Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.01.2012., 23:34   #421
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Bas maloprije pogledao cijene u VIP-u za produzenje pretplate i isto otisle u nebo...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2012., 23:40   #422
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Bas gledam, u tele2 je redovna cijena sensationa 4000 kn, mislim koliko moras biti retrad da bi isao uzet taj isti mob za 3500 ali natovaren sa 24 mjeseca ugovorne obaveze?

Relano gledajuci, Hakomove odredbe su trebale ici na ruku korisnicima, ali na kraju ispada da su korisnici jedini koji su izvisili, a nekako mi se cini da vise nitko nece uzimat nista na pretplatu, jer jednostavno se ne isplati.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2012., 01:27   #423
sith_lord
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 303
Moj idući je ili Galaxy Mini ili ako uspijem ugrabiti povoljno Sonim XP5300. :P

S pretplatom sam odavno prekrižio - prošlomjesečni račun: 28 kn unutar paketa, 20 izvan = Total: 80 kn račun

Na bonovima na drugoj mreži: 40 kn (ne taj isti mjesec, već sam eksperimentirao - jedan mjesec jedan, drugi mjesec drugi i tako već 4 mjeseca.
__________________


sith_lord je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 17:36   #424
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Taj D-Link je imao problema zbog t-scumovog firmwarea koji je krama. Stavljanjem tvorničkog, problem blesiranja se riješio. Ovdje (post #15 i 16) imaš sve objašnjeno sa linkovima za fw i uputama za njegovo stavljanje.
Evo me sa novostima... Pomogli su mi jos prije Nove godine da se stavi novi fw na taj blesavi modem, i to je proslo ok. Prvih par dana je radio bez greske i onda se poceo blesirati nakon ukljucivanja (jer ga iskljucim po noci) i onda nekad uspije doci k sebi bez ikakve intervencije, a nekad pomaze samo totalno gasenje i paljenje (tada se niti u sucelje ne moze uci). Jedino je dobra stvar sto se nakon uspjesnog ukljucivanja do sada niti jednom nije blesirao, tj. cini se da su problematicni samo oni trenuci poslije ukljucivanja. Tijekom rada ponasa se normalno, bar zasada...
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 05:02   #425
sith_lord
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 303
Evo ja danas konačno dobio odgovor - 130 kn za raskid ugovora ako biram popust na uređaj.
__________________


