Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2013., 13:15   #61
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 29.11.2013. u 20:36.
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 15.01.2014., 19:08   #62
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
Greetings, Survivor!

We are glad to inform you that you have been chosen to participate in the closed beta-testing of the Survarium project by Vostok Games.

We encourage you to read the information regarding the purposes and goals of the testing at this stage:

Workload testing of the servers under a large number of players and matches. In order to avoid sudden overload the number of players will be increased gradually.
Gameplay testing of in-game mechanics, game balance and debugging.
Meta-game testing: speed of character development, the in-game economy.
All the beta-testing discussions are to be held in the dedicated section of our forum . It is a limited-access area where only beta test participants are admitted.

The whole development team at Vostok Games wishes you the best of luck in the challenging process of testing – it is only together that we can breathe life into Survarium, remove the bugs and reach perfection. We are counting on your assistance and thank you for the time dedicated to the game!

PLEASE NOTE! FYI, currently our CBT game servers are located in Russia. This may cause connection problems and high ping rates for some of the players. We apologize for this temporary inconvenience.

Closed-Beta Lottery
This page displays the last 100 Survivors who were lucky enough to win access to the Closed-Beta-Test of Survarium. The list is constantly updated, every 20 minutes the system picks another lucky winner. The more tickets you have, the greater your chances.

ajde da i to vidim
edit: u download porzoru odite na setings i isključite allow torent i time si omogućite max down brzinu jer skidate sa servera....

edit2: ne radi nemogu pokrenut start bug,....

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 15.01.2014. u 20:13.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2014., 21:12   #63
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Ajde super!Javi ode sve svoje dojmove i dobro i zlo :=) naravno ako je i uspijes zaigrat.
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 22.01.2014., 10:04   #64
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
novi updejt je riješio launch problem sada sam u game meniju i starta u window modu sa ovim opcijama. evo i info od monitoringa. uskoro startam igru.


edit:uspio ući u igru iz 5-og pokušaja igrao 10 sec i runda završila nakon toga pokrenuo novu rundu i nemože loadat mapu neki eror ovo ono. uglavnom šta sam uspio vidjet da nas je bilo na serveru 20 ili 16 i da je bio TD. grafika je bila solidna s obzirom na kojoj je bilo namješteno. ako uspijem kasnije još se probam spojit.
btw tip. kad startaš igru prvi put kaže ti cant start game before you set your profile. uglavnom moraš u meniju izbrat svoj gear i s desne strane prebacit ljevo pistolj tt koji je free. i onda može start.
uskoro više. ako netko od nas ima isto igru neka ostavi ime da ga addam ko frenda jer ovo gdje sam ja sami rusi i sve rusko.

edit2:nakon novih 5 pokušaja uspio uć u igru igra muku mući sa loadanjem tekstura. nakon ulaska mi se srušila igra i opet pokrenem i uspijem odigrat 5 sec riješim jednog lika i runda gotova a da nije pokazala final scor tablu. šta reći nebi nikom preporućio jer je u debeloj alfi.

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 22.01.2014. u 14:13.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2014., 23:42   #65
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kolega, po tvom iskustvu i informacijama, ova igra nebu prije 2016. vani, kolko to posla ima
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 16:23   #66
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
gle nisam ni napisao pola kaj sam htio sve napisat. ja imam kao i istali dosta problema pri ulasku u samu igru. ak se ne varam igra je u verziji 0.18e LOL. tako da do verzije 1.0 koja po meni je beta još puno žganaca.oni lagano krpaju velike bugove koji baš spriječavaju korisnike da dobe ono minimum osnovno. moguće da netko tko ima friške win i dobar komp da njemu sve radi iz prve dok ja sa svim programima i starim win koji nisu btw 64bitni (fail)imam dosta in game poteškoća. ono kaj mi je drago što igra je dosta orjenitrana kao na grafički procesor i da ga ubija na 70-80% i proc radi na sve 4 jezgre po 25%. znam dobre nove igre gdje proc radi na 80% a grafa na 25% i imam 20fpsa. na dobrom su putu samo ima treba novaca i vremena. ja osobno navijam za njih pa makar relese date bio 1.1.2015 ako doživimo to
ako netko sa pce foruma isto ima alpha access neka se tu javi i napiše dojmove svoje igre sa svoje pile jer par nas brijača samo i to zanima i zato smo svi tu. ako ima te pitanja lako testiram neke stvari.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2014., 19:10   #67
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
a u pm valjda ce to oni isfiksat hvala na iscrpnom reportu

evo nesto novoga izbacili onako zanimljivo koliko sam skužio ovo kao nekakav test za igru sta bi mogli ubacit a sta ne.
http://www.youtube.com/watch?v=N84RBDPZdw0

