Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2011., 00:18   #211
sliver
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
znači znatno bolje od DA2 ? Vrijedi 30-40€ ?
Iz Engleske naručiš kutiju za 25 funti sa poštarinom. (shopto.net ili game.co.uk)
sliver je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 00:47   #212
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
Odkud ti to da će izać fix za letterbox!? Može neki izvor?
Mislim da je to nemoguće jer je to kodirano u engineu (tako je nešto slično bilo i za Assassin's Creed franšizu), eventualno ako se slika razvuče skroz do kraja monitora.

Igra je PC ekskluziva, a ne ubacit support za non 16:9 monitore... fuj!
OK, možda ne odma s prvim patchem, ali izgleda da će ih bit nekoliko.

http://www.gog.com/en/forum/the_witc...before_posting

http://www.en.thewitcher.com/community/

Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Inače za lootanje sitsneš alt i onda i onako prikaže sve interaktivne objekte u vidiku, bar je ujedinici tako bilo mislim, ja sam nekad u mreklom mraku bez potiona i baklje sa altom looto i pretraživo prostorije . Probaj pa javi! Pošto ja imam komp malo starije građe, tj grafu budem sačeko neki apgrej sa moje i njihove strane
Jok, ne šljaka to. Za označavanje predmeta s kojima se može općit, sad služi talisman (Z tipka, odnosno Y na hrv tipkovnici) koji aktivira nekakav val koji osvijetli sve interaktine predmete u bližoj okolini. Efekt traje nekoliko sekundi. Ali, nije problem da ne vidim gdje je što, nego mi je problem točno pogodit mjesto na kojem će mi igra izbacit ikonicu da mogu opelješit crkotinu ili ubrat cvjetić.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!

Zadnje izmijenjeno od: Perki. 21.05.2011. u 01:10.
Perki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2011., 01:25   #213
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600



jebote sad sam popizdio stvarno. koji kurac je sa ovim blokom?!?! borim se sa onim debilom kingslayerom. i odaljen je jedno 5m od mene. stiscem blok, ne reagira. ide macem na mene, blok. nista. popizdio sam vise, jer je taj blok dobar segment igre a ne sljaka ni kurca.?!?!

-->
da usrano je masu to sto su napravili da je interakcija isto kao mač?!?! da je samo "E" bi fino mogo pritiskat di oces i pogodio bi, a ovako nemožes jer pocinjes kombo neki sa mačem i onda trga živce kad ne pogodis ikonu za skupit.




jebote sad sam popizdio stvarno. koji kurac je sa ovim blokom?!?! borim se sa onim debilom kingslayerom. i odaljen je jedno 5m od mene. stiscem blok, ne reagira. ide macem na mene, blok. nista. popizdio sam vise, jer je taj blok dobar segment igre a ne sljaka ni kurca.?!?!

Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 01:30   #214
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Pogledaj si stanje vigora (stamina, jel'te). Nema vigora - nema bloka (niti magije)
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 09:13   #215
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
ima fora.ako ste npr kupili retailDVD onda imate Securom a GOG verzija nema nikakve zastite tad samo zamjenite 2 fajla iz GoG verzije i igra radi puno bolje.nije ovo nikakva piratija,da se odmah ogradim.

http://www.upload.ee/files/1352822/w...ected.rar.html

znci instalirate normalno igru,upisite cd key ali vam ostaje zastita.sa ovime je sklonite i igra radi dosta bolje.

Ovo je samo za one koji imaju igru na DVD disku

Jel probao tko?
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 10:33   #216
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ajme, ista stvar i kod mene. Pokusavam umlatit strazara a on pali i gasi baklju na zidu da ga jebala baklja. Naravno da sam dobio po glavurdi.
Za ovo imate Lock Target (mislim da je s Alt) i samo će po njemu tuć onda.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 11:09   #217
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Jel probao tko?
Ja sam probao, radi, poboljšaju se performanse u igri (FPS) i početno loadanje igre, puno bolje. Iskopiraš ta dva fajla preko onih di si instalirao igru.

Prešao sam igru, HOĆU JOŠ!

