Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.07.2019., 20:18   #541
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,757
Netko se kupao na pjescanoj plazi? Izgleda kao tipicna ostecenja od pijeska u dzepovima. Kupio si je sebi ili za preprodaju? Ako ga planiras prodati za godinu-dvije taj model ce i ovako izgubiti brdo na cijeni, kao i ostale njoke, nazalost.

Ono pravilo da se zene i automobili ne posudjuju bi se lako moglo prosiriti i na mobitele Ako je mob za tebe ignoriraj to i uzivaj. Zamisli da je kostao 500+ eura...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2019., 22:42   #542
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Netko se kupao na pjescanoj plazi? Izgleda kao tipicna ostecenja od pijeska u dzepovima. Kupio si je sebi ili za preprodaju? Ako ga planiras prodati za godinu-dvije taj model ce i ovako izgubiti brdo na cijeni, kao i ostale njoke, nazalost.

Ono pravilo da se zene i automobili ne posudjuju bi se lako moglo prosiriti i na mobitele Ako je mob za tebe ignoriraj to i uzivaj. Zamisli da je kostao 500+ eura...
Nije plaža, poprilično ga je bizarno oštetio. Išao je u Građe kupiti brus papir i kad je išao ući u auto bacio rolu na sjedalo točno na mob, i tako je ova otklizala i pobrusila ekran na par mjesta.
Kupio sam ga trenutno sebi, ali sa mogućnošću da ga promijenim kad hoću ako mi nešto bolje uleti. Zato me zanima koliko mu je ovo skinulo od cijene za mob star dva tjedna. Ne mora biti da ću ga prodavati, ali nikad se ne zna, vidio sam baš prije par dana jednog Xiaomia koji mi se svidio.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 02:58   #543
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 985
Kad zaljepis kaljeno, nece se vidit
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 20:27   #544
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Kad zaljepis kaljeno, nece se vidit
Nadam se, ne vidi se i sad osim vani na jakom suncu.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 14:40   #545
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
Poz, imam 2 problema,
prvi je da mi je Galaxy J5 2015 sm-j500f db DUOS (5.1 upgradean na 6.0.1., Talkback je upgradean na 4.5),
i eto dah ga nečakinji da se igra i ona fino FRP(mob radi, sve šest, samp onaj nesretni Factory Reset par puta i delete cache me fino zeznuo). uspio sam dosst daleko doc po jutub svakakvom uputstvima(teoretski mogu koristit sve bez Trg Playa). Najrealnije mi je ovaj downgrade s Odinom sa 6.0.1 na 5.0 Android??)

Drugi problem mi je meni omiljeni Meizu PRO 6, najme , puko ekran, al ono za pravo,ne daje sliku,al ispod radi normalno, kad sam pitao po servisima i reko Meizu, ko da sam im mame opsovao, a jedan se javio indijanac da bi on to meni popravio za 1000kn .
Da se bacim na DIY pa naručivat ekran iz Kine(nije mi bas pri volji) il ima tu neka iskusnjara s Alibabom i ifixit kompletom alata?
subabuse je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 20:31   #546
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Ima li smisla stavljati kaljeno staklo na kameru? Vidim da na ebayu ima toga...
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 08:36   #547
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
Ja sam stavio. Leću možeš izgrebati na milijun načina, a mi tih par $ ne znači ništa. Ziher je ziher.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 17:54   #548
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Ne smeta kvaliteti snimaka i sl?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 10:12   #549
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Trebao bih preporuku za pouzdani i ne preskupi servis za poporavak Samsung S7 ekrana kompletan sa digitizerom u Zagrebu.

Hvala.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 15:31   #550
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Trebao bih preporuku za pouzdani i ne preskupi servis za poporavak Samsung S7 ekrana kompletan sa digitizerom u Zagrebu.

Hvala.
Nitko ne zna neki pouzdani servis...
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 07:13   #551
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
Apple komplicira s ugradnjom baterija
https://www.ifixit.com/News/apple-is...to-iphones-now
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2019., 13:12   #552
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Molim pomoČ ako netko zna, plaćam cugu kad se vidimo.

