stvar stara 6 godina. naravno da smo ju primijetili. to je bio import sa starog foruma ili nesto takvo... ne sjecam se jer sam dosao tek 2003.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 13.03.2007., 20:07   #57
jerba
Cro Fire member
Moj komp
 
jerba's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zg/Jarun
Postovi: 76
ja sam tu od 2005 godine, imam nesto malo postova, ali to je zato sto vise citam nego postam jer vecinu onoga kaj me je zanimalo sam nasao post od tome!! i zelim reci da ima i nas koji nismo tu radi trznice ( usao sam u nju svega par puta) i prije nega kaj sam postao prvi put posjecivao sam PCE stranicu i forum par mjeseci!!
ljudima koji se brinu oko PCE !!
__________________

jerba je offline  
Staro 13.03.2007., 21:57   #58
Ivan Sušanj
Registered User
 
Ivan Sušanj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 32
Tako i ja , skoro ni ne pišem, uglavnom samo čitam , isto kao i što pratim samu web stranicu, jednostavno se samo informiram, a i u zadnje vrijeme mi je došla volja i za pisanje
Ivan Sušanj je offline  
Staro 13.03.2007., 22:17   #59
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Tako i treba dečki ni sam nisam odmah pisao, treba prvo malo čitati, upoznati ljude, nešto naučiti i tek kad se ima nešto i napisati.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline  
Staro 13.03.2007., 23:41   #60
Nicholas
nepoznata životinja
Moj komp
 
Nicholas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 244
Evo i ja se javljam kao jedan od starijih lurkera

Moram nešto primjetiti, zašto nabijati neka razna nova pravila, načine za eliminaciju ovog, onog. Pa uzme se još par admina i problem rješen.
Nicholas je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na