Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.12.2017., 23:17   #1441
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Za Black Friday sam ih zvao da pitam imaju li nešto što me zanima i nitko se nije javljao. Došao tamo i čekam u redu i rekoh idem nazvat da vidim je li tu kod njih telefon ili... i jest. Zvoni i zvoni i zvoni, ne jebu oni ni 5%, a što je najbolje trojica bila, a dvojica nešto rade.

Nikad više kod njih rekao sam.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 10:09   #1442
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Ti trebaš naučiti da se informatičkim trgovinama šalju emailovi, a ne ih zivkati na telefon.
Najbolje da otvore hotline i jedan zaposlenik nek samo sjedi na telefonu za potrebe beskorisnih upita.
Samo što bi i onda bilo kukanja zašto je linija stalno zauzeta.

Dakle, pošalješ email i dobiješ odgovor u nekom periodu.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 10:40   #1443
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Ti trebaš naučiti da se informatičkim trgovinama šalju emailovi, a ne ih zivkati na telefon.
Najbolje da otvore hotline i jedan zaposlenik nek samo sjedi na telefonu za potrebe beskorisnih upita.
Samo što bi i onda bilo kukanja zašto je linija stalno zauzeta.

Dakle, pošalješ email i dobiješ odgovor u nekom periodu.
A ti se nauci da telefon sluzi jos necemu osim placanja preplate.

Glede "Potrebe beskorisnih upita", ako ih zovem da vidim jel nesto dostupno u toj poslovnici da ne palim auto bezveze i vozim preko cijelog grada da im ostavim par tisuca kuna, to je beskoristan upit?

Ne, bolje je poslati mail u centralu da me zanima dostupnost toga i toga u Spickovcu Donjem pa da ovaj iz ZG centrale gleda stanje i meni odgovori za nekoliko sati. A isto to mozes dobit za minut-2 telefonskim pozivom.

Da ne kazem da sam gledao preko neta i pise dostupno u obje poslovnice u Splitu, odem do prve...nema. Koji qrac, a da lik kaze da to stanje dostupnosti preko neta nije bas tocno. Druga poslovnica ima, dodjes tamo, nema. Tako da ni stanje preko weba nije neka sigurnost.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 10:46   #1444
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Ti trebaš naučiti da se informatičkim trgovinama šalju emailovi, a ne ih zivkati na telefon.
Najbolje da otvore hotline i jedan zaposlenik nek samo sjedi na telefonu za potrebe beskorisnih upita.
Samo što bi i onda bilo kukanja zašto je linija stalno zauzeta.

Dakle, pošalješ email i dobiješ odgovor u nekom periodu.

Ti trebaš razumit da na stranicu ne stavljaš kontakt broj ako se na njega ne misliš javljat.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 11:01   #1445
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Nazovi Mikronis bilo koju poslovnicu pa ćeš se iznenaditi.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 12:57   #1446
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Za Black Friday sam ih zvao da pitam imaju li nešto što me zanima i nitko se nije javljao. Došao tamo i čekam u redu i rekoh idem nazvat da vidim je li tu kod njih telefon ili... i jest. Zvoni i zvoni i zvoni, ne jebu oni ni 5%, a što je najbolje trojica bila, a dvojica nešto rade.

Nikad više kod njih rekao sam.


Super ti je razlog stvarno, po tome bih trebao otkazati doktoricu, šefa, links, sancta domenicu, instar, fiskal tehničku podršku i cijelu silu drugih... valjda zoveš da bi u tom trenutku vidio ako je netko dostupan (ili jednostavno ima volje javiti se), ako nije imaš drugih načina
__________________
Member of PCE 120+kg elite demolition squad
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 15:42   #1447
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
A ti se nauci da telefon sluzi jos necemu osim placanja preplate.
Pa da, telefon služi za hitnu, vatrogasce i policiju.

Citiraj:
Glede "Potrebe beskorisnih upita", ako ih zovem da vidim jel nesto dostupno u toj poslovnici da ne palim auto bezveze i vozim preko cijelog grada da im ostavim par tisuca kuna, to je beskoristan upit?
Problem je što će jedan poziv biti takav upit, a 35 drugih poziva će ih ljudi ispitivati kako instalirati kuler i da li je bolji intel ili amd.
Ajd shvatite da trgovine nemaju ljudstvo koje će stalno visiti na telefonu, ovo nije samo slučaj s hgspotom nego sa skoro svim trgovinama.
Nekad će se javiti, nekad neće.

