Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.12.2007., 14:43   #1
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Koliko bi mi mogla doci kazna? :D

Jucer izlazim iz dvorista i zabim se u drugi auto straznjim krajem, ja sam kriv jasno, sve proslo ok bez remecenja javnog reda i mira, oboje sudionika 0.00 promila. Bed kaj polica mi vise nece bit 50%, ali mene zanima koliko bi ja sada mogao racun od policije dobiti doma?
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 15:00   #2
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Racunaj si da bi ces dobit kaznu za izazivanje lakse prometne nezgode+troskove naplate izlaska policije na mjesto nesrece (placa krivac za nesrecu, ti xD)
Crash009 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2007., 15:07   #3
lajchi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Čakovec
Postovi: 506
Recimo da ti barem 600kn + sudski ne ginu.
lajchi je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 15:16   #4
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Zasto ste pobogu zvali murju?

Pa to se fino sjedne na kavicu, uzme europsko izvjesce o prometnoj nezgodi i fino sve napise i nacrta. Fino jedan primjerak tebi, jedan njemu. I sutra odete samo na osiguranje sa OBA auta da naprave rekonstrukciju i voila.

Mislim murju zvat ak nema ozljeđenih....
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 15:16   #5
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Samo mi nije jasno koji ***** ste zvali muriju? Ti si kriv i priznaješ, daš tipu policu, lijepo na osiguravajuće na procjenu i doviđenja. Murija je zadnje što ti treba ako se možeš dogovorit s čovjekom.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 15:55   #6
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Čudno je uopće da je policija izašla na uvid. Inače zbog takvih gluposti ne izlaze van, već ostaje na strankama da se međusobno dogovore.
koje sheme, zvati policiju
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 15:56   #7
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
18 god ima,
a mlad je i friski vozac pa nije znao ocito

žali se pismeno kada ti dodje kazna da nemaš primanja, da si student ili tako nešto...
pa mozda ode u zastaru i sve 5. nemas kaj izgubiti

p.s. e šteta sto nisi stavio parking senzore,
sjecam se da si me PM-ao pred 3-4 mjeseca da bi ih ugradio i sprijeda i straga, pa pitao jel moze to raditi...
mozda se sad ipak odlucis

jer kasno je kad se dogodi njesra...

http://www.imagesforme.com/show.php/...enzor.jpg.html

.
__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera
TomRi je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 16:24   #8
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor TomRi Pregled postova
18 god ima,
a mlad je i friski vozac pa nije znao ocito
imam i ja 18, al prvo mi je bilo da se upoznam sa "pravilima" ak i bude neko sranje, da ne izgubim previse novaca, jer nemam bash na bacanje.

Dobro su kolege rekle, kod takvih malih nezgoda se ne zove murija, jer moze biti samo gore.

Zato uvjek u autu 2 primjerka EU izvjesca o nezgodi i to je to.



Uglavnom sta god dobijes a ima mogucnost zalbe, samo pisi, bar ces dobit odgodu, a s obzirom kako je nase pravosudje brzo vjerovatno ce otici u zastaru.
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 16:31   #9
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Samo mi nije jasno koji ***** ste zvali muriju? Ti si kriv i priznaješ, daš tipu policu, lijepo na osiguravajuće na procjenu i doviđenja. Murija je zadnje što ti treba ako se možeš dogovorit s čovjekom.
Ja ih uvijek zovem, makar i za ogrebotinu. Europsko izvjesce nije nista (pravno gledano), drugi sudionik se sutra moze predomisliti, a onda istjeraj pare za stetu.

Policija mora doci na izvid, ako inzistiras.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 16:43   #10
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Zbog takvih ko ti Iggy se stvaraju kolone po Zagrebu

Sta kad te netko ogrebe na zelenom valu ostanes u udarnom polozaju i zatvorsi dve trake da se vidi kako te lupio?

Jer isto tako kako ti kazes da je E.I. nista, tako je opet nista ako pomaknes aute, jer se nemoze napraviti rekonstrukcija nego samo usmenom predajom od sudionika nezgode...

ma daj...

