Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2010., 20:57   #211
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Samo sam čekao ovakve metro-gay-seksualne komentare...
Zasto si tako ogorcen? Jesi mozda nezadovoljan zivotom?

Citiraj:
Staviš potenciometar!
Sta da covjek kaze na ovo.....Eto nadam se da cemo uskoro trebati instalirati potenciometre na novi auto kad budemo htjeli vozit vise od 100kmh....cestitam

Edit: Mislim da se razumijemo ja nisam istaknuo tisinu kao neku veliku prednost Maca, zna se taj ventilator dosta zavrtit. Nisam usporedjivao sa Pc-jem ali su mi krajnje glupi odgovori tipa: Pa sta ako je Mac tisi po defaultu, ja izvucem 2 zice ili stavim potenciometar pa dodjem na isto...

Zadnje izmijenjeno od: Moree. 24.01.2010. u 21:09.
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:11   #212
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Daj ti meni reci jeli znas od cega se sve sastavlja televizor, radio, ves masina, perilica, pegla za peglanje itd..? Dali mislis da je normalno da kad kupis novi auto moras downlodat drivere za motor, diskove, auspuh i nauciti kako kako podici elektroniku da taj auto koji si platio napokon radi?
Svako ko zagovara da je normalno i potrebno da moras nauciti kako osposobiti nesto cemu je primarni zadatak da TEBI pomogne, je po meni nepametna osoba (da se drugacije ne izrazim)
Ovo s glupim usporedbama ide iz krajnosti u krajnost.
Mislio sam da je ono s autima zesca nebuloza ali ves masina i pegla su ipak vrh.

Ajde malo razmisli o cemu se ovdje pise.
Da li ves masina, radio ili pegla imaju neku alternativu? Ne.
Mozes birati proizvodjaca ali proizvod je gotovo isti.

Ono sto ja zelim reci je to da je Mac 'zatvoren', a PC 'otvoren'.
Mozes birati hoces li kupiti Mac ili PC. Oba su kompjuteri ali im je filozofija drugacija.

Tebi ce otici neki dio na Macu ili ti jednostavno nece raditi dobro, makar i neka najbanalnija stvar da se dogodi ti ga moras nositi na servis i ostajes mjesec dana bez kompa.
Ili ako bi zelio nesto nadogradit/promjenit ne mozes.
Mac je gotov proizvod i kao takav nije za kućnu uporabu, i ko god tvrdi suprotno u zabludi je.

PC mogu nadogradjivat i mjenjat komponente kad god pozelim.
Sve je pristupacno i jednostavno.
To je kucni kompjuter.
khm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2010., 21:12   #213
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova
nemoš reć da će se ekipa prije okrenut za hp-ovom radnom stanicom s turbo konfiguracijom u sebi nego za recimo ovom mojom kramom...dizajn...to se plaća kod applea...dizajn i kvaliteta kućišta...
Ne vidim nikakvu potrebu u tome da se netko okreće za mojim laptopom....možda i bih da se zovem Marko Grubnić!


Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Zasto si tako ogorcen? Jesi mozda nezadovoljan zivotom?
A ti si psiholog?

Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Sta da covjek kaze na ovo.....Eto nadam se da cemo uskoro trebati instalirati potenciometre na novi auto kad budemo htjeli vozit vise od 100kmh....cestitam
Stvarno nemam komentara na ovakve retardirane postove i prestani uspoređivati PC s veš mašinama, motorkama, peglama i autima...
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:19   #214
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Sta da covjek kaze na ovo.....Eto nadam se da cemo uskoro trebati instalirati potenciometre na novi auto kad budemo htjeli vozit vise od 100kmh....cestitam
Ajde stvarno vise prestanite sa ovim baljezgarijama...
Jel citas ti te nebuloze sta napises ili samo stisces random tipkovnicu?
Ostavi se auta i maloumnih usporedbi koji nemaju veze sa zdravim razumom.

