Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.05.2014., 12:30   #241
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Stalker suit iz Strelokovog stasha se iz nekog razloga ne može nigdje popraviti. Ostali se mogu bez problema.
Di kupiti drugi ili naci neki malo bolji armour ?
Jos nisam dosao do ECHO-ovog mjesta di je nasao Bulat,a ne mogu u onom jadnom Merc suitu pored punktova vojske

Prelazi li tko misiju kad pristupas Dutyju,problem je sto su mi dali stvari koje im moram odnijeti u Rostok i ja sam pola toga potrosio jer eto bilo developerima problem staviti neku kutiju u kojoj ce biti namirnice da ne potrosim i sad ne mogu obaviti misiju.
Ako ima netko screenshot tih namirnica da pokupujem i odnesem
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 12:41   #242
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Di kupiti drugi ili naci neki malo bolji armour ?
Jos nisam dosao do ECHO-ovog mjesta di je nasao Bulat,a ne mogu u onom jadnom Merc suitu pored punktova vojske

Prelazi li tko misiju kad pristupas Dutyju,problem je sto su mi dali stvari koje im moram odnijeti u Rostok i ja sam pola toga potrosio jer eto bilo developerima problem staviti neku kutiju u kojoj ce biti namirnice da ne potrosim i sad ne mogu obaviti misiju.
Ako ima netko screenshot tih namirnica da pokupujem i odnesem
Do kud si došo?
Realno ti do Radara i psi emisija ne treba nikakvo posebno odijelo. Ja sam dobio SEVA negdje oko Yantara, ne znam jel za riješen Family rifle, ili od Petrenka jer sam skinuo dva helića kod bara, ali tu negdje sam ga dobio i nisam ga nosio do Radara, nije mi trebao.

Ovu misiju za pristupanje Dutyju nisam imao.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 07.05.2014. u 12:57.
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2014., 13:07   #243
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Do kud si došo?
Realno ti do Radara i psi emisija ne treba nikakvo posebno odijelo. Ja sam dobio SEVA negdje oko Yantara, ne znam jel za riješen Family rifle, ili od Petrenka jer sam skinuo dva helića kod bara, ali tu negdje sam ga dobio i nisam ga nosio do Radara, nije mi trebao.

Ovu misiju za pristupanje Dutyju nisam imao.
Necu u merc suitu ici kroz Rostok i na bloodsuckere kao ni u okrsaje sa vojskom,jednostavno prebrzo poginem.
Uskoro krecem u Dark Valley tako da mi treba nesto malo bolje.
Prodao bi taj Strelokov stalker suit i uzeo isti stalker suit samo da mogu nadogradivati i popravljati.

E,sada jedino da kad se budem vracao odem pogledati u 101 rads bar jel ima barmen sta prodati.

Jesi li ti pristupio Dutyju ili ?
Ja sam dosao do onog njihovog glavnog i on je trazio kao 10000 RU za pristup i ja tad nisam imao i rekao kao spusta na 5000 RU ako odnesem te stvari Dutyju u Rostoku.

Btw.ostaviti Akm74 nadograden ili prodati i ostaviti si Vintoreza ?
Imam oboje,a problem oboje tegliti,nekako mi Vintorez bolje odgovara za nadolazece zbog silencera,malo veceg damagea jedino municija problem...
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 13:14   #244
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Jesi instalirao neki mod na taj mod?
Također, reci mi što ti se nalazi u gamedata folderu?

Unutar gamedata\textures foldera obriši sve thumbs.db fileove ukoliko ih ima. (za svaki slučaj ih smo "makni" van i spremi negdje ukoliko u tome nije problem).

Edit: Prije nego to napraviš, preporučio bih ti da instaliraš patch 1.30013 i tek onda kreneš s brisanjem.
Hvala na pomoći, međutim problem je bio u torrentu kojeg sam skinio. Sinoć je netko postavio isti problem na dezowave.com pa mu je rečeno da skine ispravnu verziju igre s moddb.com, to sam uradio i ja pa je sve proradilo

thx još jednom
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 13:20   #245
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Necu u merc suitu ici kroz Rostok i na bloodsuckere kao ni u okrsaje sa vojskom,jednostavno prebrzo poginem.
Uskoro krecem u Dark Valley tako da mi treba nesto malo bolje.
Prodao bi taj Strelokov stalker suit i uzeo isti stalker suit samo da mogu nadogradivati i popravljati.
Ma brineš brigu bez potrebe, ja sam to sve odradio sa Strelokovim suitom. Čak sam, aksd sam dobio sevu, slučajno skinuo suit, imao dv asuita u ruksaku a hodao okolo u đemperu i prošao tako jednu misiju dok nisam skužio da mi radijacija radi preveliki damage

Citiraj:
E,sada jedino da kad se budem vracao odem pogledati u 101 rads bar jel ima barmen sta prodati.
Ima i kod barmena i kod Sidorovicha tri četiri suita.

