Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.05.2015., 11:30   #61
Street_Racer
Ulični trkač
Moj komp
 
Street_Racer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 312
Da, meni su zakrimpali. Bar je tako bilo u Osijeku. Ne znam spada li to njima u djelatnost ili je to čisto njihova dobra volja, ali dok ne pitaš nećeš znati.
__________________
I live my life a 1/4 mile at a time! Nothing else matters...
For those 10 seconds or less...I'm free!

Poštene trgovine: #1 #2 #3 #4
Street_Racer je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2015., 16:43   #62
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
Prodavači u Areni su dno, uostalom kao i cijela poslovnica nažalost
stopalo9 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2015., 14:30   #63
sina xx3
Premium
Moj komp
 
sina xx3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 171
Samo da podjelim svoje iskustvo sa Chipotekom a vezano uz prodavače.
Bio pozvan na razgovor za prodavača,od valjda 500 molbi pozvali nas dvoje,...ja naravno preko veze a vjerujem isto tako i drugi kandidat (koji bi mi btw mogao po godinama biti sin)
I na razgovor me primila gospođa koja veze nema ni sa prodajom a još manje sa elektronikom (a ja radio u četiri velike privatne firme kao voditelj servisa),..i priča,priča,drobi bedastoće....a ja strpljivo slušam.
Nakon pola sata priče dolazi "stručni" kadar (kasnije saznajem jedan od direktora) koji baca pogled na moj životopis i prekida dotičnu gospođu riječima:
Ovaj čovjek ima previše znanja i iskustva da bi ga se trebalo uopće testirat kolegice,...dajte vi njemu recite naše uvjete pa čovjek može odmah sutra početi raditi.

A uvjeti su:

Radno vrijeme pon.-petak: 8-16h ,a subotom ne kraće nego duže 8-17h.
Neplaćaju gablec,neplaćaju prevoz (a meni trebaju dve zone tj.610kn/mjesečno),neprijavljuju naravno na puni iznos plaće,nema do kraja godine godišnje odmora (iako je bio 3. mjesec),...itd,itd.

Od početnih 3.700kn koliko su ponudili kad odbijem prijevoz i gablec ostaje mi čisto 2.600kn za mjesec dana rada i oni se čude što im nitko neće raditi za te novce

Nismo pristali taj dan naravno ni ja niti drugi kandidat,dake sad znate kakvi "znalci" im tamo rade i za koju plaću tako da nemojte od njih previše ni očekivati.

Kasnije sam još saznao (od veze iz Chipoteke) da su međuljudski odnosi dno dna,jednom riječju totalno rasulo od firme.

Svejedno sretno im bilo i sve najbolje a ja u šiiirooookom luku što dalje od njih
__________________
Psittacula Eupatria
sina xx3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2015., 00:56   #64
estugarda
"Samo vodu ne!"
 
estugarda's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG istok > Legrad
Postovi: 1,717
Tu i tamo se nešto može ubosti kod njih. Kad zagusti. Otkad su se počeli širiti, cijene su otišle u nebo, a profesionalnost u podrum. One stvari koje bi tamo trebale biti najjeftinije, zapravo su bezobrazno skupe. Oni u Vukovarskoj su kao zombiji. Jednom je išla cura sa mnom. Prestravila ju je ekipa i opća atmosfera. Više neće ni blizu. Osim toga, uvijek je to šetkanje tam u Vukovarskoj. 1. kat. 3.kat. Prizemlje. 2. kat. I onda skužiš da nema ono što tražiš.
U Areni sam skoro popio batine od onog velikog. Uglavnom, hitno mi je trebao HDMI>DVI konverter. Prije odlaska u Chipoteku sam na ebayu provjerio cijene, čisto da znam otprilike koliko vrijedi. I u Chipoteci su imali baš isti takav generic kineski adapter kakav sam vidio na ebayu, upakiran u neku čudnu generičku bubble ambalažu. Samo što je bio znatno skuplji. I kad kažem znatno, mislim jedno 10 puta skuplji. To me šokiralo, pa sam, ne razmišljajući, bubnuo da sam vidio višestruko jeftinije na ebayu. Loša odluka... Lik je svisnuo, a ja se okrenuo i trkom van. Ne čudi me previše sad kad vidim ovaj post iznad.
__________________
It just works. Except when it doesn't.



