Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.03.2018., 13:18   #4771
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova

Sve ide dolje zajedno sa BTCom... Ja sad nebi nista kupovao i holdao duze od par dana.

Evo bas sam danas kupio nesto, ni sma neznam sto, drzao par sati i prodao, cak malo i popusio jer jednostavno neide...



@srale7


Neznam ovo za mjenjanje sviejta kojeg poznajemo ali ja sam duboko uvjeren da mi zivimo u tom dobu, u tom trenutku kada se lome koplja, kada vise nista nece biti kao prije. Ali pri tome ne mislim da cemo sada mi imati 3 noge, necemo mroati jesti i piti, nego nesto tipa sto je computer napravio, internet, mobitel, a ovo bi moglo biti na jos vecoj dimenziji i ne mislim tu an to sto BTC raste ko lud i da je jako vrijedan nego cisto na tehnologiju blockchain i kakos e ona na sve moguce nacine moze koristiti, zato to i je buducnost jer nevidim razloga zasto nebi bila, moguce je da se nesto promjeni ali princip bi trebao ostati isti. I ja sam BTW laik o toj tehnologiji, znam samo osnove osnova, mozda ce se netko tko to bolje razumije ukljuciti.
Po prvom boldanom zaključio bi da nisi laik samo sto se tice blokchaina kao tehnologije, vec da ti osnove osnova trejdanja bas ne idu.

Pazi ovo, vec smo par dana u bearish modu, svi predviđaju veli pad, tj ispitivanje pojedinih suport line-ova i sta ti radis?

Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Evo bas sam danas kupio nesto, ni sma neznam sto, drzao par sati i prodao, cak malo i popusio jer jednostavno neide...
Ne ide sta? Rast da bi ti mogao prodat po vecoj cijeni nego sto si kupio? ili si ti jedan od onih koji misle da kad oni nesto kupe, to mora rast

Dobro se zna kada se kupuje, a kad prodaje, ti očito plivas u svemu tome.

Ovo tvoje me neodoljivo podjeca na poznanika koji si je zabrijao da ce (on tako super sposoban) uzeti 1k €, uloziti u crypto i zaraditi si za stan "da ne mora dizati kredit". To je bilo početkom veljače, a znamo sta je bilo 6.2. ulagao je u upitne coinove za koje mu je netko rekao da imaju potencijala za rast x100 ili x1000. Kad je shvatio da coini u koje je ulozio mu nece kupit stan, krenuo je trejdat i trenutno stanje na Binanceu mu je oko 150€. JOs par trejdova i vise nece imati za fee
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 13:32   #4772
Vanh3lsing
Premium
Moj komp
 
Vanh3lsing's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 65
Jel tko popunjavao ovaj novi KYC Form na Bitstampu? Jel to obavezno?
Vanh3lsing je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2018., 13:46   #4773
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova

Ovo tvoje me neodoljivo podjeca na poznanika koji si je zabrijao da ce (on tako super sposoban) uzeti 1k €, uloziti u crypto i zaraditi si za stan "da ne mora dizati kredit". To je bilo početkom veljače, a znamo sta je bilo 6.2. ulagao je u upitne coinove za koje mu je netko rekao da imaju potencijala za rast x100 ili x1000. Kad je shvatio da coini u koje je ulozio mu nece kupit stan, krenuo je trejdat i trenutno stanje na Binanceu mu je oko 150€. JOs par trejdova i vise nece imati za fee
Trebao si mu reći da kupi EMC2 ko ja
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 13:57   #4774
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ni EMC2 mu nebi pomogao jer je uletio u krivo vrijeme.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 14:16   #4775
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
hahaha @srale7

Dobro se zna kada se kupuje, a kad prodaje, ti očito plivas u svemu tome.

pa sta radis ovdje?

