Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.04.2013., 13:05   #181
Tamara
Registered User
 
Tamara's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Pula
Postovi: 4
Ili možda nije
Tamara je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2013., 13:12   #182
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
suptilno, nema što, no ne dovoljno
Mozda bi i proslo da je bila kakva zanimljivija slika u profilu
RAUL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2013., 16:10   #183
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Al ste se svi uhvatili reklame k'o pijan plota.
Reklamirala to ženska ili ne, nije rekla laž. Ja sam nabavio desetak kompleta za radbinu i prijatelje i svi su prestali kašljat, imaju bolji apetit i osjećaju se manje umorno.
Ja sam prvo primjetio da mi nos opet normalno radi, to jest da mogu osjetit neke mirise koje nisam osjetio od kada sam počeo pušiti ponovno.

Ajmo malo ON topic:
Koliko vam izdrže grijači u clearomizerima?
Ja koristim samo atomizere, ali planiram si uzeti nekoliko clearomizera za auto.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2013., 00:38   #184
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Parim tek par dana al sam dosta toga skužio i proučio na netu u vezi tih grijača i svega.

Ovaj moj vamo je došo s neka dva čudna grijača, jedan je pokazivao 3.4 a drugi 3.1 ohma i para je dosta brzo postala suha i nekako spaljena. Dry hit bi se to valjda zvalo. Ko što rekoh, odo proučit situaciju na net, pa sam rastavio sve skupa, očistio i skužio da grijač ima nekih 9 zavoja i skoro ništa lufta između njih, a bio je i dosta spaljen i hrpa gareži se nabrala.

Sve sam očistio i premotao grijač na 5 zavoja i sad mi pokazuje oko 2-2.1 ohm i nema više dry hitova, okus se ful dobro osjeti i nakon jednog tanka, a čini mi se da ga neće bit potrebno čistit par dana barem.

Enivej, sad se bacam u nabavku fitilja i kanthal žice pa ću si radit svoje grijače, tak da ih ubuduće neću ni prat nego odma mijenjat.

Napravio sam i neke modifikacija na samoj glavi za bolji dotok juice-a, ima hrpa savjeta na netu i sve mi se čini da sam si našo novi hobi.
palookavile je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2013., 08:14   #185
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ajmo malo ON topic:
Koliko vam izdrže grijači u clearomizerima?
Ja koristim samo atomizere, ali planiram si uzeti nekoliko clearomizera za auto.
Evo ja ni ne znam u cemu je razlika između atomizera i clearomizera?enlightmenent would be appreciated Imam kanger mt3 nekih mjesec dana i jos je na prvoj zavojnici, svako nekoliko napravim dry burn i to je to.

Nego, vidim da su na nubilumu (ovo nije reklama )nabavili reparabilne atomizere - za genesis, a ne znam jesu li vp8 i vp9 za ego? Jeli se to uopce isplati nabavljat? Znaci ovi reparabilni su oni di sam stavljas onu zicu, jelte?
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 18:31   #186
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Evo ja ni ne znam u cemu je razlika između atomizera i clearomizera?enlightmenent would be appreciated Imam kanger mt3 nekih mjesec dana i jos je na prvoj zavojnici, svako nekoliko napravim dry burn i to je to.

Nego, vidim da su na nubilumu (ovo nije reklama )nabavili reparabilne atomizere - za genesis, a ne znam jesu li vp8 i vp9 za ego? Jeli se to uopce isplati nabavljat? Znaci ovi reparabilni su oni di sam stavljas onu zicu, jelte?

Pa ako sam dobro shvatio, atomizer je u biti raspršivač tj. grijač u clearomizeru, a clearomizer je u biti prozirni tank (cartomizer?), tipa vivi, t3 i takvi...ili?
Tolko sam proučavao ove stvari i još uvijek nisam ziher

Enivej, neznam dali bi ti se isplatilo nabavljat ove "reparabilne" s obzirom da su ti vivi i mt3 koje imaš isto ful lagani za zamijenit žicu i fitilj. Imaš hrpu tutorial-a na netu pa baci oko.
palookavile je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2013., 16:18   #187
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Uzeo sam si jucer Kanger MT3 clearomizer. I do sad nisam nista bolje imao, ova stvarcica me toliko odusevila da sam odmah otisao i po 3 dodatna grijaca + jos jedan isti takav clearomizer.