đizs
khm je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:25   #215
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Ovo s glupim usporedbama ide iz krajnosti u krajnost.
Mislio sam da je ono s autima zesca nebuloza ali ves masina i pegla su ipak vrh.
Ajde malo razmisli o cemu se ovdje pise.
Da li ves masina, radio ili pegla imaju neku alternativu? Ne.
Mozes birati proizvodjaca ali proizvod je gotovo isti.
Pa ti moras malo vise razumijet o cemu ja pricam. Ti si neko ko zagovara "informaticku pismenost" i pod time podrazumjevas da moras znati puno toga o racunalo da bi ti ono pomoglo. Ja sam taj koji kazem, yebem ti ja pomagalo o kojem moram toliko znati da bi ono radilo. Nista neznam o autima , Tv-ima , ves masinama, perilicama, peglama pa one rade i nemam potrebu downloadit nista, trazit drivere ovakve i onakve, 32bitna verzija ili 64 bitna verzija, Pa updejtaj ono pa updeejtaj ono...Ja na svom Macu provedem 20 minuta instalirajuci Os X i 10 minuta za self update i prica je zavrsena

Citiraj:
Tebi ce otici neki dio na Macu ili ti jednostavno nece raditi dobro, makar i neka najbanalnija stvar da se dogodi ti ga moras nositi na servis i ostajes mjesec dana bez kompa.
Pa dobro jel ti ista citas...Ti pricas o situaciju u Hrvatskoj...Vani odneses Laptop u Genius Bar ili bilo koji Apple Shop i stvar se rjesava jako brzo.
A sto se tice nadogradnje ja sam sam nadogradio Hard Disk i Rame, za ostale stvari nemam potrebe....ledice i potenciometre pogotovo

Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
A ti si psiholog?
Bit ce da sam pogodio pravo u tocku..
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:29   #216
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,546
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Ja na svom Macu provedem 20 minuta instalirajuci Os X i 10 minuta za self update i prica je zavrsena
Ja na svom HP-u (koji je, kao, PC, valjda samo zato sto ima identican i kompatibilan hardver kao Mac ali "ruznije" kuciste) samo stisnuo power gumb i vec me docekali gotovi Windowsi i Office i Internet Explorer i mogao sam surfati, pisati, citati mailove i osim toga instalirati jos ziljardu aplikacija i svasta nesto (i to je valjda razlika izmedju PC-a i Maca)... Your point?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:34   #217
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Pa ti moras malo vise razumijet o cemu ja pricam. Ti si neko ko zagovara "informaticku pismenost" i pod time podrazumjevas da moras znati puno toga o racunalo da bi ti ono pomoglo. Ja sam taj koji kazem, yebem ti ja pomagalo o kojem moram toliko znati da bi ono radilo. Nista neznam o autima , Tv-ima , ves masinama, perilicama, peglama pa one rade i nemam potrebu downloadit nista, trazit drivere ovakve i onakve, 32bitna verzija ili 64 bitna verzija, Pa updejtaj ono pa updeejtaj ono...Ja na svom Macu provedem 20 minuta instalirajuci Os X i 10 minuta za self update i prica je zavrsena
Ne moras ti nista znati, ako ces ovisiti o servisima svaki put kad ti komp 'trzne' onda ne moras znati, ali bi treba znati, tako da sam mozes otkloniti bilo kakav problem.
Ja to vidim kao prednost kod PC-a, sto je konstruiran tako da te tjera da sam probas nesto rijesiti i dovesti u funkcionalno stanje.
Osim toga, kompjuterom se treba i znati sluziti, u rukama nesposbne osobe ce vrlo brzo postati neupotrebljiv, tako da mislim da ti je potrebno informaticko znanje za bilo kakav rad.

Citiraj:
Pa dobro jel ti ista citas...Ti pricas o situaciju u Hrvatskoj...Vani odneses Laptop u Genius Bar ili bilo koji Apple Shop i stvar se rjesava jako brzo.
Joj sorry, i ja sam kreten, pricam o stanju u HR umjesto da pricam o stanju u Uzbekistanu.
No offense ali mislim da bi ti trebao lagano u krevet, vec si umoran.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:38   #218
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ja bi sudjelovanje na temi sveo na odgovor na pitanje,sviđa li vam se? NE. Živjeli vi meni..

http://shebshi.files.wordpress.com/2009/10/macpc.jpg

Da dovršimo ovu debilanu ovdje..evo nešto lijepo komparirano..

http://ladg.files.wordpress.com/2009...00766-jpg.jpeg

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 24.01.2010. u 21:50.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:38   #219
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ja na svom HP-u (koji je, kao, PC, valjda samo zato sto ima identican i kompatibilan hardver kao Mac ali "ruznije" kuciste) samo stisnuo power gumb i vec me docekali gotovi Windowsi i Office i Internet Explorer i mogao sam surfati, pisati, citati mailove i osim toga instalirati jos ziljardu aplikacija i svasta nesto (i to je valjda razlika izmedju PC-a i Maca)... Your point?
Ma daj molim te nemoj me.... Naveo sam ti primjer kod moje sestre sa njenom Toshibom i sa stanjem u kojem je to racunalo kad se kupi. A uostalom bit ce da svi ovdje na forumu koji koriste Tune up i ostale gluposti, i brisu razne servise su budale...Kada se prica o Mac vs Pc to niko ne spominje a bitno da ima stickya kako tweekat i ubrzat windowse kako na drugim tako i na ovom forumu...Ali ne isplati mi se raspravljat sa ljudima koji zive u denialu.