Nemojte pricat gluposti. Ja sam ljetos puknuo lika na izlazu iz parkinga obojca smo izlazili na guzicu van i bili jedan drugom u mrtvom kutu sudarili se nasret ceste. Steta je bila onako smijesna. Ja nisam imao ni ogrebotinu, a on je imao izbijenu maglenku i crticu na odbojniku. Nabavili izvjesce, doso nam moj stari ispuniti. Ja sam bio kriv jer sam presao za 10cm na njegovu stranu i bok. Dosli drugi dan tamo popili kavu dok su ovi u eurohercu slozili rekonstrukciju i doma.

A da smo murju zvali cekali bi 10 sati i to pitanje ako bi dosli, radili scenu tamo i neznam sto sve ne.

Vani je, a nadam se da ce i tu, uvedena zgodna sema sa kuponima. Puknes nekog, das mu kupon od svog osiguranja i samo odes. Nista te nitko ne pita. Kolko kupona vratis kad plačas osiguranje tolko ti naraste premija. Murja NE dolazi ako nema ozljedenih. Ako se nezna ko je kriv zoves svog agenta u osiguravajucoj kuci.

idiote koji zovu murju zbog crtice na stosdenferu treba kaznjavat. Uvest zakon kojim se kaznjava bezpotrebno zvanje murje. Tako je to vani. 2. put nazovi bez potrebe i opaca 100€ ode. A ne tu da mi ko moj ludi susjed zove murju jer sam zalupio vratima kad sam isao pišat.
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2007., 16:58   #11
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ja ih uvijek zovem, makar i za ogrebotinu. Europsko izvjesce nije nista (pravno gledano), drugi sudionik se sutra moze predomisliti, a onda istjeraj pare za stetu.

Policija mora doci na izvid, ako inzistiras.
Inace, europsko izvjesce moras ispuniti jer ti inace slijedi prekrsaj(Zakona o obveznim osiguranjima u prometu), makar to kao sto si rekao nije bas dokument kojeg nase osiguravajuce juce priznaju u cijelosti, naime treba ti izjava suprotne strane kojom priznaje svoju krivnju na papiru..
glupo, ali sto ces... ja sam morao to slati eurohercu prilikom nesrece koju sam ja skrivio. i to kasnije, jer su to trazili, cudno i moja osig. kuća je to tražila.
jednostavno, takva je nekakva praksa među osig. kućama.
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 17:35   #12
kyz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
Mah... Čovjek me na raskrižju lakše pogodio i izbio mi blatobran malo. Njemu samo ogrebotina.

Nikakav papir nismo ispisivali, nikakvu murju zvali. Odma mi je rekao da ga pratim, otišli smo u obližnji ovlašten Fordov servis, sredio mi je popravak blatobrana + besplatnu izmjenu ulja i filtra. Sutradan sam došao, sve su mi sredili i voila. Ja sretan, on sretan.
kyz0 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 18:09   #13
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
dobiti ces oko 1500 kn ,tak je negdje dobio moj stari kad je zguzio lika...

a ovo za zvanje murije je cist super stvar,ako se ljudi znaju dogovorit.
Ima idiota teskih pa namjerno nece,ja sam imao prometnu prije cca 2mj,lik stajao na semaforu ,ja prozujio i zabio se i kazem da se dogovorimo nece.
Dodje policija i kazu kako im je zao,ali moraju to zapisati kad su dolazili...
popizdeo sam,sreća je što sam dobio samo ukor.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 18:28   #14
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
tesko da ces dobit ista vise od minimalne kazne (mislim 500).
-->
Citiraj:
Autor Tomy no.1 Pregled postova
dobiti ces oko 1500 kn ,tak je negdje dobio moj stari kad je zguzio lika...

a ovo za zvanje murije je cist super stvar,ako se ljudi znaju dogovorit.
Ima idiota teskih pa namjerno nece,ja sam imao prometnu prije cca 2mj,lik stajao na semaforu ,ja prozujio i zabio se i kazem da se dogovorimo nece.
Dodje policija i kazu kako im je zao,ali moraju to zapisati kad su dolazili...
popizdeo sam,sreća je što sam dobio samo ukor.
Ovisi ti o okolnostima i kakav je policajac. Moj stari je, recimo, zguzio jednog pa je taj zguzio drugog na semaforu i dobio 500kn. No ovo ti je fakat nikakva nezgoda --> tesko da ces dobit ista vise od minimalne kazne (mislim 500).
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 18:29   #15
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Pa jedini problem je sto ima idiota nista drugo.

