Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 01.05.2019., 11:02   #991
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
A ono, steta za circuit de catalunya, ali mi je drago da ju mjenja europska utrka. Budemo vidili kakav ce Zandvoort biti. Osobno sam Imolu uvjek volio, iako je sranje za prestizanje bila, ali mi se staza kao staza cinila full zabavna za vozit. Jos sad kad je zadnja sikana pred cilj maknuta, i cijeli taj dio se vozi flat out, bilo bi zanimljivo opet vidit F1 tamo.

No, da nastavim u revijalnom tonu: TOTALNA DOMINACIJA BOTTARE 2.0.1. RC2 NAD HAMILTONOM
GoGzS je online  
Staro 01.05.2019., 11:43   #992
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Ma Zandvoort je dobra staza, dobra promjena po meni.

A za bottasa se nadam da će ove godine dic naslov. Čini se da je to trend u mecki - ham, ham, ros, ham, ham, bot?
nub je offline  
Staro 01.05.2019., 13:15   #993
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
A za bottasa se nadam da će ove godine dic naslov. Čini se da je to trend u mecki - ham, ham, ros, ham, ham, bot?
Dominacija

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 02.05.2019., 08:04   #994
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
U McLarenu.
Ja te pitam za Barcelonu, ti o Realu.




Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Netko je ranije spomenuo reklame nakon mog posta o MaxTV to go...i reklame.

MaxTV to go nema reklame cijeli F1 prijenos. MaxTV običan ima.
Ja gledam na Max Tv To Go (doduse be preko mobilnog računa nego preko računa koji imam uz fiksnu max Tv uslugu) i imam reklame.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline  
Staro 02.05.2019., 08:12   #995
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Koji je Merc bio 2001?
Fangio je bio prvak tada
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 02.05.2019., 09:16   #996
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Dominacija

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ajde Drug neka si i ti to rekao i to već dva puta. Imaš dva piva kada te sretnem negdje!
__________________
dean225 je offline  
Staro 02.05.2019., 09:20   #997
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
A ono, steta za circuit de catalunya, ali mi je drago da ju mjenja europska utrka. Budemo vidili kakav ce Zandvoort biti. Osobno sam Imolu uvjek volio, iako je sranje za prestizanje bila, ali mi se staza kao staza cinila full zabavna za vozit. Jos sad kad je zadnja sikana pred cilj maknuta, i cijeli taj dio se vozi flat out, bilo bi zanimljivo opet vidit F1 tamo.

No, da nastavim u revijalnom tonu: TOTALNA DOMINACIJA BOTTARE 2.0.1. RC2 NAD HAMILTONOM
Zandvoort je odlicna staza. Ako nista bit ce nadam se zabavnija od catalunye. Konacno neka staza gdje mi stare nije zao toliko koliko se novoj radujem.
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 02.05.2019., 10:29   #998
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Ja te pitam za Barcelonu, ti o Realu.






Ja gledam na Max Tv To Go (doduse be preko mobilnog računa nego preko računa koji imam uz fiksnu max Tv uslugu) i imam reklame.
Moram priznati da sam jedva razumio pitanje za 2001. A još vjerojatnije je da ti nisi nikako razumio moj post
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Fangio je bio prvak tada

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ajde Drug neka si i ti to rekao i to već dva puta. Imaš dva piva kada te sretnem negdje!
Može. Popićemo te pive dominantno

Ruku na srce, nije čak problem ta "dominacija" Mercedesa koliko je problem ista takva "dominacija" Ferrarija nad Red Bullom, pa Red Bullova nad ostalima... pa nastavi niz.

Radije bi da se vozi 8x u Bahrainu onako kako se vozilo nego pola utrka kakvih će biti ove godine.

Vrtim postove unatrag i članke. Svi smo svršavali od sreće kako nas konačno čeka još jača sezona od 2018 koja je po svojoj prilici bila odlična. Na kraju Steven Kurchina, dobismo 2016. gdje će očito Bottara i Ham umjetno držati sezonu živom svojim međusobnim đentlmenskim dogovorima. Fuck this.