Citiraj:
Autor khm Pregled postova
.
Ja to vidim kao prednost kod PC-a, sto je konstruiran tako da te tjera da sam probas nesto rijesiti i dovesti u funkcionalno stanje.
Zato ja vidim predonst Maca sto to vrijeme mogu utrosit u nesto konstruktivno i kreativno.

Citiraj:
Joj sorry, i ja sam kreten, pricam o stanju u HR umjesto da pricam o stanju u Uzbekistanu.
No offense ali mislim da bi ti trebao lagano u krevet, vec si umoran.
Pa smore jedan zato sam i rekao da ne preporucam Maca pod svaku cjenu u Hrvatskoj...Prevelika cijena za nas standard i manjak podrske.
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:41   #220
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Pa smore jedan zato sam i rekao da ne preporucam Maca pod svaku cjenu u Hrvatskoj...Prevelika cijena za nas standard i manjak podrske.
EoD.
Kad ga macfanboy ne preporuca prica je zavrsena...
Nek smo i to priveli kraju
khm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2010., 21:49   #221
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ja bi sudjelovanje na temi sveo na odgovor na pitanje,sviđa li vam se? NE. Živjeli vi meni..
Al sam se dobro nasmijao
Hvala
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:51   #222
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
EoD.
Kad ga macfanboy ne preporuca prica je zavrsena...
Nek smo i to priveli kraju
Ti stvarno nisi svoj...Jesi ti zavrsio 5 razred osnovne? Jer ti razumijes sta znaci: "Ne preporucam ga pod svaku cijenu za ljude u Hrvatskoj"??
To znaci da ga necu u 100 posto slucajeva zagovarat kao rjesenje za ljude koji zive i rade u Hrvatskoj. Jer znam kakva je situacija i da ljudi nemaju novaca. I potpuno mi je razumljivo i ocekivano da ce ljudi prije kupiti nesto jeftinije i onda utweekat da to radi samo da prodju jeftinije. Ali ima slucajeva di cu ga preporuciti. Ako nekome nije problem kes i ima specificnu namjenu ili nije previse "informaticki obrazovan" i ne zeli previse vremena provoditi pred kompjuterom ustimavajuci ga.
I nezelim sa tobom vise raspravljat jer ne mogu raspravljat sa nekim ko ima poteskoca u iscitavanju smisla i poante u jednostavnim recenicama.
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:52   #223
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
http://ladg.files.wordpress.com/2009...00766-jpg.jpeg

Ova je brutalnija..odo gledat Carusa na RTL-u..CSI
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:56   #224
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ja bi sudjelovanje na temi sveo na odgovor na pitanje,sviđa li vam se? NE. Živjeli vi meni..
I ja se potpuno slazem sa ovakvim nacinom razmisljanja. Svako neka izbira sta god hoce i sta mu odgovara...Nema potreba za demoniziranjem zenskog spola glumaca, pjevaca i da ne nabrajam nego prilozim jedan quote:

Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Studenti koji biraju hardver prema izgledu, modni dizajneri, članovi udruge iskorak, pjevači, glumci i da ne nabrajam dalje te fensi likove od kojih mi dodje zlo.
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:00   #225
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Ako nekome nije problem kes i ima specificnu namjenu ili nije previse "informaticki obrazovan" i ne zeli previse vremena provoditi pred kompjuterom ustimavajuci ga.
Pa da, to i ja govorim, da je Mac za alternativce tipa modne dizajnere, glumce, pjevače i ostalu bagru, mi ostali 'normalni', informaticki obrazovani, cemo se i dalje sluziti PC-em.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:02   #226
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ovaj desni mi liči na hip Seinfelda.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:05   #227
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Pa da, to i ja govorim, da je Mac za alternativce tipa modne dizajnere, glumce, pjevače i ostalu bagru, mi ostali 'normalni', informaticki obrazovani, cemo se i dalje sluziti PC-em.
Bagra? Pa cuj meni je zao sto ti moras ustajat u 5 ujutro nahranit prasce i koke i na neki nacin razumijem sto mrzis sve oko sebe. Ako pocens koristiti Maca mozda otkrijes da imas potencijal za dizajn pa pocnes zaradjivat neku kintu i onda mozda zavolis zivot. (Ovu recenicu nema potrebe komentirat jer ce svako normalan zakljucit da se radi o sali i sarkazmu)
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:05   #228
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,546
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Ma daj molim te nemoj me...
Volim kad me mole.