Nadam se DLC-ovima, igra je predobra, zaslužuje sve visoke ocjene koje i dobiva.
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 11:21   #218
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Igra je izasla ima nekoliko dana i 5 stranica gotovo je samo o grafici, cudnim sjenama, losim performansama na ultra high...

Blokirat ne mozete ako nemate vigor!
Alt je fokusiranje na protivnika!

Pitate se sta nam se s industrijom PC igara dogadja, a gotovo nitko nije potrosio 4 slova na to kakva je prica ili razvoj lika, vec govorite o cudnim kretanjima Geralta i kako ne mozete u sekundi lootat bacve... pardon, ali
__________________
In Construction...

Zadnje izmijenjeno od: Botlorn. 21.05.2011. u 11:31.
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 12:13   #219
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443



(osim što sam skoro razbio stol i tipkovnicu kod prva dva wraitha, kayrana i letha )

-->
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Jel probao tko?
nisam mogao izdržat da ne probam, a još više nisam mogo vjerovat kad sam skužio da stvarno bolje radi

Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Igra je izasla ima nekoliko dana i 5 stranica gotovo je samo o grafici, cudnim sjenama, losim performansama na ultra high...

Blokirat ne mozete ako nemate vigor!
Alt je fokusiranje na protivnika!

Pitate se sta nam se s industrijom PC igara dogadja, a gotovo nitko nije potrosio 4 slova na to kakva je prica ili razvoj lika, vec govorite o cudnim kretanjima Geralta i kako ne mozete u sekundi lootat bacve... pardon, ali
definitivno potpis na ovo, baš sam htio napisat da su dosadni s whinanjem. igra rastura, mislim da sam jučer sve skupa preko 6 sati igrao, ni jedne primjedbe.



(osim što sam skoro razbio stol i tipkovnicu kod prva dva wraitha, kayrana i letha )

Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 13:09   #220
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Jel probao tko?
hvala na informaciji, probat ću čim se poštar udostoji pojavit s paketom
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2011., 13:24   #221
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ovaj,kako potionse piti a da ne budem u meditation,tj.recimo ako u borbi health padne i da popijem onaj swallov potion da se regenerira? Ili se to ne može?
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 13:41   #222
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Naravno, da ću cvilit i prigovarat. To je suština PC gamera i gaminga. Nikad zadovoljni

Ma, ostatak igre je gotovo savršen i baš zato živcira što su sustav iz prvog Witchera syebali na takav način. Lockanje targeta pored potpuno ispravnog miša? Ma, dajte...

@Blava

Nikako. Piješ samo na koljenima prije (ili poslije borbe) i kad nema opasnosti u blizini.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 14:16   #223
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
nisam mogao izdržat da ne probam, a još više nisam mogo vjerovat kad sam skužio da stvarno bolje radi
[/SPOILER]
imamo relativno slične konfe, kako ide? fps, detalji?
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 14:30   #224
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



Našao sa onaj Ostmurk, napravio Moongoose potion te ga popio i kad odem do one Sile što treba ići samnom (ili kako se već zove) ona samo kaže: "We'd best get to work" i ništa se ne događa.



A to mi je trenutni quest jer na mapi je ona označena i čeka na dokovima.

Any help?
-->
Imam jedan problem u Harboru prije borbe sa Kayranom - ne mogu uopće otići u fight.




Našao sa onaj Ostmurk, napravio Moongoose potion te ga popio i kad odem do one Sile što treba ići samnom (ili kako se već zove) ona samo kaže: "We'd best get to work" i ništa se ne događa.



A to mi je trenutni quest jer na mapi je ona označena i čeka na dokovima.

Any help?
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 17:59   #225
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443



Našao sa onaj Ostmurk, napravio Moongoose potion te ga popio i kad odem do one Sile što treba ići samnom (ili kako se već zove) ona samo kaže: "We'd best get to work" i ništa se ne događa.



A to mi je trenutni quest jer na mapi je ona označena i čeka na dokovima.