Stigla ona Moto G7 i naravno da treba neke stvari sada izvući iz skršene Moto G4.

Na Moto G4 je skršen ekran ali mob radi. Naravno da nije uključen USB debugging.

Kako i sa čime u kućnoj radinosti pristupiti kontaktima i sadržaju na unutarnjoj pohrani mobitela preko PCa i Windows 10 instalacije?

Blagodarim.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2019., 13:41   #553
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
google sync je off ?


ili budeš i ekrana posudio
dadoremix je online   Reply With Quote
Staro 11.08.2019., 13:58   #554
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma sve je off. Kontakti u telefonu, google accounta mislim da ni nema.

Znači nikako?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2019., 14:15   #555
razjaren
Promatrač
 
razjaren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 28
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Na Moto G4 je skršen ekran ali mob radi. Naravno da nije uključen USB debugging.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
ako ekran radi ( mislim ako prikazuje sadržaj ali ne radi " dodir"... ne reagira na dodire, .. tad spoji pomoću OTG kablića miša od laptopa ( računala ) , i s mišom uključi USB debugging.
Nakon toga ga samo spoji na laptop mobitel kablom i prenesi podatke ili ne moraš ni to stavi SD karticu u taj mob i mišom preko OTG kabla premjesti što želiš na SD karticu.
razjaren je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2019., 14:18   #556
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da je ekran cijel i da se išta na njemu vidi, nebi ja pitao ovdje ništa

Ekran je skršen i ne vidi se niš na njemu.

Dakle ponavljam:
- ekran mrtav
- USB debugging nije uključen
- mob nije rootan

Dakle ikako ili nikako?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2019., 14:26   #557
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
nabavit ekran, ili nosiš u servis i ako imaju taj ekran da ti ze neku lovu izvade datu van


neznam koji točno g4 model
https://www.aliexpress.com/item/3300...chweb201603_52


i toliko ponudis servisu da odradi
al obično servisi deru barem duplo
dadoremix je online   Reply With Quote
Staro 11.08.2019., 14:59   #558
razjaren
Promatrač
 
razjaren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 28
@ Drug Brko
A ja ću provaliti vjerojatno glupost ( ali ništa ne košta da probaš ako već nisi ) osobno nisam probao ali neki tvrde na se neki uređaji daju prevariti i spojiti s laptopom bez uključenog USB debugging.
Pa kažu uđeš u recovery mode i spojiš s laptopom i vidi se disk mobitela ili opet kažu uđeš u Fastboot Mod i opet spojiš s kablom na laptop i navodno vidiš disk i podatke s njega na laptopu.
Preporučuju prije ove radnje vađenje baterije ( opajanje ) na par minuta
Opet kažem nisam probao …. Al eto ako je glupost ( a vjerojatno je ) zanemari post.
razjaren je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 07:15   #559
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samo da updateiram.
Dobio mob jučer. Niš od toga. Ima bokocrtnu konturu kao LG Flex 2 najebala je i matičnjara tako da goodbye everybody l have to go.

Hvala svima na savjetima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 09:31   #560
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Ok, ovo gore je riješeno, no nekome će zatrebat siguran sam. MOBILedit forensic, na poslu to koristimo, jedan od najboljih programa takve vrste, barem od ovih komercijalno dostupnih. Ima ga po videotekama.
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2019., 11:24   #561
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Trebam pomoć.


Sestra nemože otključat mobitel Xiaomi Redmi Note 7 PRO star 4 mjeseca.


Imala je otključavanje na uzorak i na prst.


Sad joj mobitel nudi samo otključavanje na uzorak, na koji ekran djelomično reagira.


Mobitel i ekran su u mint stanju.

Senzor ispod ekrana počeo se blesirat.


Mobitel je naručen iz Engleske.

Dal za njega vrjedi Europsko jamsto i dal mogu kod nas ostvariti pravo na besplatan servis ili ga moram platiti ili pak slat natrag u Englesku ?


Citiraj:
Za robu odgovara trgovac, a ne proizvođač, pa je trgovina u kojoj je roba kupljena prva adresa na koju se treba obratiti u slučaju kvara.



