Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.10.2023., 20:01   #1
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
FB problem na desktop Operi?

Win10

Kad pokusavam napisati post na facebook-u, iskucam tekst i nista 5 sekundi, tek se onda pojavi... ista stvar ako hocu brisati.. jednostavno smrzava... pokusao sam obrisati povijest, ali ista stvar... dok npr, na forumima nemam taj problem...

Jel ima neko rijesenje?
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2023., 22:43   #2
Paskal
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2022
Lokacija: Zagreb - Koprivnica
Postovi: 7
Citiraj:
Autor Poggiali Pregled postova
Win10

Kad pokusavam napisati post na facebook-u, iskucam tekst i nista 5 sekundi, tek se onda pojavi... ista stvar ako hocu brisati.. jednostavno smrzava... pokusao sam obrisati povijest, ali ista stvar... dok npr, na forumima nemam taj problem...

Jel ima neko rijesenje?
Evo ja instalirao jučer :

Opera One(verzija: 104.0.4944.36)

Win11, no nije neka razlika u odnosu na Win10, svi servisi me prepoznaju kao Win10 korisnika, i radi mi s FB bez ikakvih problema.

Evo baš sam još jednom za svaki slučaj isprobao, kada sam vidio tvoj post, da budem 100% siguran, i sve OK. Nije problem u Operi samoj, nego u nekoj interakciji s nečim dugim, sinteza opere i nečega, a ne samo opere.
Možda da s nekim programom "za popravljanje" windowsa proskeniraš i vidiš što gdje ne valja...Ne koristim takve programe, OK možda jednim u deset godina, pa ti ne znam preporučiti što je danas aktualno. Ako ti se da, pitaj google ili ChatGPT. Sretno.
Paskal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.11.2023., 11:59   #3
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor Poggiali Pregled postova
Win10

Kad pokusavam napisati post na facebook-u, iskucam tekst i nista 5 sekundi, tek se onda pojavi... ista stvar ako hocu brisati.. jednostavno smrzava... pokusao sam obrisati povijest, ali ista stvar... dok npr, na forumima nemam taj problem...

Jel ima neko rijesenje?
Meni se identičan problem javljao nekad u prijašnjim verzijama ali na forumu kad bi pisao post, fejs ne koristim pa nebi znao... Nakon odredenog updatea se samo od sebe riješilo.

S druge strane, sad imam problem trzavog scrolanja. Javlja se samo kad kliknem kotačić miša i pokušam skrolati, početna animacija je jako trzava, poslije toga ide malo bolje. Kad skrolam normalno vrteći kotačić onda je sve ok...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2023., 12:34   #4
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Fora je kaj meni opce nece praviti update za operu preko update gumbica, nego moram ici na opera sajt i skinuti novu verziju... i sad ova najnovija kaj imam, iz cista mira se zacrni ugasi i upali :S to pa nisam nikad imao :/

Ma vidim da mi ne gine clean instal windowsa.. samo ne znam dal da vracam 10 ili 11... mrzim promjene xD
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2023., 12:47   #5
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
S druge strane, sad imam problem trzavog scrolanja. Javlja se samo kad kliknem kotačić miša i pokušam skrolati, početna animacija je jako trzava, poslije toga ide malo bolje. Kad skrolam normalno vrteći kotačić onda je sve ok...
Chromium Wheel Smooth Scroller za Chromium-based i Yet Another Smooth Scrolling WE za Firefox-based web-preglednike i bog-bogova.
Citiraj:
Autor Poggiali Pregled postova
Ma vidim da mi ne gine clean instal windowsa.. samo ne znam dal da vracam 10 ili 11... mrzim promjene xD
Kad sve friško podesiš i instaliraš složi si backup image OS-a u tom stanju, tak da kasnije, ako trebaš, uvijek imaš čistu situaciju i da ne moraš uvijek sve ispočetka.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 12.11.2023. u 12:54.
The Exiled je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na