Gameplay Closed Beta
http://www.youtube.com/watch?v=g0GUo8SMwmA

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 19.03.2014. u 00:52.
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 23.04.2014., 20:52   #68
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
http://www.pcgamer.com/2014/04/23/su...s-this-friday/

Tko prati ovu igru vjerojatno zna (ne brojim se medju njih, sorry) ali u svakom slucaju, mozda nekome dobro dodje informacija o jednom danu (?) igranja
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2014., 14:47   #69
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
ja čekam full relese jer alpha me ubila u pojam a i ovo beta testiranje koje ide ili već je. isto je bljak
dečki rade ali sporo napreduju tako da očekujem za žićbo igru
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2014., 15:40   #70
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ma nece ta igra do bozica, nema sanse. Gdje je jos co-op i freeplay mod. Igra ce biti duze vrijeme u beti, prije nego izadje.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2014., 15:53   #71
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Nakon 13 sati skidanja igre, točnije 1.4 GB, odigrao sam dva matcha. Za početak, igra je u točno onakvom stanju u kojem sam i očekivao da je. Bugovi na svakom koraku i užasna neoptimiziranost. Večina ljudi ni ne može igrat, jer ima 1001 error zbog kojeg se mapa neće učitat ili igra uopće pokrenut.

Prvi gejm odigrao sam s meni dragim Mosinom i ne mogu reć da sam previše uživao. Ne zbog mehanike napucavanja, nego zbog lagova i loše optimiziranost. Uz to imam osjećaj kao da igra forsira nekakvu mouse akceleraciju, a sve poisključeno. Drugi match uzeo PPSH i bez problema završio na vrhu ljestvice, jer sam unatoč padovima FPS-a pogađao
Osjećaj pucanja je meni osobno dobar, zadržan je onaj feeling iz stalkera i to je ogroman plus. Iako, napominjem, zbog lagova i loše neoptimiziranosti ne može se dobit točan dojam o pucanju. Nadalje; vaš lik ima staminu i kako trčite tako je trošite i ako namjeravati pucat odmah nakon trčanja... well you're gonna have a bad time. Treba neko vrijeme da vaš lik do zraka dođe, smiri ruke i nacilja što preciznije. Uglavnom, pucanje je dobro napravljeno. Naravno, treba tu još poliranja.

Mape su ok. Ne mogu tvrdit da su loše ili dobre jer sam premalo odigrao, ali definitvno imam lijepih lokacija. Ima i anomalija, tako da se i tog treba pazit. Prvi match bio je klasičan TDM, dok drugi je bio neki oblik CTF-a, samo što je ovdje potrebno neke kutije nečeg nosit u svoju bazu i pritom ne možete pucat. Ali mapa na kojoj sam taj mod igrao ima užasno loše spawn pointove. Jedan tim se doslovno može ukemapat kraj spawna i ubijat protivnike čim se spawnaju.

Svog lika možete opremat oružjem, opremom, itd. i to sve radite u meniju, prije nego krenete u match. Nisam se previše zadržavao u meniju, ali za sada ne vidim da ima neki market gdje se nova oružja kupuju. Imate i svoje misije, tipa. ubijte toliko i toliko protivnika, obucite se kao bandit i time dobijte više bodova/novaca na kraju runde jer predstavljate tu i tu frakciju. Igranjem levelate svog lika i dižete mu vještine, sposbnosti, itd., kao što je brzina nišanenja, težina koju možete podnjeti, regeneracija stamine, itd.

