Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2020., 08:31   #1
khideg
Super User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 71
Arrow Smart TV web stream LG vs Samsung

Pokušavam gledati filmove/serije s web stanice za onlinegledanje filmova i uvijek ima problem.

naime.

na TV LG koji ima webos odem u web preglednik i odem na stranicu i pokrenem stream

sve bude ok nekih 10 min, nakon toga... preglednik se srušio jer nema dovoljno memorije, mora se resetirati i pokrenii ponovo... ima opcija ok i cancel... obje ga sruše i prva ga ponovo pokrene a druga ništa.

kad se ponovo pokrene ..pokrene se nastavak filma i opet 10 min i kreš.... zeznito svakih 10 min to radit usred filma.

e sad gledao sam po internetu LG kao ima problem taj već godinama, da ne uspijevaju riješiti tj. ne žele riješiti jer je to kako način da se spriječi takvo gledanje filmova.. copyright ili šta već... uglavnom problem postoji kod tv i ljudi već godinama.

ono što sam također negdje pročitao da samsung i tizen taj problem nemaju??

kako nemam nigdje samsung smat tv s tizenom, da li netko ima tv novijeg datuma da pogleda da li ta stvar tamo funkcionira bez problema.. znaći kroz web preglednik tv se nađe stranica i počne se gledati film...

LG nakon 10 min se sruši,, a samsung?
__________________
Revolut pozivnica 55kn + 25kn i besplatna kartica: https://revolut.com/referral/kristi7tqj
Curve kod za 5 funti +2 funte: DX2W6YPN
khideg je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2020., 13:58   #2
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Te streaming stranice su vecinom smece prepuno pop-upova i slicno. Nije ni cudo da ih browseri u tv-u ne mogu prikazati kako treba jer su oni ograniceni memorijom i zaostaju za browserima na desktopu. Ako vec zelis gledati dzabe, radije skini pa gledaj. Ili uzmi Android pa tamo imas jako puno opcija: Kodi i addonovi, Popcorn time, Streamio...
tiki66 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2020., 09:04   #3
khideg
Super User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 71
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Te streaming stranice su vecinom smece prepuno pop-upova i slicno. Nije ni cudo da ih browseri u tv-u ne mogu prikazati kako treba jer su oni ograniceni memorijom i zaostaju za browserima na desktopu. Ako vec zelis gledati dzabe, radije skini pa gledaj. Ili uzmi Android pa tamo imas jako puno opcija: Kodi i addonovi, Popcorn time, Streamio...
slažem se, no ti pop upovi nisu problem, budući da iskoče prilikom pokretanja filma i oni se pogase bez problema, kad film krene, onda se vrti do kraja bez ikakvih reklama i ičega. poanta je da se u tom slučaju taj buffer zapuni na LG i onda izbaci out of memory. kao da nikad ne oslobađa buffer za nove stvari već ga drži cijelo vrijeme dok se ne zapuni, to je glupost..

zanima je jel to isto i na samsungu ili to radi kako treba tamo?
__________________
Revolut pozivnica 55kn + 25kn i besplatna kartica: https://revolut.com/referral/kristi7tqj
Curve kod za 5 funti +2 funte: DX2W6YPN
khideg je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 09:33   #4
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Ne znam za sve samsunge al na 7100,7400 seriji 2018 god se isto događa jel imaju premalo memorije
danex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na