Ne pusta tekucinu bez obzira kako istu polegao. Meni osobno puno bolji od vivi nove, prvi razlog sam vec naveo. Ecig mi napokon stalno cista. A dobijem i puno bolji okus od vivi nove. Sveukupni osjecaj je da je MT3 puno kvalitetniji od vivi nove.

Jos sam si uzeo eVic bateriju pa sada gustam punim. Sve kupio na domacem trzistu, linkove necu postavljati, sve se vrlo lako izgugla.

Jos sam si narucio jedan dodatni clearomizer, iClear dualcoil. Cisto da isprobam i to cudo koje svi hvale. Vec 4 mjeseca sam iskljucivo na ecigu koji mi je lagano postao novi hobi. I ne bas jeftin hobi, no jbg, veseli covjeka
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 23:31   #188
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Potpis za Kangara. Evo imam ga vec preko mjesec dana, grijac je i dalje odlican, dry burnove rijetko radim, tekucina nema sanse da procuri, i sto je meni jos ful bitno - jako je izdrzljiv na padove. Vivi nova mi se s prvim padom rascvjetala i nikad nije proradila - a ovaj je padao hrpu puta, a i dalje radi ko sat Jedino sto bi nekome moglo zasmetat je estetika - posto je nesto siri od ego c-ego t baterija, ali meni ne smeta.

Kakav je prijelaz na evic sa ego-c twista? Koliko je isti prijelaz isplativ jer se za malo vece novce od evica (pretpostavljam da si ga nabavio za min 100 ojra kod nas)moze nabaviti sasvim solidan genesis type? Osobno sam planirao ici na genesis ako i kad budem radio upgrade (posto sam osim nekih sitnica vrlo zadovoljan ego c twistom )
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2013., 08:29   #189
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
600kn placen, nov, neotvoren. Imas na njuskalu oglas, necu stavljati link da ne bi netko pomislio...

Isplati se. I to dosta. Koristim i dalje twisticu takodjer, ostavio sam jednu za backup naravno. Kupio sam si i ovo za evic:
http://www.heaven-gifts.com/images/g...f23dbd3c23.jpg

Samim time imam i manju ecig. Evic mozes podesiti kako ti srce zeli. Dobije se i software za istu koji radi na sve 3 platforme (linux, win, osx). Cak biljezi i statistiku. Jos samo cekam da ubace i bluetooth u ovo cudo pa da upravljam istom preko smartphonea

Umjesto genesisa preporucio bih ti kayfun, ilitiga popularnu kaju. Probao sam ju neki dan od svog dilera za tekucine. Jednostavno mi svijet vise nije isti, mislim da su mi i nozni nokti dobili osjetila kad sam povukao dim iz kaje

Skupa je, poprilicno. No u planu mi je uzeti ju cim isti trosak stignem nekako opravdati zeni

Sve te razne modove ne bih bas pusio na twisticama. Nekako mi to ne lezi uz pocetnicku bateriju. Moj savjet ti je da prvo zbavis bolju bateriju, a kasnije ici na modove. Ako imas novaca da se isprsis, odi direkt na provaria umjesto evica. Ako nemas, evic ce posluziti odlicno. Cak i jako lijepo izgleda i dosta je kvalitetno napravljen
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2013., 14:11   #190
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
mah... kaya i provari 300 eura, way too much...iako stvarno kaya izgleda brutalno

Nego, po tebi je evic bolji od ostalih baterija poput orion v2, zigelei, lava tube?koliko vidim otprilike su tu negdje i cijenom
Fatal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2013., 18:47   #191
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Iskreno, nisam toliko iskusan da bih mogao reci sta je od toga bolje. Lavu i zmax ili pak vmax sam koristio, prijatelj ima. No nedovoljno dugo da bih komentirao dal su bolje ili nisu.

