Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.07.2006., 17:02   #1
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Sony Ericsson K510i - kada i...gdje???

Eto, kruzhe glasine da bi ovaj model mogao biti best buy, odlichan omjer ulozhenog i dobivenog za relativno male novce (dakle, oko cca 1200-1300 kn po mojem skromnom prorachunu).
Ekran sa 262K boja, 1.3 MP kamera, bluetooth, IrDA, 28 MB memorije (istina, nema memory card ali, bozhe moj, ne mozhe imati sve - za tu lovu).
Vidim da ga vech imaju u T-mobile ponudi, nadam se da che se pojaviti i u VIP paketu (ja sam jedan od onih koji je odluchio dopustiti upravo VIP-u da...oni budu ti koji che me potkradati visokim cjenama poziva i poruka), za TELE2...i nisam tako siguran (imaju skroman i...najblazhe recheno - ''chudan'' izbor modela u svojoj ponudi).
Raspitao se u rijechkom Handy centru, ali...njihovi uvijek usluzhni imbecili (pardon, prodavachi) mi rekoshe: ''Nemamo poojma.'' !!!
A..ako bi se nashla neka dobra dusha koja bi mi mogla rechi kada i, prije svega, u kojim GSM shopovima na podruchju grada Rijeke bi se mogao nachi taj modelchich, bio bih vam jaako zahvalan
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2006., 18:44   #2
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Oukeej...nevermind.
Upravo otkrio da se VIP udostojio ubaciti taj aparatich u..svoju ponudu.
Hmm...u VIPme kompletu cijena je 991 kn. Lijepo zvuchi
A kad se sjetim da sam VIP-ovoj sluzhbi za korisnike poslao mail prije nepunih tjedan dana...pitajuchi ih hoche li ga uskoro imati u svojem ''asortimanu'', pametna cheljad mi je odgovorila kako mi - ne mogu nishta konkretnoga rechi!!!!
Ahh, lijepo li je zhivjeti u ovako dobro uredjenoj...drzhavi
Eto, dobio odgovor na sva svoja pitanja. Ignorirajte ovaj thread, izbrishite ga, pravite se da ...ne postoji i...
...live long and prosper
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.07.2006., 21:44   #3
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Zaramoth
A kad se sjetim da sam VIP-ovoj sluzhbi za korisnike poslao mail prije nepunih tjedan dana...pitajuchi ih hoche li ga uskoro imati u svojem ''asortimanu'', pametna cheljad mi je odgovorila kako mi - ne mogu nishta konkretnoga rechi!!!!
Ahh, lijepo li je zhivjeti u ovako dobro uredjenoj...drzhavi
nije stvar u uređenju države, već čistoj tržišnoj utakmici... tako radi kapitalizam
Inovator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na