Citiraj:
Ne, bolje je poslati mail u centralu da me zanima dostupnost toga i toga u Spickovcu Donjem pa da ovaj iz ZG centrale gleda stanje i meni odgovori za nekoliko sati. A isto to mozes dobit za minut-2 telefonskim pozivom.
Ne možeš ništa dobiti za minut-dva jer nisi ti jedini kupac koji ih zove i koji je trenutno u trgovini pa će eto oni sad sve prekinuti da bi tebi nešto tražili.
Odgovor na e-mail ćeš sigurno dobiti u roku 20 min, nemoj pričati ako nisi ni pokušao.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 21:19   #1448
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Problem je što će jedan poziv biti takav upit, a 35 drugih poziva će ih ljudi ispitivati kako instalirati kuler i da li je bolji intel ili amd.
Teško, ovo nije 1993. Ljudi danas zovu uglavnom da pitaju jel nekaj na lageru itd. Kupci su sad puno bolje informirani (internet itd). Bar većina.

Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Ajd shvatite da trgovine nemaju ljudstvo koje će stalno visiti na telefonu, ovo nije samo slučaj s hgspotom nego sa skoro svim trgovinama.
Stvar je u tome da to baš nije slučaj sa svim trgovinama. Zato tvoja besjeda ne drži vodu.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 21:42   #1449
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Kupci su sad puno bolje informirani (internet itd). Bar većina.
Aha, a ti si to radio neku anketu o informatičkoj pismenosti pa znaš?
Uglavnom, mislim da je kristalno jasno što je jednostavnije u komunikaciji s informatičkom trgovinom.
Šalješ mejl i linkaš proizvod te pitaš za dostupnost, jel to komplicirano? I još je besplatno.

Ali dobro, drži se ti trgovina koje komuniciraju telefonom pa zivkaj okolo te ispituj preko telefona jel imaju na lageru Asus FGDBZZ5-35787 v2.0, nazive hardvera je prilično praktično diktirati preko telefona......
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 21:54   #1450
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Aha, a ti si to radio neku anketu o informatičkoj pismenosti pa znaš?
Uglavnom, mislim da je kristalno jasno što je jednostavnije u komunikaciji s informatičkom trgovinom.
Šalješ mejl i linkaš proizvod te pitaš za dostupnost, jel to komplicirano? I još je besplatno.

Ali dobro, drži se ti trgovina koje komuniciraju telefonom pa zivkaj okolo te ispituj preko telefona jel imaju na lageru Asus FGDBZZ5-35787 v2.0, nazive hardvera je prilično praktično diktirati preko telefona......
Fora je u tome da oni koji se ne javljaju na telefon ne odgovaraju ažurno ni na mail. U svakom slučaju svi imamo izbor gdje kupovati.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 22:36   #1451
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova


Super ti je razlog stvarno, po tome bih trebao otkazati doktoricu, šefa, links, sancta domenicu, instar, fiskal tehničku podršku i cijelu silu drugih... valjda zoveš da bi u tom trenutku vidio ako je netko dostupan (ili jednostavno ima volje javiti se), ako nije imaš drugih načina
Ma to je samo jedan od razloga, nisu bzvz propali 10 puta već. Džaba išta kupovat kod njih. Stara roba, a cijena ista kao prije 2 godine.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 22:51   #1452
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova

Ne možeš ništa dobiti za minut-dva jer nisi ti jedini kupac koji ih zove i koji je trenutno u trgovini pa će eto oni sad sve prekinuti da bi tebi nešto tražili.
Odgovor na e-mail ćeš sigurno dobiti u roku 20 min, nemoj pričati ako nisi ni pokušao.

Glavno da ti ZNAS sta sam ja pokusao.
Redovito saljem mailove i pitam jel ima ono sta me zanima. Nekad odgovor za 20ak min, nekad za 12+ sati, nekad i za dan-2.

Kako pravdat firmu koja ostavi kontakt telefon na kojeg se ne javlja jer nemaju vremena/nije ih briga/whatever. Klijenti ih zovu, a oni ignoriraju...i nekome je to normalno.

Evo ti c/p sa sitea.

"Kako bi bili maksimalno na raspolaganju kupcima koristimo se različitim sredstvima komunikacije stoga sve upite, savjete, komentare možete uputiti putem telefona, e-maila, ili neke od socijalnih mreža kao što su Facebook, Twitter, Instagram."
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 22:57   #1453
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Danas kupujem u Utrinama miš, speedlink decus respec. Gledao na netu, cijena 169 kn za keš. Dođem na blagajnu, dam 200 kn, frajer mi vrati 11 kn. Velim, da se niste malo zajebali, fali 20 kn, miš košta 169. Veli on, to ste na netu gledali, tam je cijena jeftinija. Blijedo ga pogledam, prošećem 4 metra i donesem drugog miša s police samo je taj imao nakeljenu cijenu. 169 kn. Onda je bilo, aha, hm. Čačkao je po kompu nešto al sam ja na kraju dobio još 20 kn. Samo sam čekao da mi proba reć da ta cijena više ne važi.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2017., 15:24   #1454
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Za Black Friday sam ih zvao da pitam imaju li nešto što me zanima i nitko se nije javljao. Došao tamo i čekam u redu i rekoh idem nazvat da vidim je li tu kod njih telefon ili... i jest. Zvoni i zvoni i zvoni, ne jebu oni ni 5%, a što je najbolje trojica bila, a dvojica nešto rade.