CPU: AMD Ryzen Threadripper 2950X @ stock + Noctua NH-U12S
RAM: 4x16GB DDR4 Corsair Vengance LPX 3200
VGA: NVIDIA GeForce RTX 1080 Ti 11GB
SSD: Samsung Evo Plus 500 m.2 NVMe
HDD: Toshiba 3TB
PSU: Corsair CX650M
CASE: Fractal Design Meshify C
Display: Dell U2715h + U2407WFP
Audio: Asus Xonar U7 MK2 + Logitech Z-5500 5.1
Input: Logitech G915 + Logitech G602
OS: Windows 10 Pro x64


Asus N76VZ
CPU: 7-3610QM @ 2.30GHz
RAM: 2x8GB DDR3 HyperX 1600
VGA: NVIDIA GeForce GT 650m 2GB
SSD: Crucial MX100 256 GB
HDD: WD Scorpio Black 750GB @ 7200
Audio: Fiio Q1 DAC + AudioTechnica M50x
Input: Logitech G915 + Logitech MX Master 2S
OS: Windows 10 Pro x64


In progress...


CPU: AMD Ryzen 4350G @2.8GHz + AMD stock cooler
MBO: ASrock B550m Phantom Gaming
RAM: GSkill 2x8GB DDR4 3600MHz
VGA: AMD Vega 6
SSD: Samsung Evo Plus M.2 NVME 250GB
PSU: Seasonic 620W
CASE: Fractal Core 2300
Display: 32" LCD TV + BENQ W1070 DLP projector
Sound: Yamaha RX481 + ELAC Cinema 5.1
Input: Logitech vulgaris



CPU: AMD Athlon X2 5050e @0.8-2.6GHz + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Gigabyte GA-M720-US3
RAM: Kingmax 2x2GB DDR2 800MHz
VGA: Gigabyte GeForce 8600 GTS SP
HDD: Seagate 7200.10 250GB single platter (Speedy Gonzales)
PSU: Chieftec 400W
CASE: Frontier generic
Display: 22" LCD AOC 2230Hf + ACER X1160 DLP projector
Sound: Logitech S-220 2.1
Input: Logitech vulgaris
OS: Windows 8.1 PRO x64


2017: FX-8370E, ASRock 990FX Extreme3
2016: FX-8320E, Asus M5A97 PRO
2015: i7 6700k, Asus Z170-A
2014: FX-8350, ASRock 990FX Extreme3
2012: i7 3610QM, Asus N76VZ
2011: AMD Athlon II X4 640, Gigabyte MA770-UD3
2010: AMD Phenom II X6 1090T, Thuban, ASrock 880G Extreme3
2010: AMD Phenom II X4 Deneb 945, Gigabyte 790X-DS4
2009: Intel C2Q Q6600, GIGABYTE EP31
2008: AMD Athlon X2 Winsdor 5600+ AM2, MSI K9N Neo V3, Gigabyte 790x
2008: Intel Core2Duo T7200, Toshiba A100-847
2007: AMD Athlon X2 4600+ Manchester S939, ASUS A8n32-SLI Deluxe
2005: AMD Athlon 64 3200+ Venice S939, Asus A8V Deluxe
2003: AMD Athlon XP 2400+ Thoroughbred, Matsonic MS8137C
2003: Intel Pentium III Mobile 1000 Tualatin, Compaq Evo N110
2002: AMD Duron 1200, Matsonic MS8127C
2001: AMD Duron 800, Matsonic MS8127C
1998: Intel Pentium II 300 Klamath
1996: Intel Pentium 120
1993: Intel i386SXSA 40MHz(turbo)
1991: Intel 286 @20Mhz



