Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.11.2018., 15:25   #3301
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Bolje da je dijete upisao na kakav sport....
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 15:28   #3302
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Bolje da je dijete upisao na kakav sport....
Ako nisi znao, eSport je sport i kao takav postaje olimpijski sport od 2024. Molim lijepo...

Iako, nije tvoja briga, kao ni moja. Nek se dijete veseli.

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 24.11.2018. u 15:45.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2018., 15:37   #3303
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Bolje da je dijete upisao na kakav sport....
Kako znas da ne ide vec na neki sport?

Poslano sa Sony XZ3
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 16:00   #3304
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
Sve je to marketing, oni su svoj cilj ispunili.
shar je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 16:11   #3305
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
Čovjek je stajao 4 sata u redu za 1000 kuna,sto je sasvim ok.
Tebi je, meni nije niti bi to IKADA radio u životu.
Neki bi učinili sve za pare, a netko pare zaradi na normalan način, po meni nije normalno stajati u 4 ujutro pred nekom trgovinom.

Da želim djetetu kupiti PS4 onda bi ga kupio po full cijeni neovisno o ovoj šugavoj akciji. Nije valjda da je 1000 kn presudno.
Ako nemam 3000 kn za konzolu onda se neću ni dovoditi u situaciju da se cigančim za njega i stojim par sati na zimi negdje, a ko voli nek izvoli.

Svatko treba znati koje su mu financijske mogućnosti, konzola je definitivno luksuz, a ne potreba.
Citiraj:
Ovi što pričaju da oni ne bi, prvi bi ga primili u pak za 19.99 kuna.
Ako bi ti to - ne znači da bi i drugi.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 16:33   #3306
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Tebi je, meni nije niti bi to IKADA radio u životu.
Neki bi učinili sve za pare, a netko pare zaradi na normalan način, po meni nije normalno stajati u 4 ujutro pred nekom trgovinom.

Da želim djetetu kupiti PS4 onda bi ga kupio po full cijeni neovisno o ovoj šugavoj akciji. Nije valjda da je 1000 kn presudno.
Ako nemam 3000 kn za konzolu onda se neću ni dovoditi u situaciju da se cigančim za njega i stojim par sati na zimi negdje, a ko voli nek izvoli.

Svatko treba znati koje su mu financijske mogućnosti, konzola je definitivno luksuz, a ne potreba.
Mislim da je bespredmetno raspravljati o tome što je nekome normalno a drugome nije (ni ja osobno nikada ne bi otišao tamo čekati i gurati se sa ekipom jer smatram da popuste koje oni daju se mogu uloviti na netu bez problema, to nije pravi black friday)...Čovjek se odlučio otići iz svojih razloga i čekati neko vrijeme, i ja osobno a mislim i ti bi se osjećao prevarenim da ti kažu da nemaju više plejki na stanju a drugi si na redu...Likovi iz Linksa su ispali papci
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 16:37   #3307
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor peltierzg Pregled postova
Kratki update, nakon što sam poslao mail na sve adrese u Linksu, ispričao što se dogodilo i digao teme na forumima, kontaktirali su me putem maila.
Ispričali su se radi nastalog nesporazuma. Rekli su da je nastala gužva i da se prodavači nisu snašli te da mogu doći po konzolu po navedenoj cijeni.
Sreća je bila što se sve snimalo tako da nitko nije mogao osporiti da sam zbilja bio drugi u redu...
Na kraju sam uspio doći do konzole i lijepo je od Linksa što su uvidjeli propust i ispravili isti.
Gledajuci tvoje postove ne bih se zacudio da za koji dan ta konzola bude na prodaju.Zivio rodjo.

Zadnje izmijenjeno od: RAUL. 24.11.2018. u 16:44.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 16:40   #3308
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Rovanpero Pregled postova
i ja osobno a mislim i ti bi se osjećao prevarenim da ti kažu da nemaju više plejki na stanju a drugi si na redu...
Bi, samo što bi ja onda sterao u krasan k. tog lika iz Linksa koji ga je zvao poslije i nudio mu PS4.