Da ja dobro znadem kada se kupuje a kada prodaje sigurno nebi visio ovdje, cak vjerojatno nebi bio niti u Hrvatskoj, mozda cak ni na planeti zemlji...

neznam zasto te moj post toliko izbacio iz takta, ali nisam se obracao nikom pojedinacno, malo sam samo komentirao kao i uvijek samo komentiram, a moje trejdanje je samo moje trejdanje, niakda nisam nikom rekao sto da radi, sto da kupuje, kada da proda jer to su igre sarlatana...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 14:18   #4776
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Glede EMC2, što mislite do koliko bi mogao ići gore, s obzirom da mobilni wallet (sa još nekim funkcionalnostima)
izlazi u petak

https://twitter.com/einsteiniumcoin/...16568263372800
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 14:55   #4777
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
hahaha @srale7

Dobro se zna kada se kupuje, a kad prodaje, ti očito plivas u svemu tome.

pa sta radis ovdje?

Da ja dobro znadem kada se kupuje a kada prodaje sigurno nebi visio ovdje, cak vjerojatno nebi bio niti u Hrvatskoj, mozda cak ni na planeti zemlji...

neznam zasto te moj post toliko izbacio iz takta, ali nisam se obracao nikom pojedinacno, malo sam samo komentirao kao i uvijek samo komentiram, a moje trejdanje je samo moje trejdanje, niakda nisam nikom rekao sto da radi, sto da kupuje, kada da proda jer to su igre sarlatana...
Prijateljski savjet bi bio da se ostavis trejdanja, a lovu potrosi na kruve/drogu/pijaču

Salu na stranu, ovo je tema za trejdanje, pa se nekako pretpostavlja da se neke osnove osnova znaju.

Nije me tvoj post nista posebno pogodio, nego jednostavno ne mogu vjerovat da tu u ovoj temi postoji netko (tko jos i kopa) tko ce uslijed pada kupit i onda brzo prodat jer eto, "nije islo" (prema gore). Ne znam, da mozda probas danas, mozda danas bude islo?

Salim se naravno

Tvoje trejdanje je tvoje trejdanje, tj tvoj novac/valuta i s njom radis sta zelis.

Ovo nije anonimna grupa na facebooku, gdje domaćice raspravljaju o tome sta dijete mora imati za prvi dan skole, vec ozbilan forum sa koliko toliko ozbiljnim raspravama, pa se nekako očekuje znanje osnova.

U svakom slučaju sretno sa trgovinom.


Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Glede EMC2, što mislite do koliko bi mogao ići gore, s obzirom da mobilni wallet (sa još nekim funkcionalnostima)
izlazi u petak

https://twitter.com/einsteiniumcoin/...16568263372800
Do petka tko ziv tko mrtav
IMHO ovo je definitivno krivo vrijeme/situacija za podizanje vrijednosti bilo kojeg projekta, ali to je jednostavno tako, plan se poklopi sa ovakvom situacijom i sta je tu je, ali mislim da nije realno očekivati neki veliki skok.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 14:59   #4778
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
hvala.

A moj prijateljski savjet je da se malo manje predpostavlja jer ipak je ovo ozbiljan forum i nije u redu da netko nesto predpostavlja o nekome na temelju jedne recenice.

Jer zbog tvojih predpostavki smo sad obojica neozbiljni, ti mislis da sam ja neki sljaker koji eto usparao 1000 eura pa sad sam kupio nesto pa cekao da poraste, kako nije, eto prodao pa odustao od svega.

A na temelju tvoje predpostavke ja sam predpostavio da si ti najveci trader na ovom forumu i da vjerojatno imas 1000BTCa s kojima trejdas i ti uvijek znades kada se tocno treba uci u trade i kada tocno izaci.

Eto vidis zbog predpostavljanja forum ce postati neozbiljan, pa ja predpostavljam da se drzimo cinjenica jer jedino su one istinite.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 15:05   #4779
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Mir, deco!!!