Any help?



neznam zašto te čeka na harboru, mene je čekala u sobi iznad birtije. probaj potion popit poslje razgovora (kad dođete na mjesto borbe), ja sam tako i radilo je.




edit: isusati boga di da nađem ključ za ona vrata u rudniku kad tražim imortelle flower, pa popizdit ću
-->
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
imamo relativno slične konfe, kako ide? fps, detalji?
sve low, izvan gradova sve super. čak i na high bude super u šumi i tako to. al u gradu očajno, evo me u drugom chapteru, neznam jel imam 20 fpsa na low

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Imam jedan problem u Harboru prije borbe sa Kayranom - ne mogu uopće otići u fight.




Našao sa onaj Ostmurk, napravio Moongoose potion te ga popio i kad odem do one Sile što treba ići samnom (ili kako se već zove) ona samo kaže: "We'd best get to work" i ništa se ne događa.



A to mi je trenutni quest jer na mapi je ona označena i čeka na dokovima.

Any help?



neznam zašto te čeka na harboru, mene je čekala u sobi iznad birtije. probaj potion popit poslje razgovora (kad dođete na mjesto borbe), ja sam tako i radilo je.




edit: isusati boga di da nađem ključ za ona vrata u rudniku kad tražim imortelle flower, pa popizdit ću

Zadnje izmijenjeno od: Hei$$e. 21.05.2011. u 18:44.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 18:55   #226
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



neznam zašto te čeka na harboru, mene je čekala u sobi iznad birtije. probaj potion popit poslje razgovora (kad dođete na mjesto borbe), ja sam tako i radilo je.






Uopće se ne prebaci u onaj dijalog mode kad dođem do nje, ona samo kaže we'd best get to work i apsolutno se ništa ne događa.
Sve sam napravio u tom gradu, sve ostale questove i jedino mi je Kayran ostao.
U sobi iznad birtije je neka polugola ženska sa kojom uopće ne mogu razgovarati a druga soba je prazna.
Ta Sila stalno čeka na dokovima.





Gdje je uopće ta borba sa Kayranom na mapi? Cijelu sam šumu obišao.
-->
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova





neznam zašto te čeka na harboru, mene je čekala u sobi iznad birtije. probaj potion popit poslje razgovora (kad dođete na mjesto borbe), ja sam tako i radilo je.






Uopće se ne prebaci u onaj dijalog mode kad dođem do nje, ona samo kaže we'd best get to work i apsolutno se ništa ne događa.
Sve sam napravio u tom gradu, sve ostale questove i jedino mi je Kayran ostao.
U sobi iznad birtije je neka polugola ženska sa kojom uopće ne mogu razgovarati a druga soba je prazna.
Ta Sila stalno čeka na dokovima.





Gdje je uopće ta borba sa Kayranom na mapi? Cijelu sam šumu obišao.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 19:05   #227
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443



Uopće se ne prebaci u onaj dijalog mode kad dođem do nje, ona samo kaže we'd best get to work i apsolutno se ništa ne događa.
Sve sam napravio u tom gradu, sve ostale questove i jedino mi je Kayran ostao.
U sobi iznad birtije je neka polugola ženska sa kojom uopće ne mogu razgovarati a druga soba je prazna.
Ta Sila stalno čeka na dokovima.





Gdje je uopće ta borba sa Kayranom na mapi? Cijelu sam šumu obišao.



neznam što bi moglo biti, ali izgleda da je neki bug. ta borba ti bude tamo gdje si išao tražit neke sampleove od kayrana, kad ti triss kaže da je bolestan i da umire.



btw, još nemogu vjerovat. neznam jel mi se pričinja, jesam lud ili šta, ALI,



s ovime imam nekih 10-15 fpsa više nego na sve low

idem još jednom provjerit
-->
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova



Uopće se ne prebaci u onaj dijalog mode kad dođem do nje, ona samo kaže we'd best get to work i apsolutno se ništa ne događa.
Sve sam napravio u tom gradu, sve ostale questove i jedino mi je Kayran ostao.
U sobi iznad birtije je neka polugola ženska sa kojom uopće ne mogu razgovarati a druga soba je prazna.
Ta Sila stalno čeka na dokovima.