Mislim, kad se već priča o principima kao što taj tip priča, onda kad te zajebu fino kažeš u trgovini doviđenja, nikada više ne uđeš tamo, a PS4 kupiš negdje dalje za malo više para.
E to su principi, a ne trgovac te popiša pa ga ti kasnije hvališ jer su oni eto promjenili odluku samo da si ne prave lošu reklamu, to je cigančenje i puzanje po podu.

Ali eto, svatko ima svoje životne standarde.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 16:42   #3309
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Ako bi ti to - ne znači da bi i drugi.
A ti si se ocigledno nasao uvrijeđen pa branis heteroseksualni dio populacije.
Macho-men,branitelj pravde i pakova.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 18:04   #3310
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Trebali su prodaju za Black Friday organizirati putem web trgovine, bio sam na Trešnjevki, pogledao i otišao

Čisti amaterizam, da se mene pita...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2018., 18:29   #3311
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Tebi je, meni nije niti bi to IKADA radio u životu.
Neki bi učinili sve za pare, a netko pare zaradi na normalan način, po meni nije normalno stajati u 4 ujutro pred nekom trgovinom.

Da želim djetetu kupiti PS4 onda bi ga kupio po full cijeni neovisno o ovoj šugavoj akciji. Nije valjda da je 1000 kn presudno.
Ako nemam 3000 kn za konzolu onda se neću ni dovoditi u situaciju da se cigančim za njega i stojim par sati na zimi negdje, a ko voli nek izvoli.

Svatko treba znati koje su mu financijske mogućnosti, konzola je definitivno luksuz, a ne potreba.
Ako bi ti to - ne znači da bi i drugi.

Ajde zalmane ne kenjaj. Udahni i ohladi malo prije nego što proljevaš svoj gnjev po forumu. Što je tebi normalna zarada novca na normalan način? Tebi nije normalno stajati u redu od 4 ujutro da se uštedi 1000 kn, a normalno ti je da tete prodavačice u Sparu i Konzumu stoje 8 sati dnevno za 3500 kn mjesečno sa 20 godina staža ? Za mene ništa od toga nije normalan način zarade novca. Većina poslova u Hrvatskoj i svijetu mi nije normalan način zarade. Humaniji način zarade mi je ugrabiti Ryzen procesor za 500 kn uz malo čekanja, nego raditi u Amazonovom skladištu i ne ići na wc cijeli dan pod prijetnjom otkazom. I ne kažem da je ok kupiti CPU, slikati ga u autu pokraj šajbe 3 minute nakon kupnje i staviti na njuškalo po 2.5 puta većoj cijeni, ali čemu tolika zavidnost? Jesi ljubomoran što ti nisi napravio isto? Nitko te nije tjerao da spavaš cijelu noć. Svi koji prate ovaj podforum znali su za akcije, znali su da trebaju dignuti dupe, propustiit školu ili uzeti godišnji, čekati u redu, ući u links/hgspot i kupiti nešto na čemu prodajom mogu dignuti 1000 kn, pa nisu to napravili i onda kukaju kako im je to ispod časti, a svoju čast bi itekako pregazili da im je netko garantirao da će uz par sati čekanja doći do ryzena 1800x.


Čovjek je odlučio izgubiti par sati sna i smrznuti guzicu da bi sinu kupio plejku koji si možda može, a možda ne može priuštiti po punoj cijeni. Kad njegov sin bude dovoljno star da shvati što je stari učinio za njega, bude mu još više porastao u očima. Da meni fali novca i da znam da radi svog ograničenog budžeta moram dignuti guzicu u 4 ujutro na 0 stupnjeva i čekati do otvorenja kako bih svom sinu kupi poklon za Božić/Svetog Nikolu/rođendan napravio bih to istog trena.


