Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2009., 23:38   #61
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
Ovako, imam jedno pitanje za autora teme (ili bilo koga drugoga sa ovim mišem). Miš koristim par dana (prva cca. dva dana sam ga koristio na stolu, bez podloge, sada je na QcK-u) i neki k mi stalno grebe. Mislim da je nemoguće da se padovi tako brzo istroše, pa taman da su klizali po brusnom papiru. Može kakav savjet?
Ja niti nakon 8 mjeseci intenzivnog korištenja nemam nikakvih problema s padovim, izgledaju kao i prvi dan. Pa sam vidi kakvi su ti padovi, su čisti, čista podloga?
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2009., 23:42   #62
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Ja niti nakon 8 mjeseci intenzivnog korištenja nemam nikakvih problema s padovim, izgledaju kao i prvi dan. Pa sam vidi kakvi su ti padovi, su čisti, čista podloga?
Mislim da nije problem u njim, izgledaju ko novi, sve je čisto.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.04.2009., 23:53   #63
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
Mislim da nije problem u njim, izgledaju ko novi, sve je čisto.
Kako ti onda grebe ako su obje površine čiste i glatke?
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2009., 00:04   #64
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Kako ti onda grebe ako su obje površine čiste i glatke?
Izgleda da sam riješio problem, skinio sam onu naljepnicu oko senzora, valjda ne gubim garanciju?
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2009., 23:12   #65
NooB_X
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 2
Isuse ovi misevi su postali nauka..poceli izmisljavat neke driver itd..jbt di je plug n play...osobno imam ovaj mis http://www.gamersware.de/product_inf...lorer-3-0.html koristim ga vec jedno 3-4 godine bez ikakve podloge na stolu svaki dan i jos imam orginalne padove a mis perfektno radi...a sto se tice igra(cod itd) osobno sijem kakvojake deckice koje imaju g5/g9/cyber snipa stinger itd..tako da jbt mis je mis ako si noob u igri niti jedan ti mis nece pomoc..a sto ce tice rada to sve ovisi o ukusu i ugodnosti koja je kod svakog drukacija
NooB_X je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 00:18   #66
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor NooB_X Pregled postova
Isuse ovi misevi su postali nauka..poceli izmisljavat neke driver itd..jbt di je plug n play...osobno imam ovaj mis http://www.gamersware.de/product_inf...lorer-3-0.html koristim ga vec jedno 3-4 godine bez ikakve podloge na stolu svaki dan i jos imam orginalne padove a mis perfektno radi...a sto se tice igra(cod itd) osobno sijem kakvojake deckice koje imaju g5/g9/cyber snipa stinger itd..tako da jbt mis je mis ako si noob u igri niti jedan ti mis nece pomoc..a sto ce tice rada to sve ovisi o ukusu i ugodnosti koja je kod svakog drukacija

nemoj gluposti pisat, inace taj tvoj mis, je "bio" jedan od boljih miseva (i sad trazen)
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 00:18   #67
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Pa to što ti imaš je ponajbolji Microsoftov mišonja.

I nije ni on bio baš jeftin, u rangu MX518..

Edit: Nick je bio brži.
  Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 03:28   #68
NooB_X
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 2
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
nemoj gluposti pisat, inace taj tvoj mis, je "bio" jedan od boljih miseva (i sad trazen)

nisam na to ciljo, nego kazem kako je industrija pocela komplicrati oko jednostavnih stvari npr misevi,utezi, driveri itd..i kako su ljudi dobili dojam da ako on sebi kupi g9 i g15 tipkovnicu da ce ownat na codu ili tako nest..kad zapravo misevi imaju ulugu u igrivosti ali ne bas toliko veliku....
NooB_X je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 09:28   #69
stripy
a-wAnnaBe
Moj komp
 
stripy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 418
imaju utloko da moraju raditi ispravno
sve ostalo je stvar preferencije. jedino je zalosno shto jako mali % misheva "radi ispravno". a pod time mislim da vjerno prenose pokrete i akcije ruke na ekran tj. da npr. sva krivnja za fulavanja bude cisto do igraca, a ne do hardwera ili softwera.
i kad vece meljem, ne pod time ne podrazumjevam kolicinu cpi-a.
__________________