Gdje je uopće ta borba sa Kayranom na mapi? Cijelu sam šumu obišao.



neznam što bi moglo biti, ali izgleda da je neki bug. ta borba ti bude tamo gdje si išao tražit neke sampleove od kayrana, kad ti triss kaže da je bolestan i da umire.



btw, još nemogu vjerovat. neznam jel mi se pričinja, jesam lud ili šta, ALI,



s ovime imam nekih 10-15 fpsa više nego na sve low

idem još jednom provjerit
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 20:01   #228
Antiša
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Split
Postovi: 147
Ja sam krenuo isto igrat. Super radi za sada, uglavnom sve na max osim MSAA, 30-50 FPS, Full hd. Konfiguracija u potpisu.

Svida mi se gameplay zasada, iako nisam RPG-ljubitelj.
Antiša je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 20:28   #229
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Fak,igram na normal i nemoguce mi je igrati,stid me smanjiti tezinu na normal jer sam prvi Witcher rasturao na Hard,ali ovo je nemoguće.
U onoj spilji me Nekkeri razvale,ima ih oko 30-tak,nije to puno.
S tim da Geralt barem 3-4 puta faila udarac,bio onaj laksi ili tezi,gotovo nemoguce.
Lol,heisse i ja isto probao texture na high i jos 5fps dobio,koji k.?
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 21:54   #230
daxdax
Premium
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Gdje je ona dobra stara sloboda kretanja ?
Witcher 2,Dragon Age 2...sve se svodi na story line i konzolaštvo
daxdax je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 21:57   #231
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288



Uopće se ne prebaci u onaj dijalog mode kad dođem do nje, ona samo kaže we'd best get to work i apsolutno se ništa ne događa.
Sve sam napravio u tom gradu, sve ostale questove i jedino mi je Kayran ostao.
U sobi iznad birtije je neka polugola ženska sa kojom uopće ne mogu razgovarati a druga soba je prazna.
Ta Sila stalno čeka na dokovima.



Gdje je uopće ta borba sa Kayranom na mapi? Cijelu sam šumu obišao.



Na mapi ćeš vidjet hobotnicu, tamo se boriš sa Kayranom. Ali Šila te treba čekati malo prije nego ćeš doći do Kayrana. Prije toga moraš naći Šilu iznad birtije.

Meni je isto trebalo brdo dok nisam skužio da je Šila iznad birtije, kad se popneš vanjskim stepenicama gore, druga vrata s desna.


-->
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Šta hoćeš reći s tim?

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova



Uopće se ne prebaci u onaj dijalog mode kad dođem do nje, ona samo kaže we'd best get to work i apsolutno se ništa ne događa.
Sve sam napravio u tom gradu, sve ostale questove i jedino mi je Kayran ostao.
U sobi iznad birtije je neka polugola ženska sa kojom uopće ne mogu razgovarati a druga soba je prazna.
Ta Sila stalno čeka na dokovima.



Gdje je uopće ta borba sa Kayranom na mapi? Cijelu sam šumu obišao.



Na mapi ćeš vidjet hobotnicu, tamo se boriš sa Kayranom. Ali Šila te treba čekati malo prije nego ćeš doći do Kayrana. Prije toga moraš naći Šilu iznad birtije.

Meni je isto trebalo brdo dok nisam skužio da je Šila iznad birtije, kad se popneš vanjskim stepenicama gore, druga vrata s desna.


__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 00:41   #232
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



Na mapi ćeš vidjet hobotnicu, tamo se boriš sa Kayranom. Ali Šila te treba čekati malo prije nego ćeš doći do Kayrana. Prije toga moraš naći Šilu iznad birtije.

Meni je isto trebalo brdo dok nisam skužio da je Šila iznad birtije, kad se popneš vanjskim stepenicama gore, druga vrata s desna.






Nešto kod mene očito nije u redu jer sam sve questove obavio i meni je quest marker na dokovima u harboru i tamo Šila cijelo vrijeme stoji. Kad želim započeti razgovor samo kaže "We'd best get to work" i to je to.
U sobi iznad birtije, druga vrata desno nema nikoga.