Promet je takav. stotinka, krajicak oka nevidi i malo se ogrebete. Nevidim problem. Al je problem to sto uvjek postoji mogucnost da lupis budalu ili da budala lupi tebe, a sa budalama se nemoze.

Frend je imao bas nedavno sudar (friski vozac) nista strasno ugalvnom. zenskoj je naravno vrata, njemu napred malo plastike, far i hauba. I nis izadje van i idemo pisat i zena pocen manicno derat da je on njoj upropastio dan, zivot i neznam kaj sve ne i pocne ona murju zvat i ajde drz nedaj evo murje za koj sat. Poceli se smijat i rekli dogovorite se, a vi gosopodjo popite nesto da se smirite. Tak je i bilo.

Ja sam mu reko trebo ju je spljuskat da se smiri , al kaze da je bila pica i pol pa mu kao bilo zao
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 18:39   #16
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
nemojte decku krivo govorit..ponekad je dobro zvat muriju iako ej manja steta na oba auta..after all , kaj znaci manja steta?jel manja steta zeznut branik i malo napuknut killer?
je, auto je u voznom stanbju , a vracanje na prvobito stanje je 2000+kn .

sve ovisi ko je krivac odn kakva osoba je ,ak se mozes dogovorit i ak procijenis da ce sigurno bit fer i priznat drugi dan krivicu , ne zoves muriju , ispunsi to famozni e.izvjesce , iako ti ak ne mislis muriju zvat ni to nemtreba , zapises pdoatke , uzmes osobnu i prepises, to ti je dost vec.

nazalost evo bas sam ovaj tjedna isto imo neku glupost tak..no ja sam bio u situaciji da je krivac vozio vozilo od firme , to ti je win-win situacija buduci da ce se on pod svaku cijenu htjet nagodit da mu ne seru u firmi/odbiju do place , tu ides na procjenu stete kdo svog mehanicara + jos sebi neku cifricu uzmes..


bottom line moj je : ok kaze se da se kod manjih nesrece netreba zvat murija , ali ko tebi garantira da ce spodoba koja je skrivila prometnu isto sutra potvrdit da je kriva .. nebi vjerovali kak ljudi promjene misljenje&videnje stvari u samo 24h.


Citiraj:
Frend je imao bas nedavno sudar (friski vozac) nista strasno ugalvnom. zenskoj je naravno vrata, njemu napred malo plastike, far i hauba. I nis izadje van i idemo pisat i zena pocen manicno derat da je on njoj upropastio dan, zivot i neznam kaj sve ne i pocne ona murju zvat i ajde drz nedaj evo murje za koj sat. Poceli se smijat i rekli dogovorite se, a vi gosopodjo popite nesto da se smirite. Tak je i bilo
ja imam ne(srecom) stariji auto , relativno male trzisne vrijednosti.potaknut ovim posljednim dogadajem koji sam imo s njim palo mi je napamet kak bi se osjeco/kak cu se osjetak kad uzmem noviji auto bas za svoj gust, onak lijepi slatki ispolirani oprani sve utegnuto na njemu koža klima i dva rubina , i i onda mi tak neki balavac se zabije u vrata zbog toga jer je prtljo nes po mobitelu iako zna da ima nula posto iskustva , iako zna da je balav i da nezna , da je loš , da je nepodoban , i sa šeretskim osmjehom mi kaze"care nemoj se ljutit,osiguranje ce sve rjesiti"

vec ovak na suho se ljutim. ti razbijaj svoju drlu kolko oces , igraj se na parkingu king krosa ka oces sa stupovima rasvjentim ko je jaci , al nemoj me dirat . meni ej velka stvar da se zabijem u nekog/nesto , Unfallfrei mi puno znaci.

kolko vidim ti , a pogotovo tvoj newbie friski wannabe vozac nezna da osiguranje u ttakvim slucajevima ne mjenja vrata, nego ih ravna i odna lakira.zasto bi ja imao ravnana i lakiana vrata , zbog necije nepaznje/gluposti..grr.