Citiraj:
Naveo sam ti primjer kod moje sestre sa njenom Toshibom i sa stanjem u kojem je to racunalo kad se kupi.
Ne bih znao, niti me interesira.

Kao sto ti rekoh, moje HP masine kada su dosle, bile su postavljenje na stolove, popikali smo monitore i stisnuli power gumbeke, upisai usere i voila! Naravno, integracija na mrezu je trajala dodatnih 20 minuta, ali to nije ni bitno, jer je svaki Mac samodostatan pa je njima spajanje na lokalnu mrezu ionako suvisno.

Citiraj:
A uostalom bit ce da svi ovdje na forumu koji koriste Tune up i ostale gluposti, i brisu razne servise su budale...Kada se prica o Mac vs Pc to niko ne spominje a bitno da ima stickya kako tweekat i ubrzat windowse kako na drugim tako i na ovom forumu...Ali ne isplati mi se raspravljat sa ljudima koji zive u denialu.
Oprosti, ljubek, ti se svadjas sam sa sobom?

Kakvi tjunapovi, kakvi bakaraci, na cemu si ti?

Poanta je da si ti upalio svoj Eple i ja svoj HP i oboje smo mogli raditi sav posao koji nam je bio potreban (uredski i internetski) u roku od 20 minuta. Tako da ne vidim kakva je tu posebna razlika izmedju tvoj Epla i mog HP-a, sem sto su i hardverski kompatibilni. Tak' da mislim da si ipak u prednosti jedino po lijepsem kucistu...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:29   #229
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Moree i slicni,
pretpostavljam da ono sto "naprednije" PC korisnike smeta jest sto se koristenje Applea u najsirem smislu uzvisuje na nevidjene grane stabilnosti, dok se PCase zaj*** jer su im kompovi nestabilni.

Pa vidis, mozda ih to povrijedi jer Personal Computer konotira imperativ znanja da bi ga se moglo koristiti. Drugim rijecima, ono sto ti smatras nedostatkom (instalirati TuneUp), netko zapravo cijeni, jer je za neke bit kompjutera da otkrivas svoje i njegove mogucnosti.
A ti tvrdis da je to u biti zajebavanje, a da je pravo otkrivanje mogucnosti produciranje novog 50 cent albuma (karikiram).
Biti apple korisnik znaci biti u pomodan, kreativan i kul. Tome nema dvojbe, i kroz reklame, i kroz vasa stajalista.
Biti "napredni" PC korisnik za mene znaci znati vise od genericnog korisnika o racunalima. Jer, budimo realni, monitrali film ili producirali muziku na PCu ili Macu, nema neke razlike osim za fanboye. Muzika i film su se davno prije kompova snimali i montirali, i bili su kvalitetniji nego danas.

Meni je jednostavno smijesno da moj profesor na faksu sere protiv Windowsa jer mu se stalno nesto blokira, i ima piratski OS i on bi da mu to neko popravi. I da sve radi. Danas je normalno sve moci koristiti bez da imas znanje o tome. A samo oni s minimumom volje i znanja nece htjeti nesto saznati o svom "stroju", bio on motor, auto ili komp. I zato me Mac smeta. Jer radi budalu od mene koji "trosim vrijeme na pizdarije" umjesto da budem jednostavno iKreativan u ovom eSvijetu