Nemam više ideja...
-->
Citiraj:
Autor thesekiman Pregled postova




Na mapi ćeš vidjet hobotnicu, tamo se boriš sa Kayranom. Ali Šila te treba čekati malo prije nego ćeš doći do Kayrana. Prije toga moraš naći Šilu iznad birtije.

Meni je isto trebalo brdo dok nisam skužio da je Šila iznad birtije, kad se popneš vanjskim stepenicama gore, druga vrata s desna.






Nešto kod mene očito nije u redu jer sam sve questove obavio i meni je quest marker na dokovima u harboru i tamo Šila cijelo vrijeme stoji. Kad želim započeti razgovor samo kaže "We'd best get to work" i to je to.
U sobi iznad birtije, druga vrata desno nema nikoga.




Nemam više ideja...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 01:13   #233
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Fak,igram na normal i nemoguce mi je igrati,stid me smanjiti tezinu na normal jer sam prvi Witcher rasturao na Hard,ali ovo je nemoguće.
U onoj spilji me Nekkeri razvale,ima ih oko 30-tak,nije to puno.
S tim da Geralt barem 3-4 puta faila udarac,bio onaj laksi ili tezi,gotovo nemoguce.
Lol,heisse i ja isto probao texture na high i jos 5fps dobio,koji k.?
pa kažem, kosu sam si počupo dok sam prvi čapter prešo. samo jednom prilikom sam stavio na easy, 5 sekundi je bilo dovoljno drugi mi je evo lakši (al ne puno), zbog opreme vjerojatno.

a s tom grafikom neznam šta je, ispostavilo se da mi ide isto na low i high, tak da pičim na haj i nemam šta izgubit
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 10:26   #234
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Blava jedna stvar bez koje se gotovo ne moze, bacaj stit na sebe (neznam sad napamet koji je sigil) i dok traje njihovi udarci te ne stunaju i ne prekidaju, samo spamaj to za vrijeme borbe i deri po misu. I ja sam isto gubio zivce sa brobama prije toga.

Glede optimizacije..koje nema. Stavio ona 2 gorenavedena filea i igra se ucitaje isntant, a prije je bilo stavi load i idi na marendu. I imam osjecaj da ide bolje, cistina sa bossfight u Ch1 je bila 75-80fps..grad 30ak jedva.

Samo da pitam one sta su dosli dalje od Ch1..jel imamo igdje stash za opremu? Jer iz svih chestova mogu samo uzimat stvari al ne i stavljat, i nakon sta sam popizdio jer imam materijala tone jer lootam sve sta nije zakucano za pod...a nekada i sami pod...prekrcan sam u sekund.
A stalno mislim kako ce mi nekada sav taj cloth trebat kao i ostalo smece pa mi zao prodavat il bacat. Dok ne nadjem gdje i kako stashat stvari, 0 weight mod je aktivan (pa neka sad pocne cheat flame, zaboli me).
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 11:39   #235
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
A stalno mislim kako ce mi nekada sav taj cloth trebat kao i ostalo smece pa mi zao prodavat il bacat. Dok ne nadjem gdje i kako stashat stvari, 0 weight mod je aktivan (pa neka sad pocne cheat flame, zaboli me).
Nema potrebe. Primjerice, ako koristiš crafing onda si uzmi u shopu po 15-20 jedinica svakog materijala ( cloth oko 15 do 20 je 2 kg a kad imaš 180 ti je 25 kg cirka) tako da si ostavi "svega po malo" jer ti nigdje baš nisam vidio da kod crafinga traži više od 15 jedinica. Nadalje, ja ne igram sa alchemy tako da prodajem sve.
Eto, ja sam u onom 1 gradu imam već i armor od crayena i mač i sve se dalo srediti.
Da se bez cheata i to, samo treba malo "kombinirati"
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 12:20   #236
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



Gdje da nadjem onu Malenu?
Spasio sam ju od vojnika,i izda me Squirellsima(pobunjenicima),ubijem ih sve kod slapa,i pise u quest logu find malena,prošao sam skoro sve nema je nigdje?Pomoć?




