Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.06.2013., 09:20   #571
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor tj1 Pregled postova
a jesi probao stavit kubuntu? nedavno je izašo novi 13.04 upgrade. ne mogu zasad reći ništa nego da je savršen. apsolutno se sve posložilo , ali sam prilikom apgrejdanja lap/komp ostavio u potpunom miru. mislim, kod ubuntu 11.10 me zahebavao flash, i ništa drugo, kod 12.04 isto tako, al evo kod ovog nema baš nikakvih bugova i iritiranja. čak bih mogao reći i da je xubuntu korisnički i hardverski potpuno nezahtjevan, a dobar. ja sam krajnji korisnik, nisam it.
Ma najveci problem je kod novih korisnika to sto bi htijeli da Linux radi ko Windowsi, jednostavno, pregledno i upotrebljivo zbog brojne podrske.

Iako sam samo na Windowsima isprobavao sam Ubuntu od 7 pa sve do 12.04 verzije i nije mi sijela, zbog lose podrske pa sve do toga da mi cak nekaj nije radilo kak se spada bio je upitanju stariji komp na Bartonu itd. pitanja sam postavljao na specijaliziranom Ubuntu forumu i nije islo.

A bas sam se nedavno uvijerio da kod Ubuntu problem sto se tice jednostavnosti nije uopce jednostavan za pocetnike. Drugim rijecima na drugom forumu je jedan tipican obican korisnik u 26 godini imao instalirani Ubuntu po prvi puta uzivotu kojeg je postavio njegov mestar. Tada je postavljao stotinu pitanja i to one najjednostavije da sam ja na Windowsima prema sijecanju sto sam radio na Ubuntu mogao i morao pomagati i upucivati sto da radi i kako i slao ga na Ubuntu forume.
I ajde uspio je to nekako, al mislim da nece jos dugo biti na njemu ili mozda ipak bude ostao jer njemu komp nis nesluzi osim za fejsbuk, forume i citanje knjiga/web stranica i napise pokoji tekst na zamijenskom wordu i to je to.
Ja kad sam instaliravao razne verzije Ubuntua i radio na njemu nije bio uopce problem da se nisam snalazio jer sam sve i svasta poklikao i sam sam nasao i dolazio do trazenih stvar, al eto nisam mogao ostati na njemu radi tezih problema.

Prvi puta me zezao zvuk nije uopce radio 5.1 zvuk vec samo par, drugi puta je u moje vrijeme bilo in igrati FPS online igre s frendovima i opet Ubuntu nije imao podrsku za te online igre pa opet odustao, jer se igralo svaki dan navecer poslije skole i jos ktome bio je vazan svaki brojcani fps zbog slabog kompa.
Zatim sam bio instalirao zadnju verziju 12.04 onda opet nije bio dobar zbog toga jer nije imao podrsku s programima koje sam imao na faksu, a na zamijenski se nisam mogao oslanjati kada nisu radiili fajlovi koje sam nosio na faks na pregled rada itd.

I sad sam na Windowsu 7 i ja sve te probleme neznam za njih jer apsolutno sve mi radi kaj meni treba, oces od razno raznih programa pa sve do isprobavanja igara za ubijanje viska vremena.
A kad se inace meni ili nekom drugom skroz srusi Windows onda pokrenem Ubuntu Live i onda preko njega spasavam podatke.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2013., 09:37   #572
tj1
the one
Moj komp
 
tj1's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
--------..............
stolni komp također barton, apsolutno nikakvih problema. ubuntu 12.04 redovito upgrejdan. sve drivere je ubuntu posložio kak treba. uopće se ne mogu požaliti da isto radi lošije od windovsa. svi prateći programi rade kak spada. čini m se da samo kod apgrejdanja komp treba pustiti na miru i ne raditi na njemu ništa. stvarno se ne mogu požaliti, osim "problema" s youtube. znači, frcera flash i html filmić online.

