Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2018., 10:53   #301
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
mooozda 2020 konkurencija, ako ovo zaživi

http://www.freepatentsonline.com/y2018/0121386.html

ima i pdf za skinuti koji je puno pregledniji
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 10:59   #302
eywa33
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Otok
Postovi: 20
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ja se stvarno nadam da se zajebavas...


ontopic
sto napraviti, prodati 1070ti i uzeti 1080ti ili novu 2070?
Što napraviti? Pa najsigurnije je sačekati recenzije. Doslovno nemamo POJMA kako se Touring ponaša u "običnim" naslovima bez RT-a koji je ionako tek u začecima. Evo ovaj veli da očekuje MAXIMALNO 20% porast performansi 2080ti naspram 1080ti. Nadalje kaže da gotovo sigurno 2080 neće bit brži od 1080ti... ne znam odakle vadi brojke. Realno, ako gledamo čisti FP32, onda stvarno nema nekog brutalnog skoka. Cuda jezgri na 2080 ima dosta manje nego na 1080ti, a s druge strane 2080ti ima gotovo tisuću više od 1080ti. Na to dodati oko 100GB/s mem bandwidtha, i eventualni IPC pomak ako ga ima (ovaj tvrdi da ga nema vjerojatno)... Najsigurnije sačekat recenzije, jedan 3dmark13 će baciti dovoljno svjetla na situaciju.

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=NeCPvQcKr5Q


Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
ako je sad cijena flagship modela 1200ish € kolika će onda cijena iduće generacije bit ako se bace na 7nm?
Ne mora značit... 2080ti je OGROMAN čip prema dosadašnjim flagshipima. oko 750mm^2. Naspram 470mm kod 1080ti. Cijena mora biti visoka, a čip je toliki jer su nabili RT jezgre i onaj AI dio čipa. Da je sve to zamijenit cuda jezgrama imali bi valjda duplo bržu karticu od 1080ti. U suštini čipovi su ogromni i otud ovakve cijene. 7nm čip iste arhitekture će biti manji, pa prema tome i jeftiniji za proizvest, a ni to ne mora značit ako su yieldovi u banani...

Meni se čini da je ovo ubrzani release, gimmick za RT kojim će Jensen probat opet prodavat maglu u stilu Gameworksa da bi privukao što više devova i još više monopolizirao tržište.

Intel bi mogao konkurirat, možda. Nvidia je predugo u poslu, a fakat nije da dr**ju qrac ko što je intel dok je držao monopol. Ovi šamaraju čipovima ko bolesni a nemaju praktički neku potrebu za tim, s obzirom da je amd daleko iza.
eywa33 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2018., 11:08   #303
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@geronimo_2
Godinama sam to smece gledao u opcijama, imao sam ati pa nije radilo, osim preko cpua al to im nedam. Kupio prvi put NV grafu, uuuu, particles na sve strane. Zabavilo me cijelih 30 sec, ako i to.

@The Exiled
Nazalost tako i je. Ati se prebacio na mid segment trzista, to i sami rekli. Problem je sta i tu jebu zid. 480 i poslije 580 nisu bili jaci od 1060, a vise se grijali i vise trosili. Kartice su ludo zazivile radi rudarenja. Vege su trebale ugrozit 1080+, podbacile, al su rudarile dobro. NV je na vrhu, to i sami znaju, nemaju protivnika, znaju i to, jasno da su bahati kao sta je i intel bio. Ryzen je uzburkao vode oko intela, a sta ce napast nvidiju?

@Brko
Pa da, prodaja atija ide i dalje. Al oni nemaju performanse grafa da diktiraju trziste i cjene. Nvidija ima vise para od boga, veci r&d department, moze radit sta hoce, samo rastu sve vise, diktiraju trziste.

