Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2015., 22:47   #91
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
A već su ti vani 1.3 i 1.4
a oce li utjecat na save? (ne da mi se krenit ispocetka )
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2015., 23:13   #92
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
a oce li utjecat na save? (ne da mi se krenit ispocetka )
Nece,imas ma bug forumu opisano sta treba kod koje "verzije".
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.02.2015., 19:50   #93
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
jel u ovoj igri postoji neka refurbish opcija za oruzja, malo mi je bezveze bacit jednu zgodnu sjekiricu koju imam i opet je zaminit water pipeom...

inace, igram onako bas s gustom kako igra odmice, iako ima evidentnih problema s povremenim uzasnim usporavanjima, al generalno feeling je pozitivan jer noc je zapravo zanimljiva...makar, u cik zore sam se zaputio za jednim volatileom u 'e neces mi sad pobic, majku ti staru' stilu..i onako, momcina ne pokazuje ni najmanju namjeru da uzvrati, a ja masen ko blesav s ovom sjekirom i padne nakon 10 swingova ili tako nesto, pa se pitam, jel ih uopce moguce ubit nekakvom ravnopravnom fightu oko 2am??

soundtrack je je*en btw, glazba s loading screena jako lici na griggov intro iz prvog fear-a...
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 16:01   #94
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
jel u ovoj igri postoji neka refurbish opcija za oruzja, malo mi je bezveze bacit jednu zgodnu sjekiricu koju imam

Nema opcije. Kada jednom potrošiš određeni broj koliko možeš popraviti neko oružje, nakon toga nema više koristi od tog oružja.
To je ustvari i super, jer te tjera da lootaš i da tražiš nove stvari.


P.S. Ovo mi je najbolja (što se zanimljivosti tiče) igra nakon HL1 SP-a
Nisam ovako zainteresirano igra neki SP već godinama.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 21:07   #95
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Završija je napokon - dojmove editiram sutra ujutro nakon večerašnje pijanke.

Bolja mi je od Dead Islanda (od oba nastavka), State of Decaya, Dead Risinga, Left4Dead (prvog nastavka), Resident Evila (nemam pojma više kojeg sam odigra )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 22:09   #96
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Nece,imas ma bug forumu opisano sta treba kod koje "verzije".
Aj daj copy-paste to ovamo pa da ima i na PcExpert forumu isto, ako nije problem.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 23:43   #97
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
blava nemoj, jer će ti to biti zadnje što ćeš paste-at
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2015., 00:38   #98
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
blava nemoj, jer će ti to biti zadnje što ćeš paste-at

Bolje se ne igrati sa vatrom

prki ako treba javi se u pp pa ti lako posaljem post di je sve to
blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2015., 10:57   #99
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Dakle SP "kampanjola" riješena pa krenimo po točkama:

- atmosfera (odlična, privežite se za stolac s pelenama za odrasle - dan/noć/kiša/vjetar/šljapkanje po zombijima)

- grafika (odlična - stavljeno sve na max)

- optimiziranost (izgleda na prvu ruku super, a onda sve pokvari onaj povremeni zagrljaj zombija di igra zašteka na sekundu/dvi -.-)

- zvukovi (soundtrack dobar i zvukovi destrukcije solidni)

- oružja (hrpa ih ima, dobro modelirani, imaju i upgrade, ali nema onih kombinacija kreiranja vlastitog oružja tipa drška metle + kuhinjski nož + izolirka, oružja se prebrzo troše, a od vatrenog oružja imate "čak" 3 vrste -.-)

- AI (raznoliki su, ima ih gomila, neki predstavljaju pravi izazov a drugi su topovsko meso, ponašanje naravno ultraskriptirano..)

- mapa (velika, upečatljiva, dobro izgleda, malo više objekata za uništavanje ne bi bilo na odmet..)

