Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.08.2018., 08:05   #22681
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Ma naravno, isto kao i Deadpool. Ocjena 8 za plitki vulgarni humor i dosadu. Čitao sam vijesti i vremensku prognozu koliko je dosadan.
A ima ocjenu kao i Kum hahahahah
Ali eto, takva vremena, debilizam na najjače. Opet s druge strane imaš filmove koji su vrhunski, pogotovo ako je slučajno neki horor triler žanr, nema boga da dobije visoku ocjenu. Mislim da je jedini horor koji je dobio oskara Shining, ako se ne varam. Toliko o tome.
Makar, ocjene daju gledatelji tako da imdb ocjena nema veze baš s kvalitetom. Da kritika ocjenjuje onda ok. Gledao sam filmova koji imaju ocjenu 4 koji su mi bili vrh a opet gledao i 7-8 koji su mi bili bezveze.
Inače, za fanove horora, u zadnje vrijeme sam pogledao ovo:
https://www.imdb.com/title/tt5119116/?ref_=fn_al_tt_1 super atmosfera i dobar slow burner
https://www.imdb.com/title/tt6793280/?ref_=nv_sr_1 brate što me izbrecalo pa puta
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 08:17   #22682
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni je i dalje fascinantno da se ljudi lože na imdb ocjene. Gle, može film imat 12/10, ali ako je pojedincu glup i dosadan i nezanimljiv, isti može biti ljut samo na sebe jer ga je gledao zbog toga što je popasao ocjenu sa IMDBa ili mu je netko rekao da je to dobro i svima u razredu je super pa tebi ak je bezveze, onda si budala.

Osobno, na IMDBu ima filmova sa 4-6 ocjenama koji su meni vrhunski, a opet sa 8.5-9 koji su mi utter crap.

Kad prestanete robovat statistikama, stvarima za koje je netko rekao da su super i slično te počnete gledati/slušati/kupovati ono kaj vam se sviđa, postati ćete slobodni do tada samo lutanje i skakanje od trenda do trenda

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 08:53   #22683
pero_dinamit
Registered User
 
pero_dinamit's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Druže daj onda 3,4 takva filma da vidimo kakvi su, obično preskačem te s 4-6 ocjenama.
Ja se uglavnom slažem s ocjenom, rijetko kada bude da baš fulam za 2 ocjene od prosječne. Vidim ocjenu, žanr i po tome se uglavnom ravnam.
pero_dinamit je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 09:06   #22684
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pogledaj si novi SW... Sve je rečeno...

Meni osobno je Baby Driver najveća razlika u osobnoj ocjeni naspram one na IMDB-u. Meni film nije ni 4/10, kada sam ga ja gledao je bio preko 8 na IMDB-u.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 10:10   #22685
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor pero_dinamit Pregled postova
Druže daj onda 3,4 takva filma da vidimo kakvi su, obično preskačem te s 4-6 ocjenama.
Ja se uglavnom slažem s ocjenom, rijetko kada bude da baš fulam za 2 ocjene od prosječne. Vidim ocjenu, žanr i po tome se uglavnom ravnam.
Ma kaki. Par puta sam naveo neke filmove pa me PCE "struka", "kužioci", "filmski kritičari" i općenito ekipa "samo je moje mišljenje jedino ispravno" poklopila jer eto, imdb ocjena je mala a i njima je bezveze pa sam ja isto bezveze jer je meni to bilo gledljivo/dobro/baš dobro.