@Eladio
Gledam skota i uzivam u posteno pripremljeno clanku, temi, whatever. Al malo je ljudi kao on. Skot ima 65k subsa (samo), Linus ima 6.6 miliona. Kad sam vidio Linusa i njegov test novog threadripera dao bi neznam koliko para da odem tamo i zavidam ga par puta u zube. Serverski cpu ide overclockat? Jebes stabilnost ocito. Benchevi? Sta je to. OS ne iskoristava jezgre? Ok, zasto testirat OS koji moze to iskoristit.
To su nam revieweri.....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 11:13   #304
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
sta ce ti? vidim imas svakakve skalamerije, ali opet, nije dovoljno 11? gdje, u kakvom koristenju bi pozelio vise
Radim 3D/GPU rendering, u 8 GB mogu strpati max oko 75 miliona polygona (trianglova, znaci 37.5 mil Quadova) i onda jos textue i eto vec fali.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 21.08.2018. u 13:16.
Lewis je online   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 13:13   #305
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nekuzim sto si se uopce trudio odg na takvo pitanje... Ako covjek koji pogleda tvoj sig nemoze spojit dva i dva onda ga jebi...
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 13:17   #306
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nekuzim sto si se uopce trudio odg na takvo pitanje... Ako covjek koji pogleda tvoj sig nemoze spojit dva i dva onda ga jebi...
A covjek ocito misli da je taj hardware samo "skalamerija" kako on kaze pa sam eto pokusao objasnit.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je online   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 13:39   #307
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nekuzim sto si se uopce trudio odg na takvo pitanje... Ako covjek koji pogleda tvoj sig nemoze spojit dva i dva onda ga jebi...
nek si ti nama pametan
  Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 14:27   #308
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
nek si ti nama pametan
Ajde, ajde, čemu odmah nasilje.
Nije problem pitanje samo po sebi, nego što obično
"A šta će ti toliko" dolazi od neupućenih
koji čim vide da netko ima više od standardnog (što god bilo -
veći monitor, više (V)RAMa, jezgri ..)
pretpostavljaju da je preseravanje posrijedi
(jer kompovi se, jelte, koriste samo za igranje).

Guglaj malo Octane ili Redshift, pa će ti biti jasnije.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 15:12   #309
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
For these first-gen RTX GPUs then real-time ray tracing looks more like a proof of concept than something that will become in any way mainstream this generation. But it does give us a tantalising glimpse as to what the future of all our gameworlds is going to look like. And they’re going to look stunning… once they can top 60fps at 1080p.

https://www.pcgamesn.com/nvidia-rtx-2080-ti-hands-on
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 15:31   #310
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Kako se koristi pomama za karticama i kako se diže cijena preko noći!


https://geizhals.de/asus-dual-geforc...loc=at&hloc=de


Pogledajte gore desno grafikon na kojem se vidi kako je cijena za jedan dan poskočila za 100 EUR!
Kliknite na lijevi i desni kraj krivulje, dobit ćete konkretan dan i cijenu na taj dan.!
sakomako je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2018., 15:43   #311
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pogledao sam ono Hardware unboxed mišljenje, očekuje 0% "IPC" napretka, a za tomb raider je rekao da mu se čini da ray tracing prepolovi performanse klik


Za 2080Ti kaže maximum maximuma 20% bolje perf. od 1080Ti (realnije 10-15%), za 40% ili koliko veću cijenu...
Za 2080 kaže da neće prismrditi 1080Ti, a za 2070 kao i mnogi vjeruje da neće dostići 1080, nego kaže 1070Ti performanse. Damn koji pesimizam, no vjerojatno nije daleko od istine.


Moje prognoze oko perfomansi su možda malo optimističnije, ali kad se uzme razlika u cijeni u obzir, price/perf. je u kurtzu sa novom gen, a to inače tako ne bude sa launchom nove gen
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 15:56   #312
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 425
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Nije AMD/ATI kriv za ovo stanje, krivi smo svi mi skupa.
Kad je AMD imao bolje i jeftinije grafe kupovala se nvidija masovno.
Pa ljudi moji nvidia grafe su se PEKLE U RERNI i to je bilo normalno i dalje se su se kupovale više od AMD-a.
Daleko od toga da AMD nije imao svoje failove, ali su puno manji od ndivije.

Uživajte u mid range grafama od 5000kn, ja sam kupio ps4 pro za duplo manje para i nedam ni kune više za nijednu PC komponentu.
Nisu kupci krivi zato što je AMD-u marketing u teškom kukiju i što do sada nikad nisu uspjeli kapitalizirati na boljem proizvodu u odnosu na konkurenciju.

Već su ih Nvidia i Intel svaki put pretrčali ko balavce. Za kupca/mušteriju se moraš izboriti.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 16:05   #313
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Istina, zato furas 3.5gb rama umjesto 4 kak je bilo reklamirano
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 16:18   #314
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Znači ostajem na 1080ti.