Drugo, treba razlikovati komercijalno jamstvo od klasične garancije. Ovo drugo propisano je na razini EU i podrazumijeva da trgovac za ispravnost prodane robe garantira minimalno dvije godine, dok komercijalno jamstvo, koje često dolazi uz mnoštvo artikala, predstavlja samo dodatnu garanciju i ni u kojem slučaju ne može poništiti ono što je propisano na razini cijele Unije.



Dakle, nije važno jesi li uređaj kupio u Irskoj ili Sloveniji, a živiš u Hrvatskoj, ako on ne radi, a nije prošlo više od dvije godine otkako si ga kupio - imaš pravo na popravak, zamjenu ili povrat novca i moraš biti malo glupav da to ne iskoristiš.Pritom kod ispunjavanja prava iz jamstva za robu kupljenu u inozemstvu vrijede ista pravila kao i za onu kupljenu u zemlji u kojoj potrošač živi.



Ako se kvar na robi dogodio unutar šest mjeseci od kupovine, računa se kao da je greška postojala u vrijeme kupovine te trgovac “po defaultu“ mora napraviti popravak ili zamjenu robe o vlastitom trošku, a ako to nije u mogućnosti, onda potrošaču mora vratiti novac.



Trošak dostave robe u trgovinu također će morati pokriti trgovac, pa u ovom slučaju za potrošača ne bi trebalo biti nikakvih dodatnih troškova.



Priča se ipak malo komplicira u slučajevima u kojima je greška na robi nastala nakon perioda od šest mjeseci od kupovine.



Tada trgovac od potrošača može tražiti dokaz da je greška doista postojala u vrijeme kupovine, što znači da prije odluke o zamjeni ili popravku artikla može tražiti da mu ga kupac prvo dostavi na pregled.



U tom slučaju, trgovac može od potrošača zahtijevati da sam plati trošak dostave robe do trgovine, no taj će mu novac biti dužan refundirati ako se po pregledu robe ustanovi da je greška na njoj doista postojala u vrijeme kupovine.


Pokaže li se ipak da je za kvar na neki način kriv potrošač, tada nema ni povrata novca za poštarinu, a ni zamjene ili popravka artikla, pa je u slučaju neke greške na robi važno biti siguran - da je nisi sam prouzročio.
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 31.08.2019. u 12:01.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 13:02   #562
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Treba mi preporuka ljepila za lcd na kučište od mobitela...
Nećak razbio lcd na asus mobitelu i imao sreće... neki lik na njušci prodavao po nabavnoj cijeni sa ebay-a baš taj ekran jer je on krivi naručio (sličan model). Uglavnom, sad imam ekran i rastavio sam mu mobitel ali me muci s čim ga lijepiti a da je na našem tržištu jer mi se nećaku neda čekat e7000 ili slično sa aliexpress-a misec dana za kojeg sam čuo da je dobar. Ako netko ima iskustva iz chipoteke, bauhausa ili slično za ljepilo koje bi kvalitetno odradili posao? gledam dvokomponentni epoxy iz bauhuasa ali nemam pojma..savjeti?
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2019., 21:05   #563
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Skrsio danas ekran na s9+ starom 11 mjeseci..
Mob radi s obzirom da sam povukao podatke preko findmyphone..
Gugl izbacuje smartphoneservis kao rjesenje i nije preskupo(1119kn) i garancija 6 mjeseci..ima netko iskustva ili bolju preporuku?
komer je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2019., 22:05   #564
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Skrsio danas ekran na s9+ starom 11 mjeseci..
Mob radi s obzirom da sam povukao podatke preko findmyphone..
Gugl izbacuje smartphoneservis kao rjesenje i nije preskupo(1119kn) i garancija 6 mjeseci..ima netko iskustva ili bolju preporuku?
Ako se ne varam imaš na ovlaštenoj Samsung stranici akciju 50% na popravak ekrana za njihovih 50 godina! Pogledaj na Samsung hr....