Zadnje izmijenjeno od: Hrvoje xyz. 23.12.2007. u 19:01.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 18:44   #17
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
matesonik za ovo nisam znao,isprika svima.
ovo ša je moj stari imao je zaista bila smjesna okolnost gdje je cura usla u kruzni i zakocila,moj stari gledao lijevo jel ide tko i prislonio na nju (mala ogrebotinica)...:S

treba se zaliti svudgje gdje ide,prodje najjcesce...

ew moja prometna,ja skoro ubio sebe,ubio skutera (cca 6k štete),liku otpilio malo auspuh i par crtica i mora seljak zvat muriju...za popi***
[img=http://img174.imageshack.us/img174/9721/slika0003hk3.th.jpg]

[img=http://img132.imageshack.us/img132/2685/slika0004ye8.th.jpg]
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 22:30   #18
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ako se mos dogovoriti onda se treba dogovoriti a ak covjek oce neka zove policiju sta sad...

al mislim da ces dobiti 700kn kazne.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 23:33   #19
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Zbog takvih ko ti Iggy se stvaraju kolone po Zagrebu

Sta kad te netko ogrebe na zelenom valu ostanes u udarnom polozaju i zatvorsi dve trake da se vidi kako te lupio?
Tocno to, ne maknem se, ako je situacija imalo problematicna.

Nazalost, zakon je nedorecen: nema definicije sto je to manja materijalna steta (iako si po zakonu duzan omoguciti normalan promet i kad ima vece stete / ozlijedjenih / poginulih), no 500 kn kazne me nimalo ne interesira kad je steta veca, a dvojbeno je tko je kriv.

Medjunarodno izvjesce ne sluzi realno nicemu, sudionici se mogu / ne moraju dogovoriti, osiguravajuce kuce i sud ne moraju prihvatiti njihove izjave cak i kad su podudarne (ako postoji naznaka da se nije dogodilo onako kako kazu) i nema stopostotne sigurnosti da ces izvuci lovu cak i kad je sve naizgled 100% jasno.

Stoga, kad se i cini da je sve OK, ako nemas fotic / svjedoke / savrseno kristalno cistu situaciju stoj i cekaj. Iz prve ruke, vjeruj. Imao sam par sudara do sada (sve tudjom krivnjom) i nikad nisam imao normalnu situaciju, svaki put druga strana mulja, mijenja pricu, pokusava se "nagoditi" i slicno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 00:05   #20
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Hrvoju i tebi mogu predloziti samo jednu stvar. Kupite si pokaze i vozite se ZETom. Necete se nervirati, svađati i ici na zivce drugima u prometu, a jos cete i ustedjeti.

Ljudi moji pa kakav ste to narod? Evo mene je zena prosle zime naguzila, ja sam zakocio pred ležecim i bam. Sva sreca pa nisam maknuo nogu sa kuplunga da ne uhebem mehanizam (il sta vec) i izadjem van. Dobar dan. Dobar dan. Imao sam otraga crticu jedan milimetar koju sam na licu mjesta ispolirao. Ona je imala nosac tablice spigan.

Vidio sam ju u retrovizoru da se sminka, da se zuri i da mi vozi na guzici. Jedino sam ja imao zimske, a ona ljetne i bam.