A u Ferrariju će se tamo negdje oko Monze odlučiti s kojim vozačem da napadaju treće mjesto u WDC-u.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 02.05.2019., 11:32   #999
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
A kad se dogovore oko vozača, onda će napustiti razvoj bolida jer eto, trebaju se pripremiti za iduću sezonu.
U kojoj će opet biti pušiona, kao i zadnjih 10+ godina 😁

Nikako da DOMINACIJA njima dođe u ruke.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 02.05.2019., 11:54   #1000
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Pa dobrim dijelom je i sam Ferrari kriv što je Mercedes dominantan. Godinama ih ne mogu stići. Sad navodno Ferrari ima najjači motor, ali aerodinamikom puše u odnosu na Mercedes. Po zadnjim izjavama Vettela, najveći problem su gume... Ne mogu ih dovesti dovoljno brzo na radnu temperaturu, a i teško ih zadržavaju na toj temp. Po toj logici, Ferrari bi trebao funkcionirati na "vrućim" stazama.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 02.05.2019., 12:21   #1001
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Iskreno po meni je Zandvoort smeće staza za F1. Radije bi da su vratili stari zadnji zavoj u Barceloni.

Sa ovoliko downforcea staza ima valjda 3 zavoja od kojih su 2 hairpina i 1 šikana, preuska na skoro cijelom dijelu. Tamo je DTM procesija jer ne mogu preticati ,a kamo F1.
https://youtu.be/PEQ984Q-g0A?t=201 Tu možete vidjeti krug u F1 bolidu.


Jedini razlog zašto ju vraćaju je boom popularnosti F1 zbog Maxa u Nizozemskoj.
draksa je offline  
Staro 02.05.2019., 12:32   #1002
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa Max i je jedan jedini razlog jer ako se uzme info čijih domicilnih navijača ima najviše po stazama na svijetu, to su nizozemci. Najviše putuju i prate Maxa.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 02.05.2019., 13:45   #1003
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Iskreno po meni je Zandvoort smeće staza za F1. Radije bi da su vratili stari zadnji zavoj u Barceloni.

Sa ovoliko downforcea staza ima valjda 3 zavoja od kojih su 2 hairpina i 1 šikana, preuska na skoro cijelom dijelu. Tamo je DTM procesija jer ne mogu preticati ,a kamo F1.
https://youtu.be/PEQ984Q-g0A?t=201 Tu možete vidjeti krug u F1 bolidu.


Jedini razlog zašto ju vraćaju je boom popularnosti F1 zbog Maxa u Nizozemskoj.
Bas to, koliko sam gledao, zandvort je govno od staze.
Gabre je offline  
Staro 02.05.2019., 13:55   #1004
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A Catalunya kao nije osim startno ciljne ravnine, isti q kao i Albert Park.
I to što Draksa kaže, još i ona preinaka zadnjeg zavoja u 90° pa šikanu je zaqrac teški.

Slažem se da i Zandvoort je smeće, ali... Alonsa više nema, a Maximo je "tek počeo". Špance za Sainza ih boli qrac.
Alonsu su sponzori bili Bank of Santander i Telefonica. Sainzu je njegov tata

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 02.05.2019., 14:04   #1005
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Sta je sa Renaultovog motora, navodno su u Baku-u bili tuned down zbog kvarova koje su imali, te bi vec u Barceloni trebao stic update?
SRV je offline  
Staro 02.05.2019., 14:13   #1006
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Renfault, to mu je. Oni imaju bezbroj problema, mogli bi 9ni zamijeniti mjesta sclarenom od lani, umjesto 4i u prvenstvu, bit tamo negdje 8i

Bas gledam od lani, red hbull je imao u prve 4 trke vec i pobjedu, i dva najbrza kruga, ove kita labudova. Ni blizu ni best lap a ni pobjedi...
Gabre je offline  
Staro 02.05.2019., 14:33   #1007
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Fino je Cyril Red Muljce poklopio na Autosportu
Max je psovao lani Renault svako malo, a sad je sretan što će već u petoj utrci koristiti treći motor

Nije da držim svijeću Renaultu, ali se obistinjuje ono što sam govorio. Da Honda neće pokazati nikakav debeli pomak sa Renaulta pod haubom Red Mulja i da će drug begi nestati iz teme