I ona armor poboljsanja se ne mogu staviti na armor ako nema armor slota koliko sam skuzio?
-->
Citiraj:
a s tom grafikom neznam šta je, ispostavilo se da mi ide isto na low i high, tak da pičim na haj i nemam šta izgubit
Jedino sto mi je na high su sjene,ovo ostalo ultra,enabled osim naravno aa i ubersampling,i igra se cudno ponasa.
Moram reci da su se stvarno potrudili oko grafike jer izgleda premoćno,osvijetljenje,teksture,okoliš,tko usporeduje ovo s DA2,nema veze jer ono je ispljuvak,IMHO.


Citiraj:
@Blava jedna stvar bez koje se gotovo ne moze, bacaj stit na sebe (neznam sad napamet koji je sigil) i dok traje njihovi udarci te ne stunaju i ne prekidaju, samo spamaj to za vrijeme borbe i deri po misu. I ja sam isto gubio zivce sa brobama prije toga.
Mislis queen sign,on je cetvrti po redu u onom fast wheelu.
Ma koristim ali kada te puknu 2 nekker warriora izgubis ga odmah i jos jedan udarac pola healtha.
Kada igram protiv nekkera uvijek spustim na easy jer je pretesko.
Nadam se da kada dodje chapter 2 biti lakse zbog bolje opreme.
Nego,moze pomoc oko questa?



Gdje da nadjem onu Malenu?
Spasio sam ju od vojnika,i izda me Squirellsima(pobunjenicima),ubijem ih sve kod slapa,i pise u quest logu find malena,prošao sam skoro sve nema je nigdje?Pomoć?




I ona armor poboljsanja se ne mogu staviti na armor ako nema armor slota koliko sam skuzio?
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 12:25   #237
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288



Nešto kod mene očito nije u redu jer sam sve questove obavio i meni je quest marker na dokovima u harboru i tamo Šila cijelo vrijeme stoji. Kad želim započeti razgovor samo kaže "We'd best get to work" i to je to.
U sobi iznad birtije, druga vrata desno nema nikoga.




Nemam više ideja...



Čekaj, ti si nju već našao? Ako jesi, onda bi trebao krenuti prema Kayranu na mapi, tamo gdje je neki srušeni most, u biti već si bio na tom jezeru prije, i tamo ćeš se sresti sa Šilom

Ako to ne šljaka onda nemam pojma šta bi moglo biti, probaj loadati sejv gdje ti je quest-dva prije toga, pa će onda možda biti u redu kad ga budeš ponavljao.
-->
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova



Nešto kod mene očito nije u redu jer sam sve questove obavio i meni je quest marker na dokovima u harboru i tamo Šila cijelo vrijeme stoji. Kad želim započeti razgovor samo kaže "We'd best get to work" i to je to.
U sobi iznad birtije, druga vrata desno nema nikoga.




Nemam više ideja...



Čekaj, ti si nju već našao? Ako jesi, onda bi trebao krenuti prema Kayranu na mapi, tamo gdje je neki srušeni most, u biti već si bio na tom jezeru prije, i tamo ćeš se sresti sa Šilom

Ako to ne šljaka onda nemam pojma šta bi moglo biti, probaj loadati sejv gdje ti je quest-dva prije toga, pa će onda možda biti u redu kad ga budeš ponavljao.
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 12:34   #238
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288



Gdje da nadjem onu Malenu?
Spasio sam ju od vojnika,i izda me Squirellsima(pobunjenicima),ubijem ih sve kod slapa,i pise u quest logu find malena,prošao sam skoro sve nema je nigdje?Pomoć?




I ona armor poboljsanja se ne mogu staviti na armor ako nema armor slota koliko sam skuzio?
Da, armor mora imati one slotove pored njega, mislim da magical i epic armory to imaju.

Za quest:




Kad te izda, dok ti ubiješ one likove ona pobjegne i sakrije se, ali nije daleko, otrči do nekih ruševina u blizini i sakrije se iza zida.