__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 15:52   #4780
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Neznam ovo za mjenjanje sviejta kojeg poznajemo ali ja sam duboko uvjeren da mi zivimo u tom dobu, u tom trenutku kada se lome koplja, kada vise nista nece biti kao prije. Ali pri tome ne mislim da cemo sada mi imati 3 noge, necemo mroati jesti i piti, nego nesto tipa sto je computer napravio, internet, mobitel, a ovo bi moglo biti na jos vecoj dimenziji i ne mislim tu an to sto BTC raste ko lud i da je jako vrijedan nego cisto na tehnologiju blockchain i kakos e ona na sve moguce nacine moze koristiti, zato to i je buducnost jer nevidim razloga zasto nebi bila, moguce je da se nesto promjeni ali princip bi trebao ostati isti. I ja sam BTW laik o toj tehnologiji, znam samo osnove osnova, mozda ce se netko tko to bolje razumije ukljuciti.

Da se osvrnem na izjavu kako bc tehnologija "mijenja svijet" i "kako nista nece biti kao prije" Ovo se ne odnosi na kolegu Dadu, vec na klišej koji se pojavljuje u svakom projektu vezanom za BC gdje svi najavljujeu revolucije neviđenih razmjera

BC je sam po sebi super tehnologija i ja se nadam da ce njegova primjena u godinama ispred nas, ispunit sav potencijal koji ima. S druge strane tu su veliki igrači kojima takav decentraliziran sistem nikako ne odgovara, tako da ce se oni jako borit protiv njega, tko ce na kraju iznjedrit kao pobjednik i u kojoj mjeri to ce vrijeme pokazat.

Sto se tiče mjenjanja every day zivota, nece se apsolutno nista promjenit, kao sto se nije nista ni promjenilo (pri tom mislim nabolje). I to govorim za nas, stanovnike koji zivimo u super dijelu svijeta (EU), a zamislite kako ce BC utjecat na zivote ljudi koji u 21 st. zive u uvjetima kao prije 500-1000 god?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2018., 15:56   #4781
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Ima jako puno ljudi kojima je blockchain tehnologija pomogla da im bude bolje
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 16:08   #4782
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Može se zaraditi i u ovoj situaciji, shortanjem bitcoina, ali s lovom koju ste spremni izgubiti...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 17:10   #4783
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Ima jako puno ljudi kojima je blockchain tehnologija pomogla da im bude bolje
Daj malo pojasni, koja skupina ljudi i kako im je pomogao?

Citiraj:
Može se zaraditi i u ovoj situaciji, shortanjem bitcoina, ali s lovom koju ste spremni izgubiti...
Trejdanjem se uvijek moze zaradit lova, bitno je samo da se trziste giba Samo sto je sad gibanje relativno malo i prema dolje, pa to samim tim ne ulijeva sigurnost non pro trejderima
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 17:13   #4784
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Daj malo pojasni, koja skupina ljudi i kako im je pomogao?



Trejdanjem se uvijek moze zaradit lova, bitno je samo da se trziste giba Samo sto je sad gibanje relativno malo i prema dolje, pa to samim tim ne ulijeva sigurnost non pro trejderima
I sam si dao parcijalni odgovor

Ljudi koji su kupili bitcoin prije par godina, pa čak i prošle godine
Traderi, mineri itd.

Naravno, u toj priči su i svi scameri tipa bitconnect itd.

Kako im je pomogao? Pa financijski kako
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 17:49   #4785
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Sve ide dolje zajedno sa BTCom... Ja sad nebi nista kupovao i holdao duze od par dana.

Evo bas sam danas kupio nesto, ni sma neznam sto, drzao par sati i prodao, cak malo i popusio jer jednostavno neide...
Prozivas trolere. Ovako pise iskusni trader?
Kupio sam nesto, neznam sta, gle pada. Bjez van!
Hvala vam na tome. Da vas nema takvih nebi mi drugi bili u plusu.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 18:01   #4786
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
I sam si dao parcijalni odgovor

Ljudi koji su kupili bitcoin prije par godina, pa čak i prošle godine
Traderi, mineri itd.