I SSD je luksuz, a ne potreba, pa ga imaš kao i većina nas na forumu. Smartphone je također luksuz, pa ga imaš. Sigurno nemaš Nokiu 3310 u džepu. Imaš li auto koji ti je veći trošak nego rekreativna vožnja biciklom na posao/fax osim ako ne živiš u pripizdini bez javnog prijevoza ili normalne biciklističke staze? Živiš li u svom stanu ili ga rentaš za manje novca nego što bi te koštala rata kredita? Ajmo svi prestati ići na ljetovanje, ne kupovati grafičke, ne plaćati kabelsku, otkazati mobilnu pretplatu......tko si ti da određuješ što je luksuz, a što potreba? Ljudi troše novce na što žele i ono što je nekima luksuz, drugima nije. Veliš da bi radije platio punu cijenu nečega nego čekao u redu? 1000 kn ti nije problem? E pa nekima jest i najmanji problem u tom slučaju im je bilo pričekati par sati do otvorenja. Kako će tko trošiti svoj novac nije niti tvoj niti ičiji tuđi problem.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 18:35   #3312
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
To što ovdje pojedini govnjari forumasi kao par postova gore jelte jedu baš to što jesu, ne sekiraj se. Uvijek ima faca koji su velika gospoda a dupe bi dali za 100kn u djepu.
Bravo, bas tako... a svi koji i dalje piskaraju tako vec kako negativno piskaraju i smatraju se "visljim" homo sapiensom, slobodno neka
se vrate na ove tvoje 2 citirane recenice i shvate gdje im je mjesto . Apsolutno nisi mogao bolje konstarirati nego sto jesi.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 18:35   #3313
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Men nije jasno zasto u Links jednom cijena bude niza, a drugi puta visa nego od cijene s neta? Placeno gotovinom u oba slucaja.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 18:41   #3314
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Pa kad je ta cijena veca u odnosu na web cijenu onda je i "popust veci". To je ono sto sam pitao ( ali u drugoj temi ) oko manipulacije cijenom da bi popust
bio veci i kako je moguce da zakonodavac nije tu stavio nekakvo ogranicenje jer cijena se digne u nebo proizvoljno od strane trgovca i onda ispada popust 80%
te se kupac dovodi u zabludu. Dali to sapda pod nepostenu trgovacku praksu itd... ?
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 18:50   #3315
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ajde zalmane ne kenjaj. Udahni i ohladi malo prije nego što proljevaš svoj gnjev po forumu. Što je tebi normalna zarada novca na normalan način? Tebi nije normalno stajati u redu od 4 ujutro da se uštedi 1000 kn, a normalno ti je da tete prodavačice u Sparu i Konzumu stoje 8 sati dnevno za 3500 kn mjesečno sa 20 godina staža ?
Trekljaš i pogubio si se.
Nije on išao zaradit 1000 kn za kruh, išao je kupiti skupocjeni komad hardvera totalno nepotreban ikome, kako se u tu priča uklapa teta na blagajni to samo ti znaš.
Ona sigurno neće nikome kupovati PS4.
To je ono što je bit cijele priče, ljudi bi kupovali stvari iznad svojih mogućnosti, nešto slično kao iPhone na pretplatu.

Citiraj:
Čovjek je odlučio izgubiti par sati sna i smrznuti guzicu da bi sinu kupio plejku koji si možda može, a možda ne može priuštiti po punoj cijeni.
lol, netko tko si ne može priuštiti PS4 po punoj cijeni - ne može si ga SIGURNO ni priuštiti na popustu!
Ako mu tih 1000 kn predstavlja egzistencijalnu potrebu, odakle mu onda uopće ideja ići išta kupovati??
Citiraj:
Kad njegov sin bude dovoljno star da shvati što je stari učinio za njega, bude mu još više porastao u očima.
Joj patetike, de idem na wc.
Možeš ti pisati šta hoćeš ali nikada kupnju skupog hardvera ne možeš opravdati s ničime, bančit pred trgovinom u 4 ujutro radi toga je debilizam, a pogotovo je jadno vadit se na sina kojem nešto kupuješ.


Izgleda da zapad lagano stiže kod nas.
Kad smo dobivali vijesti iz Amerike kako ljudi noće pred Apple trgovinama da bi nešto kupili, onda je to bila vijest broj 1 za sprdanje.
Sad izgleda da appleovci više nisu budale i ovce, to je postalo moderno.
Unazad godinu-dvije je taj debilizam krenuo kod nas i vjerovatno će se svake godine povećavati hype.