Uglavnom, igra definitivno ima potencijala i za sada ide u dobrome smjeru. Ali, proći će jako puno vremena prije nego to bude potpuno igrivo. Trenutna verzija igre je 0.21d pa si samo zamislite kako to izgleda. Upravo zbog loše optimiziacije nisam htio kupiti neki founders pack i za sada će i dalje tako ostati. Pošto su u pitanju developeri stalkera, tko zna kada će Survarium biti stabilan (ako uopće ikada bude).

Ako ima netko bilo kakvih pitanja, slobodno ovdje ostavi pitanje

Edit:
E da, rezoluciju je nemoguće promijeniti u grafičkim opcijama. No, pod ...\Documents\survarium nalazi se "user" config file i tamo možete mijenjati što vas je volja. Također, kratikm šavrljanjem po konzoli našao sam naredbu za rezoluciju, r_resolution pa i tako možete promijeniti.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 25.04.2014. u 16:01.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2014., 17:52   #72
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
totalni popis
xgame stick
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2014., 21:04   #73
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Proba evo maloprije rundu bacio onako laga ima dosta i nije bas optimiziranost na vrhuncu ali da ljepo izgleda da izgleda /beta je pa ajde izgleda ok zasad no naravno mene je uvijek strah da ne postane igra teski p2w/...nemam sta nadodat sve je @xGAME objasnio samo sta sam ja moga mjenjat rezoluciju i postavke ,,,a onaj chat opcija nije losa ideja.http://i.imgur.com/KEjliXn.png
http://i.imgur.com/qM3BtBX.png
http://i.imgur.com/OiicO4a.png
http://i.imgur.com/1sawoLo.png
http://i.imgur.com/wB3Ma67.png
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 15:16   #74
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Upravo odigrao par rundi. Igra izgleda odlicno, ali se ocito na optimizaciji jos nije ni pocelo raditi.

Eksterijeri izgledaju super, stvarno odlicno napravljeno, interijer je malo siromasan detaljima i nije bas preimpresivan.

Jedino sto stvarno kvari ugodjaj je nedostatak bilo kakvih zvukova osim pucnjave.
Ali za besplatnu igru je stvarno super.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2015., 13:27   #75
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Krenula open beta:
http://survarium.com/en/news/start-obt-europe

Baš skidam, pa ćemo vidjeti je li čemu
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2015., 14:00   #76
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Makar mi je lijepo vidjeti ovakvu vijest i developerima želim puno uspjeha, ne bum ovo ni skidao.

Em zbog neprežaljenog STALKERA 2, em zbog toga što za MMO FPS jednostavno nemam vremena ni volje, uz 50+ satni radni tjedan to baš i ne ide...

Daj mi fino SP mod u kojem ću igrati kad i kolko stignem, sa zanimljivom pričom koja će me uvući u svoj svijet i tjerati da odigram do kraja. Ovako se sve svodi na pokokaj ti njih prije nego oni pokokaju tebe. Nekako sam se nadao da bi se Survarium mogao razviti i u nekom barem kraćem SP modu, ali nikaj od toga.