Citiraj:
Jesi li ti pristupio Dutyju ili ?
Ja sam dosao do onog njihovog glavnog i on je trazio kao 10000 RU za pristup i ja tad nisam imao i rekao kao spusta na 5000 RU ako odnesem te stvari Dutyju u Rostoku.
To je očito neki side mission, nisam im pristupio i uopće se ne sjećam da mi je ta misija nuđena. odradio sma za njih par stavri koje idu iz glavnu radnju (dokumenti za petrenka, skidanje helića, odlazak u novi bar...)

Do koje si glavne misije došao?

Citiraj:
Btw.ostaviti Akm74 nadograden ili prodati i ostaviti si Vintoreza ?
Imam oboje,a problem oboje tegliti,nekako mi Vintorez bolje odgovara za nadolazece zbog silencera,malo veceg damagea jedino municija problem...
Za bloodsuckere i živinu je bolje nešto s dobrim rate of fire, znači bolje akm74, ili još bolje ako imaš, gp37, trs301 ili sgi-5k.
Vintorez je super za dvonožne protivnike, sam moraš biti brz i precizan
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 13:31   #246
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Jel' netko probao donijeti pusku za Huntera iz bara? U original SOC-u, a i u drugim modovima sadašnje područje Great Metal Factory sastojalo se od dvije mape: Bar i Wild Territory. Problema nije bilo. Sad da bi došao do te puške uz 5 kreširanja igre i traženja kojom linijom da idem bez kreša približio sam se puski na dvadesetak metara i opet kreš. Puška se inaće nalazi blizu gradilišta na nekadašnjem starom putu za Yantar. Očito problemi nastaju od nedovoljno uspješnog spajanja tih dviju mapa.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 15:23   #247
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Otkrio sam da mi je daleko zabavnije otkada sam editirao config file, nekim čudom se iza carry weighta stvorila neka nula pa sad mi u inventory stane omanji trgovački centar.

Što se tiče suita, Stalker suit je savršeno dovoljan do nekih težih okršaja, riješio sam s njim Yantar, sa SEVA suitom sam došao do X laba u Concrete factoryu, sa upgradeom na 2nd generation nightvision mi ništa bolje ne treba, i tako dobar dio vremena protivnici ni ne znaju što ih je snašlo (ipak je ime igre Stalker, hehe).

Od oružja... Sniper TR-301 iz onog sela u Army Warehouses mi zasada najbolje leži, a i upgrejdani G37 je isto dobar za rješavanje problema izdaleka. Groza i sačmarica su standardno dobre kada treba sprašiti jurišajućeg bloodsuckera ili čopor cucaka. Obokan je najbolji od svega što troši metke za kalaša. SVU sniperi mi imaju preveliki sway i premalo municije da bi opravdali cijenu i mjesto u inventoryu. Vintorez... ne znam, očekivao sam više od signature oružja igre.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 15:39   #248
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
To ona šatganica na krevetu kod bandita nisam ima problema sa time iskreno kresa mi igra samo kada me ubiju pa idem kvikload /bug tracker me izbaci/btw od kolege sa jednog drugog foruma ,bolje teksture oruzja stavit u gamedata/textures https://disk.yandex.com/public
/?hash=4FInrPpi18Z7PohX55zrYLVhTmaQ0jNslocAoBXZbLo%3D
trcanje i kroz vodu i kroz zbunje ne zapinje: https://disk.yandex.com/public/?hash...HPpCYB%2BDc%3D
ne klima dok nisanis: https://disk.yandex.com/public/?hash...Q%2BRK%2BY0%3D
napravit kopije od ovoga sta mjenjate za svaki slucaj...
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 21:19   #249
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
problem textura ili ?

je li se ovo kome do sada dogodilo i radi li se o pucanju tekstura ili o pucanju grafe ? Moram priznati da me prilično smeta ali igra mi se ne rusi zbog toga pa mi nije jasno. Ako su teksture onda ce me nadalje u igri zadrzati samo to sto sam fanatik STALKERA ali ako je grafa, memorija na njoj onda sam u banani







Bakica ? Tvoje misljenje ?

@edit
zaboravio sam, evo grafe i proca
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......