Imaš ovdje netko je stavio
http://www.youtube.com/watch?v=GKCNI...layer_embedded


-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Nego,moze pomoc oko questa?



Gdje da nadjem onu Malenu?
Spasio sam ju od vojnika,i izda me Squirellsima(pobunjenicima),ubijem ih sve kod slapa,i pise u quest logu find malena,prošao sam skoro sve nema je nigdje?Pomoć?




I ona armor poboljsanja se ne mogu staviti na armor ako nema armor slota koliko sam skuzio?
Da, armor mora imati one slotove pored njega, mislim da magical i epic armory to imaju.

Za quest:




Kad te izda, dok ti ubiješ one likove ona pobjegne i sakrije se, ali nije daleko, otrči do nekih ruševina u blizini i sakrije se iza zida.

Imaš ovdje netko je stavio
http://www.youtube.com/watch?v=GKCNI...layer_embedded


__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 13:38   #239
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



Čekaj, ti si nju već našao? Ako jesi, onda bi trebao krenuti prema Kayranu na mapi, tamo gdje je neki srušeni most, u biti već si bio na tom jezeru prije, i tamo ćeš se sresti sa Šilom

Ako to ne šljaka onda nemam pojma šta bi moglo biti, probaj loadati sejv gdje ti je quest-dva prije toga, pa će onda možda biti u redu kad ga budeš ponavljao.




Da, naravno da sam ju našao, cijelo vrijeme stoji na dokovima, bila noć bio dan, ali kad dođem do nje ona kaže da se bacimo na posao i ništa se ne događa.
Jedino sad da sam probam otići tamo di je onaj prepolovljeni brod i srušeni most. Večeras ću to probati.




Ali quest marker mi je stalno na dokovima, odnosno na Šili.

A što se tiće loadanja, to mi baš nije najbolja ideja jer sam stalno quicksejvao pa ako bi htio koji quest nazad se vratiti morao bi se vratiti praktički na početak 1. chaptera

A što se tiće ova Malene-



ja sam odustao od nje, spasio sam ju pa me izdala Squoia'tellu, njih sam pobio a nju me se neda tražit



Inače da, ovi Nekkeri su na normal malo prejaki, obavezno idem sa Queen signom u sve borbe i stlno njega koristim ali ovi Nekkeri to pokidaju k'o beba zvečku, ali se iz 10-og puta i daju pobjediti.
-->
Citiraj:
Autor thesekiman Pregled postova



Čekaj, ti si nju već našao? Ako jesi, onda bi trebao krenuti prema Kayranu na mapi, tamo gdje je neki srušeni most, u biti već si bio na tom jezeru prije, i tamo ćeš se sresti sa Šilom

Ako to ne šljaka onda nemam pojma šta bi moglo biti, probaj loadati sejv gdje ti je quest-dva prije toga, pa će onda možda biti u redu kad ga budeš ponavljao.




Da, naravno da sam ju našao, cijelo vrijeme stoji na dokovima, bila noć bio dan, ali kad dođem do nje ona kaže da se bacimo na posao i ništa se ne događa.
Jedino sad da sam probam otići tamo di je onaj prepolovljeni brod i srušeni most. Večeras ću to probati.




Ali quest marker mi je stalno na dokovima, odnosno na Šili.

A što se tiće loadanja, to mi baš nije najbolja ideja jer sam stalno quicksejvao pa ako bi htio koji quest nazad se vratiti morao bi se vratiti praktički na početak 1. chaptera

A što se tiće ova Malene-



ja sam odustao od nje, spasio sam ju pa me izdala Squoia'tellu, njih sam pobio a nju me se neda tražit



Inače da, ovi Nekkeri su na normal malo prejaki, obavezno idem sa Queen signom u sve borbe i stlno njega koristim ali ovi Nekkeri to pokidaju k'o beba zvečku, ali se iz 10-og puta i daju pobjediti.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 13:43   #240
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
ja radim sejvove prije i poslje svakog imalo važnije questa, a quicksave samo tijekom njih, baš zbog takvih stvari. ako hoćeš mogu ti poslat, al neznam oće ti valjat
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na