Nema smisla... drž se naših kužioca i IMDBa u koji se mnogi ovdje kunu i gledaćeš samo "dobre" filmove odavno ne preporučujem filmove i muziku koja se meni sviđa, samo iz razloga jer ništa od toga nije trendy, a danas ne biti trendy arsehole je teško za pojedinca jer moraš biti voljen i prihvaćen u društvu

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 10:26   #22686
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
E sad si jedan od onih što seru seru a kad treba nešto poduprijeti sa konkretnim dokazima onda se povuku. Ajmo drug na brzinu 2 filma ispod 5.5 ocjene a da su tebi odlični. Ne moraju nama biti ali čisto da vidim , možda sam ih i ja propustio

Imam naviku sve ispod 5.5 otpisati odmah. Iako podržavam da ima i iznad 7.5 ocjena a da je meni glup film ali sve je to stvar osobnog ukusa

A to što je meni baby driver npr ok film za nedjelju popodne ne znači da tebi mora biti.

Čekamo listu 😂😂
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 10:31   #22687
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
A jeste zapeli srato po svakom blockbusteru zbog imbd ocjene.
S razlogom je to blockbuster jer dira hrpu ljudi po onom posebno sretnom mjestu na mozgu, kraj rasprave.
Meni su osobno svi nastavci kuma tako dosadni da bi radje gledo travu kak raste i treba imat ocjenu 2/10, a jedan deadpool me natjerao na smijanje na glas minimlano 10 puta i u filmu ima valjda 3 minute dosade sveukupno.
Naravno razlika je otići filim ako DP2 gledat u kino s ekipom i gledat ga radnim danom navečer.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 10:34   #22688
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Naravno razlika je otići filim ako DP2 gledat u kino s ekipom i gledat ga radnim danom navečer.
To.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 10:59   #22689
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Imate na imdb i metascore naveden tako da bacite oko i na tu ocjenu.

Naravo, nikakva ocjena ne jamči da će film i vama biti dobar/loš, al osobno mi se metascore pokazao boljim pokazateljem od ocjena imdb korisnika.

Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ma naravno, isto kao i Deadpool. Ocjena 8 za plitki vulgarni humor i dosadu.
Točno to. Po meni humor nije nešto posebno vulgaran. Postoje filmovi s dobrim vulgarnim humorom, ovdje je problem baš plitkost. Toliko loše fore, gledajući mi se činilo da je više primjeren za nekakav osnovnoskolski uzrast, onak, jednostavne blesaste fore koje su kul ekipi koje je taman ušla u pubertet.

Zadnje izmijenjeno od: nub. 09.08.2018. u 11:07.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 11:22   #22690
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Točno to. Po meni humor nije nešto posebno vulgaran. Postoje filmovi s dobrim vulgarnim humorom, ovdje je problem baš plitkost. Toliko loše fore, gledajući mi se činilo da je više primjeren za nekakav osnovnoskolski uzrast, onak, jednostavne blesaste fore koje su kul ekipi koje je taman ušla u pubertet.
Deadpool mi je bio dobar ali Deadpool 2 mi je odličan
I ne, ne spadam u "kul ekipu koja je taman ušla u pubertet".

Genijalno mi je kako neki ljudi i dalje ne shvaćaju da se tipovi humora razlikuju, i da nemaju veze niti sa inteligencijom, niti sa godinama.
Ali zato "shvaćaju" da nešto nije smiješno upravo zato jer su oni inteligentni i zreli, ma bravo
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 11:43   #22691
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Opet rasprava o Deadpoolu?

Marvel se bavi stripovima. Stripovi, kao i sve ostalo ima svoju ciljanu publiku. Pogledaš demografske podatke za navedeni brand i vidiš da im gledatelji / čitatelji u većini nisu doktori znanosti od 65 godina, s ormarom punim sakoa sa zakrpama na laktovima, koji večeri uglavnom provode gledajući političke talk showove, pušeći cigaru i pijući skupi viski.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 11:44   #22692
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Deadpool mi je bio dobar ali Deadpool 2 mi je odličan
I ne, ne spadam u "kul ekipu koja je taman ušla u pubertet".