Ali po raznim recenzijama i postovima na forumima ekipa tvrdi da je to sve jedno te isto. Razlike su samo u softwareu i dostupnim dodacima. Zato sam i odabrao evic.

Imam 18650 bateriju koja traje stvarno jako dugo. Imam 4 18350 baterije koje koristim ako idem negdje na kavicu itd. Samim time skratim velicinu evica za vise no duplo.

Evic ima uvjerljivo najbolji i najlaksi software za koristiti. Brzo i jednostavno dodjes do svih mogucih i nemogucih funkcija. Ostale baterije ne mogu se bas pohvaliti sa tim. A i sami proizvodjac evica je na jako dobrom glasu, pa znam da ta baterija nece umrit uskoro, dapace, svakim danom sve vise i vise gluparija imas nabavit za istu.

Od tih gluparija neke su cak i korisne. Eto da se odmah dotaknem manjih tuba u koje idu 18350 baterije.

Ako vec neces ici na provaria, onda idi na evic. Razloge sam vec napisao.
Mada ekipa i meni govori da sam se zeznuo sto idem na evic, vec da treba odmah ici na provaria. Probao sam i provaria, vjerujem da je odlicna baterija, tocnije najbolja. No da je li 3x bolja? Sumnjam.

Zato i nisam odmah iskrcao lovu za nju. Radije cu kaju kupit
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 17:02   #192
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova

Ako vec neces ici na provaria, onda idi na evic. Razloge sam vec napisao.
Mada ekipa i meni govori da sam se zeznuo sto idem na evic, vec da treba odmah ici na provaria. Probao sam i provaria, vjerujem da je odlicna baterija, tocnije najbolja. No da je li 3x bolja? Sumnjam.

Zato i nisam odmah iskrcao lovu za nju. Radije cu kaju kupit
Sigurno da nije. No tom logikom nije ni evic 2x bolji od vama, ako je uopce bolji (mozda nije neka referenca, ali pbusardo nije bio bas odusevljen evic-om, za razliku od vama koji je stvarno knock-off deal)

Btw, evo prodaju blem unite od provarija za 140 $. Steta sto nema neki kit za recimo 160 $, ovako je imho ipak preskup za golu bateriju... Mislim da cu iduci prelazak napravit na vamo-a, i onda vise kemijat sa atty-ima
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 02:34   #193
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Jbg, 100 ljudi, 100 cudi. No attiji i jesu najvazniji od svega. Zato mi i je plan docepati se kaje mini V2.1 ASAP
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 15:16   #194
iwashere
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: split
Postovi: 3
Kolikšne su cijene električnih cigareta?
iwashere je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 12:29   #195
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
U Osijeku se krecu od 75 Kn za malu bateriju (Joye 510) do 230 za Ego-c Twist.

Ja sam nedavno uzeo komplet baterija+clearomizer+usb punjac+tekucina = 345 kn.

Previse ako se mene pita, ali eto...ostavljam se pravih cigara a moram imati nesto za dimit jer to volim.
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 14:55   #196
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Za pocetnike najbolje je zbavit ego-c twist. Fantasticna baterija i iskrene preporuke.
Cijena je jako mala ukoliko mislis baciti cigarete. Ja osobno sam mjesecno ostavljao od 1200 - 1600kn na marlboro. Jos malo pa ce biti pet mjeseci da sam bacio cigarete i presao na parenje
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 18:08   #197
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Jedno pitanje za sve one koji su probali EVOD clero. Koristim ga od petka kad sam ga i kupio, i primjetio sam da mi vrlo brzo pocne grgljat. I onda ga pokusam ispuhati, ali izgleda da negdje propusta tekucinu jer ispuhivanjem na kraju ispusem svu tekucinu iz njega (