Zadnje izmijenjeno od: estugarda. 25.08.2015. u 17:26.
estugarda je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 15:55   #65
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Moje iskustvo je pozitivno. Naručio sam preko webshopa media player koji su mi dostavili odmah sljedećeg dana. Nažalost, vrlo brzo sam uvidio kako navedeni player ima dosta nedostataka koji više ili manje smetaju u radu. Recimo kako je imao dosta HW i SW problema koje po specifikacijama ne bi trebao imati. Odmah sam mailom kontaktirao webshop te smo se dogovorili kako ću uređaj isprobati još preko vikenda te detaljno opisati njegove nedostatke. Nakon što sam vidio kako media player i dalje ne radi dobro, u dogovoru s njima odmah u ponedjeljak samo odnio player u njihovu poslovnicu u Rijeci. Poslijepodne sam obaviješten kako je uređaj poslan u ZG. U srijedu je uređaj zaprimljen na servis, a u petak sam dobio povrat novaca na svoj tekući račun. Iskreno, bio bi sretniji da mi je uređaj radio,ali mi uopće nisu komplicirali za povrat uređaja.
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2016., 00:54   #66
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
Tu i tamo se nešto može ubosti kod njih. Kad zagusti. Otkad su se počeli širiti, cijene su otišle u nebo, a profesionalnost u podrum. One stvari koje bi tamo trebale biti najjeftinije, zapravo su bezobrazno skupe. Oni u Vukovarskoj su kao zombiji. Jednom je išla cura sa mnom. Prestravila ju je ekipa i opća atmosfera. Više neće ni blizu. Osim toga, uvijek je to šetkanje tam u Vukovarskoj. 1. kat. 3.kat. Prizemlje. 2. kat. I onda skužiš da nema ono što tražiš.
U Areni sam skoro popio batine od onog velikog. Uglavnom, hitno mi je trebao HDMI>DVI konverter. Prije odlaska u Chipoteku sam na ebayu provjerio cijene, čisto da znam otprilike koliko vrijedi. I u Chipoteci su imali baš isti takav generic kineski adapter kakav sam vidio na ebayu, upakiran u neku čudnu generičku bubble ambalažu. Samo što je bio znatno skuplji. I kad kažem znatno, mislim jedno 10 puta skuplji. To me šokiralo, pa sam, ne razmišljajući, bubnuo da sam vidio višestruko jeftinije na ebayu. Loša odluka... Lik je svisnuo, a ja se okrenuo i trkom van. Ne čudi me previše sad kad vidim ovaj post iznad.
hehe zvuči mi poznato kod nas je doslovno chipoteka u podrumu
ja sam tražio alate za popravljanje smartphonova trebalo mi je za otvoriti i promjeniti matičnu na mob.
i tako dođem dole i tražim alate i on meni grune cijenu od 150kn-200 kn ja AHA zahvalim se lijepo dođem doma utipkam EBAY i naručim za DOLLAR istu stvar i još FREE SHIPPING
vcendaki je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2016., 12:21   #67
akudname
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: split
Postovi: 4
U srijedu sam kupio smartphone ulefone u webshopu karticom oko 11 ujutro i dobio broj narudžbe , ali nikako da mi pošalju tracking number ili broj pošiljke za pratiti na overseas. U srijedu oko 13 sati šaljem poruku da mi pošalju broj pošiljke i da neznam je li telefon crni ili bijeli,ali da bi volio da je crni. Odgovori mi da ima još jedan bijeli ako ne želim da će mi stornirat uplatu i vratiti novce,za par minuta odgovorim nema veze neka ga šalju, glavno da je mobitel ispravan.U četvrtak ujutro šaljem email jesu li ga poslali i pitam broj pošiljke,kaže da nisu poslali jer da je moj odgovor u srijedu da li želim taj bijeli mobitel stigao kasno (kako odgovorim im ja,kad sam odgovorio za pet minuta u srijedu oko 13i 30 da može i bijeli i neka ga šalju)., ali da će ga oni taj dan poslat ,ali da ću broj pošiljke dobit tek u petak kao i mobitel da bi trebao doć u petak. Čekam ja u petak, kad će mi stići taj famozni broj pošiljke ili tracking number od overseasa.Šaljem u petak 3 poruke oko 10, 12 I 13 sati,jesu li ga poslali i tracking number,neće odgovaraju na moje e-mailove.Oko 16 sati zovem overseas u splitu i pitam imaju li šta za mene kaže ženska da nije ništa poslano na moje ime.Onda webshopu pošaljem e-mail zašto ne odgovaraju i da nisu mi poslali mobitel, i neka mi izvole vratiti novac na račun,onda tek odgovaraju:

(Provjeravamo što se dogodilo sa Vašim paketom, U Overseasu u Zagrebu je jedan paket bez prijevoznice koja ide elektroničkim putem, to je izgleda Vaš uređaj samo što još nemogu dobiti nikoga u Overseasu da mi pogleda taj paket.Javimo čim dobijemo informaciju). Šaljem navečer i ujutro danas istu poruku da mi se jave jesu li i kada će poslat mobitel ili da mi vrate novce,opet ne odgovaraju. pa šta je ovo? Pa zar mogu oni uzimat novce i ništa ne isporučit a da ne odgovaraju za to.Ljudi šta da radim u ponediljak ako opet se ne budu javljali. idem u akciju za svoja prava,šta mi je najbolje da radim koja su moja prava,i koje su njihove obveze u ovom slučaj.
akudname je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2016., 12:49   #68
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor akudname Pregled postova
U srijedu sam kupio smartphone ulefone u webshopu karticom oko 11 ujutro i dobio broj narudžbe , ali nikako da mi pošalju tracking number ili broj pošiljke za pratiti na overseas. U srijedu oko 13 sati šaljem poruku da mi pošalju broj pošiljke i da neznam je li telefon crni ili bijeli,ali da bi volio da je crni. Odgovori mi da ima još jedan bijeli ako ne želim da će mi stornirat uplatu i vratiti novce,za par minuta odgovorim nema veze neka ga šalju, glavno da je mobitel ispravan.U četvrtak ujutro šaljem email jesu li ga poslali i pitam broj pošiljke,kaže da nisu poslali jer da je moj odgovor u srijedu da li želim taj bijeli mobitel stigao kasno (kako odgovorim im ja,kad sam odgovorio za pet minuta u srijedu oko 13i 30 da može i bijeli i neka ga šalju)., ali da će ga oni taj dan poslat ,ali da ću broj pošiljke dobit tek u petak kao i mobitel da bi trebao doć u petak. Čekam ja u petak, kad će mi stići taj famozni broj pošiljke ili tracking number od overseasa.Šaljem u petak 3 poruke oko 10, 12 I 13 sati,jesu li ga poslali i tracking number,neće odgovaraju na moje e-mailove.Oko 16 sati zovem overseas u splitu i pitam imaju li šta za mene kaže ženska da nije ništa poslano na moje ime.Onda webshopu pošaljem e-mail zašto ne odgovaraju i da nisu mi poslali mobitel, i neka mi izvole vratiti novac na račun,onda tek odgovaraju:

(Provjeravamo što se dogodilo sa Vašim paketom, U Overseasu u Zagrebu je jedan paket bez prijevoznice koja ide elektroničkim putem, to je izgleda Vaš uređaj samo što još nemogu dobiti nikoga u Overseasu da mi pogleda taj paket.Javimo čim dobijemo informaciju). Šaljem navečer i ujutro danas istu poruku da mi se jave jesu li i kada će poslat mobitel ili da mi vrate novce,opet ne odgovaraju. pa šta je ovo? Pa zar mogu oni uzimat novce i ništa ne isporučit a da ne odgovaraju za to.Ljudi šta da radim u ponediljak ako opet se ne budu javljali. idem u akciju za svoja prava,šta mi je najbolje da radim koja su moja prava,i koje su njihove obveze u ovom slučaj.
Za dobrobit tvoga zdravlja smiri se i pričekaj dan dva. Doći će paket