Naravno, u toj priči su i svi scameri tipa bitconnect itd.

Kako im je pomogao? Pa financijski kako
Ma ok to, to je valjda jasno svima. Ali s druge strane sigurno postoje ljudi koji su dosta love zbog nepromisljenosti i popusili (vjerujem da su oni u manjini)

Citiraj:
Prozivas trolere. Ovako pise iskusni trader
Da, bas je iskusnjara

Citiraj:
Da ja dobro znadem kada se kupuje a kada prodaje sigurno nebi visio ovdje, cak vjerojatno nebi bio niti u Hrvatskoj, mozda cak ni na planeti zemlji...
Nakon ovog, njegove postove ne shvaćam doslovno/ozbiljno
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 18:03   #4787
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ok, budem se potrudio da pisem sto tocnije i korektnije.

Vrlo mi je drago da ste vi drugi u plusu, no ja bi ipak volio da smo mi svi u plusu, ako ne onda barem ovdje na forumu, ali izgleda da to tako nece ici ovdje.

Moje pisanje je bilo da sam kupio nesto, neznam ni sam sto jer sam toliko toga pokupovao, a to je bilo jucer, a vec danas sam isto pokupovao i isto tako izasao u gubitku i cjeli dan ej u gubitku. Naravno ovdje nitko ne pise o gubitcima nego o dobitcima.

A radi se o tome da su moja trejdanja bila busted sto je sasvim normalno i kod svakog trejdanja, pogotovo kod onog tko trejda puno ima dosta stop loss triggera.

Znaci moje trejdanje je bilo na chartu od 30minuta dok je gospodin pitao da ulozi u nesto i to drzi godinu dana...

Pa sad neznam cemu hostiliti? Jel se netko uvrijedio sto sam spominjao onaj trolerski shou?

EDIT:
Pa dobro sad mi vise nije jasno, nasli ste se sad mene napadat?
zasto?
Neki dan sam vidio isto ovdje napade na jos jednog clana i to bezveze, eto sad i mene.

@srale7
Pa sto te toliko naljutilo da si se okomio na mene?
Evo sto god da je meni je to nebitno i ispricavam se.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 18:24   #4788
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
Moja preporuka vec duze vrijeme je da ne ulazite u coine koji su izraženi preko BTCa jer ne mozete se nikako zastitit u slucaju btc dropa jer stop loss vas vraca u BTC a ako pada btc sve pada... igrajte se samo sa coinima koji imaju izlaz u fiat ili tether jer inace nije bas sigurno...i
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 18:25   #4789
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ma nemam nista osobno, oprosti ako se osjećaš napadnutim, stvarno nije bila namjera.

Jel vi vidite kak ovo pada? Pri tom ne mislim na kisu u zapadnom Zagrebu

Citiraj:
Autor Bl@de Pregled postova
Moja preporuka vec duze vrijeme je da ne ulazite u coine koji su izraženi preko BTCa jer ne mozete se nikako zastitit u slucaju btc dropa jer stop loss vas vraca u BTC a ako pada btc sve pada... igrajte se samo sa coinima koji imaju izlaz u fiat ili tether jer inace nije bas sigurno...i
Blade se vratio i to sa nelosim savjetom
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 18:34   #4790
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
stalno sam ja tu, samo se nista ne dogadja pa onda nemam kaj niti pisat. evo sad je konacno krenulo vidim da su se zgusnuli oko 7900 i 7500 pa racunam da su tu targeti. naam se i dobrom sopingu
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 18:39   #4791
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Svi cekamo shopping, samo dno je granica
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 18:55   #4792
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Sa 60% love sam u FIATu već skoro mjesec dana. I čekam. Već sam tad rekao da će biti još korekcije.

E sad, to sam pobjego s walleta.

