Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2008., 11:44   #1
Zelleni
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Vukovar
Postovi: 21
Toshibina tipkovnica...

Imam jedan problem koji svakim danom postaje sve veći i veći. Naime imam laptop Toshiba Satellite X200-15K, sve je ok na njemu osim tipkovnice tj. slova na tipkovnici...

Obrisala su mi se skoro sva "hrvatska" slova i jos neki znakovi(='\|€y@{}:šđzI). Predpostavljam da su to sve nadopisali ovdje u HR sa nekom uzasno nekvalitetnom tintom i sada se sve briše... Ona ostala serijska slova i brojevi drze fenomenalno...

Sad me zanima što da radim sa time... Ako lupim reklamaciju ostat cu bez laptopa bar na mjesec dana a to ne dolazi ni najmanje u obzir...

Dali postoji neki tanki flomaster koji se ne brise ili neke naljepnice koje bi mogao naljepiti... Ma bilo sta samo da se ponovo vide znakovi jer ovo uzasno zivcira...

Hvala unaprijed svima...
Zelleni je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2008., 19:04   #2
Zelleni
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Vukovar
Postovi: 21
Nitko ništa nezna? :S
Zelleni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.09.2008., 20:02   #3
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
A Đizusa ti!
Pa imaš 2 mogućnosti:
- servis / zamjena tipkovnice
- ostanak na postojećem stanju

Mislim ... valjda znaš gdje se nalazi Š, Đ,Č, Ć i Ž , bilo kakav improvizirani "popravak" ti se ne isplati jer onda sigurno nećeš moći dobiti zamjensku tipkovnicu.

Ja ti preporučam da odeš direktno u toshiba servis u HR (ili pošalješ po nekom) i zamoliš servisera da ti zamjeni tipokvnicu i to ti je gotovo u roku od nekoliko minuta.

Ako nemožeš ili ti se ne čeka, pitaj lokalni dućan u Vukovaru da ti nabave zamjensku (oko 150kn te je montiraj sam, ili neka ti to oni naprave ako si u njih uzeo laptop).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2008., 11:17   #4
igor106
čuđenje je početak znanja
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: on-line
Postovi: 52
a moš kupit i spoljašnu tipkovnicu za par piva kuna i to ti je to... Gledao sam negdje da ima one male tipkovnice bez numeričkog djela, pa ti onda stane i u torbu.
igor106 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na