na T60 imam kubuntu 13.04. iskreno, imao sam gore 7, al ovo mi je bolje. od sučelja i mogućnosti , pa do brzine. ne znam koji bih program trebao, a da ga ubuntu zajednica ne nudi u svojoj opciji i k tome kompatibilno windows programima. i wine je tu, za zlu ne trebalo. govorim s gledišta krajnjeg korisnika.

sjetih se jedne. imam jedan 2,5" hdd na koji se neće nikakvi windowsi instalirati, jer ima grešaka na disku. bad sectori i sl... hp laptop ga izbacuje iz biosa kao neispravan.
kako sam ga namjeravao baciti, a prije krajnje ekstremnog djelovanja, stavio ga za probu u T60 i bez problema na njega instalirao zadnji ubuntu. u postavkama kaže kako mu je blizu vrijeme smrti, ali on evo danima najnormalnije radi. ne usporava sustav, ne baca (kao windowsi) glupave primjedbe na desktop i vrti vrti sve programe i datoteke bez zastajkivanja. sve to znači da ga ubuntu i kao polumrtvog ne zamara.

Zadnje izmijenjeno od: tj1. 08.06.2013. u 12:21.
tj1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2013., 15:17   #573
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
dal ima još nekoga kome šteka zvuk u Skype i još nekim programima za Realteck ALC889 čip

več sam poludio tražeći rješenje za njega , kao da sam jedini s tim problemom na linuxima

i Mint (14,15,debian) i Ubuntu ista stvar ,nekako krči , i nije čist sound

isprobao sam hrpu savjeta, ali ne pomaže

ima li netko savjet zlata vredan ?
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2013., 21:14   #574
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
dal ima još nekoga kome šteka zvuk u Skype i još nekim programima za Realteck ALC889 čip

več sam poludio tražeći rješenje za njega , kao da sam jedini s tim problemom na linuxima

i Mint (14,15,debian) i Ubuntu ista stvar ,nekako krči , i nije čist sound

isprobao sam hrpu savjeta, ali ne pomaže

ima li netko savjet zlata vredan ?
Nažalost stari problem kod Skype-a. Krči ti zvuk upozorenja ili kad pričaš s nekim?
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 20:06   #575
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor tj1 Pregled postova
a jesi probao stavit kubuntu? nedavno je izašo novi 13.04 upgrade. ne mogu zasad reći ništa nego da je savršen. apsolutno se sve posložilo , ali sam prilikom apgrejdanja lap/komp ostavio u potpunom miru. mislim, kod ubuntu 11.10 me zahebavao flash, i ništa drugo, kod 12.04 isto tako, al evo kod ovog nema baš nikakvih bugova i iritiranja. čak bih mogao reći i da je xubuntu korisnički i hardverski potpuno nezahtjevan, a dobar. ja sam krajnji korisnik, nisam it.
KDE mi se nikako ne sviđa. Na službenom laptopu vozim Linux Mint MATE Debian Edition jer se nemam vremena zafrkavati sa Arch-om. Na jačim strojevima istu stvar samo sa Cinnamon DE-om. Ubuntu i distre na njemu mi jednostavno ne valjaju, izuzev Ubuntu Server-a na koji nemam nikakve zamjerke. U produkciji koristim Ubuntu Server 12.04.2 LTS
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2013., 15:40   #576
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
[Tutorial] Ubuntu Linux

Linux Mint KDE v15, fontovi u VLCu ili da previziran titlovi ne prikazuju RH znakove ISO-1250 je postavljen, i sve je bilo ok u v14. Nesto propustam ili?