- linearnost (ultralinearno dosadno, i bez replay valuea)

- duljina (sa sporednim misijama i izazovima može se nabacit priko 30/40 sati - solidno)

- gameplay (sam koncept s puno opcija - upgrade lika, takedown, camouflage, razni udarci, parkouring... je odličan, ali igra npr. nema namještanja težine i prvi dio igre imate neka jadna oružja di triba "zamanit" 4-5 puta po najjadnijem zombiju, a kasnije drmnem generic Kopesh na 1800dmg koji sječe 3-4 zombija odjednom, a one najjače s 2 udarca ili jednim power udarcem?! - pred kraj igre trebate bježati u tunelu od volatilesa, a ja ih masakriram u onim njihovim naletima od 5-6 kom., jednog za drugim -.-)

- storyline (priča o čovjeku koji spašava čovječanstvo, o izdaji, pohlepi.. - dakle klišej - uz promjenu da li će netko od sporednih likova pandrknut sad, ili odma )

- bugovi (bilo ih je - clipping objekata i AI-ija, prestanak interakcije s objektima...)


OCJENA: 4/5

Izuzetno je zabavna, zanimljiva i zapravo postaje bolja šta više odmiče, ali nedostataka nažalost ima (prvi dio igre je frustrirajuće težak i bolje je bježati, a pred kraj očistim 2-3 bloka zombija bez ispaljenog metka u stilu "Čak i Norrisa")

Da li će/su nešto od gore navedenih nedostataka ispravili patchevima nemam pojma, ali igru definitivno isprobati.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2015., 10:26   #100
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2015., 03:53   #101
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
igra npr. nema namještanja težine i prvi dio igre imate neka jadna oružja di triba "zamanit" 4-5 puta po najjadnijem zombiju, a kasnije drmnem generic Kopesh na 1800dmg koji sječe 3-4 zombija odjednom, a one najjače s 2 udarca ili jednim power udarcem?! - pred kraj igre trebate bježati u tunelu od volatilesa, a ja ih masakriram u onim njihovim naletima od 5-6 kom., jednog za drugim
pa di si nasa takvo oruzje?? :/

ja san u zadnji tower usa sa onim macem (ili sta je vec) koju sam pokupia od porazenog raisovog pomocnika, dmg je (s apgrejdima! ) bia 450 ili tako nesto, pa je npr. bijeg kroz kanalizaciju bila jurnjava s prstom na sprint tipci bez osvrtanja!
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 07:09   #102
mileni007
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 14
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
pa di si nasa takvo oruzje?? :/

ja san u zadnji tower usa sa onim macem (ili sta je vec) koju sam pokupia od porazenog raisovog pomocnika, dmg je (s apgrejdima! ) bia 450 ili tako nesto, pa je npr. bijeg kroz kanalizaciju bila jurnjava s prstom na sprint tipci bez osvrtanja!
treba i craftat malo
mileni007 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 10:51   #103
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Bija je to orange "edišn" (najrjeđa oružja) upgrejdan s 3 modula (onim rijeđima) i nekim yebačkim blueprintom (mislim da je čak bija toxic mode s Bolter tkivom).

To oružje sam uzeja u nekog od trgovaca, i mislim da je base damage bija 800 ili 1200, nisam 100% siguran.

Čak se i nije brzo trošija (preša sam valjda 33% zadnjeg dijela igre s njim - naravno uz korištenje vatrenog oružja).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 16:49   #104
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Dakle SP "kampanjola" riješena pa krenimo po točkama:

- atmosfera (odlična, privežite se za stolac s pelenama za odrasle - dan/noć/kiša/vjetar/šljapkanje po zombijima)

- grafika (odlična - stavljeno sve na max)

- optimiziranost (izgleda na prvu ruku super, a onda sve pokvari onaj povremeni zagrljaj zombija di igra zašteka na sekundu/dvi -.-)
Hmm. Ja sam imao tih problema (samo je meni to trzanje trajalo dobrih 20ak sekundi i bilo je uzrokovano CPU-om) ali nakon upgrade-a nema tih niti ikakvih drugih trzavica, dakako, 1.4 patch je gore i sve na max osim view distance!

Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
- zvukovi (soundtrack dobar i zvukovi destrukcije solidni)

- oružja (hrpa ih ima, dobro modelirani, imaju i upgrade, ali nema onih kombinacija kreiranja vlastitog oružja tipa drška metle + kuhinjski nož + izolirka, oružja se prebrzo troše, a od vatrenog oružja imate "čak" 3 vrste -.-)

- AI (raznoliki su, ima ih gomila, neki predstavljaju pravi izazov a drugi su topovsko meso, ponašanje naravno ultraskriptirano..)

- mapa (velika, upečatljiva, dobro izgleda, malo više objekata za uništavanje ne bi bilo na odmet..)