Nikad više kod njih rekao sam.
Ja sam za Black Friday samo ostavio mejl preko weba da mi pošalju ponudu i čovjek me nazvao da pita hoću li nešto, da mi rezervira. Iznenadili me
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2017., 15:35   #1455
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ovih dana sam trazio di kupiti dodatne gtx-ice. Svi imaju krivo oznacenu rapolozivost, samo par komada na lageru.

S HGshopom najbrza komunikacija, i vidis da s voljom rade posao...barem sto se tice upita za web kupnju.

Instar me nazivcirali, svijet media malo manje, hg i links super.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 20:37   #1456
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 876
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Danas kupujem u Utrinama miš, speedlink decus respec. Gledao na netu, cijena 169 kn za keš. Dođem na blagajnu, dam 200 kn, frajer mi vrati 11 kn. Velim, da se niste malo zajebali, fali 20 kn, miš košta 169. Veli on, to ste na netu gledali, tam je cijena jeftinija. Blijedo ga pogledam, prošećem 4 metra i donesem drugog miša s police samo je taj imao nakeljenu cijenu. 169 kn. Onda je bilo, aha, hm. Čačkao je po kompu nešto al sam ja na kraju dobio još 20 kn. Samo sam čekao da mi proba reć da ta cijena više ne važi.
Turbo blesavo ali istina, za web kupnju je najniza cijena a u trg. je veca
Uglavnom ovisi od poslovnice do poslovnice, ako je ekipa ok moze ti dati po web cijeni, kazu imaju ''prostora'' za to ali ne za sve.
Zbog toga ja narucio preko weba i podizanje u poslovnici i kazu mi pa sta nisi dosao kod nas bilo bi brze a cijena ista
robee je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 21:25   #1457
natal
Registered User
Moj komp
 
natal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Virovitica
Postovi: 129
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Onda i mi za HG spot lazemo. ILI zavisi o paketu i tko i kada ga pakira.
Za HG spot neznam u čem je problem, al sa edigital je bilo sve fer i korektno, nemam iskustva sa reklamacijama.

Sa HGspot takodjer sve odlično. ( moje iskustvo )
natal je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2017., 13:37   #1458
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Ja ih u pravilu za skuplje stvari izbjegavam jer su skuplji od manjih ducana, ali odnos prema kupcima im je stvarno odlican. Pisao sam prije koji mjesec da mi je otisao scroll na nekom thrust bezicnom misu, odma su mi dali novi. Prije mjesec dana mi opet ode scroll, dodjem i zamolim da mi se ne da svako malo dolazit mijenjat (mis ima 5 godina gare) i nadoplatim i uzmem drugi mis.
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 09:53   #1459
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
a kako funkcionira taj njihov web shop?

jucer se regao, narucio.
Nema nikakvog maila od te narudzbe..
kako sad platit, znat da je to dobavljivo?
dadoremix je online   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 10:12   #1460
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Pogledaj spam. Koju vrstu placanja si stavio?
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 10:15   #1461
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
plačanje virman net banking
dostava doma..
spam prazan ..
acc sad imam tamo, i samo vidim da narudzba stoji .. ali nemozes sad nista sa njom, nit vidjet sta si narucio..
barem drugi imaju takav sistem.
naravno narucio rx570 za komp .. ali izgleda da ih nema..
a ne mogu dalje u potragu kad ovdje još neznam status..
adm nema nista.. a web shop pokazuje .. pola toga zeleno
jedino svijet medija ima ažurno .. sve crveno i bok
dadoremix je online   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 11:59   #1462
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Pa možda treba ipak neko vrijeme da vide web narudžbu.. Možda će tokom dana
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 12:42   #1463
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Ako ti nije došao mail sa narudzbom onda ništa dok ga ne dobiš.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 18:44   #1464
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
ma nasao sam zajeb ..
JA KRIV kod hgspota
mail sam regao na ddadoremix .. a jedno d viška ..
naravno da nisam odmah nit skuzio .. auto login .. bla bla
danas malo to istrazivao .. i gle čuda ..
Napravio novi acc, dobio sve na mail..
prošlo 3h .. nazvao .. reko šta je sa tom narudžbom, jel dobavljivo .. a on meni .. a mi čekamo pare i onda idemo realizirat..
Reko ok .. al pošto je takva ludnica, jel imas ti to .. da bezveze ne uplatim , pa mi javis da nemas..
čovjek provjerio .. reko .. kuzim šta vi velite..
Veli , sve imamo .. platio .. i sad čekam ..
Naravno u napomenu im napisao prijašnji zajeb .. i telefonski ..
Malo mi ovaj dio glup .. da čekaju transakciju, a ne jave dal je dobavljivo .. al šta češ ..