sith_lord je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 06:15   #426
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
Evo me sa novostima... Pomogli su mi jos prije Nove godine da se stavi novi fw na taj blesavi modem, i to je proslo ok. Prvih par dana je radio bez greske i onda se poceo blesirati nakon ukljucivanja (jer ga iskljucim po noci) i onda nekad uspije doci k sebi bez ikakve intervencije, a nekad pomaze samo totalno gasenje i paljenje (tada se niti u sucelje ne moze uci). Jedino je dobra stvar sto se nakon uspjesnog ukljucivanja do sada niti jednom nije blesirao, tj. cini se da su problematicni samo oni trenuci poslije ukljucivanja. Tijekom rada ponasa se normalno, bar zasada...
Zašto ga uopće isključuješ? Potrošnja struje mu je nikakva, a ako se bojiš upada na mrežu jednostavno je zaštitiš. Svaki router se ionako sam od sebe resetira svakih 24h tako da je isključivanje i prekidanje veze nepotrebno.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 13:42   #427
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Crnim biserima iz Tele2 nikad kraja
http://danas.net.hr/novac/page/2012/01/04/0134006.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 13:51   #428
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Crnim biserima iz Tele2 nikad kraja
http://danas.net.hr/novac/page/2012/01/04/0134006.html
čitajući taj tekst nisam primjetio da je o crnim ovcama rijec, tek kad sam ovdje vidio sliku: http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijek...od-13.000-kuna
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 13:57   #429
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor sith_lord Pregled postova
Evo ja danas konačno dobio odgovor - 130 kn za raskid ugovora ako biram popust na uređaj.
Pa jel ta cijena regularna? Nisu oni ništa kemijali? Tj. dal vrijedi ona formula: popust na mob se dijeli brojem mjeseci ugovora i dobiva se mjesečna rata za raskid?
doky je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 14:16   #430
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ma daj na koju foru je mala nabila 13 soma kn racun
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2012., 14:32   #431
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ma daj na koju foru je mala nabila 13 soma kn racun
Tak nevažno!
  Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 14:43   #432
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor Anphonic Pregled postova
Pa jel ta cijena regularna? Nisu oni ništa kemijali? Tj. dal vrijedi ona formula: popust na mob se dijeli brojem mjeseci ugovora i dobiva se mjesečna rata za raskid?
Ajd netko odgovor na ovo gore jer meni je lik na Tele2 šalteru rekao da se uzima puna cijena novog mobitela na dan sklapanja ugovora, oduzme se cijena koji si platio a ostatak naplate.
Npr., novi mob je bio 1000, ja sam ga platio 200kn na pretplatu i sad bi pri raskidu trebao platit ostalih 800kn, da bi isplatio cijenu novog moba od 1000kn??
Idiotski, jer nakon 1,5 godinu platić kao da je novi mob?!?
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 15:39   #433
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
sutra se idem prebacit na bonove.. :/
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 16:03   #434
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Ajd netko odgovor na ovo gore jer meni je lik na Tele2 šalteru rekao da se uzima puna cijena novog mobitela na dan sklapanja ugovora, oduzme se cijena koji si platio a ostatak naplate.
Npr., novi mob je bio 1000, ja sam ga platio 200kn na pretplatu i sad bi pri raskidu trebao platit ostalih 800kn, da bi isplatio cijenu novog moba od 1000kn??
Idiotski, jer nakon 1,5 godinu platić kao da je novi mob?!?
ne, oni oduzmu od pune cijene onoliko koliko si platio, podijele ostatak mobitela na 24 (ako si potpisao na 2 godine), i ti platis broj rata koliko ti je ostalo do kraja (konkretno kod tebe jos 6 rata). Tako bi trebalo biti, prema onom sto je pisalo u pravilniku...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 16:06   #435
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Danas mi ugasili broj bez ikakve obavjesti.
Kada sam podnosio raskid pretplate rečeno je da će mi doći doma nešto (ne sjećam se šta je djelatnica rekla) od Tele2 za raskid pretplate.
Imam osjećaj da sami tjeraju korisnike iz svoje mreže.
Još jedan dokaz je kada sam otkazivao pretplatu u 10 do 15 minuta nitko nije ulazio od kupaca a do njih vipov centar je bio krcat da nisam mogao aktivirat pretplatu na vip me broju.
Flatline je online   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 11:06   #436
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ma daj na koju foru je mala nabila 13 soma kn racun
internet na t-mobile signalu
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 11:10   #437
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
internet na t-mobile signalu
Cijene za internet su iste na tele2 ili t-mobile signalu.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 11:16   #438
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Cijene za internet su iste na tele2 ili t-mobile signalu.
Nisu, samo u Smart tarifi

"6. Po kojoj cijeni će mi se naplaćivati podatkovni prijenos na Tele2 signalu nakon što potrošim besplatni podatkovni paket? A po kojoj cijeni mi se naplaćuje podatkovni prijenos na T-Mobile signalu?
Nakon potrošenog podatkovnog paketa primjenjivat će ti cijena od 0,10 kn/100 kB za prijenos podataka u Tele2 mreži na Tele2 signalu. Za prijenos podataka u Tele2 mreži na T-Mobile signalu cijena iznosi 2,00 kn/100 kB."
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 11:36   #439
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Nisu, samo u Smart tarifi

"6. Po kojoj cijeni će mi se naplaćivati podatkovni prijenos na Tele2 signalu nakon što potrošim besplatni podatkovni paket? A po kojoj cijeni mi se naplaćuje podatkovni prijenos na T-Mobile signalu?
Nakon potrošenog podatkovnog paketa primjenjivat će ti cijena od 0,10 kn/100 kB za prijenos podataka u Tele2 mreži na Tele2 signalu. Za prijenos podataka u Tele2 mreži na T-Mobile signalu cijena iznosi 2,00 kn/100 kB."
Pardon, fala za info. I ja sam tvrdio na nije ista cijena, ali prije kojeg tjedna sam bio sa frendom u tele2 jer je rjesavao nesto i pitali smo isto, i rekli su da je ista cijena neovisno o signalu, ali tarifu nisu spominjali nikakvu a frend koristi tarifu Medju nama. Nista kao kad dobijes krivu informaciju na prodajnom mjestu
Router je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 11:59   #440
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Zašto ga uopće isključuješ? Potrošnja struje mu je nikakva, a ako se bojiš upada na mrežu jednostavno je zaštitiš. Svaki router se ionako sam od sebe resetira svakih 24h tako da je isključivanje i prekidanje veze nepotrebno.

Nakon cca 7 dana ne-gasenja ta glupa kanta je, cini se, krepala. I sad se mogu lijepo slikati...

Vise ne znam sto da napravim, stvarno ne znam. Pocinjem sanjati te proklete naprave...
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 12:45   #441
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
inače na tele2 su dolazile poruke u stilu "dobili ste nagradu, pošalji xxx na broj 8xxxx ...dakako jedan sms je tko zna koliko kn !"

osobrnno sam prijavio 4 broja koja su mi poslala poruke tog sadržaja

dakle netko (čik pogodi ?!) se dobro igra
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 13:36   #442
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
Nakon cca 7 dana ne-gasenja ta glupa kanta je, cini se, krepala. I sad se mogu lijepo slikati...

