Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.03.2014., 20:17   #2071
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Motorola Razr HD Maxx

Možda ga stavim punit, sutra

__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 13:30   #2072
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
neznam gdje bi postao, mozda je i OT. Mobiteli -> iskustva, ima malo poveznice.

Uglavnom jucer sam zagubio svoj iphone 4s, odmah sam se vratio na mjesto gdje sam ga ostavio i nije ga više bilo. Lopov/nalaznik je samo poslao sms - "nemogu sada pricati, nazovem te kasnije" i od tada ni a ni b.
Pokušavao sam locirati, naravno ništa... zakljucao sam ga preko clouda, ukljucio lost mode.. ostavio poruku ali jos uvijek nista.

Uglavnom prijavio sam nestanak policiji, dao im IMEI broj, pa me zanima kakva su vam iskustva? Da li se ikome od vas to desilo, i da li policija išta poduzima?
Navodno da vrlo lako mogu locirati uređaj preko imei-a, šalju zahtjev tmobileu, i tmobile im vraća lokaciju...

Ako ima netko bilo kakav savjet, bio bih zahvalan.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2014., 17:59   #2073
tbenosic
Premium
Moj komp
 
tbenosic's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 224
Koliko ja znam da oni to mogu, ali neće tako da ti ja najbolje otić po novi SIM i kupiti drugi uređaj.
tbenosic je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 18:01   #2074
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
nakon što sam se sms-om zaprijetio sa policijom, imei brojem, trackanjem i upust spomenuo novcanu nagradu.. javila se napokon žena, fantazirala, tražila lovu, dobila nešto sitno (dobila bi vjerojatno više da nije glumatala), i mobitel je nazad kod mene.

Nekad se dobro i zaprijetit, nikad neznas tko ga je pronašao.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 18:11   #2075
tbenosic
Premium
Moj komp
 
tbenosic's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 224
Hehe ajde super da se tako završilo.
tbenosic je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 18:40   #2076
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Arrow Moj review: LG vs LG, Nexus 5 vs G2




da je G2 bolji mob od Nexusa, ali zbog kamere mi se ne svidja ni jedan.



pozdrav svima iz hladne Kanade!
-->
LG. vs LG.



Ajde da napravim kratku usporedbu izmedju Nexus 5 i G2, posto sam Nexus 5 imao 3 mjeseca, i sad evo G2 nekih 2 tjedna. O tehnickim speckama se moze vidjeti sve na netu, pa necu ponovno ovdje pisati.

Izrada:

Nexus5
· Jako dobro, vrlo jednostavnih linija, materijal je osobno odlican u ruci jer nije klizav i tek nakon duzeg koristenja vidis pomalo masne tragove koji se vrlo lako obrisu sa krpom/majicom, material je stvarno super u ruci, nesto kao softtouch material u unutrasnjosti u volkswagenu hehe.

G2
· Nemam neke zamjerke na izradu, malko hoce zaskripat ali ako ga bas stisnes, na nexusu nisam tako ni probavao pa ne mogu rec. Sjajna glatka plastika koja je jako klizava u ruci, I magnet je za otiske, s tim da se tada I manje klize, a ako imas suhe ruke onda ispada iz ruke lol. Dizajn je zaobljeniji puno nego Nexus i osjecaj je da je mobitel tanji nekako, iako je grip na strani Nexusa.

Ekran:
tu definitivno G2 odnosi pobjedu u svakom pogledu, ne govorim samo za dijagonalu, nego generalno kvaliteta prikaza, boje (kod nexusa imas osjecaj da fali zasicenosti boje, a nije da sam presao sa amoleda pa da mi je samo takav osjecaj), contrast, kutevi gledanja koji su kod nexusa daleko losiji, pa cak I sami osjecaj kod tipkanja po ekranu mi je na G2 bolji.
Performance: ovdje nexus svakako vodi, ali cisto iz razloga sto je vanilla android daleko laksi I stock google launcher je daleko laksi, ali isto tako I jako slab mogucnostima, na G2 ima stvarno dobrih mogucnosti u romu, kao recimo, kad otvoris folder, mozes kliknuti i onda ti otvori app drawer i samo oznacis recimo 7-8 aplikacija i on ti ih odmah stavi u taj folder. Mozes i unutar app drawera raditi foldere (recimo ja sam tako potrpao stock apps koje nikad ne koristim a ne mogu se obrisati.) Ali daleko od toga da je spor, dapace, u nekim situacijama mozda truncicu zaspe, najvise se primijeti u Dialer app koji mi je malo prenatrpan u odnosu na vanilla android, ali zato nudi puno vise user friendly mogucnosti. Nakon par dana ni ne primjetis to povremeno trzuckanje. Samsung korisnici bi mislili da mob leti :lol:

A i razlika je sto je G2 jos na 4.2. andridu, update bi trebao svaki dan na 4.4 a LG je testirao i usporedjivao i dobili su 17% brze performanse, sto ga vjerujem dovodi uz rame nexusu. Iako ne vidim bas sto bi mi falilo iz 4.4, ionako imam namjeru rootati i staviti custom rom, ali svakako neki koji je baziran na stock romu, pa ujedno primam i ideje. Ono, da su izbacene nepotrebne aplikacije a da i dalje ostaje funkcionalnost stock roma.
Isto tako mozes cijelu stranicu na homescreenu obrisati sa svim aplikacijama, mijenjati svaku ikonu zasebno sa svojom, moze se staviti i Nova launcher, no tada knoc to lock radi samo na notification baru, no nakon isprobavanja sam zakljucio da mi je bolji stock launcher, samo sam ikone promijenio, odnosno, skinuo temu sa playstorea bas za G2.
Knock On je fantasticna stvar, tipke sa zadnje strane mobitela ni ne koristim, ali su jako logicne kad si u pozivu, a i za slikanje su super jer mozes s jednom rukom bez problema slikati kako god hoces i iz kojeg god kuta a da se ne bojis da ti mob ispadne, meni je ovo super.

Kamera.
Rak rana oba mobitela. O cemu se radi ukratko. Oba uredjaja imaju problem sa Noise cancelling mikrofonom, i video snimke su ovisno o lokaciji i pozadinskoj buci nekada neslusljive a nekada bude koliko toliko ok, ali nikad dobre ko na mom starom iphone4 (koj btw, isto ima noise canceling mikrofon)
Drugo, nexus ima spor fokus, i jako je tesko poslikati nesto u pokretu. G2 je u dobrom svjetlu tu puno bolji, ali je zato u slabom ocvjetljenju ili sumraku/noci KATASTROFALAN. Jednostavno, ocajan, nemam druge rijeci, sramota da tako nesto moze biti proglasivano kao jednom od najboljih kamera na mobilnom uredjaja trenutno na trzistu. DA, ali u sred bijela dana. Sve ostalo se moras jako dobro potruditi i biti mirne ruke i ne slikati nista u pokretu. Nocne video snimke radi u 15 (petnaest!) frejmova po sekundi, sve se blura i muti, jednostavno nepotrebljivo za nocno snimanje.

Mene samo fascinira da svi ti silni reviewi su smece, jer rijetko tko ako itko ce napisati tako nesto i istaknuti na taj problem, sve je to potplaceno i svi su sponzorirani. A tek kad ides dublje traziti po netu onda nailazis na hrpu korisnika koji se bune na kameru,zvuk i snimanje/slikanje pri slabom svjetlu.
Nexus je za nocno snimanje videa jako dobar, sto me cudi jer im kamere imaju iste specke(osim MP), ako cak i nisu istog proizvodjaca (sony). G2 ima daleko bolji kamera app, odnosno sucelje, iako sam vidio i boljih ali je daleeeeko bolje nego stock android camera app koja je uzas. Vidi se da su Nexuse izradili i dizajnirali inzinjeri a ne dizajneri.