ADM-u sam isto primjedbu danas napisao .. da smo telefonski mogli lakše rijesit
I zasto nudi jedno a ja pitam za drugo .. Uglavno dečko napisao .. potraznja je luda .. a nemaju nista i ne uspjevaju odgovarat i razgovarat
Ja bi ipak prije reko, organizacija im postala šlampava ..
PALAC GORE ZA HG SPOT ..


edit ..
kako napisao ovaj post.. vidim stigo mail od HG SPOT .. nažalost nemamo grafe .. mamicu im ... a telefonski veli tu su .. eh
Netko sa vezom očito popalio
dadoremix je online   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 18:58   #1465
Rogue92
Premium
Moj komp
 
Rogue92's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Našice
Postovi: 275
Evo meni danas stiglo nešto što sam naručio u HGspotu, i nekim čudom nije bilo otvarano i korišteno kao prethodne komponente koje su mi stigle od njih.
Rogue92 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 21:01   #1466
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Ajmo malo o hg spot ..

reklamacije

koliko vam traju da se nešto sa njima riješi ?

meni Dana 12.1 Petak stiže overseas paket .. roba
i napajanje odmah iz kutije defekt
nisam odmah skuzio, ali unutra je trafo bio razvaljen .. nije bio dobro zalotan na ploču i bio je slobodan unutra ko ptičica
Odmah zovem zg.. reko tak i tak.. oni nude povrat robe u svom trosku tek u pon da overseas dođe po to .. pa kao kroz tjedan dana bude došlo natrag.. možda i 2

Reko, nemože .. ja komp trebam operativan danas, pa smo došli na drugo soluciju
trk u VŽ poslovnicu, kupujem isto takvo napajanje za novi keš, a ovo ostavljam da reklamacija obavi stvar i oni izvrše povrat para .. naravno sa ZG tako dogovoreno.
Nema šanse da im ovo ostavim, a drugo uzmem par love.

I eto, prošlo 3 puna tjedna, puni se 4-ti ..
23.1 dobio samo mail, na moj upit šta je.. da su poslali požurnicu
Dakle, da nisam ja kupio drugo napajanje, još sad bi komp čekao struju
dadoremix je online   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 21:16   #1467
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa realno, teško je to znati, jer u nekim trgovinama to naprave odmah i ne čekaju riješavanje servisa, kao što se očito tu čeka. Možda nema tog napajanja, a ovi čekaju servis i naravno da to traje...

Javi im se opet i reci da bi bilo vrijeme da vrate dogovorene novce, naravno detaljno to opiši kako je bilo i dogovoreno, i s kim je dogovoreno... Jer više ljudi radi tamo i ne znaju svi što je i kako je dogovoreno.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 22:45   #1468
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Napajanja ima, identicno kupio u hg spotu vz
Mah, malo tipkatim ovdje, reda radi
Forton 2 650w u igri btw
Em kupio opet kod njih drugo napajanje, dogovoreno da se to “ubrza”, jer eto kupio drugo kod njih
Razgovor na telefon i mail istom osobom.
Od web prodaje do tog problema
Al odmah mi zamrdjelo, kad u poslovnici vz reko... veli zg man da bude to 1tj rjeseno
Pa je ovaj prasnuo u smjeh i veli nadaj se
3+ tjedana min
Pa za 3 tjedna i kinez z afrike sredi reklamaciju.
Poslao i maila, da strepljenje ide kraju
Neka posalje zauzvart kakvu grafu i vise se nebudem duril
dadoremix je online   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 23:02   #1469
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Strpi se, možda čekaju povrat love od Overseasa ako su oni uzrokovali oštećenje. Meni isto Asbis već četvrti tjedan rješava reklamaciju, nadam se da će se isplatiti čekanje.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 23:54   #1470
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Ma sve doslo tip top zapakirano, nista otvarano
To je jednostavno u tvornici bilo lose odradeno
Malo loptanja do ducana i nije izdrzalo
Osobno smatram da 3 tj dovoljno vremena za takve stvari
Al da, zaboravljam da zivim u hrvatisan
dadoremix je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na