Niti performanse niti izdržljivost nije bolja kod Honda powered bolida. A kao Red Mulj poznat po vrhunskoj šasiji i custom mappingu motora kojeg francusko "smeće" nije izdržalo. Koliko vidim, nejde ni Hondi. No priče su iste kao i u McLarenu 2015: "daćemo im vremena, kolege u Sakuri rade dobro tvrdo".
Zak je izdržao 2 i pol godine. Vidjeti ćemo koliko dugo će to trpiti Horner, Newey i gazdin izaslanik Čmarko.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 02.05.2019. u 14:39.
Brko je offline  
Staro 02.05.2019., 19:14   #1008
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
to ja tupim do sada, da je redbull losiji s hondom do sada nego je bio s renolom lani. sto i rezultati pokazuju.

sada im kao odjednom sasija ne valja, pa aerodinamika... mos mislit. godinama su imali superiornu sasiju, sad odjednom nemaju, a promjene u pravilima su bile minimalne... svi ostali su uspjeli bez neke drame prilagoditi bolide... sad je newey odjednom njubina postao i nije uspio
Gabre je offline  
Staro 02.05.2019., 21:07   #1009
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
to ja tupim do sada, da je redbull losiji s hondom do sada nego je bio s renolom lani. sto i rezultati pokazuju.

sada im kao odjednom sasija ne valja, pa aerodinamika... mos mislit. godinama su imali superiornu sasiju, sad odjednom nemaju, a promjene u pravilima su bile minimalne... svi ostali su uspjeli bez neke drame prilagoditi bolide... sad je newey odjednom njubina postao i nije uspio
Nekad se zapitam kad citam tvoje postove pratis li uopce formulu.
Pliz napisi koja momcad osim merca i eventualno mcl ove sezone ima konzistentnost?
Ps williams se ne racuna

Isto tako po kojem mjerilu je rb losiji, prosle sezone sa jacim vozackim dvojicem, (ricc i max) su imali 55 bodova, sad sa max i gasly imaju 64.
Slazem se da trnutno imaju losiji bolid, ali to nije zbog honde, isto kao sto works renault ima losiji bolid, a nije zbog renault masine, isto kako haas ima losiji bolid, a nije zbog ferkan masine.
Svih, odnosno veliku vecinu jebu upravo te "male" promjene u pravilima gdje ekipe ne mogu pronaci setup bolida da imaju dobar balans odnosno konzistentnost u brzini bolida ovisno o izboru guma i uvjeta na stazi(temperaturi)
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 02.05.2019. u 21:37.
Gigi1 je offline  
Staro 02.05.2019., 22:09   #1010
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
red bull je imao u prve 4 trke lani 2 dupla DNF-a sto zbog sudara njih dvojice, i jos cega.

ostale momcadi imaju problem najvise sa GUMAMA i u tome lezi problem kod vecine.



midfield jednostavno je postao toliko konkurentan da nemas pojma tko ce isplivati kao "bolji" do kraja sezone, svi imaju podjednake sanse, osim williamsa. oni su gotovi.



Imali su dva najbrza kruga u prve 4 trke, i jednu pobjedu.

Sto imaju ove sezone, jedan podij, trece mjesto.



Lani su jednostavno bili, barem na pocetku sezone, daleko konkurentniji, drugo je sto su prosuli bodova masu. Ove godine su se izgleda komplet fokusiralo na maxa da mu dadu sto moguce bolji bolid, a gasly sto ga smogne.
Gabre je offline  
Staro 03.05.2019., 05:27   #1011
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ponavljam, nabroji momcadi koje navodis pod "svi ostali su uspjeli bez neke drame prilagoditi bolide"
Zivo me zanima, koje su to momcadi osim merc da imaju konzistentnost performansi.
Ako ti konzistetnost perf. nije mjerilo za dobar setup bolida odnosno prilagodbu "malim promjena pravila", reci koje je tvoje mjerilo pa da vidimo po toj skali.


btw. problemi sa gumama su produkt nemogucnosti dovoljno brze prilagodbe novim pravilima, i cim dodje vruca trka(mozda vec spanjolska)gdje nema dugih ravnica tj. gdje se gume ne mogu brzo ohladiti, odjednom ce neki bolidi koji su bili loši izgledati kao da vozi po tracnicama, haas ce voziti q3 qualiy run-a ne cekati u boksu da session zavrsi, nece biti kakanja od strane vozaca po team radiju, a ricc ce moci normalno raditi svoj potez late brakinga bez da produzi u zid itd....


slobodno pogledaj ovaj video prije nego pocnes pisati post

__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 03.05.2019. u 10:35.
Gigi1 je offline  
Staro 03.05.2019., 15:28   #1012
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Rookie, aj se prestani s visoka obracati, ovo je sve zajebancija, a sigurno necu takve prepotentne pojedince ko tebe pitati sto smijem napisati a sto ne.