Tko hoće nek izvoli, ali onda nek ne trkelja o principima kao ovaj tip, jer on ih definitvno nema, dopuzao je nazad u trgovnu umjesto da im je poslao jedan veliki - odj.

P.S. Kako je netko napisao, ne bi me čudilo da je ta konzola već na njuškalu, toliko o tome.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 18:53   #3316
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,328
Sve što je kolega napravio (jutarnji, postovi, mailovi) potpuno je legitimno po zakonu, potrošačkom pravu, kulturno i uljudno sročeno. To kaj su novinari dodatno nasrali, tja, senzacionalistički amaterizam.
Ono kaj me osobno u cijeloj priči smeta je da se jedan negativni publicitet koji se uopće nije trebao dogoditi, i koji je vjerojatno samo iz upravo navedenih razloga riješen na zadovoljstvo kupca, pokušava pretvoriti u nešto što bi trebalo biti svakodnevno i dobro poslovanje.
Ne da osobno pljujem firmu (kupovao sam kod njih), ali ne služi im baš na čast.
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 19:04   #3317
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Zalmane ne seruckaj. Pogubio si se u svom gnjevu. Covjek je odlucio kupiti plejku po cijeni koja je njemu prihvatljiva i gotova prica. Tvoje misljenje o njegovom postupku je totalno nebitno i tvoja djetinjasta trkeljanja tipa "mogao sam i ja to isto napraviti, ali eto nisam jer imam morala i skromna sam dusa" padaju u potpunosti u vodu. Jos ces napisati da nikada ne gledas akcije i da sve kupujes instantno cim vidis i po punoj cijeni jer eto, soma kuna ti nije problem u zivotu. Daj ne ****. Najsmijesnije mi je sto na komentare na svoje postove odgovaras u roku 5 minuta kao nekakav dezurni forumas bez zivota koji u doslovce svakom svojem postu mora nesto ili nekiga iskritizirati.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 19:11   #3318
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Tvoje misljenje o njegovom postupku je totalno nebitno
Tvoje mišljenje o mom mišljenju je totalno nebitno.
Citiraj:
i tvoja djetinjasta trkeljanja tipa "mogao sam i ja to isto napraviti, ali eto nisam jer imam morala i skromna sam dusa" padaju u potpunosti u vodu.
Gdje sam ja napisao da sam i ja to mogao napraviti?
Normalno da ne mogu tako nešto napraviti jer nisam toliko poludio.
Citiraj:
Jos ces napisati da nikada ne gledas akcije i da sve kupujes instantno cim vidis i po punoj cijeni jer eto, soma kuna ti nije problem u zivotu.
Gledam akcije, ali mi ne pada na pamet u 4 ujutro ići pred trgovine radi usranog plejstejšna, to nema veze s akcijama, to je idiotizam.
I onda još zivkati novinare nakog toga i plakati kako tvoj sin ne može igrati najmodernije igre, vjerovatno će imati teško djetinjstvo radi toga.
Neki ljudi stvarno padnu nisko radi para...


No dobro, sve smo rekli, uživajte pred trgovinama, sad je bilo samo par sati ranije, iduće godine predviđam vreće za spavanje i 7 dana prije otvorenja kampiranje pred trgovinom.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 19:17   #3319
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Neka si ti sve njih naucio pameti i siguran sam da se sada osjecas bolje zbog toga.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 19:22   #3320
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Tvoje mišljenje o mom mišljenju je totalno nebitno.
Gdje sam ja napisao da sam i ja to mogao napraviti?
Normalno da ne mogu tako nešto napraviti jer nisam toliko poludio.
Gledam akcije, ali mi ne pada na pamet u 4 ujutro ići pred trgovine radi usranog plejstejšna, to nema veze s akcijama, to je idiotizam.
I onda još zivkati novinare nakog toga i plakati kako tvoj sin ne može igrati najmodernije igre, vjerovatno će imati teško djetinjstvo radi toga.
Kolko god te djelomicno razumijem i slazem se u nekim stvarima s tobom, toliko ovo sto ide dalje sve visi lici ko da si ljubomoran na coveka sto je ubo plejku po dobroj cijeni...)