Na stranu sto i Bubba kaze, najcesci skill potreban za koristenje Winsa je minimalan. Samo kad ljudi kupuju Mac, onda ce dat pare, a kad kupuju PC ce dat 4k s monitorom pa ce zvat susjeda da "sredi komp" dzabe.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:42   #230
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
U globalu bi se s tobom slozio Botlorne, sa nekima se stvarima ne slazem ali globalno si dobro rekao. Samo da napomenem da ja nisam taj koji zagovara Mac kao jedini i pravi izbor. Samo zelim ljudima koji totalno diskreditiraju Mac objasniti i pokazati odredjene prednosti Mac racunala i to je sve.
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:46   #231
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Mozes birati hoces li kupiti Mac ili PC. Oba su kompjuteri ali im je filozofija drugacija.
Ovo je valjda najveća komedija koju sam čuo već nekoliko puta. To su računala, ne ljudi. Komadi hardware-a. Nema tu nikakve filozofije. Apple, Acer, HP, Toshiba, Forcebook... su samo VAR-ovi. Ništa više, ništa manje.
  Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:47   #232
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Npr. dizajn..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:53   #233
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
U globalu bi se s tobom slozio Botlorne, sa nekima se stvarima ne slazem ali globalno si dobro rekao. Samo da napomenem da ja nisam taj koji zagovara Mac kao jedini i pravi izbor. Samo zelim ljudima koji totalno diskreditiraju Mac objasniti i pokazati odredjene prednosti Mac racunala i to je sve.
Naravno, mac bih volio imati i ja, cisto da spoznam i tu stranu medalje. Jedini doticaji su bili "kod frenda". Tako da mi nije ni na kraju pameti da serem o losem OSu i slicnim stvarima.
Mene najvise smetaju njihove odurne reklame. Ali ponovno, mene nerviraju gotovo sve reklame. Samo sto apple i slicni prednjace.
I zato bih ponekad, u trenucima ljutnje , da se sve moze vratit na B. boardove, manualno konfiguriranje svega i svacega
Jer je danas postao hit imat iPhone, iMac, iPod, postati FacePalm slike i FAIL sintagme po netu, jer to olfa pokazuje koliki si ti interwebs buff.
A to je zapravo REproduciranje, kao sto je imati iMac REproduciranje stila. A racunalo je zapravo ALAT kojim se PROducira, izmedju ostalog i reklama, i stav i politika (u najsirem smislu). Postanje facepalmova na jubito u svom uglancanom ajmecu je silovanje potencijala racunala i to ponekad boli.
Naravno, ovo je vec OT, apple ima najmanje veze za njubovanje na netu
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 23:09   #234
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ovo je valjda najveća komedija koju sam čuo već nekoliko puta. To su računala, ne ljudi. Komadi hardware-a. Nema tu nikakve filozofije. Apple, Acer, HP, Toshiba, Forcebook... su samo VAR-ovi. Ništa više, ništa manje.
Filozofija u smislu otvoren-zatvoren, pristupacan-nepristupacan, nadogradiv-nenadogradiv... govorim o tome. Pobogu...
khm je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 23:27   #235
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Haha koji dobar thread samo da se ne zatvori

Uglavnom imam PC, zapravo 4 komada. Situacija da sada uzimam računalo to bi bilo PC, ne Apple (izuzmimo novac kao faktor). Više je razloga, mogu ugradit jake komponente, pašu mi Winsi za trenutni radi, i mogu se zaigrati.

Da uzimam laptop ili komp koji mi služi samo za rad, išao bi direkt na Apple. Čisto iz razloga jer mi ne treba igre/mjuza koji mi na Winsima rade bolje, a MacBook / iMac su kudikamo bolji i elegantniji izbor nego nekakva rugoba.

Znači PC + MacBook i ja sretan
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 23:49   #236
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova

Da uzimam laptop ili komp koji mi služi samo za rad, išao bi direkt na Apple. Čisto iz razloga jer mi ne treba igre/mjuza koji mi na Winsima rade bolje, a MacBook / iMac su kudikamo bolji i elegantniji izbor nego nekakva rugoba.

Znači PC + MacBook i ja sretan
Znači bitan ti je izgled računala tj. ono što drugi ljudi vide, vjerojatno bi ga onda kad bi došao kući stavi ispred prozora da se susijedi njemu dive.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 23:58   #237
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
MacBook / iMac su kudikamo bolji i elegantniji izbor nego nekakva rugoba.


Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 23:59   #238
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Vama triba malo , Ejplovci bi vjerojatno tražili neki koji se sam proguta i da mu netriba voda.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 00:01   #239
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Znači bitan ti je izgled računala tj. ono što drugi ljudi vide, vjerojatno bi ga onda kad bi došao kući stavi ispred prozora da se susijedi njemu dive.
Vidim da nisi baš shvatio poantu.

MacBook bi uzeo jer mu nema ravnog po kvaliteti i dizajnu, plus ima neka meni elegantna rješenja

iMac je za bilo kakav rad osim igara i mjuze, meni ok i još odlično izgleda.

PC je teškaš za sve što mi treba trenutno, minus nije toliko atraktivan kao iMac.

MacPro ne računam jer ga PC pojede, tj. ne treba mi takav komp koji je "ograničen" za uži dio poslova tipa FC.

@ Hamm

Koji k će ti taj pederko?
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 00:07   #240
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Brate ti onda zivis u pecini i peres se svakih mjesec dana...Moj Macbook White je star 2 godine i dan danas izgleda kao nov!
Brate, propuco bi si desni kažiprst da je to moj Macbook .
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na