Najbolje da samo f1 mehanicari/inzinjeri pisu ovdje u temi skupa sa team bosovima.
A koliko me pamcenje sluzi takvih nemamo na forumu, tako da, chill the f out

Btw, dominacijaaaaa
Gabre je offline  
Staro 03.05.2019., 16:12   #1013
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
svaki put kad napises nesto sto ne pije vodu okreces plocu na ovakav ili slican nivo komunikacije.

isto je bilo i pred par stranica kad si sa brkom komentirao.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 03.05.2019., 16:21   #1014
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
a sigurno necu takve prepotentne pojedince ko tebe pitati sto smijem napisati a sto ne.
Javio se pravi

Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
svaki put kad napises nesto sto ne pije vodu okreces plocu na ovakav ili slican nivo komunikacije.
To ti je Gabre navikni se ili ga stavi na ignore
__________________

Rino je offline  
Staro 03.05.2019., 17:14   #1015
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
moze decki, stavite na Ignore, jos bolje, manje cu se nervirati.



Kada mi pisanje po forumu bude donosilo pare, onda cu se razmisljati kako cu sto napisati i da li ce mi netko lektorirati svaki post.



nego, evo malo novosti oko F1 igre



https://ca.motorsport.com/f1/news/vi...380551/?nrt=54
Gabre je offline  
Staro 04.05.2019., 08:39   #1016
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Nisam vidio da je bilo
https://youtu.be/DXjklrMCVaY
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 04.05.2019., 09:11   #1017
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nisam vidio da je bilo
https://youtu.be/DXjklrMCVaY



Svaka dala mozgu koji sklopi ovo
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 04.05.2019., 09:18   #1018
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
E da.

Po pitanju baš formule, kao sporta, kao natjecanja.

Moram otvoreno priznati kako mi je skroz postalo zanimljivije vas tu nekolicinu pratiti što pišete i kako pišete, podjebavate se međusobno, podjebavate momčadi, nego gledati uopće formulu.

Obožavao sam ju. Obožavao sam formulu. Sve što se vrti oko tog sporta, šefove, vozače, momčadi. Navijao uvijek za jednu boju i sa strane za sve druge, no sada prođe nedjelja - hah.........

Ima tema na PCE. Radije utumbat sljedećih par dana sa vašim mišljenjima nego tih dva sata..... što je nekad bila euforija. Ekstaza.


Tako da samo dajte ljudi .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 04.05.2019., 12:34   #1019
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Samo da se javim, da sam tu, drug se već brine jesam li živ
Što se tiče RB i Honde, zadovoljan sam startom, a i Gigi je dobro opisao stanje.
Šta reći, u utrci bez Sefti kara Max dođe dvadesetak sekundi iza pobjednika.
TR se također stigne ugurati među deset, Kvjat radi Rikija bez bodova. RB dolazi
Sa nadogradnjom u Barcelonu, a zatim Monaco, nadam se većem broju bodova.
Kako je prva godina saradnje, jako sam optimističan za narednu sezonu , kad bin
Napokon prve tri ekipe bile ravnopravne.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 04.05.2019., 16:52   #1020
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Samo da se javim, da sam tu, drug se već brine jesam li živ

Što se tiče RB i Honde, zadovoljan sam startom, a i Gigi je dobro opisao stanje.

Šta reći, u utrci bez Sefti kara Max dođe dvadesetak sekundi iza pobjednika.

TR se također stigne ugurati među deset, Kvjat radi Rikija bez bodova. RB dolazi

Sa nadogradnjom u Barcelonu, a zatim Monaco, nadam se većem broju bodova.

Kako je prva godina saradnje, jako sam optimističan za narednu sezonu , kad bin

Napokon prve tri ekipe bile ravnopravne.
Sto prva godina, a sto su lani radili sa tororosom?
Gabre je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na