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 19:46   #3321
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Tvoje mišljenje o mom mišljenju je totalno nebitno.
Gdje sam ja napisao da sam i ja to mogao napraviti?
Normalno da ne mogu tako nešto napraviti jer nisam toliko poludio.
Gledam akcije, ali mi ne pada na pamet u 4 ujutro ići pred trgovine radi usranog plejstejšna, to nema veze s akcijama, to je idiotizam.
I onda još zivkati novinare nakog toga i plakati kako tvoj sin ne može igrati najmodernije igre, vjerovatno će imati teško djetinjstvo radi toga.
Neki ljudi stvarno padnu nisko radi para...
Svaka budala ima svoje veselje.

Osobno nebih stajao 4 sata pred trgovinom radi plejstejsna, ali u situaciji da mi netko ponudi da MORAM znaci MORAM danas kupit plejstejsn, radim od 9 a trgovina otvara u 8, i ustedjet cu trecinu ili neki slican POSTOTAK MJESECNE PLACE ako pricekam 4 sata, pa bome bi pricekao 4 sata, kada bi MORAO to kupit i kada bi postotna usteda bila tolika.
A cak i da sam toliko bahat da izignoriram takvo sto i odem ga kupit kasnije za tri put vise love, opet nebi jer bi racunao da u 4 sata stajanja mogu ustedit love da uplatim u neku udrugu za spas zivotinja, azil ili slicno gdje ce 4 sata mog stajanja spasit 4 psica npr. umjesto da ih spalim jer eto imam.

I nije zivkao novinare jer nije dobio plej stejsn za 500 kuna ili koliko li nego zato jer je stajao 4 sata i otisao doma bez plejke ko budala, pa ja bi popizdio da sam im ga htio kupit za 1 lipu ako bi stajao 4 sata i da me odpile na neposten nacin, svatko bi.

Ovdje gdje ja zivim stoje 3 dana pred kompleksom kuca da bi ostavili 40,000 eura pologa medju prvima i dobili PRILIKU (ne garanciju) da ju kupe, jer kuca nije bilo po toj cijeni bas.
Mislim da je nedavno bio slucaj da su 7 dana kampirali, uzimali godisnji itd. Neko bogatiji bi se tome trebao rugati po tvojo logici?
Poveznica je ista. Samo je red velicine drugi.
Netko u Africi to ne treba raditi jer ni nema kucu nazalost, ali to nije nikako razlog da onom koji ima za nesto se ruga jer ide ustediti ili ne spiskati novce za koje negdje RADI i gdje ako izabere opciju da nece cekati XY sati mora odraditi 100xXY sati da bi zaradio razliku. Da se radi o 5 kuna razumio bi tvoj upis, al ovako je jako bezobrazan prema covjeku koji je ode na forumu, jer se s tom razlikom novaca moze stosta za svoju obitelj korisnog napravit a ako ne treba za svoju onda mozda tudju, za neku zivotinju ili sto ja znam sto.

Pozivam doticnog gospodina, posto je ode dobro popljuvan bez ikakvog razloga da svakog ko pljuva dodatno spusti na zemlju i stime sto je ustedio uplati 100 kuna nekom azilu za zivotnje

npr. https://www.facebook.com/spas.udruga/

Zadnje izmijenjeno od: poweeer. 24.11.2018. u 20:25.
poweeer je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 20:33   #3322
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor peltierzg Pregled postova
...
Svaka čast da si se izborio za svoje i da nisi dopustio da te preveslaju. Većina bi samo podvukla rep i okrenula.
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 20:38   #3323
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Pa i ja bi čekao da kupim nešto gdje bi uštedio najmanje 300kn (neznam koliko je ps4, kolika je cijena niti me zanima). Ali vidio sam reklame za links o crnom petku kako mi ništa nije trebalo od njih nisam ni gledao niti sam znao da je to samo 1 trgovina gdje moraš doći^^ i onda po postovima i kada sam pogledao video imam što vidit 1 trgovina, prostor gdje 30 ljudi može ući, gomila ljudi kojih 95% nije vidilo što su htjeli, ludak koji urla u mikrofon, lidija bacic majko mila sramote koga su doveli, gdje su je doveli i pred kome je ona bila? 20 ljudi? Ali jbga marketing je marketing, davaju popuste, lili bice dali neki skupi tv, neznam tko je uopce smislio ovako nesto, ali puno vise ima negativnih komentara nego pozitivnih.



