Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.05.2016., 15:01   #421
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Prekoustra idem za Austriju, imam malo posla u blizini Graza. Zanima me da li netko ovdje slucajno zivi u Austriji ? Ili barem zna gdje se uzivo moze pogledati HTC 10? Pa istoga isprobati i eventualno kupiti ?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 15:08   #422
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976



Ako zanemarimo gluposti s početka, ono bitno je od cca. sredine pa dalje, točnije kamera je opet sranje...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2016., 16:10   #423
Kapica
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova



Ako zanemarimo gluposti s početka, ono bitno je od cca. sredine pa dalje, točnije kamera je opet sranje...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Gledao 2-3 min pa prekinuo.. Sad si me natjerao da pogledam cijeli

Na temelju jedne fotke popljuvao kameru.. Nije se niti referencirao dal je zadnji update instaliran..
Nekako, nije mi bas vjerodostojan...
Neke stavke, tipa poor viewing angles stoje.. Ali ostalo je nekako pre subjektivno mozda..

Također, ovisno na njegove prijasnje videe, oduzimam mu svako zrno objektivnosti
Kapica je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 16:16   #424
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Pa sad da je kamera losa, ekipa uredno prijavljuje da su poboljsanja znatna sa 1.30, posto taj update donio poboljsanja, a na tom nece ostat, neg ce se kamera i dalje glancat kroz nadolazece updatee..

Tak da, treba vremena..

I m9 je imao velikih problema u startu, nalon nekog vremena je bio vidljiv drastican pomak na bolje u svim segmentima..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 16:19   #425
Kapica
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 108
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Pa sad da je kamera losa, ekipa uredno prijavljuje da su poboljsanja znatna sa 1.30, posto taj update donio poboljsanja, a na tom nece ostat, neg ce se kamera i dalje glancat kroz nadolazece updatee..

Tak da, treba vremena..

I m9 je imao velikih problema u startu, nalon nekog vremena je bio vidljiv drastican pomak na bolje u svim segmentima..
Neke stvari se neke popraviti, vidljivost na suncu meni osobno je najupitnija..
A price tag... je krajnje smijesan.. treba strpljivo pricekat, recimo poslije ljeta...
Kapica je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 16:39   #426
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Izisao je novi update, 1.53, camera update..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 16:42   #427
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Tak da, treba vremena..
Čuj, dat skoro 6k kn za mob i bit mišljenja kako će stalno novi updatei popravit kameru a ne to imat out of the box mi je tragikomično.
Znali su koji su problemi sa kamerom prije službenog izlaska i do tad su MORALI sve probleme riješit do službenog izlaska, sve nakon toga je gaf te minus.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 16:55   #428
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Ako se ne varam, svi problemi jesu riješeni prije službenog izlaska (neki dan je službeno izašao na tržište). Što se mene tiče, ukoliko budem mijenjao S6 ove godine, uzimam HTC 10.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 17:58   #429
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Na zadnjem updateu (1.5.nesto) ekipa masovno hvali kameru. Na macrumors forumu ima jedan lik koji kupi valjda svaki flagship mobitel, od lg-a, opo-a, samsunga pa na dalje. Na 1.3 je pohvalio kameru da je vise nego solidna, na 1.5 kaze da je sad vec fantasticna.

Lik je inace realan i objektivan, a kako sam sve mobitele kupuje i koristi sve i svasta, njemu uvijek najvise vjerujem po pitanju 'recenzija'. Nije recezent, ali uvijek donese neko svoje misljenje o mobitelu.

No s druge strane, nije bas odusevljen ekranom, a meni je to vec problem, dok me za kameru doslovno briga
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 18:12   #430
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova



Ako zanemarimo gluposti s početka, ono bitno je od cca. sredine pa dalje, točnije kamera je opet sranje...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
kako iritantan video i sa hrpom gluposti. svaka budala danas moze uploadati gluposti online.
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2016., 18:14   #431
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Kapica Pregled postova
Neke stvari se neke popraviti, vidljivost na suncu meni osobno je najupitnija..
A price tag... je krajnje smijesan.. treba strpljivo pricekat, recimo poslije ljeta...
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Čuj, dat skoro 6k kn za mob i bit mišljenja kako će stalno novi updatei popra