MBO: DFI LAN PARTY UT nF4 Ultra-D
MBO DFI Lan Party DK P35-T2RS S.775
Kingmax DDR2-800 KLDE88F 2 GB
Gigabyte VGA nVidia 8800GT 512MB
Antec super-midi kućište P182B crno
Arctic Cooling VGA cooler Accelero S1
Arctic Cooling turbo modul
Pioneer DVD ± RW DL DVR-215BK SATA
Cooler Master Hyper TX2 CPU hladnjak
Corsair 520HXEU ATX 2.2 modularno
CPU INTEL Core2Duo 8400
stripy je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 14:33   #70
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Istina je da nije sve u mišu, jedna dobra podloga može i kod uvjetno rečeno lošijeg starijeg glodavca bitno poboljšati performanse kod igranja. a ovaj Micosoftov Intelli mi je bio prvi mouse, star 6 godina i još besprijekorno radi, uzeo sam ga na posao i sad mi je tamo uštekan u komp dok mi je Death Adder na CoolerMasterovoj dual-sided alu podlozi predobra kombinacija i ne mislim to mijenjati
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.09.2009., 19:36   #71
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
imam i ja ovaj miš i razer destructor podlogu = dobitna kombinacija

nego da vas pitam kako da očistim miš? šta smijem oprati leću sa krpom namočenom sa malo tople vode,ja se bojim da se miš nebi sjebao ako ju idem oprati...
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2009., 20:52   #72
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Miša ne pereš, samo čistiš od prašine.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2009., 23:22   #73
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
aha,tako sam i mislio,piše u upustvima za miš "obrisati leću mekanom krpicom i sa malo tople vode,no bez ikakvih sredstava za čišćenje" to mi bilo čudno jer je leća osjetljiva pa sam i zato pitao.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 20:15   #74
the_bulk
Premium
 
the_bulk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 97
Problem

Ovo grebanje padova se meni opće nije pojavilo ni nakon možda 10 mjeseci kako ga imam. Možda jer je podloga od tkanine (goliathus) pa se nije izgrebla ko na exact matu. Al ja imam jedan drugi problem. Previše mi je prašine ušlo pod lijevu tipku i sad često "dvoklikne" bezveze. Dal da ga rastavim i probam očistiti ili što?
the_bulk je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 19:26   #75
Hrjax
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 305
Sta se tice tog famoznog registriranja jednog klika kao dva,primjetio sam nesto. Dok sam koristio Vistu, problema nije bilo sve dok jednog dana nisam instalirao drivere. I onda je sve lijepo neko vrijeme radilo,pa je mis odjednom poludio. OVo sad pisem na windows 7,bez drivera i mis radi kao beba,tako da mislim da to nije hardverski,vec softverski problem.
Hrjax je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 14:20   #76
T0X1C
n00b
 
T0X1C's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 246
Tek sam sad skuzio ovu temu, u biti imam DeathAddera vec preko godinu dana, i svaka cast Razeru (bilo mi tesko prec sa mojeg starog Microsoftovog Intellimouse Explorera 3.0A) ali do danas same pohvale, mis radi bez ikakvih problema i kvarova po 8-10 sati svaki dan tako da zasad kapa dole razeru (jedino im zamjeram sto nisu stavili podrsku za W7 kod update-a firmware-a, ali buduci da jos OS nije ni dosao u trgovine to im mogu progledat kroz prste...)
T0X1C je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 09:54   #77
Hrjax
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 305
Ja nemam nikakvih problema s Deathadderom na windows sedmici....
Hrjax je offline   Reply With Quote