Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2010., 22:16   #1
Trozic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Bosna
Postovi: 154
foxconn modding

poz ,novi sam na forumu,volim modding ,radio sam raznih modifikacija nažalost nisam imao prije nikakvu kameru
da to poslikam,dosad sma uredio 4 kućišta i trenutno radim na petom koje pravim sve nanovo ,
evo trenutno kakav imam pc,kućište je foxconn ovako je bilo kad sam ga kupio




izbacio sam plastike sa maske i stavio mrežice koje sam pravio na mjeru,prepravita vrata od dvd i ugradio osvjetljenje u dvd,
izrezan prozor i postavljeno staklo na bočnu stranu,masku prefarbao u plavu boju,uradio sam i flejmove to mi je prvi put bilo da radim tako nešto,
ugradio sam i led osvjetljenje,4 male bijele led diode i dvije velike plave one za poziciju od auta i postavio prekidač ,pospremio kablove,na grafičku sam stavio hladnjak od amd procesora....









sad pravim novo kućište postavio sam thread ako koga zanima može pogledati

Zadnje izmijenjeno od: Trozic. 08.10.2010. u 18:46.
Trozic je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 13:27   #2
lapsvs
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
dobrodosao na forum i bravo za trud, nije lose iako mi boje i svjetla bas ne leze ali pretpostavljam da je u zivo buno ljepse nego na slikama.
kako si naprvio metalne mrezice? gdje si ih nabavio? i sta to jedan dio oko 3-4cm viri prema van na front panelu?
da li ti je staklo u razini lima ili je prama van/unutra? gdje si nabavio/rezao taj pleksi (valjda nije stvarno staklo??)
poz
lapsvs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2010., 18:55   #3
Trozic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Bosna
Postovi: 154
hvala,
ovo je bio low budget mod boja je tamno plava kao i boja dioda , a mrežice sam dobio od rođaka velika tabla bila oko metar visine i pola metra širine on je to skinuo sa neke vitrine
a gledao sam u autodijelovima ima isto kupiti neka mrežica samo nije ovavka tekstura,
onaj dio što viri to su mala vrata koja kad se zatvore sakriju front panel,
a ovdje gdje ja budem nemogu nikako nabaviti pleksi jedino može veći komad kvadrat ili više što je preskupo pa sam stavio pravo staklo u razini je sa limom i zalijepito silikonom,
nema šarafa sve je dihtovano lijepo izgleda, meni je staklo bilo jedino
rješenje
Trozic je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 20:47   #4
jhanus
Click to Reset
Moj komp
 
jhanus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Vz
Postovi: 103
Lijepo, pohvale. Svaka cast na trudu, samo fotke malo vece rezolucije, jer se ne vidi nista. Steta napravit nest i tad ne uslikat kak spada.
jhanus je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 23:20   #5
Trozic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Bosna
Postovi: 154
hvala ti,nažalost nisam tad imao digitalca da poslikam kako spada tako da nema boljih slika ,
a trenutno je komp rastavit jer radim na novom projektu
kad završim novo kućište potrudiću se da uradim što bolje fotke
Trozic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na