Vise ne znam sto da napravim, stvarno ne znam. Pocinjem sanjati te proklete naprave...
Pa šta radiš sa njima? Nađi na nekom oglasniku polovnog Siemensa 515 ili 555. Oni su se pokazali kao izdržljiva roba. Imam SpeedTouch 780. Jedan je odavno crkao pa su mi ga zamijenili drugim prije par godina. Drugi radi bez problema čitavo vrijeme, a zakačeno je 3 kompa (2 wlanom) i 2 moba na njega. Ponekad dodam i lap/konfu wlanom da napravim update OS-a kad imam nešto od toga na servisu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 14:38   #443
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pa šta radiš sa njima? Nađi na nekom oglasniku polovnog Siemensa 515 ili 555. Oni su se pokazali kao izdržljiva roba. Imam SpeedTouch 780. Jedan je odavno crkao pa su mi ga zamijenili drugim prije par godina. Drugi radi bez problema čitavo vrijeme, a zakačeno je 3 kompa (2 wlanom) i 2 moba na njega. Ponekad dodam i lap/konfu wlanom da napravim update OS-a kad imam nešto od toga na servisu.
Ovoga puta bih radije novo iz trgovine, da mogu reklamirat ako sto ne valja. Jer oglasnici su za ljude koji se u to razumiju, a ja ocito ne spadam u njih i zato su mi uvalili smetje... Ne znam kako da si pomognem vise, a internet nemam i hitno to moram rijesiti. Imas moju temu tamo u mrezama pa mi preporuci nesto kad se tako razumijes...
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 20:13   #444
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Tele2 đumbus

Osjećam potrebu da opišem svoju situaciju sa dotičnim operaterom. U ponedjeljak, sam preko web shopa naručio Samsung Galaxy Ace sa tarifom 150 na 24mjeseci. Pošto sam 4-5 godina njihov korisnik na bonove, nazvao sam njihovu službu, veoma "educiranu" da se preupitam kakav je postupak da mi stari broj se prebaci na novi pretplatnički ugovor. Agent mi je rekao da samo kod registracije preko webshopa ostavim taj stari preapaid broj i da će oni znati o čemu se radi. U srijedu sam dobio paket preko overseasea, potpisao ugovor i sve papire mi je uzeo kuriri, a da mi nije ostavio niti jedan primjerak ugovora. Mene ne zanima dogovori između tele2 i overseasea, ali očito je nekome odmaknula dužnost koju je trebao napraviti. Potpisao sam ugovor sa pravnom osobom, a nisam dobio svoj primjerak? Zanimljivo. Otvorim paket, kad ono, novi broj? WTF? to mi ne treba, čemu sad novi broj, a uvjeravali su me kako je potrebno popuniti registraciju na njihovom portalu, (mada sam znao da je nemoguće napraviti migraciju sa prepaid broja na pretplatu). Zvao sam svakih pet minuta službu za korisnike, al poštu su jako, jako zauzeti, nitko mi se nije javio, prešla su već 48 sata. Poslao sam nekoliko dopisa, preko faxa, maila...danas napokon dobio službu za pretplatnike objasnio sam o čemu se radi, priznali su svoju pogrešku i predložili smi storno ugovora.Danas sam u tele2 shopu sam pokrenuo zahtjev za raskid ugovora, pa ću vidjeti što dalje? Pošto me ova situacija jako razj...ići ću ako treba i na sud, dokaze imam, pa da vidimo...

Zadnje izmijenjeno od: Mr.Black. 12.01.2012. u 20:22.
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2012., 10:40   #445
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Još malo dodatka đumbusu koji vlada u toj firmi
http://danas.net.hr/novac/page/2012/...06.html?pos=n0
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 00:48   #446
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
OPotpisao sam ugovor sa pravnom osobom, a nisam dobio svoj primjerak? Zanimljivo.
Prije bih rekao ljudska greška, meni je ostao ugovor. Da si slučajno napomenuo čovjeku to vjerojatno bi ti i dao primjerak.
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
Otvorim paket, kad ono, novi broj? WTF? to mi ne treba, čemu sad novi broj, a uvjeravali su me kako je potrebno popuniti registraciju na njihovom portalu, (mada sam znao da je nemoguće napraviti migraciju sa prepaid broja na pretplatu).
Itekako je moguće, i ja sam prenio prepaid broj na pretplatu.