video usporedba http://www.youtube.com/watch?v=cOSjq...RXiqSQ&index=2

http://www.youtube.com/watch?v=4TXhr...=share&index=1

Baterija
Ovdje ne da G2 ponizava Nexusa, nego nije za usporedbu. Ja na Nexusu ako bi dobio 15-20sati standby, uz 2.5 do makssss 3sata screenon time-a to bi bio super dan, i ono sto me najvise smetalo sto je znao pocuclati bateriju jako brzo kad ga s necim opteretis, dok G2 je bas radni stroj, bez ikakvog problema mi drzi preko 30-35sati, screen time bez brige 3-4 sata, s tim da sam ja u autu i sa google mapsima puno, znaci navigacija, mijenjanje gsm satelita stalno, i sl., bas hardcore upotreba. Evo sad mi je na 29sati usage, a baterija na 47%. (2h screen time-a) To sam na nexusu mogao samo sanjati. Ovo je prvi smartphone koji mi moze izdrazti dva dana i noc. Bez neke pretjerane muke niti pazenja. Ja nemam mozda puno screen on time-a, ali kad imam onda je to navigacija i voznja, tako da nije isto surfati webom na jednom mjestu sa upaljenim ekranom, ili koristiti navigaciju u voznji sa upaljenim ekranom. Ujedno, brightness mi je uvijek na jacem intenzitetu nego nexusu jer sam tamo morao stedit bateriju.
Tako da ja nisam dobio one lude brojke od 5-6sati screen timea sto ekipa po netu pokazuje, uglavnom zavrsim na 3.5 – 4, ali usage/standby time bude po 40sati barem.

Igre lete, ekran je fantastican, tih 0.2“ se bas osjeti, daljinski radi dobro, vrlo jednostavno sinkroniziras sa tv-om, receiverom, cim hoces. Kvaliteta razgovora je podjednaka Nexusu, generalno oba su losija nego kod iPhone4.

Moj nekakav zakljucak je



da je G2 bolji mob od Nexusa, ali zbog kamere mi se ne svidja ni jedan.



pozdrav svima iz hladne Kanade!

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 20.03.2014. u 20:18.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 19:55   #2077
t3chno b0y
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Split
Postovi: 246
Imam isto G2 i vezano za tvoj problem sa kamerom:

  1. Open your phone’s dial pad and type the following code:
  2. 3845#*#. For example, type-
    • 3845#*800# (for At&T model)
    • 3845#*801# (for T-Mobile variants)
    • 3845#*802# (for European variants)
    • 3845#*803# (for AT&T and Canadian variants)
    • 5689#*980# (for Sprint LG G2)
  3. Doing this open the service menu of your phone. Scroll down to High temperature property settings and change the default value to ON.
  4. Now turn off your phone. Wait for about 15-20 seconds and then turn it on again.
  5. When your LG G2 boots up, you should experience smoother UI on it. Moreover, it will also solve the lag issue in the camera app. Enjoy!
Meni je ovo rješilo sve probleme sa kameron kao i većini ljudi kako čitan po netu
t3chno b0y je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 20:07   #2078
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Prvi put za ovo cujem, nigdje na xda nisam vidio, hoces reci da framerate kod snkmke se popravi ili sto?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 20:12   #2079
t3chno b0y
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Split
Postovi: 246
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Prvi put za ovo cujem, nigdje na xda nisam vidio, hoces reci da framerate kod snkmke se popravi ili sto?
Meni da, kamera puno fluidnije radi, i to sta pise ovde da je UI nesto brzi nisan ni osjetia bas nego jedino da su se performanse kamere dosta poboljsale. Nisan gleda kakav je framerate tocno, ali se osjeti dosta pomaka na bolje. Ima san s4 htc one i ip5 prije ovoga i ovo je po meni najbolja kamera, nesto bolja od s4 kamere. Probaj napravit nista te nekosta, ako nema pomaka na bolje vrati postavku na default i to je to
t3chno b0y je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 20:14   #2080
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
hmm, daj mi link da procitam malo vise o tome ako imas. ali svakako vrijedi probati. ne kuzim szasto mi se ne ucitava youtube video sto sam gore stavio, da vidis razliku o cemu se radi.
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2014., 20:48   #2081
t3chno b0y
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Split
Postovi: 246
Evo jedan na brzinu jer san u teretani, ali kad san ja trazia bilo je vise stranica o ovoj temi.
http://www.droidviews.com/make-lg-g2...ing-lag-issue/
t3chno b0y je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2014., 04:36   #2082
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dao bih joj pljusku po usima a ne lovu, i jos bi poveo policajca sa sobom.