Good hunting Stalkers
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2015., 14:28   #77
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Bog da te oslobodi sporog downloada, dok se ta sica od 2.6 GB skine izaci ce i finalna verzija.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 14:18   #78
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
spor down ti je zbog toga što opcijama je ili nije ukljućena torent opcija.
ja sam bio alpha tester i prije par dana opet betu upogonio. meni se ništa nije promjenilo osim što imam više fpsa grafika ista stil isti. meni ništa posebno. ziher fali muzika i background sounds za atmosferu.
btw igra je pay to win tak da.......
btw2 kad finalna verzija izađe to će biti zapravo beta verzija i nadograđivat će se još 1000x jer dečki skupljaju lovu sada preko igre za daljni develop jer ako se ne varam krenuli su od nule. želim im puno sreće i uspjeha. in stalker we trust!
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 16:37   #79
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pay to win? Moje pare to nebu vidilo, pa makar se zvalo "true offspring of S.T.A.L.K.E.R.".
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 16:57   #80
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pay to win? Moje pare to nebu vidilo, pa makar se zvalo "true offspring of S.T.A.L.K.E.R.".
Ne znam meni nema nastavka S.T.A.L.K.E.R serijala bez singleplayera i Zone,ovo su samo blijede kopije
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 17:00   #81
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Pay to win? Vidio sam shop ali sam se nadao da ce biti za kupovanje skinova i slicnih gluposti koji igracima ne daju preveliku nadmoc nad drugima.
U tom slucaju...neka jedu govna.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 17:04   #82
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tak jasno. BNK za nekakve navode "spiritual sequel" ili kaj ja znam kaj.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2015., 12:44   #83
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2016., 16:40   #84
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Na kraju krajeva, jel igra to od PCE STALKER veterana ovo? Koliko vidim, to je JOŠ UVIJEK u beta fazi.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2016., 10:59   #85
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Na kraju krajeva, jel igra to od PCE STALKER veterana ovo? Koliko vidim, to je JOŠ UVIJEK u beta fazi.
Ja sam igrao malo. Ali je to za mene previse p2w model bio. Ne znam dal se sto promijenilo, sumnjam nekako. I da, to je jos uvijek beta.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 00:07   #86
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
da malo dignem temu...igra li tko?meni je igra ok,nije kao COD run'n'gun,sporiji je gameplay ,nekako ono tipa dok se okrenes nije instantno ,vec onako kao motion blur... i ciljanje je realno,tesko je pogodit protivnika,ali kupujes nadogradnje pa se poboljsavaju razne stvari poput ciljanja,trcanja,okretnosti,stamine,recoil,reload,sve se da nadograditi ...postoje artefakti na mapama koji su radioaktivni,neki vise ,neki manje,pa recimo dok ga poberes mozes i krepat ako nemas opremu dobru...samo nisam skuzio cemu sluze artefakti bas...mape su raznolike,ima resupply ammo na mapi,imas medkit x2 ako si ranjen,pa sad ovisi o nadogradnji vise ili manje zacjeljujes,isto tako ima autoheal koji svake sekunde ili ovisi o nadogradnji zacjeljuje brze ili sporije,jedino je kao i warface napravljena, pa onaj tko plati ima bolja oruzja...ali dobre su nagrade u matchevima...pare se zarade relativno brzo za kupovinu oruzja i opreme i nadogradnju istih...ima kampera tu i tamo,cheatova nema koliko sam primjetio uopce,neznam ,meni je ok igra...jedino mi je glupo sto imas samo jedan slot za oruzje,a mape su raznovrsne,nekad ti treba sacmarica,nekad uzi,nekad sniper i nikad neznas u koju ces mapu upast...doduse postoje tri slota za oruzja,ali otkljucavanje jednog je 200000 kredita...a recimo jedan uzi kosta 450 kredita...prsluk 150,kaciga i maska po 150 itd....hocu reci skupo je otkljucat dodatni slot pa da mozes mjenjat oruzje unutar mape,odnosno class...
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 18:47   #87
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
I kako tebi ovo moze biti ok sto si nabrojao?
Igra je cisti, cisti P2W ili P2P.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2017., 13:58   #88
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Isprobao sam igru jučer, odigrao sat i pol možda.
Koliko sam vidio nije baš p2w, više je kao p2progress faster.

Mehanika kretanja i napucavanja je malo čudna, optimizacija je isto tako čudna, jer bez obzira igrao na low ili ultra nema neke razlike, mada im je netcode veći problem.

Mečevi se pronalaze u cca minuti, ima igrača, pričaju o cheaterima ali u 5 mečeva nisam naletio na nijednog, mada su mene proglasili u drugom meču cheaterom, išlo me na nekoj glupoj mapi.

Kaj se tiče mapa, lijepo izgledaju, layout im je odličan i nema neke puno priče o njima, skoro pa su čista petica.
Za jedan besplatan naslov, koji je u stadiju razvoja nema se tko što žaliti. Ali kada bi igra se plaćala onda bi mogli se žaliti, ali za nekaj kaj je besplatno igra je čista zabava.
Skineš za 15 minuta i ako ti se ne sviđa nikome ništa.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2018., 22:47   #89
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Tajl3r je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na