Video je VRH, sacuvao sam ga cisto da umirem od smijeha. Jedva cekam iduci put kad budu komentari "hoce biti plejke" "hoce biti lidija bacic" Za ovo trebaju dobiti nagradu koja je veca od oscara hahahahaha
baTman je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 20:47   #3324
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Kolega Pelti, stvarno mi je drago da si nakraju uspio doci do plejke za tu cifru. Definitvno si nakon 4 sata stajanja u redu zasluzio. Isto tako budi ponosan na sebe jer si se uspio izboriti za sebe u ovoj vukojebini od zemlje. A jos mi je vise drago zbog Linksa, da su po neznam koji put pokazali da su c****, d*****, r****, s**** i kl****. Tko ih j****. N*** ih na k****

I svaki komentari kakav je netko i da li bi stajao u redu za kruh, mlijeko, plejku, goblene duška lokina ili za stranačku iskaznicu je suvišan. Ima nas svakavih, jelte. Da citiram ekipu sa entera. Mir Van

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 24.11.2018. u 21:36.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 22:24   #3325
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Odem kao gospodin čovjek u Trst u media world i kupiš što želiš od elektronike.. sad su imali opet na paletama PS4 po 199 eura, Xbox one X po 329 eura.. kakav crni links i slični mrtvi shopovi
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 23:17   #3326
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
Odem kao gospodin čovjek u Trst u media world i kupiš što želiš od elektronike.. sad su imali opet na paletama PS4 po 199 eura, Xbox one X po 329 eura.. kakav crni links i slični mrtvi shopovi
Tak i ja iz Slavonije, pravac u Trst... Moraš gledati i na takve stvari.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 23:18   #3327
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Javna je tajna da Links strepi od dolaska Media Markta na ove prostore. Obzirom da kruži samo ova jedna PlayStation dogodovština, koliko je tih konzola zapravo bilo dostupno, odnosno raspoloživo u trešnjevačkoj poslovnici?
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 00:14   #3328
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Nemojte se zaliti, u cijelom Dublinu uz puste ove IT firme nema jedna jedina trgovina tipa links, znaci ako zelite kupit plocicu rama zaboravite. Kod nas u firmi ako kome treba novi monitor ili slicno (a da nema bas na lageru u firmi kod tehnike) novi dio se ceka tjedan dana (firma 650 ljudi)
Sve dostava iz UK. Ja ispizdim jer sam recimo impulzivan kupac i mrzim cekat kad nesto odredim kupit, a ode nema druge, stoga - LINKS je show, al ono totalni show od trgovine!

Zadnje izmijenjeno od: poweeer. 25.11.2018. u 00:21.
poweeer je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 01:57   #3329
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Meni je isto drago vidjeti da se čovjek izborio i da, to je stvar principa jer ako maknemo sniženje iz priče, npr. da se radilo o ograničenom broju komada nekog novog uređaja po redovnoj cijeni, opet bi bilo nepošteno da nije dobio svoj primjerak ako se već potrudio biti drugi u redu. Jasno da bi bilo još bolje da se tako čeka primjerak neke nove knjige, ali to je već druga tema .
Thumbs down može ići jedino švercerima koji su svojom pohlepom za brzom zaradom "oteli" onima koji su kupovali za sebe ili poklon bližnjima a i Linksu, jer stavljanje 1 ili 2 komada nekog artikla nije baš pravi BF.
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 08:28   #3330
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Koliko su te plejke iz linksa koštale?
killuminati je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na