EDIT: Kasnije san otvorio titlove u Katu, izgleda da su oni sjebani tako da nije do Linuxa

Zadnje izmijenjeno od: Baja 001. 11.10.2013. u 00:51.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2013., 22:23   #577
jets0n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Varaždin|Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
EDIT: Kasnije san otvorio titlove u Katu, izgleda da su oni sjebani tako da nije do Linuxa
Probaj promijeniti encoding datoteke:

Code:
iconv -f CP1250 -t UTF-8 imetitla.srt > novititl.srt
meni je to dio standardne procedure. Ovo gore će ih iskonvertirati iz CP1250 encodinga u UTF-8, prilagodi prema potrebi. -l switch daje popis dostupnih encodinga.
jets0n je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 11:38   #578
LTOP
Sam's
 
LTOP's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 44
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Nažalost stari problem kod Skype-a. Krči ti zvuk upozorenja ili kad pričaš s nekim?
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
dal ima još nekoga kome šteka zvuk u Skype i još nekim programima za Realteck ALC889 čip

več sam poludio tražeći rješenje za njega , kao da sam jedini s tim problemom na linuxima

i Mint (14,15,debian) i Ubuntu ista stvar ,nekako krči , i nije čist sound

isprobao sam hrpu savjeta, ali ne pomaže

ima li netko savjet zlata vredan ?

Ja sam rjesio taj problem krcenja zvuka kod Skype-a. Nazalost,
nemam dovoljan broj racunala da potrvdim bez da se radi o izoliranom slucaju.

Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Nažalost stari problem kod Skype-a. Krči ti zvuk upozorenja ili kad pričaš s nekim?
Moze bit da vise nije problem. Objasnim u nastavku.


Bit cu sto kraci pa ako, ima interesanata objasnit cu i potankosti, iako samim opisom bi svatko trebao moc rjesit ovaj problem.

Zaista, kad se podigne neki od Linuxa gore na PC, problemi uglavnom krenu sa nekompatibilnoscu nekih komponenti i ili failanjem u radu istih. Najvise problema, bar najrazvikaniji je onaj sa zvukom i Skype-om.

Racunalo je, laprop HP530, 1GB RAM, 2,26Ghz 2MB cache Dothan. Zanimljivost, lap u nema mikrofon(ovo kao problem me doveo do rjesenja zapravo).

Komp je tatin, i navikao se čovijek na XP. Kako je XP bacao svakakve errore, to je zbunjivalo tatu i radio je vise problema nego je realno problema bilo. Tako sam odlucio da ga rjesim za sva vremena, jer ode on u Njemačku, a tamo nema mene da budem korisnička podrška i krkno gore Linux. Malo sam trazio, stavljao razne varijante, Ubuntu je za njega prenapredno izgledao, pre novo, ne bi se snalazio i nakon isprobavanja odluka je pala na Linux Mint 16(Mate ili Cinnamon, znat cu sutra tocno).

Nakon ugođavanja, baždarenja svih parametara, tematskog izgleda, načina rada, instaliranja nekih dodatnih programa(software za kompatibilnosti i tečnost rada sa Windows formatima i skype recimo, iako Mint dolazi sa super dobrom osnovnom opremom)

Koplja su se lomila oko Skype-a, kvaka je da se treba ručno odabrati koji će hardware obavljati koju funkciju sa kojim softverom(Drajverom). Buduci da nisam imao mikrofon, morao sam nabaviti WEB kameru sa mikofonom. Eto rjesenja. Za stabilan rad. Kada sve ugodite, da vam sve sto treba radi i pokrece se bez problema(recimo youtube filmici ili MP3 glazba i ili drugi kodeki) pokrenite skype i odaberite rucno da koristi zvucnike od lapa, a mikrofon od kamere. Spremite i ponovno pokrenite racunalo. Kad se sustav podigao ponovno, pokrenite "šild" program za automatski updejt svega instaliranoga. Nakon te, instalacije updejta, pokrenite skype da provjerite radi li sve tečno. Ako da, to je to, . Jedino ostaje da cete za koristenje skype-a morati koristiti externu WEB kameru sa ugrađenim mikrofonom. Tokom svih ovih radnji ugađanja, updejta, kamera neka je uštekana.


Preostala su samo još dva problema, koji za rad nisu toliko ključni.

Problem br1. Na skypeu mozete pisati i zvati tj. razgovarati, ali za koristenje kamere, odnosno videopoziva, mora vas netko drugi pozvati sa opcijom videopoziva inace cete gledati crni ekran i pricati. U praksi, nije neki problem, ali ipak da se zna. Ako je netko ovo rijesio, ili je dosao neki updejt neka javi ostalima.