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2019., 19:32   #565
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Zahvaljujem
komer je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2019., 16:35   #566
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Jedino koga sam sada uspjeo dobiti na telefon je Tech Doctor servis, zamjena za Galaxy s8 iznosi 15xx kn i na to dolje ide 50%. Prije 6 ili vise mjeseci je zamjena koštala oko 1100-1200 kn.... tako da da... nabijem ih

edit. da li netko zna gdje naruciti zamjenski full front assembly za samsung telefone? nasao sam na aliexpressu jedino nesto razumno cijenom oko 70 eu, ali svi imaju burn in
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 15:52   #567
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Pazite ovo.

Sestri kupio mob Redmi Note 7 PRO, koji se pokvario untar 5 mjeseci.

Mob je u MINT STANJU ! , otišao je touch senzor ispod displeja .

Snimio kamerom ponovo pakiranje da nebi bilo kao mob fizički oštećen i te spike ...

Poslao sam mob u Englesku - u trgovinu tamo gdje sam ga i kupio (preko Ebay-a).

Mob je sad tocno 2 mjeseca u Engleskoj, stigao je tamo za 9 dana iz HR ali pametnjakovići su ga tek nakon 30 dana kao pronašli (paket koji sam polsao).


I sad mi se javlja prodavač da ekran koji treba zamjenit nije u garanciji i da mu još platim 19 Funti a na stranici ljepo oglašava garanciju na uređaje 1 godinu.

Citiraj:
We received the screens last week, our technician will fit it by Wednesday
The problem was that it was not covered under the warranty so we purchased them
The screens were for Ł42 but can you cover Ł19 and we will cover the rest?
Koji je njima klinac, dal ja imam pravo njemu prijetit Ebay-om nekom prijavom ili nekim klincem ?

Kad sam ga slao u GB platio sam poštarinu nekih 80 KN .

Dal bi mi prodavač trebao refundira poštarinu ako se utvrdilo da kvar moba nije moja greška ?

Ne mislim mu plačat ni lipe za popravak to je njegova dužnost.

Njegova trgovina - ebay store reklamira se da daje na sve uređaje 1 godinu garancije.
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 13.11.2019. u 20:04.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 16:30   #568
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
S obzirom na njegov "ton" u mailu meni zvuci ko da pokušava izvuć makar nesto od tebe pa "ako prođe prođe". Realno da ekran kosta 42 tražio bi te 42, a ne kao ti plati 19.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 21:55   #569
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
To mi je i bila prva misao, APP metoda.

Koje su sad to fore i ciganjenje za mob star 5 mjeseci koji ima garanciju 1 godinu.



EDIT 2: Kontaktirao Ebay na FB

Ništa od ebaya, oni samo priznaju reklamaciju do 30 dana od primitka uređaja.

Kažu da je dalje sve na prodavaću da se pokušam dogovorit s njime .

Eventualno ako hoću da prijavim selera.




Poslao sam još 2 maila na support od Xiaomi-a i poruku na njihov FB.


Citiraj:
Ebay FaceBook:

While we have our Money Back Guarantee, we're only able to step in on matters within 30 days of the delivery date.

Any warranty that's offered outside the 30 days are the seller's responsibility.

We encourage you to continue working with the seller on a resolution you're both happy with.

We wouldn't be able to force the seller to refund you back the shipment costs because of how much time has passed since you purchased the phone.

You could also reach out to the manufacturer directly to see if they have any available options for you.

We'll be happy to report the seller for you, just let us know their user ID, so we can do so. Thanks!
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 14.11.2019. u 02:06.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2020., 01:24   #570
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Htio bi kupiti neki set alata nešto jeftino, da rastavim mob, pa ako moze preporuka gdje šta.. Može i sa ebaya, al ono tipa da ne moram čekat po dva mjeseca pošiljku. Znači mislim tipa na one plastikice i onu ko gumu tipa ko neki čep, pa se to slijepi sa poklopcem pa se prstom vuče itd.. Set torx odvijača imam..
Hoću rastaviti staru xperia z1, pa prebaciti matičnu u drugu xperiu.
Trebam preporuku i za ono adhesive ljepilo, a čim se to već lijepi nazad taj poklopac kad akinem. Hvala unaprijed na bilo kakvom savjetu. Želio bi to sve sam napraviti, al prvo mi treba taj neki alat da to lakše izvedem.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na