Poslano sa mog SM-G930F
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 09.07.2016., 13:36   #69
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor akudname Pregled postova
šta mi je najbolje da radim
Najbolje ti je da se ostaviš online kupovine ubuduće i sve kupuješ u fizičkim trgovinama.
U 11h naručuješ telefon, a u 13h ih već tražiš tracking broj... :facepalm:
Pusti trgovinu par dana da odradi svoje pobogu.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2016., 12:53   #70
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Ja sa Chipotekom nemam problema kod njih kupio monitor,zvučnike sve super
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2016., 14:11   #71
akudname
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: split
Postovi: 4
I dalje sve isto ne e-mail ne odgovaraju,zva sam jutros u zagreb poslovnicu u vukovarskoj kaže da je poslano .a nemaju broja pošiljke,nema ni prijevoznice, kaže da će se javit kad riješe. Ma kako mogu reć da je poslano kome,di? Nešto oni mene muljaju, bojim se.Posla sam im email u kojem kažem ako nisu sposobni do sutra popodne to zapravo poslat da ću im poslat e-mail sa popunjenim obrascem za raskidom ugovorasklopljenog na daljinu. Na njihovim stranicama o uvjetima poslovanja piše da je za raskid rok 14 dana,to vrijedi za one šta prime robu,onda bi za mene pogotovo tribalo vrjedit šta mi nije ni poslano a ne znaju mi reć kad će poslat,mada im je rok 2 dana za redovnu isporuku.Sve se bojim da tog mobitela nema pa ga sad nabavljaju iz Kine,bogami to traje,tko bi to čeka, ma nema do samsunga fizički iz trgovine, a ne ovi da na meni vježbaju svoju nemar i pokvarenost
akudname je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2016., 15:03   #72
akudname
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: split
Postovi: 4
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Najbolje ti je da se ostaviš online kupovine ubuduće i sve kupuješ u fizičkim trgovinama.
U 11h naručuješ telefon, a u 13h ih već tražiš tracking broj... :facepalm:
Pusti trgovinu par dana da odradi svoje pobogu.
Pa oni imaju rok za isporuku veća mjesta 1 dan manja mjesta 2 dana,znači šalju isti dan pa mogu dat i taj broj prvi dan jesam ja malo prebrzo tražija taj broj ali mogli su ga oni poslat ja mislim oko 16 sati ako sve ide po loju.
akudname je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2016., 15:13   #73
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Kralju, pise da si iz Splita, imas chipoteku na Gripama. Lipo odes, kupis i adio.
Ili odes i pitas sta se dogadja.
Njihova greska je sta ti nisu dali tracking number,ili što već, ali ono, imaju poslovnicu u St, odi i vidi.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2016., 00:21   #74
akudname
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: split
Postovi: 4
Evo stiga mobitel danas,poslali su ga jučer,jer sam im posla ultimatum ,ako ne srede broj pošiljke do utorka,da tražim raskid ugovora,šta im je trebalo 6 dana da predaju pošiljku tko će ih znat ,danas stiga overseasom,a nebi ni danas da se nisam dogovorija sa kurirom da se nađemo 10-ak kilometara od moje kuće, moje selo neko u trogirskoj zagori, da mu se neda ić do mene,da je vruće,da ima posla oko trogira,pa je li mi priša,kaže,jeli može za drugi dan,ja kažem priša mi je pa za moj broj pošiljke piše isporuku očekujte danas. I tako po onoj vrućini sija u auto bilo oko 15 i 30 i dogovorili se kod nekog kafića i preuzeja paket,da nisam tako tko zna kad bi doša,njima se ne žuri za dostavu kad je plaćeno, a da je otkupnina odmah bi došli,izem ti taj overseas express kad sam sebi moram da dostavljam.Mobitel je dobar samo kad sam mu instalirao aplikacije pregrijala se baterija valjda što sam ga i punio i puno interneta skida , u cccleaneru izbaci temperatura baterije preko 50 stupnjeva. Malo sam ga pustija i sad je temperatura baterije od 39-do 45 stupnjeva,a valjda mu smetaju ove vrućine još kad ga preopteretiš.Ma isto me ovo iživciralo sve ovo,bolje je kupovat sa otkupninom u webshopovim, još i ovi dostavljač moraš ga moljakat, makar polovično da ti se približe adresi
akudname je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2016., 01:25   #75
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Ti i dalje mlatiš po svom a?
Htjeli te prevarit al nisu uspjeli.
Pokaza si im
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2016., 09:41   #76
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Troll. Ignoriraj

Poslano sa mog SM-G930F
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 02.10.2016., 20:38   #77
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Došao novi web i besplatna dostava do kraja godine!!!!!!?!!!
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2016., 21:21   #78
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Narucio prije 10ak dana od njih 5 tuba komprimiranog zraka. Pisalo da je dostava kroz dan/dva. Jos uvijek nije stigla, na mail ne odgovaraju
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 09:24   #79
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Loša iskustva generalno imam... Kupovao bio arduino opremu pa većina adaptera nije radila od prve, pa čekaj reklamacije do krajnjeg "razumnog" roka... pa pitam ako imaju antene, lik mi kaže "uzmi malo žice i presavij, što će ti antena", ja kažem "razumijem ali bih radije gotovu antenu", odgovori "zašto ne kupiš samo konektor".. mislim 15 kn antena, nemoj me zajebavati

čudno i općenito isfrustrirano osoblje imaju. ne idem često tamo doduše, da ne ispadne da svih blatim
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 09:53   #80
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Obzirom na cijene koje imaju, jeftinije mi je naručiti neke vrijednije komponente drugdje jer će s dostavom biti jeftinije nego kod njih sa besplatnom.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2016., 11:25   #81
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Narucio prije 10ak dana od njih 5 tuba komprimiranog zraka. Pisalo da je dostava kroz dan/dva. Jos uvijek nije stigla, na mail ne odgovaraju
Na mail i dalje ne odgovaraju, a moje narudzbe nigdje. Necu ih vise ni mailati, ali necu ni zvati. Planiram ove likove prijaviti.

Samo kome? Nemam iskustva u tim stvarima, pa bih molio pomoc. Kojoj inspekciji?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2016., 11:31   #82
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Najvažnije pitanje, jesi ti to platio? Na koji način?
__________________
...
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2016., 12:03   #83
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
@wooden
Placeno koristeci visu (zaba).
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2016., 12:53   #84
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
I jel su ti teretili karticu za taj iznos?
Ako jesu, onda je to plaćeno i imaš osnovu za prijavu ali prije toga trebaš napisati prigovor trgovini na njihov e-mail.