Problem br2. Zapravo i nije neki problem, vise je vezan za korisnika nego za stvarni problem softvera ili hardvera. Znači, nisam našao adekvatnu zamjenu za CAD programe. Znači da se mogu bar pregledavat, ne moraju se moc editirati iako bi i to bilo pozeljno. Meni CAD programi trebaju, ali za prosječnog korisnika, možda i neke malo izdnad prosjeka onako na idleu neće biti problem. Ako je netko ovo rijesio, neka javi također ostalima.


p.s. tata je zadovoljan sa setupom, sve razumije i savršeno se snalazi. Korisnička podrška samog OS-a je odlična. Moja misija "da ga riješim" za svagda je za sada uspijela. Vidjet cemo sutra sta je napravio u Njemačkoj, vraca se za vikend .
LTOP je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2014., 12:31   #579
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
Citajuci ovo me podsjetilo da sam redovito imao problem a krcenjem iz zvucnika nakon instalacije Minta, rjesenje je vrlo jednostavno, maknuti pulseaudio i staviti ALSA-u.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2014., 16:57   #580
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
Citajuci ovo me podsjetilo da sam redovito imao problem a krcenjem iz zvucnika nakon instalacije Minta, rjesenje je vrlo jednostavno, maknuti pulseaudio i staviti ALSA-u.
Krivo. Izmjeniti latencije/scheduler u Pulseaudiu. Ovako:

https://wiki.archlinux.org/index.php...s_or_crackling

Drugo - Alsa je uvijek prisutna, ona uključuje zvučne drivere. Pulseaudio je samo dodatni layer koji kontrolira što će gdje svirat i kako će se resursi upotrebljavati. Zamisli Alsu kao sirov pristup hardweru a Pulseaudio kao userfriendly kontrolu audio podsustava.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.06.2014., 21:11   #581
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova

Drugo - Alsa je uvijek prisutna, ona uključuje zvučne drivere. Pulseaudio je samo dodatni layer koji kontrolira što će gdje svirat i kako će se resursi upotrebljavati. Zamisli Alsu kao sirov pristup hardweru a Pulseaudio kao userfriendly kontrolu audio podsustava.
Mozda sam se krivo izrazio, maknuti pulseaudio kao softverski mikser i staviti alsin mixer. Ne sjecam se da li sam pokusavao ovo gore linkano (jer to je bilo prije dvije godine) ali znam da sam se dugo gnjavio s time i da je problem bio do pulseaudia.

Zadnje izmijenjeno od: the_ghost. 01.07.2014. u 14:27.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 16:27   #582
madeofbr
Registered User
 
madeofbr's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Ovdje imate stranicu za početnike u Ubuntuu:

Linux Bible

Većina primjera je iz Ubuntua.
__________________
I believe that a simple and unassuming manner of life is best for everyone, best both for the body and the mind.
madeofbr je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 16:58   #583
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Ubuntu - ancient african word for I can't install Debian.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 18:39   #584
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor lutherus Pregled postova
Ubuntu - ancient african word for I can't install Debian.
Yea...right...Sorry al muka mi je kad čujem ovakve izraze i ovo može reći samo noob. Ispod haube je sve isti drek skoro. Kolko hoćeš da bude "l33t" - ovisi isključivo o korisniku.

P.S.- koristih ga godinu dana - stabilan OS koji RADI (čitaj nije svaka druga pi*darija potrgana) - i to je to.