Genijalno mi je kako neki ljudi i dalje ne shvaćaju da se tipovi humora razlikuju, i da nemaju veze niti sa inteligencijom, niti sa godinama.
Ali zato "shvaćaju" da nešto nije smiješno upravo zato jer su oni inteligentni i zreli, ma bravo
potpis
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 11:58   #22693
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Mislim da po pitanju ukusa oko popularnih stvari kao što su glazba i filmovi ne treba kritizirati populaciju na temelju godina, načina razmišljanja, furanja svog filma...... Uzet ću na primjer sebe.



Ja sam generacija koja je gledala VHS kazete dok mnogi od forumaša nikad nisu niti držali VHS kazetu u rukama, a kamoli je presnimavali. Nisam imao internet, nisam imao IMDB i jedina recenzija koju sam eventualno mogao pročitati je bila u rijetko kupljenom večernjem listu. Tada mi nije bilo jasno zašto kritičari pljuju po filmovima poput mortal kombata, ramba, robocop-a i sličnih - sjećam se kao da je danas kako sam se s frendovima smijao i govorio da kritičari nemaju pojma, samo vole drame i da su akcijski i horor filmovi najbolji od svih. Mi bi pročitali kratak tekst na stražnjem dijelu kutije kazeta, pogledali 3-4 screenshota na njoj i posudili film. To je bilo to....nikakva istraživanja po internetu nismo radili niti bilo kakve studije. A filmovi su svejedno koštali 10 kuna u posudbi (novi hitovi), te 8 kuna ako su stari par mjeseci i 6 kuna za klasike koji su stariji te je obično bila akcija 2+1 gratis kazeta. I bilo namj je super. Pogledao sam npr. mortal kombat 1 i 2 barem 10 puta, što danas ni u ludilu ne bih napravio jer ga ne mogu smisliti, a o ostalom da ne pričam. Koliko vas sada uopće da 10-20-30 kuna da pogleda film? Mojim roditeljima je bilo jako skupo u ono vrijeme dati 10 kuna za videoteku, a znamo da je inflacija pojela vrijednost novca te je taj novac bio možda i ekvivalent za današnju cijenu karte u kinu. No, što je bila posljedica? Uživali smo u gotovo svakom filmu. Uživali smo jer nismo razmišljali o budžetu filma, jer su u njima bili naši najdraži glumci, i mi smo birali točno ono što želimo gledati........ i jer nismo pogledali još 10 sličnih filmova. bili smo klinci i gotovo svaki film koji bi posudili je bio neko novo iskustvo. Čak i ako bi jedan dan pogledali ramba u prašumi, drugi put umri muški u neboderu i treći put švarcnegera s ofarbanom facom u ratničkim bojama u nekoj narko zemlji kako drži dva mitraljeza, stoji na mjestu i meci ga zaobilaze kao da ima uključen god mode dok narcosi sa 3000 komada municije pokose cijelu šumu iza njega bolje od uhodane ekipe Zrinjevca, a on nakon toga pokosi njih bez ogrebotine......i bilo nam je super. Cijenili smo SVAKI film jer sm obaš njega htjeli pogledati, a nismo stavljali na torrente 10-15 filmova na skidanje, pa ih onda gledali na preskakanje jer smo u 2 minute zaključili da su bezveze. Manji broj filmova nam nije bio pretjerano dobar jer je nemoguće pogoditi baš svaki da je po našem ukusu, n onaglasak je da NISMO gledali baš svaki film koji bi se pojavio u videotekama, jer za to nismo imali novaca. Lako je danas besplatno nabaviti film u HD kvaliteti, pogledati ama baš sve što iziđe i onda krenuti pljuvati po tome, ali jeste li se uopće zapitali koji su vaši današnji ukusi? Vi ste ti koji ste pali pod mainstream da pogledate Avengerse iako možda ne čitate stripove više (možda jeste kao klinci, ali to je bilo prije, a danas ste stariji i ukusi su vam se promijenili). Možda više ne volite horore? Akcijske filmove? Možda star warsi više nisu za vas jer ste stariji i to vam je djetinjasto? Jeste li gledali harry potter filmove i zaključili da su bedasti? Meni jesu, ali siguran sam da bi mi bili mnogo bolji da sam ih gledao s 20 godina manje. Možda volite više krimiće ili nešto gdje stvarno morate uključiti mozak? Da i dalje idete u videoteke i morate izdvojiti novce za sve te famozne filmove i da ih nemate mogućnost presnimavati kako bi ih dijelili uokolo prijateljima onda bi gledali samo ono što vam se sviđa i tu i tamo posudili neki loš film. Danas nas je dostupnost sadržaja natjerala da pogledamo/poslušamo sve što stignemo/postoji, čak i ako se za to mora platiti tek nekoliko kuna u nekoj digitalnoj videoteci (legalnoj) jer je taj novac zanemariv.