- linearnost (ultralinearno dosadno, i bez replay valuea)
Nebih se složio, ja sam na manje od 45% igre ( u old town-u sam) i mogu ti već sada reči da kad ju završim da ću sigurno kupiti original (kad bude na nekoj od akcija) i odigrati ju ponovno s guštom od početka.
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
- duljina (sa sporednim misijama i izazovima može se nabacit priko 30/40 sati - solidno)
BTW, ja se igram već preko 40h i uživam u izviđanju i side questovima
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
- gameplay (sam koncept s puno opcija - upgrade lika, takedown, camouflage, razni udarci, parkouring... je odličan, ali igra npr. nema namještanja težine i prvi dio igre imate neka jadna oružja di triba "zamanit" 4-5 puta po najjadnijem zombiju, a kasnije drmnem generic Kopesh na 1800dmg koji sječe 3-4 zombija odjednom, a one najjače s 2 udarca ili jednim power udarcem?! - pred kraj igre trebate bježati u tunelu od volatilesa, a ja ih masakriram u onim njihovim naletima od 5-6 kom., jednog za drugim -.-)

- storyline (priča o čovjeku koji spašava čovječanstvo, o izdaji, pohlepi.. - dakle klišej - uz promjenu da li će netko od sporednih likova pandrknut sad, ili odma )

- bugovi (bilo ih je - clipping objekata i AI-ija, prestanak interakcije s objektima...)


OCJENA: 4/5

Izuzetno je zabavna, zanimljiva i zapravo postaje bolja šta više odmiče, ali nedostataka nažalost ima (prvi dio igre je frustrirajuće težak i bolje je bježati, a pred kraj očistim 2-3 bloka zombija bez ispaljenog metka u stilu "Čak i Norrisa")

Da li će/su nešto od gore navedenih nedostataka ispravili patchevima nemam pojma, ali igru definitivno isprobati.

Sve ostalo potpis, i ja bi joj dao recimo 8/10 ali samo zato jer je neoptimizirana (iako 1.4 patch je čuda napravio) i zato jer je console port (šteta)
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 22:22   #105
glazZ
Premium
Moj komp
 
glazZ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Pakrac
Postovi: 331
Dali mozda netko zna gdje se nalazi save game od dayling lighta? Trebam hitno foramatirat hard pa bi si spasio save a ne mogu ga nigdje naci :/
Edit: Nasao pa ako netko isto bude trebao.. C:\ProgramData\Steam\Username

Zadnje izmijenjeno od: glazZ. 27.02.2015. u 22:29.
glazZ je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2015., 16:54   #106
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Evo proša sam i ja cijelu priču. Igra je stvarno bomba, prva koje me zakačila da je igram duže od dva dana i do kraja nakon ne znam koliko vremena. Ali ipak izgubi sve čari kad imaš u džepu 250.000$, 3 katane od 2500 dmg-a, i 86 med packa. Još 300 možeš napravit od svih sranja koje imaš u brojevima od par stotina u inventoriju. I pre lako se dobivaju leveli za survivor i fighting...

Početak igre je najbolji, kad ti trebaju pelene za igrat po noći a po danu moraš daskama i cijevima za vodu mesarit po cesti onu tromu trulu gamad
Ovo na kraju je dosadno, sačekaš noć i rugaš se sa svima... volatilesi postanu one hit kill.