Dogodilo joj se. Ok nista nije bilo, al sta sam trebao? Zveknut ju nogom stat nasret ceste i derat se STA AKO SU MI PUKLI NOSACI ODBOJNIKA !!! I da se razumijemo ne vozim staru krntiju, a niti nemam novaca za jos jedan takav auto. Sranja se dogadaju, pa sta.

daj skulirajte se ljudi. Ak nisi za biti u prometu vozi se ZETom. Na parkingu te svatko moze ogrebat i sta nikad ne ostavljas auto zato na parkingu??
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 00:22   #21
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
Ja sam mu reko trebo ju je spljuskat da se smiri , al kaze da je bila pica i pol pa mu kao bilo zao [/quote]

Vidim da si super prijatelj kad potičeš prijatelja na kriminalno dijelo i to fizički napad.znači uvališ ga u još veče sra...(možda i zatvor).
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 00:32   #22
killerbee
Wannabe Pilot
Moj komp
 
killerbee's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: High In The Sky
Postovi: 486
Moj kolega nedavno imao nezgodu, vozio je kćerkicu iz vrtića i iz sporedne ulice cura naleti na njegovu bočnu stranu, on odleti u dvoršte i zaustavi se u drvu. Izašao je van i ispljuskao žensku, počeo se izderavati na nju da mu je skoro ubila djete!

Ova se toliko preplašila da nije mogla doći k sebi, jedva je policija zapisnik napravila. Postupio je i ispravno i neispravno. Ali mislim da bi svaki otac na njegovom mjestu slično reagirao.
killerbee je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 00:34   #23
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor BOGDO Pregled postova
Vidim da si super prijatelj kad potičeš prijatelja na kriminalno dijelo i to fizički napad.znači uvališ ga u još veče sra...(možda i zatvor)



ovo '' '' ti znaci zafrkancija. Kuzis

al kad smo vec kod toga vidim da neznas ni zakon pa i tu pricas gluposti da me pokusas izprovocirati. Pljuskanjem moze zaraditi samo lakse tjelesne ozljede koje se i dalje karakterziraju kao prekrsajne, a ne kaznene i to je onako smijesno. Platis neku sicu i idemo dalje. Makar prije da te optuze za remecenje javnog reda i mira, jer se ona derala a on ju je pljusnuo, pa nebi dobio ni 200kn kazne.

Evo sad si naucio danas jos nesto novo
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 00:54   #24
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
ovo '' '' ti znaci zafrkancija. Kuzis

al kad smo vec kod toga vidim da neznas ni zakon pa i tu pricas gluposti da me pokusas izprovocirati. Pljuskanjem moze zaraditi samo lakse tjelesne ozljede koje se i dalje karakterziraju kao prekrsajne, a ne kaznene i to je onako smijesno. Platis neku sicu i idemo dalje. Makar prije da te optuze za remecenje javnog reda i mira, jer se ona derala a on ju je pljusnuo, pa nebi dobio ni 200kn kazne.

Evo sad si naucio danas jos nesto novo
prosvijetlio si me.
znači ja pričam gluposti a ti si onaj koji potiče nasilje.Zakon postoji da se poštuje, a ne da se krši.znaš nasiljem nečeš ništa postić u životu,samo bi u ovom slučaju dobio veču kaznu.

žao mi je što bilo kakav komentar primaš tak k srcu.pošto vidim da si se uvrijedio ispričavam ti se.
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 00:59   #25
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ma nisam nego sam samo napisao i napravio se pametan

Ja izbjegavam nasilje uvjek, a pogotovo u prometu. Nazalost to bas i nije praksa na Zagrebackim prometnicama. Pogotovo kod tebe u kvartu iza 8 navecer. Potrubis jer ti izleti i odma dva majmuna izlecu van iz auta. Mislim nije da se bojim majmuna jer su oni vani, a ja u brzini, al opet

Nasilje je dvosjekli mac. Svaka batina ima dva kraja.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 01:09   #26
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ma nisam nego sam samo napisao i napravio se pametan