Mislim da dižeš buku malo nepotrebno, sranje se kod ovakvih stvari može često dogoditi no neće ti trebati nikakvi dokazi nit ikakav sud. Kod ovakvih stvari ti mogu jedino preporučiti da riješavaš preko poslovnica, a ne szk, dopisa i sl. jer da si tamo i potpiso ugovor ne bi došlo do problema.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 09:09   #447
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor Anphonic Pregled postova
Prije bih rekao ljudska greška, meni je ostao ugovor. Da si slučajno napomenuo čovjeku to vjerojatno bi ti i dao primjerak.

Itekako je moguće, i ja sam prenio prepaid broj na pretplatu.

Mislim da dižeš buku malo nepotrebno, sranje se kod ovakvih stvari može često dogoditi no neće ti trebati nikakvi dokazi nit ikakav sud. Kod ovakvih stvari ti mogu jedino preporučiti da riješavaš preko poslovnica, a ne szk, dopisa i sl. jer da si tamo i potpiso ugovor ne bi došlo do problema.
1.Zar mu nitko nije rekao da treba jedan primjerak ostaviti korisniku??
2.Ako sam potpisao pretplatnički ugovor na novi broj, više mi ne mogu promijeniti taj broj, već trebam napraviti raskid ugovora i sve ispočetka.
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 09:21   #448
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
1.Zar mu nitko nije rekao da treba jedan primjerak ostaviti korisniku??
2.Ako sam potpisao pretplatnički ugovor na novi broj, više mi ne mogu promijeniti taj broj, već trebam napraviti raskid ugovora i sve ispočetka.
Mislim da ce ti u poslovnici sve rijesiti u tvoju korist i da se nepotrebno zivciras. Odi samo do njih, obajasni situaciju i sve ce biti rijeseno.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 09:31   #449
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Mislim da ce ti u poslovnici sve rijesiti u tvoju korist i da se nepotrebno zivciras. Odi samo do njih, obajasni situaciju i sve ce biti rijeseno.
U poslovnici dižu ruke od toga, kod njih sam potpisao samo zahtjev za raskid ugovora, i rekli su da s njihove strane je to to.
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 11:47   #450
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
inače na tele2 su dolazile poruke u stilu "dobili ste nagradu, pošalji xxx na broj 8xxxx ...dakako jedan sms je tko zna koliko kn !"

osobrnno sam prijavio 4 broja koja su mi poslala poruke tog sadržaja

dakle netko (čik pogodi ?!) se dobro igra
To je u biti rupa u zakonu. Bilo je već toga podosta i po novinama i telki. Shema je sljedeća. Otvoriš tvrtku/preduzeće i registriraš ju za davanje sms multimedijalnih usluga. Usluga može bit i totalno fejk tj. šalješ prazne sms-ove koje naplaćuješ cca 10kn po sms-u. Onemogućiš raskid usluge jer ne deaktiviraš uslugu deaktivacijskim sms-om, a na info telefon se nitko nikad ne javlja kao i na dopise operatera. Tako kradeš lovu ljudima određeno vrijeme dok te ne zatvori hakom radi pritužaba ljudi koje kradeš. Najgore je što te operater ne može/ne smije spriječiti u haslanju njihovih korisnika. Jedino rješenje za prekid usluge prevarenim korisnicima je nažalost promjena broja.


Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
U poslovnici dižu ruke od toga, kod njih sam potpisao samo zahtjev za raskid ugovora, i rekli su da s njihove strane je to to.
Ovo sad ovisi o puno faktora. U pravilu u poslovnici te mogu/smiju preusmjerit na SZK jer su oni svoj dio prema tebi odradili i ako se djelatniku tamo neda ili si bio bezobrazan oni te mogu otpilit na SZK koja će to eventualno odraditi. SZK je opet pretrpana pozivima svih mogućih retarda koji zovu jer im je dosadno pa korisnici poput tebe moraju dugo čekati da dođu na red. Moj prijedlog ti je da odeš opet do poslovnice i procjeniš koji je najljubazniji djelatnik tamo (po mogućnosti dok nije gužva u poslovnici) te mu fino objasniš cijeli problem i zamoliš ga da umjesto tebe nazove SZK i provjeri kako najbrže riješiti tvoj problem jer ti ne uspjevaš dobiti SZK, a pretplatu si napravio. Isto tako traži da ti se na mail ili poštom pošalje tvoja kopija ugovora koju djelatnik overseasa nije ostavio. Za ovo zadnje ti savjetujem da ne napadaš SZK jer si ti to čovjeka trebao tražit isto kao što ti je dostavljač to trebao dati, a Tele2 ti nema nekog utjecaja na odgovornost djelatnika overseasa.
e-one je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na