gamad bezobrazna pokvarena
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2014., 17:19   #2083
vilya
Registered User
Moj komp
 
vilya's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 18
Pohvala za Gigabyte Maya M1 v2. Telefon super funkcionira i stvarno za tu cijenu nudi dosta, počevši od Dual SIM-a.
Kvaliteta izrade je poprilično dobra, ekran super reagira i vidljivost je jako dobra u bilo kojim uvjetima.
Baterija je u početku bila slabija, a sad traje i po 4 dana ako ga ne gnjavim previše s igricama.
1GB RAM-a, A7 Quad na 1.2 sve radi lijepo brzo.
GPS ne lovi u zatvorenim prostorima, ali vani je OK.
Kamera 8 MP, malo slabiji flash.
Jedina zamjerka na malu količinu memorije koja dolazi s njim, 4 GB.
vilya je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2014., 17:27   #2084
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
nakon što sam se sms-om zaprijetio sa policijom, imei brojem, trackanjem i upust spomenuo novcanu nagradu.. javila se napokon žena, fantazirala, tražila lovu, dobila nešto sitno (dobila bi vjerojatno više da nije glumatala), i mobitel je nazad kod mene.

Nekad se dobro i zaprijetit, nikad neznas tko ga je pronašao.
Tako je. Nisu svi pošteni kao ja npr. Pred koji tjedan sam našao bijeli iPhone 4, ne znam kako al slučajno se sjeli za taj stol, na stolici u jednoj benzinskoj pumpi. Uzeo sam ga i čekao da zazvoni. Kad je zazvonio javio sam se i lik je rekao da je izgubio bijeli iphone 4, da ne vrijedi puno ali podaci u njemu da. Rekao sam mu da je mob u karlovcu i može doć po njega kad oće. Lik je došao, nudio 300kn. Nisam uzeo, ali smo popili 2 runde i svako sebi.

U takvim situacijama se stavim u poziciju onog ko je izgubio mob. Kako bi meni bilo, tako da sam postupio po savjesti.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 00:01   #2085
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Moj ljubimac P6 ostao na klupi poslje nogometa u petak popodne prije tjedan dana, normalno netko ga pokupio i dobro se zajebao, kako imam Cerberus zastitu (3 eura dozivotna licensa). Covjek je pokupio mob, otisao kuc i probao promjenit sim karticu, nakon sto je ubacio drugu simicu mob se zakljucao i tip ga odnjeo na servis da mu ga otkljucaju i dekodiraju, u meduvremenu sam locirao mobitel, pojavio se u servisu i objasnio sve, zatim nazvali tog covjeka da dode po mobitel da je sve ''napravljeno''. A najbolji dio je bio kad je covjek dosao i vidjeo mob u mojim rukama, vec sam mu na licu vidio da mu je neugodno, jadan mi se ispricavao vise puta i samo izletio iz servisa. Nije mi se dalo zajebavat s ionako zajebanom policijom
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 01:15   #2086
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pitanje - može li se Cerberus deaktivirati od strane vlasnika moba? Npr sad to kupim i stavim na mob. Što ako mob oću prodat i kupit drugi?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 07:34   #2087
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Može, a može se i deinstalirati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 11:55   #2088
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dakle može se prenest na novi mob bez dodatnog plaćanja. To mi je bitno. Budem to uzel za XZ.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 12:27   #2089
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Cerberus ionako po defaultu nudi lifetime licencu za 3 uređaja. Samsung ima sličnu besplatnu uslugu putem svoje usluge Samsung Dive kao i Google.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 14:03   #2090
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
3 eura skoro da i je badave.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2014., 22:00   #2091
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Evo jedan lagani update, nakon više od dva mjeseca koristenja.

I dalje sam jako zadovoljan uredjajem. Nema laga ni zastajkivanja a sustav je nedirnut otkad je dosao.
Svako malo izlaze updatei za bitne sistemske aplikacije (kontakti, kalendar, galerija, kamera, mail, theme center, itd...) tako da Lenovu skidam kapu sto se tice azuriranja. 4.4.2 update je takodjer spreman i vec kruzi po ruskim forumima ali ga se zasad ne usudim stavljati da ne sjebem setup (a treba mi mob ).
Tako je i jedan update rijesio fokusiranje kamere koja sada fokusira i slika trenutno. Jedini minus kameri sada je relativno osrednji video capture prilikom low-light situacija.