Ovu prvu generaciju preskačem.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 16:23   #315
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Kako je pascal bio najduža generacija ikad, ovo bi mogla biti jedna od najkraćih ikad. Jednostavno ne vidim kako neće skočit na 7nm najkasnije u jesen nagodinu.

Bit će zanimljivo vidjeti dali će im ove tensor cores i ray tracing cores postati "teret" u arhitekturi tj. hoće li im dosta prostora otpadat i na 7nm, dok bi se u protivnom sve moglo potrošiti na cuda cores i dobiti u globalu jaču gaming gpu. Srećom po njih niti nagodinu neće imati konkurenciju u amd-u i intelu, ali za onu 7nm+ arhitekturu bi moglo biti zanimljivo, iako mislim da će i dalje dominirati i sa tim dodatnim jezgrama.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 16:40   #316
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Znači ostajem na 1080ti.

Ovu prvu generaciju preskačem.
Pa nit ne vidim da koja grafa ozbiljno ugrozava 1080ti
Ajd 2080ti mozda, al cijena joj je da padnes sa stolice..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 17:05   #317
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Istina, zato furas 3.5gb rama umjesto 4 kak je bilo reklamirano
ahahhahah so good so good

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 17:07   #318
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Uz Škota, ovaj (linkani) dvojac, mali Buildzoid i Level1Techs su jedni od rijetkih koji trenutno imaju konkretan i prije svega zanimljiv tehnički materijal.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 17:56   #319
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ja samo čekam tamo zimu. Ako se pokaže da su 2070 bolje od 1070Ti u igrama, uzimam nju, ako ne onda 1070Ti kojoj će vrlo vjerojatno cijena pasti do onda.

Ovo predstavljanje 2000 serije je bilo jedno veliko razočaranje. Jebe mi se za Ray Tracing na prvoj seriji grafa koje to podržavaju ma koliko god ta tehnologija ustvari bila impresivna. Bitno je ono mainstream, a proći će itekako dosta vremena dok se to ne ustabili po pitanju hardvera i performansi. Baš sam danas čitao članak gdje jedna 2080Ti ne može držati stabilnih 60 FPS-a u novom Tomb Raider na 1080p sa uključenim tracingom -.-
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 18:30   #320
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
For these first-gen RTX GPUs then real-time ray tracing looks more like a proof of concept than something that will become in any way mainstream this generation. But it does give us a tantalising glimpse as to what the future of all our gameworlds is going to look like. And they’re going to look stunning… once they can top 60fps at 1080p.

https://www.pcgamesn.com/nvidia-rtx-2080-ti-hands-on
Upravo otkazao naruđbu! Neće oni od mene early adoptera raditi!
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 19:20   #321
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,445
https://www.reddit.com/r/nvidia/comm...with_rtx_2080/

1080P 30-60FPSa? wtf, ak je to istina, jeben napredak
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 19:47   #322
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Rtx 20xx je brža od gtx 10xx modela samo za razliku u broju cuda jezgri i naravno nešto brže memorije.

E sada ako se upali Ray Tracing koji meni još uvijek ništa ne znači to sve pada u vodu.

Jedina odlična stvar ove nove generacije je da će stara 10xx serija dramatično pojeftiniti. I dobro svima.

Tko nema neka uzme gtx. A za ove sa dubljim džepovima rtx. Za svakoga ponešto.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 20:06   #323
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Jel nvidia sluzbeno najavila snizenje cijena 10 serije?
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 20:20   #324
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
https://www.reddit.com/r/nvidia/comm...with_rtx_2080/

1080P 30-60FPSa? wtf, ak je to istina, jeben napredak
Ovo treba uzeti sa zrnom soli, niti je igra vani niti grafa niti driveri za nju.

A ako se ovo na kraju pokaže istinitim, Jensen ne da je uvalio ku*činu early preorder adopterima, nego drveni kolac u stilu Vlada the Impalera zvanog odmilja Drakula. I nije se zamarao vazelinom i morfijem...

Nego, nisam vidio da su cijene 1080/1080ti pale od jučer, dapače, čini mi se da su neki dobri dealovi nestali. Any info?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 20:35   #325
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158





-->





Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 22:22   #326
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222





Kreeeeeeeeeeeeee
-->
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ovo treba uzeti sa zrnom soli, niti je igra vani niti grafa niti driveri za nju.