Malo mi je to prečudno da ne odgovaraju, ne radi se o nekoj šupi nego renomiranoj trgovini.
Uzmi bolje telefon u ruke i zovi poslovnicu u Zagrebu nego da se natežeš s prijavama.
__________________
...
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 19:38   #85
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
Imam jedno vrlo jednostavno pitanje za sve koji su pokušali riješiti reklamaciju fizički oči u oči s prodavačima u Chipoteci u Heinzelovoj.

Da li ste ikada doživjeli prilikom reklamacije uređaja da vas ne šljive 0.5% dok pričaju jedni s drugima o svemu samo ne onom vezanom za posao, vas niti ne gledaju, šeću vas po katovima kad ih napokon uspijete nešto pitati, vele da čekate "nekoga" tko će riješiti problem i onda stojite kao telac 15 minuta jer oni ne znaju gdje je taj netko (valjda jedina osoba u firmi koja zna uzeti uređaj na reklamaciju, okrenuti ga oko svoje osi da eventualno primjećivanjem crtice na kućištu mogu reći da ta ogrebotina znači da je uređaj pao i da zato ne radi, umjetnički ga poslikati i isprintati primku s opisom kvara) i nakon toga uzmete uređaj bez da ste riješili problem jer vam se više nije dalo čekati i izađete van osjećajući se kao da nikada više nećete ući u tu trgovinu?
Srećom pa sam reklamaciju rješavao za prijatelja, no sada će on prolaziti kroz istu proceduru. Teško je reći do kojeg koljena obiteljskog stabla sam im u sebi spominjao rod dok sam silazio niz katove i izišao iz te usrane trgovine. Poželio sam im da ih Agrokor jednog dana kupi s kreditom dignutim u sumnjivoj ruskoj banci.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 00:11   #86
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
haha,i ja sam jednom kupovao tamo tj. htio sam nesto kupiti,ali kad sam vidio koja je to stoka,odlucio sam da je bolje ne kupiti. Ne znam po kojem principu oni tamo zaposljavaju te debile ili su valjda zaposleni kolektivno obolili od sindroma "boli me ku..c za kupce". Kad udjes vidis im na faci izraz lica koji govori "de koju pm si usao unutra da me davis".WTF
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 00:53   #87
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Bogu hvala,reklamacija nisam imao i vecinu sam kupio preko neta. Uzivo sam takoder bio u nekoliko njih i nikad priblem mada ih nikad nista nisam pitao. Imao sam osjecaj da je bolje ne... 😁

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2017., 23:16   #88
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Malo oživim temu,
dosta loš prikaz dostupnosti u poslovnici.
Ovo mi je drugi put, da idem u poslovnicu jer na webu piše da imaju a tamo kada potraži ispada da nema. I onda mi se uvijek kaže "dobro onda, pošalji mail pa ćemo naručiti".
Mislim, ja sam tamo stojim ispred prodavača, zašto da šaljem mail.

A njihov web je preočajan, pretraživanje koje kada napišeš "kabel napajanja 2m"
Izbaci sve kabele, od koaksijalnih, zvučnih, optičkih lan itd.
Uz to izbaci sva napajanja i sve artikle koji imaju 2m. Ne koriste I već ILI.

Bilo bi dobro da kao links, da naručiš na webu a čeka u poslovnici, ali nema, možeš samo naručiti za doma uz dostavu od 35kn.

Tako kada tražiš neku malu stvar od 5kn, teško je nađeš i uvijek moraš provjeriti ima li je doista ako na webu piše da ima.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 11:36   #89
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Filtriranje im je kriminalno loše
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2017., 12:47   #90
chika7ilo
Premium
Moj komp
 
chika7ilo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Šibenik
Postovi: 177
A sta reci kad ti kreten iz servisa poklopi slusalicu i neda da dodes do rijeci.
Mobitel (Ulefon Power)poslan po cetvrti put na servisu, prvi put otisla kamera, drugi put baterija i pregrijavanje mobitela.
Treci put mobitel ima signal ali me se s druge strane cuje isprekidano, radi ok samo kad je pun signal, cim je signal na pola sranje.
I sad opet po cetvrti puta radi iste stvari i oni opet tvrde mobitel ispravan.
Sta je jos gore covik u Chipoteka poslovnici je uocio problem odmah, a oni u servisu ne.
chika7ilo je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na