Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.07.2007., 20:26   #1
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Liga prvaka i kup UEFA

Ajd da otvorimo thread pa da ne spamamo okolo za svaku tekmu.

Danas Khazar Lankaran : Dinamo Zagreb 1:1

Ne znam kaj me više raspizdilo-Ivankovićevo slaganje momčadi, igra ili idiot Prasićko
Dobro da smo izvukli neodlučeno...valjda bude bolje u uzvratu jer ovakvom igrom nebudemo daleko došli...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2007., 20:56   #2
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Bože dragi koja koma. Dinamo je čak i stvarao brojne šanse mora se priznati ali je završnica odnosno udarac na gol koma. Koliko puta su igrači bili sami ispred golmana ili u prilici za gol te ili ne zahvate loptu ili idu na dodavanje. Posebno me je to zaboljelo kad je Ćorluka pri kraju utakmice bio sam ispred protivničkog golmana te umjesto da puca ide na dodavanje.

Previše se komplicira umjesto da koriste jednostavna rješenja.

Golman Koch odličan spasio je Dinamo od neugodnog poraza. Sammir po meni najbolji igrač, jako dobro drži loptu, oslobađa se i dodaje. Ne znam koji je bio lošiji Tadić ili zamjena Manđukić. Pa ti dečki ne mogu niti prihvatiti loptu. Isto ide i za Šokotu, imao je čistu situaciju, nitko ga ne ometa te on sa recimo 5 metara puca glavom golmanu u ruke. Loše jako loše. Modrić neprimjetan. Carlos loš.

Nije mi jasno zašto nije igrao Schildenfeld, po meni veliki talent. Najlošiji potez po meni je bio mijenjanje Sammira koji je uvjerljivo bio najbolji igrač. Nakon isključenja branili smo se te je izgledalo da nam fali igrač.

Usprkos svemu uvjeren sam da Dinamo može puno bolje. Ajmo plavi
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.07.2007., 21:19   #3
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Ovog Šokotu treba izbaciti, pa takav se nogomet igrao prije 40 godina. On u prosjeku ima 120 dodira lopte kada je primi te užasno usporava igru.

A Tadić je obična pi**a.
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2007., 21:29   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Bu, nije mi se ni gledalo a nakon ovoga....
tor je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2007., 21:36   #5
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Losa partija jako slozene ekipe , Ivankovic ko da ide stopama Oteka barica u slaganju ekipe , ali ne bi jos donosio sud jer rano je i toplo se nadam puno boljim partijama posebno Modrica koji bas se vidi kad ne igra - ne igra ni Dinamo ....
Koch vrlo ugodno iznenadjenje , moram priznat da sam bio u krivu jer sam mislio da su doveli nekog lijevog dedu , branio je danas bez greske i imao jednu za vratara genijalnu refleksnu obranu ....
bumo vidjeli u utorak na Maksimiru kak bu izgledalo ....
Router je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2007., 21:49   #6
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Ma Koch je skroz ok, naši nisu navikli na dobrog golmana. Jedino, zna se nekad potuć sa svojim igračima.
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2007., 22:05   #7
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Joj koja sramota, živio viva las vegas ccc
Kako ga je frajer ispremješo

Tadić se još i trudio al šokota Mislim ono kaj se Mamić još ni naučil da se ne treba uvaljivat sa isfuranim igračima, ista prica po ko zna koji puta

Igra kolko goda da je loša bila, al bilo je i pun k šansi, vidi se kolko fali pravi centarfor