A ako se ovo na kraju pokaže istinitim, Jensen ne da je uvalio ku*činu early preorder adopterima, nego drveni kolac u stilu Vlada the Impalera zvanog odmilja Drakula. I nije se zamarao vazelinom i morfijem...

Nego, nisam vidio da su cijene 1080/1080ti pale od jučer, dapače, čini mi se da su neki dobri dealovi nestali. Any info?

Mi smo valjda naj-down-to-Earth forum zajednica na svijetu glede Turinga. Vidim da diljem drugih foruma onaj tko kaže da je skeptičan, odma ga razapinju i pljuju da je heretik i AMD fanboj, da je Turing next-best thing ever... hype je stvarno poprimio nuklearne razmjere.

Hvala vam na razumu

Ne znam, možda griješim. Glavni anchor point hype ekipi su linkovi validacije sa Ašes of Singulariti benča gdje navodna 2080 non-Ti skoro bude bolja od Volte. Turing će možda nadimati guzove Pascalu u 4K, tj vrlo vjerojatno da hoće. No onoj debeloj većini koja se gejma na 1080P i nešto na 2K, osim tog famoznog RayTracinga koji je valjda najizgovaranija riječ zadnja 2 dana na svijetu, ništa drugo neće donijeti na bolje.

Imam takav osjećaj. Da su oni ikakve benčeve pokazali, ajde de, ali ovako... nu, tko voli nek izvoli. Dok computerbase.de ne izbaci svoj presjek kroz 20 i kusur igara, za mene je Turing samo zmaj na papiru i to veći od Thermija pred više godina


Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova





Kreeeeeeeeeeeeee
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 23:18   #327
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
https://www.reddit.com/r/nvidia/comm...with_rtx_2080/

1080P 30-60FPSa? wtf, ak je to istina, jeben napredak

Damn, znao sam da će biti jebeni kripl, ali ovo ni turing ne može tjerati kako bog zapovjeda


Bome je Jensen utjerao malo jačeg trojanca...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 23:27   #328
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,445
pa oni da nisu izdali paper launch nebi kurca preordero nitko

ovak su bar ljudi pomahnitali na eksplozije u očima dok igraš betmfild i brzo preorderali

neki su nakon prospavane noći i mamurluka došli k sebi doduše
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 08:00   #329
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Ova prezentacija sa Raytracingom pomalo podsjeća na prezentacije dizelskih automobila velikih proizvođaća i hvalospjevom o niskoj potrošnji i smanjenom zagađenju okoliša!
A onda je prošlo nešto godina i istina je izašla na svjetlo dana!
Sećom ovdje ćemo ipak ubrzo vidjeti što je prava istina od svega ispričanog.


No ako gledamo s tehničke strane i podjelu novog procesora na pojedine sekcije za određeni dio posla obrade grafike, onda se lako može zaključiti da ono što je isto u novom procesoru i što obavlja isti posao kao i procesor prethodne generacije da nije u biti puno napredovalo i da se na tom polju zato i ne mogu očekivati neki značajniji skokovi koje mi svi očekujemo od nove generacije GPU. Napredak svakako postoji, ali nije drastičan, a nove tehnologije su svakako dobro došle, no cijena koja se za njih traži je previsoka i želi se kompletan R&D naplatiti odjednom i odmah.


Da su izlazne cijene pola od ovih spomenutih vjerojatno bi to bila cijena na koju bi većina pristala, ali ovako cijene nemaju veze s realnom cijenom onoga što se dobiva sa novom generacijom GPU.


Sve to ima smisla u QUADRO seriji, jer nju kupuju oni koji sa time zarađuju novce u svojem konkretnom poslu, ali u domeni gajmerske populacje ovo je preskupo.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 08:05   #330
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Izgleda da su oni koji su imali prilike isprobati nove RTX kartice u igrama koje podržavaju ray-tracing došli do sličnih zaključaka.
Citiraj:
Starting with Shadow of the Tomb Raider, the game was rendering an outdoors scene, but because of the 1080p quality on a roughly 24” screen, the game was rendered in 1080p and capped at 60fps with the graphics settings locked, but I could definitely notice framedrops, even though the gameplay was rather slow-paced. For Battlefield V, the situation was similar with a 1080p 144Hz monitor, playing on the Rotterdam map over LAN. There were framedrops during fast-paced scenes and in general it didn’t seem like it could keep up with the game. Again, there was no FPS info available but the RTX 2080 Ti was almost surely not cranking out constant 60fps.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na