Meni se danas ukus itekako promijenio - na komedije se rijetko nasmijem jer su previše reciklirane (jednostavno sam ih previše pogledao iako bih se vjerojatno smijao pola filma da imam 10 godina jer ne bih pogledao toliko komedija do tada), horori su mi urnebesno loši (nakon filmova tipa prvi alien, shining i sličnih remek djela dana se sve svodi na to koliko će se manekenki i crnaca pobiti u što kraćem vremenu, te koji bijelac će na kraju preživjeti), akcijski filmovi mi često dosade čim počne generička scena u kojoj auti lete po zraku, glavni glumci sa izranjavanim rukama i nogama nose rocket launchere od 15-20 kila i praše sve oko sebe, te nikako da iskrvare do kraja.......ne moram dalje pisati. Ovo je zapravo jedan od razloga zašto su mi parodije (i deadpool je djelomično parodija na mnoge filmove) uvijek bile drage i mogao sam se nasmijati na njih čak i u kasnijim godinama. Filmove poput gospodara prstenova, Aliena, terminatora 1 i 2, te matrixa ću gledati d okraja života još nadam se barem 20 puta od početka do kraja, no većinu toga što danas izlazi vjerojatno neću pogledati niti 2. put jer sam se zasitio.


Ovo je samo moje mišljenje, općenito, ne prozivam ljude piratima, ne govorim da idete ili ne idete u kina, ne kritiziram tuđa mišljenja, samo sam htio navesti razliku između doba kada sam ja bio dijete i imao gotovo u potpunosti nedostupan sadržaj i sada kada sam odrastao i sve mi je na dlanu. Pogledajte koliko se samo meni promijenio ukus u filmovima. Pitanje je koliko se vama promijenio? Ima starije publike koja fura isključivo svoj film i živi za stripove cijeli život i oni su također Marvelova ciljana publika. Nisu djeca i nema ništa krivo u njihovom načinu razmišljanja. Današnja djeca mogu do metacritica, imdb-a i sličnih, ali mislite da njih stvarno zanimaju recenzije? Oni imaju svoje heroje (glumce, marvelove i DC junake i ostale) i gledat će filmove s njima bez obzira na sve, a svako od vaših mišljenja je u potpunosti točno jer vrijedi isključivo za vas i zato nema potrebe spamati temu s komentarima poput "kako to može tebi biti dobar film, kad je meni takav i onakav, ovo je za djecu.......... ".
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 12:14   #22694
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Jeste se raspisali . Naravno, sve što napišem je samo moje mišljenje s kojim se netko može i ne mora slagat.

Doba videoteka i vhs-ova mi je bilo odlično. Isto tako, kakve kritike ili internet, al zato je ulazak u videoteku s frendovima i biranje filma bio neprocjenjiv doživljaj. I rijetko kad bi nam film bio baš loš. Dal je bilo do godina, društva ili nečeg trećeg, tko zna, a nema što nismo pogledali - japanski horori, crnačke komedije, nielsen parodije, trileri, 90's more akcica, itd.