Jel netko imao ovakav problem? Razmisljam da ga vratim u trgovinu gdje sam ga kupio...
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2013., 11:39   #198
iwashere
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: split
Postovi: 3
Puno hvala. Nakon savjetovanja sa prijateljom ovdje sam pronašao dobru cijenu.

http://www.elektronska-cigareta.com.hr/
iwashere je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2013., 12:28   #199
hafthorr
Premium
Moj komp
 
hafthorr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 121
Citiraj:
Autor iwashere Pregled postova
Puno hvala. Nakon savjetovanja sa prijateljom ovdje sam pronašao dobru cijenu.

http://www.elektronska-cigareta.com.hr/
ja nisam naso nijedan produkt, nijednu cijenu, i nista tamo.

zalostan sam da nisam naso viagru jeftino tamo
hafthorr je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2013., 14:08   #200
Mankymanky
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: S
Postovi: 1
bok ljudi, ja kao neki novi u parenju, pa sam danas narucio onaj ego-t 1000, sto mislite o tome? hvala
Mankymanky je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 10:24   #201
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Evo stigao vamo nekidan, za 11 dana. Osim njega uzeo i 20ml dekang usa mix i ce9 vcore 2.0 clearomizer - sve skupa ~400kn. Sa vamom i ce9 sam dosta zadovoljan, ali vivi nova je losa, u usporedbi sa kanger mt3 (koji nazalost ne sjeda na vamo) Sad ce trebat odrijesit kesu za solidan atty
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 13:42   #202
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Moze mt3 na vamo, samo trebas adapter.

Preporuka inace na evod i protank, takodjer od kangera. Ako ti se mt3 svidio, ovo su dvije novije i bolje varijante od mt3. Pricam iz iskustva je to troje posjedujem. EVOD je prakticki manji mt3, no puno, ali puno bolji okus. Protank je dosta veci, no takodjer bolji okus od mt3.

Ali kod sva 3 kvaliteta izrade je fantasticna, a tebi kao i meni nije legla uzduz i poprijeko nahvaljena vivica. Previse dry burna, previse leakinga tekucine i sl. stvari. Navodno je odlicna kad sam slazes grijac, no nemam ni vremena a ni volje zezati se sa takvim stvarima. Bas iz tog razloga protank smatram puno boljim izborom od vivice.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 09:01   #203
dhalan
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 171
Zna li netko gdje mi je najbolje kupiti kanger evod? I neku vv bateriju da bi isla uz njega...
dhalan je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2013., 08:15   #204
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Slušam malo da se opet planira nekakvo ogromno poskupljenje za duhanske proizvode, i odlučio sam, ili ću morati prestati pušiti, ili ću prijeći na elektroniku. E sad, pošto sam totalni newbie u polju e-cigareta, trebam vašu pomoć. Nađoh ovu stranicu http://ecigarete.hr/?wpsc_product_category=e-cigarete i gledam te start komplete ali neznam na što bih se odlučio, stoga vas molim da mi vi preporučite nešto obzirom na moje trenutne navike koje su slijedeće.
Imam 36 godina, aktivan pušač sam nekih 20. Pušio sam plavi walter oko 1,5 kutiju do prije 3 godine, a nakon toga sam prešao na duhan. Prvo Golden Virginia, no ona mi je postala preskupa, pa sam prešao na svijetlo plavi Drum. Vrećica mi traje u prosjeku 3 dana, ako je kakva pijanka putem, onda i puno kraće.
Što bi mi mogli preporučiti da si kupim, po mogućnosti iz HR shopova koji dozvoljavaju plaćanje pošiljke pouzećem. Lova nije nekakav prevelik faktor, ali ipak, zadržao bih se unutar nekakvih 500kn za početni set. Pošto ne planiram puno šarati, uzeo bih nešto što će trajati i što nije lomljivo poput kineskog porculana.
Izgled same cigarete mi je nebitan, iako mi se recimo sviđa ova što izgleda kao klasična cigareta )
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 08:23   #205
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Za sami pocetak, ego-c twist bateriju. Nije skupa, dapace, a odlicno ce te posluziti. Za atomizer (dio gdje usipas tekucinu) preporucio bih ti evoD ili kanger MT3. Cisti su, ne cure i odlicne kvalitete. Sve skupa cca 300-350kn.