Ja izbjegavam nasilje uvjek, a pogotovo u prometu. Nazalost to bas i nije praksa na Zagrebackim prometnicama. Pogotovo kod tebe u kvartu iza 8 navecer. Potrubis jer ti izleti i odma dva majmuna izlecu van iz auta. Mislim nije da se bojim majmuna jer su oni vani, a ja u brzini, al opet

Nasilje je dvosjekli mac. Svaka batina ima dva kraja.
jednu ću te stvar molit ne govori tako o mom kvartu i sve te priče o Dubravi kao leglu kriminala i ovom slučaju majmuna kako si ih ti nazvao su neistinite.i inače iza 8 h naveče je sigurnije nego u bilo kojem djelu grada.pitaj bilo koga iz Dubrave.pošto je ovo posto OT nebumo više komentirali o Dubravi, rađe se usredotočimo kako pomoči kolegi koji je započeo ovu temu.
pozz
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 01:13   #27
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Cuj, nemoj mislit da u mom kvartu na zapadnom djelu ista puno bolje. Al da sam vecinu napetih sitacija imao u Dubravi jesam. Mozda imam samo peh tamo, al eto.

I da dosta sa OT.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 01:36   #28
gog
Premium
Moj komp
 
gog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 581
Prometne nesreće nisu za***ancija, a ove kretenizme sa pljuskanjem i sl. ne želim ni komentirati. Neavno sam imao prometnu (nije baš bila lakša), i nije mi palo napamet da nekoga tučem, barem ne dok trenutka dok nije ispalo da nešto muljaju

Lakša šteta na automobilu ne znači da ti nećeš imati problema sa kralježnicom i sl., a dotične poteškoće se mogu javiti i godinama nakon sudara i to je ono čega se najviše treba bojati. To što je auto nastradio je uvijek sporedna stvar.

Po zakonu si dužan ukloniti vozilo ukoliko ometa promet, no kao što je Old Iggy napisao, ako nisi siguran, čekaj, pa kud puklo.

Gužve ne stvaraju prometne nesreće, nego isti oni zbog kojih u pravilu i dolazi do nesreća. Ekipa koja prolazi na crveno, mijenja trake bez žmigavca, skreće lijevo iz trake za desno jer je gužva ili ulaze u križanje iako je očito da neće proći, pa usput zablokiraju i drugi smjer...
gog je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 02:11   #29
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Policiju nisam zvao ja, mom autu nije nista osim malo skinutog laka srecom, ali drugom autu kao da sam u rikverc isao 60 mislim, oba imamo VW polo, pogodio sam ga u mjesto gdje bi trebala ici straznja vrata i ful je udubljeno, kao da ih rade od papira... Iskreno nemam pojma o EU izvjescu o nezgodi, ni kako se ispunjava ni gdje dolazim do toga... Bolje da je dosla policija jer popravak ovog auta bi me kostao vise nego 50% veca polica narednih par godina, ipak je to pre-cijenjeni VW (cijeli zivot ih vozi nasa obitelj i sta kosta previse kosta)... Budem javio kolika je kazna kada dode, al nema sanse da kosta ni priblizno cetveroznamenkastom broju, ak bude nesto sitno onda cu platit jer sam kriv i neda mi se natezati po sudovima sa time, nisam cigo da se za parstokuna svađam...

Da sam imao senzore parkiranja mozda se i nebi dogodilo ipak , pa eto pouke...
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 09:05   #30
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Hrvoju i tebi mogu predloziti samo jednu stvar. Kupite si pokaze i vozite se ZETom. Necete se nervirati, svađati i ici na zivce drugima u prometu, a jos cete i ustedjeti.
Tesko. Ja sam znao raditi i preko 80kkm godisnje, sve radi posla, tako da mi je vozilo osnovni alat.

Zadnji put sam kaznu platio prije podosta godina, stoga i necu dozvoliti da radi drugog ja snosim stetu ili da se na duze vrijeme odreknem vozila. Bez obzira kolika je steta, 100 kn mi je puno kad je tudjom greskom i jos s pokusajem muljanja ili izvlacenja. Zato i nosim stalno fotic sa sobom, upravo da bih ubrzao ove situacije.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na