I onaj grapling hook je batman bullshit koji im nije trebao.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 09:44   #107
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
ja sam jos na pocetku i mogu reci da mi je igra odlicna za sada 1.4patch gore tj to sam i cekao i nemam nikakvih frame dropova i takvih problem 60FPS sa Vsyncom zakucan i neradi nikakve problem. Detalji nafrljeni do kraja.
Posto mi je ovo prva zombi igra koja me zadrzala za stolac mogu reci da je za sada dosta teska. Pošto jos koristim cekice i cijevi i mislim da je dosta teska, a posto vi kazete da se kasnije dobiju takva oruzja mislim da igra gubi svoj smisao sa tim overpowerd oruzjima. Sada imam 20medpackova i mislim da bi bilo bolje da su ih manje stavili cak.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 10:09   #108
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
ja sam jos na pocetku i mogu reci da mi je igra odlicna za sada 1.4patch gore tj to sam i cekao i nemam nikakvih frame dropova i takvih problem 60FPS sa Vsyncom zakucan i neradi nikakve problem. Detalji nafrljeni do kraja.
Posto mi je ovo prva zombi igra koja me zadrzala za stolac mogu reci da je za sada dosta teska. Pošto jos koristim cekice i cijevi i mislim da je dosta teska, a posto vi kazete da se kasnije dobiju takva oruzja mislim da igra gubi svoj smisao sa tim overpowerd oruzjima. Sada imam 20medpackova i mislim da bi bilo bolje da su ih manje stavili cak.
Cekaj da te ulove po noci, ode tih 20 medpakova brzo, imao sam istu situaciju ko ti kad sam poceo
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 12:02   #109
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Noć je bolje prespavat u početnim dijelovima igre (chicken/coward mode )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 12:07   #110
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
Pa ja sam na nekih 50% storija i jos uvijek nije zaje*ancija.
Najaca sjeciva imaju oko 200 dmg, jaca je jedino dvocjevka koja ima oko 1700 dmg, no jedan metak njen ispaljen i imam dobrih pola sata klanja kad navru. Po noci, ako me zadesi, i dalje bjezim ko sumanut jer volatili me pomazu samo tako.
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 12:29   #111
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Odvojite vrijeme za sidequestove,ima dosta zanimljivih i dobijete zanimljiva oruzja ( laser gun ftw 0 damage ) i lootajte svaku kucu,do kraja igre sam imao katanu sa 1500 damage,+99 medkitova,300 metal partsa itd...
blava je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 13:07   #112
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
Prolazim sajdove, no ne bas svaki i po redu, vec kako mi dode. Lootam dosta isto, no rijetko kad naletim na neko zanimljivo oruzje.
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 13:22   #113
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
..( laser gun ftw 0 damage )..
Haha to smeće mi je najjače, zaboravija sam di sam ga skupija (ne bi ga čak ni Syssu poklonija za testiranje koliki je to odron - pardon easter egg )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 13:25   #114
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Hahah ja očekivao sad ce frcati laserske zrake i koljacina kad on mauna ili ona dvojica inzinjera sa podmornicom,na to sam vrištao u zadnjem quesfu
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 16:34   #115
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
if mama's happy, everybody's happy...bring me the chocolate and favorite movie! - a ja s cjevi, drvenom nogom i zardjanom cijevi, a njih 50 lurka ispred videoteke

@Drvoje: prespavat noc bas nema smisla, svaki exp point se racuna, nema gubitka bodova kad pogines...al da je creepy, je! i sigurno do polovice igre oruzja (osim one macete i excalibura za koje se ipak treba potrudit i pogledat video na yt ) su daleko od setnje po parku, a loot je by far najbolji u policijskim kombijima, jedino sta te gamad ne pusta da na miru lokpikas

def dobra igra, prica generalno je tezi klise, ali verbalne minijature gazija ili one dvojice bisera (ko da su modelirani prema ranom sheldonu cooperu) koje spominje blava daju dodatnu draz igri.

e da, zna neko po kom je modelirana ona jade?
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 16:49   #116
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Evo

Nazneen Contractor

Iako ne znam pise voice,ali po izgledu mislim da je to to



Nije ni ona losa mala iz Far Cry 4 Amita mislim,tesko se odluciti,*ebena je ta next-gen grafika
blava je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 22:42   #117
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
..Nije ni ona losa mala iz Far Cry 4 Amita mislim,tesko se odluciti,*ebena je ta next-gen grafika
Ma najjobičnija feminstkinja, nije bilo dileme da je Sabal manje zlo, pa sam joj sprašija metak u bulj.. pardon srce
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2015., 17:46   #118
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
mhmhh, 2 mjesta i s patchem 1.4 trza jako,silan pad fpsova.

1 kad se zombač/ica baca na mene
2 kad bljuvator bljuje zelene pakete,točnije kad explodiraju u blzini mene ili na meni.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2015., 21:07   #119
KixzoR
noob?
Moj komp
 
KixzoR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 135
Probaj isključit Nvidia depth of field možda pomogne to je meni kočilo!!!Evo sam da velim prošo sam igru i stvarno zabavno i zezancija a sada peglanje preko neta!!! :P
KixzoR je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2015., 08:42   #120
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Evo kaj sam našao (QR kod) na mapi
http://www.harran-city.com/b4-outbreak
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na