Ako zelis, mogu to ostavit i broj od covjeka od kojeg uzimam e-tekucinu, odlicna mu je.
No najprije bih ti preporucio da odes na elektronske-cigarete.info forum, velik broj ekipe koja ce ti pomoci u samom startu.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 13:52   #206
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
ejj pozz, evo ja bivsi pušač e-cigarete ponovo se razmišljam prijeći, ima sam laser mod koji je crka, ima sam dvi obične male koje su crkle i onda sam izgubio živce :P

al evo sad ponovo mislim počet jel ima kakvih promjena od zadnje dvi god sa tim?,
ima li kakav kit na DX-u ili sličnome, za nekih 20-30 usd,
i jel ima neka nova tekućina koja podsjeća na pravi duhan više od virginie od talijana, zabb sam im ime flavourart ja mislim

i šta je sa atomizerima, jesu li se probili neki novi, ili je good old titan 510 ako se nevaram, najbolji idalje
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 15:11   #207
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ja sam kupio ovo. Glomazno, ali odlično!
http://www.vaporbreak.com/en/40-vv650-vamo-vv-mod


Nego pitanje, spigal sam punjač Gdje kupiti punjač za dvije 18350 baterije? (jeftino jelte). Ili ako netko ima viška jer mi se zbog shippinga i cijene od tri dolara ne isplati naručivati.
  Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 19:31   #208
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
ejj pozz, evo ja bivsi pušač e-cigarete ponovo se razmišljam prijeći, ima sam laser mod koji je crka, ima sam dvi obične male koje su crkle i onda sam izgubio živce :P

al evo sad ponovo mislim počet jel ima kakvih promjena od zadnje dvi god sa tim?,
ima li kakav kit na DX-u ili sličnome, za nekih 20-30 usd,
i jel ima neka nova tekućina koja podsjeća na pravi duhan više od virginie od talijana, zabb sam im ime flavourart ja mislim

i šta je sa atomizerima, jesu li se probili neki novi, ili je good old titan 510 ako se nevaram, najbolji idalje
Ne zelim napade na sebe, pa mi javi na pm po pitanju tekucine, proslijedim ti link od domaceg proizvodjaca, i dam par preporuka. Ja i nakon 7 mjeseci parenja parim iskljucivo duhanske okuse, a ovaj ih stvarno ima odlicnih

Sto se tice atomizera, ja sam se zaljubio u Kanger. Koristim Kanger MT3, Protank i evod. Sva 3 su odlicna, nema dry hitova, niti leakinga i sl. gluparija. Po tom pitanju atomizeri su napredovali poprilicno samo u ovih 7 mjeseci koliko ja parim
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 15:55   #209
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Evo da još jednom pitam ak netko ima punjač viška za prodat, ak ne ,idem za sat vremena negdje čopiti u dućkas jedan sa nabijenom cijenom

EDIT: Kupljeno! Mislim da bum se stashao sa rezervama sa oceanvapora jerbo čim nekaj ode brate skupo kod nas za popizdit.

Zadnje izmijenjeno od: Mad_Duke. 29.05.2013. u 16:51.
  Reply With Quote
Staro 23.06.2013., 00:55   #210
ChP3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Imam problema sa evod atomizerom.
Nije mi nikako jasno zašto mi tekućina curi kod punjenja.
Gledao sam dosta video i svi pune negdje skoro do vrha tekućinu.
Ja kad napunim i do pola tekućina izlazi van. Kad se uvlači čuje se ono, kako bi rekao (krkljanje) i tekućina izlazi van na usta.
Tankam baš onako kako treba (nikako ne u sredinu), baterija full puna.
Idealno mi je kada stavim 3-4 kapi, onda je ok, i ima pare ....
Nedavno sam kupio i drugi evod atomizer ali isto ...
Aj pomagajte ....
ChP3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na