P.P.S > I dare U
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 18:56   #585
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
I kaj je tak posebno na LFS? Ono nekužim čemu takav tvoj post. LFS slagal nekoliko puta od čega zadnjih 3 puta za package manager stavil portage pa zapravo dobil Gentoo. Nothin special.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 19:06   #586
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor lutherus Pregled postova
I kaj je tak posebno na LFS? Ono nekužim čemu takav tvoj post. LFS slagal nekoliko puta od čega zadnjih 3 puta za package manager stavil portage pa zapravo dobil Gentoo. Nothin special.
Baš to.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 18:48   #587
dalmacija77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Da se ne ponavljam...

http://forum.links.hr/viewtopic.php?t=7679

Uživajte dečki i cure ;-)
Pozdrav svima,
ovaj link vam više ne radi???
  Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 21:54   #588
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor dalmacija77 Pregled postova
Pozdrav svima,
ovaj link vam više ne radi???
Yep. Nažalost nema više tog foruma.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 22:04   #589
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
__________________
The Truth
gnjepar je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 09:25   #590
Igor_Zg
Premium
Moj komp
 
Igor_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Koji je ekvivalent na linux-u(Debian) za windows Remote Desktop Control(TCP 3389)?
Igor_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:29   #591
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:34   #592
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor Igor_Zg Pregled postova
Koji je ekvivalent na linux-u(Debian) za windows Remote Desktop Control(TCP 3389)?
rdesktop, remmina, krdc,vinagre...osobno preferiram rdesktop dobro konfiguriranu skriptu.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:41   #593
Igor_Zg
Premium
Moj komp
 
Igor_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Ne da mi se skriptirati,

u pravilu mi treba što jednostavnije, te da koristi jedan od standardnih portova,

Tipa, instaliraš, enable, koji user može, i da radi...
Igor_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 18:09   #594
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Knoppix 7.4.2 network boot

Pozdrav,

Ima netko da je uspio bootati Knoppix 7.4.2 preko mreze. Meni nikako da uspije, trenutno imam ovo:
Code:
LABEL knoppix
 MENU LABEL Knoppix 7.4.2
 kernel images/knoppix_v7.4/boot/isolinux/linux
 append nfsdir=192.168.1.54:/home/pxe-boot-tftp/images/knoppix_v7.4 nodhcp lang=en ramdisk_size=100000 init=/etc/init apm=power-off initrd=images/knoppix_v7.4/boot/isolinux/minirt.gz libata.force=noncq tz=localtime nomce libata.force=noncq hpsa.hpsa_allow_any=1 loglevel=1 BOOT_IMAGE=knoppix
Ali ne digne OS nego mi da ovaj ekran i pristup okrljastenom shellu.




EDIT:

Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
provjerio da ti nfs dobro radi? su ti svi ti pathovi dobri?
Jesam, trebao sam napomenuti da sam uspjesno bootao neke druge distre tako da mreza radi, nfs je ok. Pathovi su ok sto se tice same strukture. Znaci da ekvivalentni pathovi rade za recimo Ubuntu.

Evo primjera:

Code:
label ubuntu
      menu label ^Live Ubuntu 14.04.1 LTS 64-bit
      kernel images/ubuntu-14.04.1-64-bit/casper/vmlinuz.efi
      append root=/dev/nfs boot=casper netboot=nfs nfsroot=192.168.1.54:/home/pxe-boot-tftp/images/ubuntu-14.04.1-64-bit/ initrd=images/ubuntu-14.04.1-64-bit/casper/initrd.lz -- quiet splash
__________________
The Truth

Zadnje izmijenjeno od: gnjepar. 25.10.2014. u 03:02.
gnjepar je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 22:59   #595
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
provjerio da ti nfs dobro radi? su ti svi ti pathovi dobri?
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 10:09   #596
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
netko probao qemu i vfio?
rade li normalno igre u win?
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 16:35   #597
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
netko probao qemu i vfio?
rade li normalno igre u win?
Zaboravi Drži se wine-a. Ak ne radi pod wine-om instaliraj Windows.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 18:00   #598
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
A de reci sto je lose u tome?
Gledam na yt pa to tak dobro izgleda.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 20:21   #599
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
A de reci sto je lose u tome?
Gledam na yt pa to tak dobro izgleda.
Probaj pa ćeš skužit zašto ne.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 07:30   #600
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Sad ne znam na sta si mislio, ali poklale se intel i nvidia. Nakon svega dobio black screen.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na