Zadnje izmijenjeno od: zippo. 07.05.2014. u 21:29.
zippo je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 21:47   #250
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
uspjel sam izač iz X-16
prije sam išo na svoj zadnji sejv pred rupom pa kak nije išlo probo sam autosave i radi
eto pa možda kom pomogne
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2014., 22:45   #251
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor JoZ@ Pregled postova
uspjel sam izač iz X-16
i ja ali nisam ugasio sve sklopke i sad bi trebao iznova a neda mi se. one horde zombija i svih ostalih beshtija mi se ponovo ne prolazi veceras, jedva sam im prije zbrisao kad su raspalili po meni a svako toliko se ljuljas od brainscorchera. pola od onog sto sam ispalio je zavrsilo okolo po zidovima
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 00:11   #252
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
[QUOTE=zippo;2591587]je li se ovo kome do sada dogodilo i radi li se o pucanju tekstura ili o pucanju grafe ? Moram priznati da me prilično smeta ali igra mi se ne rusi zbog toga pa mi nije jasno. Ako su teksture onda ce me nadalje u igri zadrzati samo to sto sam fanatik STALKERA ali ako je grafa, memorija na njoj onda sam u banani

Jesi li što dirao? Ne mora biti grafa ili memorija, jer se i meni nešto slično dogodilo (raspad grafike, samo su se vidjeli dobro likovi i predmeti), samo što više nisam siguran (prvi simptomi PTSP-a, zvanog Lost Alpha) što sam kemijao. Shaderse, shaderse u user.ltx ili u folderu levels build.lights.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 08:43   #253
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Otkrio sam da mi je daleko zabavnije otkada sam editirao config file, nekim čudom se iza carry weighta stvorila neka nula pa sad mi u inventory stane omanji trgovački centar.
Ja volim minimalizam
Nem au principu velike potrebe za nakrcavanjem, pogotovo što se oružja tiče, nađe se na svakom čošku. U dark valleyu kod bandita, kod one misije oslobađanaj Dutyevca ima gro municije i oružja, a i kasnije.

Citiraj:
Što se tiče suita, Stalker suit je savršeno dovoljan do nekih težih okršaja, riješio sam s njim Yantar, sa SEVA suitom sam došao do X laba u Concrete factoryu, sa upgradeom na 2nd generation nightvision mi ništa bolje ne treba, i tako dobar dio vremena protivnici ni ne znaju što ih je snašlo (ipak je ime igre Stalker, hehe).
Ako će biti ko i u orginalu posložene stvari, do NPPa se može sa stalker suitom bez problema.

Citiraj:
Od oružja... Sniper TR-301 iz onog sela u Army Warehouses mi zasada najbolje leži, a i upgrejdani G37 je isto dobar za rješavanje problema izdaleka. Groza i sačmarica su standardno dobre kada treba sprašiti jurišajućeg bloodsuckera ili čopor cucaka. Obokan je najbolji od svega što troši metke za kalaša. SVU sniperi mi imaju preveliki sway i premalo municije da bi opravdali cijenu i mjesto u inventoryu. Vintorez... ne znam, očekivao sam više od signature oružja igre.
Ja pak ne volim te razne sačmarice, koristim ih samo dok ne dođem do nečeg boljeg. U LA se brzo dođe do boljeg oružja, tako da sam ja rano odbacio sve što troši metke za kalaša

Shotgunicu ponekad imam za rezervu, ak ostanem bez municije za TR-301, GP37 i sl.

Vintorez niej ni meni nadjraže oružje, ali posluži svrsi tu i tamo. Jučer sam monolithovce na prijelazu iz Radara u Pripyat Outskirts potamanio bez beda s njom. problem je rate of fire, kad je frka i puno protivnika, preferiram druga oružja.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 08:58   #254
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
uz mene je uvjek sačmarica i bar 50 patrona
nju nadogradim i popravljam
isto tak neku od AP za kaj se odlućim
sad je to G37 sa bar 300 kom municije
a ostalo trošim kak di ugrabim
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 12:02   #255
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ovako to kod mene izgleda

http://postimg.org/image/k045jtr2f/
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 12:29   #256
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
To mi je ipak malo pretjerano, tolko toga nakrcat