što je sa burzama, u šta je najbolje pobjeć iz BTC-a? Tether?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 19:14   #4793
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
imas gdax i stamp za pravi fiat ili ove tether burze sa usdt dodje ti na isto osim kad bas zelis povuci lovu na racun...

a gle bolje cekat u fiatu nego izgubiti u cryptu... bolje gleda t sa strane nego da te zgaze.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 22:06   #4794
His Airness
Premium
Moj komp
 
His Airness's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 144
@dada-as meni se čini da čitaš sa jako malo razumijevanja.

Ne znaju svi sve i svi su jednom početnici. Ali ti si duže tu, sječam se ljetos da si još neke TA crtao, pratio i onda napraviš ovo danas:

Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
.....Sve ide dolje zajedno sa BTCom... Ja sad nebi nista kupovao i holdao duze od par dana.

Evo bas sam danas kupio nesto, ni sma neznam sto, drzao par sati i prodao, cak malo i popusio jer jednostavno neide...
WTF? Isprintaj si to i ispod napiši crvenim slovima NIKAD VIŠE i zalijepi iznad monitora.

I pogledaj još jednom video od John Olivera, ako budeš i dalje mislio da je to FUD...onda pogledaj još jednom, ako opet i dalje budeš mislio da je FUD...onda vjerojatno nisi sa engleskim baš na "ti".

Čovjek je komičar, uvijek nađe neku temu s kojom se sprda, ali uvijek ima kritički pogled na stvari i bude često poučno. Također je iznenađuje dobro informiran o Bitcoinu. I video je zapravo savršen za tebe i opću populacije jer zapravo govori: Pazite što radite, nemojte se zaletavat. Ili kak bi ja rekao, pamet u glavu, guzicu uza zid.

FUD je ono što onaj kreten Bloomberg piše za Forbes. IT Stručnjak my ass.
His Airness je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 22:18   #4795
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Haha, ok, mislim da cu malo manje zalaziti u ovaj kutak... znam sto sam napisao, u zurbi naravno, kasniej objasnio, ali ipak...

znaci ovdje nitko ne daytreda? nitko nije u trejdu sat vremena? Pa za boga miloga trejdao sam jedno vrijeme na 1 minuta chartu gdje sam izasao nakon 2 minute...

I kad trejdas tako puno i toliko coina onda u trenutku pisanja mi se nije dalo ici trazit koji coin, za koliko i kada jer je to totalno nebitno, samo sam napisao da sam kupio coin i izasao na svojem stop lossu kojeg mogu podnjet uvijek jer jednostavno neide... netko tko trejda zna kad neide onda neide...

I nema to veze s nikakvim FUDevima ili icim drugim.

A i neznam kome i zasto se ja ovdje pravdam... Kao nabili ste mi potrebu da se pravdam...

P.S. crtao sam ja TA jos prije 10 i nesto godina... Crtao i ovdje, no nemam vremena jednostavno za tako nesto. pretplatio se na coinigy i sad mi je malo lakse sve to pohvatat. Eto jedna zakraj od mene ako ste ozbiljni i imate dobru zaradu isplati se uzet www.coinigy.com
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 22:47   #4796
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Evo da vam bude malo lakše.
FUDovi su oduvijek dolazili, dolaze i sada, i dolaziti će.
Tko ima iti malo mozga, zna zašto.

Zanimljiva stranica: https://99bitcoins.com/bitcoinobituaries/
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 23:06   #4797
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
BTC ce preziviti, ne brinem za njega, ali ja sve teze i teze podnosim ta crvenila
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 23:57   #4798
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Veliš, btc će preživjeti, ali postoji mogućnost da ti klekneš
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 00:18   #4799
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Bas me zena danas pitala:

A zakaj nisi sve prodal kada je ETH bil 1400 dolara?

__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 00:21   #4800
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Kak zarađujem na trejdanju, tak BTC pada.

Eno, kad je BTC bio na 17500, tad sam imao jednako u USD kao sad kad je na 8000 . Ne znam dal da budem sretan ili veseo.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na