A Ivanković i postavljanje momčadi
Carlosa na stopera i onog munjenog ćalu na beka
Ono a kaj je sa Schifom???
Etto i chago na klupi LOL(poslije je vidio da je vrag odnio salu)
Sammir zna i oce al nema discipline baš
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2007., 22:17   #8
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Rekao je nedavno Kuze da dinamo nije niti svjestan koliko je izgubio odlaskom eduarda - i evo pokazalo se vrlo brzo.
Rezultat sam po sebi i nije tragedija, nekad igrati protiv slabijeg zna biti teze nego igrati protiv jacih momcadi.
Ono sto zabrinjava je poprilicna bezidejnost u igri, kao da nema bas previse nekih
organiziranih akcija.I inace mi se ne svidja Ivankoviceva taktika (kad je prosle sezone forsirao samo jednog napadaca), a nije mi se svidjela niti danas. Sokota igra povuceno umjesto da bude "sidrun" u sesnaestercu sto mu je prirodna pozicija.
Lijeva strana je poprilicno slaba, carlos mozda moze proci u nasoj ligi, ali u europi
ce biti jedna od slabijih karika.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2007., 22:24   #9
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
Zagreb&chirohito su svoje odsvirali u albaniji,ovaj atomicSquad by Maminho upravo odfalshao uvertiru u europu,a sad,kad hajduk odsvirucka glavni stavak-adagio cantabile,ostaje na Slavenu -totalnim autsajderima da pokusaju zadrzat hr.klubove na telki u eu kupovima...Sramota nije ni takva ogavna igra ni kukavichluk nego to kako su nas nafilali preko svih masmedija da ce eto,bas ove godine doci taj bogomobecani uspjeg...a onda je krenulo...prodaja,kupovina,ljubav i zloba.uglavnom,muka mi je a nismo jos ni poceli.Fala q. na repki.Uostalom ovaj klupski nogomet je postao takav krvav biznis da covjek nema sta trazit od igre i zabave.Uzivao sam sa Copa Americom.Zaboravljene strasti.Golovi,akcije,pune tribine i nula agresive.
__________________



Ovca je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2007., 11:25   #10
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ovaj idiot Ivanković se i dalje bahati i ne želi izvući glavu iz guzice

"Da smo pogodili gol u prvom poluvremenu, da smo iskoristili barem jednu od onih šansi, druga bi to priča bila. Ovako, ispada da su nas Azerbajdžanci iznenadili iako to nije točno."

A-ha...da je babi ku*ac ne bi bila baba nego djed

Sutra Slaven-Teuta i Ajduk-Budućnost.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.07.2007., 11:31   #11
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Ajmo opet. Igrači su mladi, zdravi, pamet im ne smeta. Dakle trčat mogu. Svi znaju manje ili više igrati. Ima sasvim prosječnih do vrhunskih igrača. Isto tako je i u Realu.

Nakon jučerašnje uspavanke uzeo bi mačetu i skratio trenera za glavu pa lagano prešao na plaće igračima.

Da vidiš kakav bi bio pripremni plan. Prvo bi im Gips održao sitniji kondicijski trening od kakvih 2-3 mjeseca. Onda bi preživjele prepustio tandemu Kljajić-Červar da steknu osječaj odgovornosti i poštovanja prema treneru, a na kraju pozvao generala Rommela iz groba da im pokaže neke sitnice oko taktike napada. Svi skupa, zajedno sa genetskim laboratorijem za Rommela bi kostali manje od ovog ulickanog manekena.

Podsjeća me na bivšeg trenera Reala. Ne znam mu ime ali je zamjenio stručnjaka sa rezultatima jer je imao bolji odnos sa medijima. Sada su ga nogirali i odmah je Real bolji. Glumce su poslali širom svijeta da im ne smetaju i kupili igrače koji zapravo žele igrati. Nadam se da je Dinamo na tom putu jer vidim neku poveznicu.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2007., 12:01   #12
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
svake godine neki stari konji. prošle Agić i Cvitanović , ove Šokota. no moram priznati možda je bolje da je ovako završilo pa da odmah budu svjesni situacije a ne ko prošle godine da kantaju 5 golova po tekmi protiv idijota i onda dobiju po lampi u prvoj "pravoj" tekmi. sad su bar odmah skužili da nema za***ancije. mislim da će ljudi oplakivati Eduarda još godinama jer ga baš nitko neće moći zamijeniti. i onda se postavlja pitanje jeli Eduardo dinamu bio vrijedniji od tih 15 milijuna?
da su ga zadržali i upali u ligu prvaka već bi samo ulaskom dobili 5 mil.+puni stadion na 3 tekme+reklame+tv prava+premije za pobjede/neriješene
pa kad se sve to zbroji zapitam se jeli Dinamo stvarno napravio dobar posao za tih 15 mil.
mislim da nije
__________________

tomifish2002 je offline