(Copy-paste iz prvog posta posto ga ne mogu editirati):

Cons:
- Notification LED slabije vidljiv od LEDova nekih drugih uređaja (LG G2 napr.) i ne reagira na ne-integrirane appove (softverska greska, bit ce ispravljena)
- Kamera u nekim slučajevima malo "poludi" i ne fokusira kako treba (opet vjerovatno softverska greška) - ispravljeno u nadogradnjama
- Pojedini Lenovo appsi duboko integrirani u sustav i ne mogu se maknuti bez novog ROM-a (Lenovo Safe Guard napr.) - Lenovo aplikacija nema puno i uopce ne smetaju
- Vrlo malo opcija glede lockscreen-a (nema kratica od ne-sistemskih appova na lockscreenu, nema notifikacija, nema "svajpanja" lijevo-desno za widgete)
- Nemogućnost prebacivanja 3G modema da radi na drugom SIM slotu kroz postavke(kao napr. kod Samsung Galaxy S4 Mini Duos i9192), nego se moraju SIM kartice zamijeniti da se dobije 3G na drugoj kartici.
- Nema NFC
- Nema wireless charging
- Nema LTE
- Samo 16GB memorije,nema microSD utora
- Dosta velik - navikao se na velicinu, mob je sad taman.

Trenutno, cijena na Etotalk mu je 290 EUR, sto je 100 EUR manje nego prije dva i pol mjeseca kad sam ga ja uzeo. Za te novce se definitivno ne moze dobiti bolji i kvalitetniji dual SIM mob trenutno.
Definitivna preporuka (ponovo) !
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Matta. 24.04.2014. u 22:10.
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 05:24   #2092
mbusic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Pred tjedan dana postao sam link na recenziju za Galaxy S5 u Samsung temu. Tek sad vidim da je zasebna tema za recenzije ovdje.. he ježi ga što bi se reklo

Više manje sve sam rekao u videu što smatram. Sve u svemu, najveća mana je nedostatak OIS-a, sve ostalo su manje važne stvari koje nekom mogu i ne moraju smetati...

Samsung Galaxy S5
https://www.youtube.com/watch?v=7EtuWy73E5w
mbusic je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 15:31   #2093
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel ima smisla radit recenziju za G2 budući je vani već godinu dana? Stiže mi u ponedjeljak pa ako ima, budem odradio
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 15:47   #2094
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Isto pitanje kao i brko, samo vrijedi za Note 3.
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 15:49   #2095
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
zasto ne

mnogo ljudi zanima isplativost predzadnje generacije, i odnos ulozenog, nakon sto su vec noviji modeli izasli van
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 16:10   #2096
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Koliko sam skužio, G2 je u zadnje vrijeme android best buy. Gdje god sam tražio i gledao, sve iole vrijedno spomena ode odma.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 16:24   #2097
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Ok, ja bih već sutra mogao dovršiti.
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 17:12   #2098
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Koliko sam skužio, G2 je u zadnje vrijeme android best buy. Gdje god sam tražio i gledao, sve iole vrijedno spomena ode odma.
Lolipop ili G2 stock bojalica? Mislim da ovo drugo ima manje smisla, pogotovo jer bu i on dobio update mozda uskoro..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2014., 19:05   #2099
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Mogu napraviti recenziju za Htc One Mini 2, mislim da bi to bilo dobro, s obzirom da se ponuda uređaja na tom području proširila i svi najjači ulažu u taj segment, a i dosta ljudi ne želi cigle, već mobitele
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 00:06   #2100
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Lolipop ili G2 stock bojalica? Mislim da ovo drugo ima manje smisla, pogotovo jer bu i on dobio update mozda uskoro..
Ne znam kad ću ga napisat, sad i nemam nešto puno vremena. A i to, možda bolje kad Lollipop dođe.
Citiraj:
Autor explorer 4 Pregled postova
Mogu napraviti recenziju za Htc One Mini 2, mislim da bi to bilo dobro, s obzirom da se ponuda uređaja na tom području proširila i svi najjači ulažu u taj segment, a i dosta ljudi ne želi cigle, već mobitele
Pa kreni, nemoj se sramit
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na