I kaj, rambo, predator i die hard su dobri filmovi i dan danas.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 12:19   #22695
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Doba videoteka i vhs-ova mi je bilo odlično.
drek je bilo odlično, posudim, pa zaboravim vratit i za tjedan dana nađem vhs negdje zametnut, pa penali...
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 12:23   #22696
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
drek je bilo odlično, posudim, pa zaboravim vratit i za tjedan dana nađem vhs negdje zametnut, pa penali...



I još ti naplati ako nisi premotao
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 12:54   #22697
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Mislim da po pitanju ukusa...

Ovo samo želim pohvaliti radi truda. Ne planiram čitati što si napisao, ali svaka čast na trudu.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 13:26   #22698
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Imam naviku sve ispod 5.5 otpisati odmah. Iako podržavam da ima i iznad 7.5 ocjena a da je meni glup film ali sve je to stvar osobnog ukusa
Ti gubiš ( ili ne )
Deadpool iznad 7.5 odron ( 1 i 2 ); Grand Budapest smeće smeća iznad 8 čak; Birdman iznad 7.5 isto odron, La La Land pomoz bog iznad 7.5 itd itd... da ne nabrajam ali eto primjer ne filmova da su meni ono loši nego tražim svoje živote nazad

Za ove ispod 5.5 ne da mi se tražiti no im ih barem desetak koji imaju manje od 5 čak pa su mi bili ok.
Tak da ono.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 14:09   #22699
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Di baš Budimpeštu i Birdman, meni oba izvrsna filma, i više od toga. A nisam ljubitelj žanra. Još jedan argument kako ocjene nisu bitne, postoje samo dvije, ili ti se sviđa, ili ne.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 15:28   #22700
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Za blaćenje Deadpoola se ide direkt na robiju.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 15:29   #22701
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Jeste se raspisali . Naravno, sve što napišem je samo moje mišljenje s kojim se netko može i ne mora slagat.

Doba videoteka i vhs-ova mi je bilo odlično. Isto tako, kakve kritike ili internet, al zato je ulazak u videoteku s frendovima i biranje filma bio neprocjenjiv doživljaj. I rijetko kad bi nam film bio baš loš. Dal je bilo do godina, društva ili nečeg trećeg, tko zna, a nema što nismo pogledali - japanski horori, crnačke komedije, nielsen parodije, trileri, 90's more akcica, itd.

I kaj, rambo, predator i die hard su dobri filmovi i dan danas.
Apsolutno se slažem.

Danas imam na disku preko 200 filmova u backupu i moram se natjerati nešto gledati, a imam i projektor i audio setup i opet rijetko koji film me uzbudi za gledanje
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 15:35   #22702
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Za blaćenje Deadpoola se ide direkt na robiju.
A za veličanje u 7. razred osnovne ili u politiku.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 15:43   #22703
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Ne znam za vas ali Deadpool 2 i Basic instinct scena me dobro nasmijala
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 16:05   #22704
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A za veličanje u 7. razred osnovne ili u politiku.

Ne znam zašto se komedija ne bi mogla veličati.


Što smiju se samo veličati drame i trileri da bi bio normalan
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 16:42   #22705
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ne znam zašto se komedija ne bi mogla veličati.


Što smiju se samo veličati drame i trileri da bi bio normalan
Nije stvar žanra uopće.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 16:57   #22706
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Nije stvar žanra uopće.
Tako je, Mirkopoter kako ne znaš da je stvar toga da li se sviđa nub-u ili ne?
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 17:22   #22707
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Tako je, Mirkopoter kako ne znaš da je stvar toga da li se sviđa nub-u ili ne?

__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 17:25   #22708
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Ja sam iznio svoje mišljenje . Al ne znam kak se došlo do zaključka da komedija ne može bit dobra
nub je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 22:12   #22709
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Deadpool 2 - odličan, ali mi je prvi dio nešto bolji. Najjače fore filma di sam se razvalio su nakon filma
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 05:48   #22710
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Deadpool 2 - odličan, čak mi je i bolji od prvog dijela.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na