Realno je to puno previše, količina metaka dovoljna za cijelu igru proć, ne treba leševe strvinarit
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 08.05.2014. u 12:36.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 13:50   #257
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Jesi li što dirao? Ne mora biti grafa ili memorija, jer se i meni nešto slično dogodilo (raspad grafike, samo su se vidjeli dobro likovi i predmeti), samo što više nisam siguran (prvi simptomi PTSP-a, zvanog Lost Alpha) što sam kemijao. Shaderse, shaderse u user.ltx ili u folderu levels build.lights
Nista od toga nisam dirao, kad nesto mijenjam onda je to samo tezina tereta kojeg mogu nositi (ponekad kao kamion opskrbe ) ali to je sve. Mogu kontrolirati da li je nesto od toga izmjenjeno ali mi moras napisati koje su normalne vrijednosti i gdje da ih trazim
Izmedju ostalog taj raspad je jedan od "krivaca" sto mi se ne igra ponovo lab x-16 (zaboravio sam iskljuciti sve prekidace Brainscorchera) jer dolje kad pocne ludnica sa beshtijama i zombijima a meni tako neprestano bljeska ta bijela boja izgubim se, ne znam kud treba vise ici jer ne vidim ponekad niti trecinu slike a kamoli da pucam gdje treba i trcim na pravo mjesto
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 15:43   #258
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
To mi je ipak malo pretjerano, tolko toga nakrcat

Realno je to puno previše, količina metaka dovoljna za cijelu igru proć, ne treba leševe strvinarit
Echo je mila majka.. Kod mene je carry weight 500 .

Ali to je vise zato jer lootam sve živo i prodajem, a ne da mi se šetkati tamo-amo sto puta. Skuplja se lova za BTR.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 16:15   #259
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Sta se oruzja tice fali mi Green Dragon iz mizerija i onaj ghostov/strelokov AKM-74 sa scopom iz stalkersoupa ,jel ima kakve vaznosti ta radiostanica za igru?? vec sam moga skupit par puta ali racunam da nije bitno...
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 16:24   #260
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja samo pokušavam biti realan i bez
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 18:58   #261
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
kako natočiti gorivo u ladu? imam cijelu bačvu ali opcija za refuel je zasivljena. Opet bug, ima li kakav tweak za to?
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 23:20   #262
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
kako natočiti gorivo u ladu? imam cijelu bačvu ali opcija za refuel je zasivljena. Opet bug, ima li kakav tweak za to?
Probaj naći traktur
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 23:41   #263
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Fakin lab x16, ovo se nemre pogasit, sva moguća kopita zla izlaze na mene
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2014., 01:07   #264
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Kao što sam ranije napisao imao sam problema u mapi bar-rostok. Kreširalo mi je kad sam prolazio pokraj autocisterne na putu za Garbage i kad sam išao po pušku za Huntera iz bara (20 m prije mjesta gdje se nalazila). Roberto napisao da je to uredno obavio. Mučilo me ko vrag zašto se to događa. Sada mi na oba mjesta više ne krešira. Naime, izbrisao i nanovo snimio igru, ali tijekom instalacije preskočio instalaciju directX, OpenAl i Microsoft Visual C++. To sam naknadno instalirao iz foldera 3rdparties. Dodao samo svoju grafiku i onih par izmjena sa linkova Roberta. Je li to naknadno snimanje pomoglo?
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2014., 06:12   #265
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Fakin lab x16, ovo se nemre pogasit, sva moguća kopita zla izlaze na mene
more se al moraš bit brz i ne se upuštat u fajt
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2014., 06:56   #266
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Kako ne uć u fajt kad idu na mene i pucaju sa svih starana, nemam kud proć

Uf, pogubio jučer sat vremena, najviše sam uspio 3/4 pogasit
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2014., 07:30   #267
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
roknes prvo onog kontrolera i tu ugasis sklotpku
onda skocis na platformu pa ískljucis a onda zajeb jer na srednju nemres normalno nego skocit na dasku koja malo viri i zadnja je dolje a onda fajt
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2014., 08:21   #268
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Tak sam manje više i napravio, uspio sve pogasit osim te srednje jer na nju nisam uspio skočit, nisam uočio tu dasku. Morat ću danas gubit živce

Ubijanje živina u prethodnom labu gdje sam znanstvenika tražio mi je bila dječja igra naspram ovog
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2014., 10:07   #269
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Znaći da me očekuje buran dan jer upravo se spremam ići pogasiti te antene pa pokupio odijelo od znanstvenika i na putu sam
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2014., 10:32   #270
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Bit će ti zanimljivo

Ja sma išo u okršaj u koejm naprosto nema šanse, probat ću poslije neko brzinsko gašenje s izbjegavanjem ekipe. Mada ih je teško izbjeć, naviru sa svih starna i pucaju u neograničenim količinama
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na