Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.02.2013., 22:58   #1531
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Da pitam je li ispravljen jedan bug
Kada u Janovu uzmes zadatak od onog trgovca kraj sanka da poskidas nocne snajperiste (u velikom površinskom iskopu kraj bagera-banditi) prije se nije nikako nije mogao ubiti njihov shef i zadatak se nije mogao obaviti. Je li to ispravljeno ili je i dalje bolje ne uzeti to na sebe ?
Već sam i sam sebi dosadan pišući NEMA BAGA. Vic je u tome da se malo treba pomučiti, nije to čista FPS pucačina. Pričekat da počne bježati i kod tunela zakloniti se i ubiti ga. Ima još jednog za podršku. JoZ@ ide i sa puškom bez problema.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 23:04   #1532
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ima naziv kao neki artefakt to sam i ja mislio da je to neki aretfakt, a ono žešća farmacija
to me i navuklo da vrpam po ruksaku
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2013., 07:02   #1533
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Da pitam je li ispravljen jedan bug
Kada u Janovu uzmes zadatak od onog trgovca kraj sanka da poskidas nocne snajperiste (u velikom površinskom iskopu kraj bagera-banditi) prije se nije nikako nije mogao ubiti njihov shef i zadatak se nije mogao obaviti. Je li to ispravljeno ili je i dalje bolje ne uzeti to na sebe ?
kreten počen bježati prema tunelu (di su bureri, ispod Jupiter kompleksa), i ne možeš ga ubiti dok ne dođe do tamo. Samo trči za njim i pucaj po njemu i uživaj u presmješnim zvukovima koje moron ispušta "Ugi gui, yayayayayay, uuuughrrrrr, aaaaaaaa..."

Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Već sam i sam sebi dosadan pišući NEMA BAGA. Vic je u tome da se malo treba pomučiti, nije to čista FPS pucačina. Pričekat da počne bježati i kod tunela zakloniti se i ubiti ga. Ima još jednog za podršku. JoZ@ ide i sa puškom bez problema.
Da, i ja sam ga ganjao sa Gaus topčinom, ispucao sam 20+ muniucije u njega i nije pao dok nije došao gore do tunela.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 11:21   #1534
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Talking

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ima naziv kao neki artefakt to sam i ja mislio da je to neki aretfakt, a ono žešća farmacija
Možda Stalkera igra netko s medicinskim obrazovanjem, pa da me ne tuži za krivi podatak u opisu lijeka, donosim ispravak. ''Zimzelen'' je doslovni prijevod s ruskog, a radi se o lijeku Mephyton. Nije kao što sam napisao vitamin C nego vitamin K. Osim toga, svaki lijek u Zoni uzimate na svoju odgovornost.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 11:27   #1535
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Osim toga, svaki lijek u Zoni uzimate na svoju odgovornost.
Da, zato ja lijekove prodajem i cuclam samo vodku i koristim samo anabiotike kad emisija navali pa da se ne sakrivam nego samo njega popijem
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 11:35   #1536
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da, zato ja lijekove prodajem i cuclam samo vodku i koristim samo anabiotike kad emisija navali pa da se ne sakrivam nego samo njega popijem
Ne pretjerivati s votkom, biti će manje ''bagova''. Osim toga - 3 'Emisije' + 3 anabiotika = 'Obilježen Zonom'. Poslije kod 'Emisija' ne treba tražiti sklonište ili popiti lijek.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 11:44   #1537
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma ja ga svaki put uzmem i redovito sam "Marked by the Zone"
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 11:45   #1538
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Ranije sam pisao o programu CPU-Control. Snimio ga i isprobao. Nema nus pojava kao votka. Sa FRAPS-om kontrolirao broj FPS-a u igri. Povečao se broj za otprilike 30%. S programom nema uputa za upotrebu u Stalkeru, pa u slučaju da ga netko želi koristiti, naknadno ću objasniti.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 07:21   #1539
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Ranije sam pisao o programu CPU-Control. Snimio ga i isprobao. Nema nus pojava kao votka. Sa FRAPS-om kontrolirao broj FPS-a u igri. Povečao se broj za otprilike 30%. S programom nema uputa za upotrebu u Stalkeru, pa u slučaju da ga netko želi koristiti, naknadno ću objasniti.
Za slabije makine, dušu dao. Mada ja kad pratim razvoj situacije na svojoj grafi u MSI Afterburneru, ta igra pošteno namuči grafičku. Konstantno zakucava potrošnju u nebo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 11:15   #1540
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo našao sam novi MOD koji je OK.

C.O.P. Massiv Upgrade v2.7z težak cca 820MB koji upravo igram i dosta je stabilan s obzirom na neke koje sam igrao, upravo sam stigao u Pripyat i do sada se samo 3 puta srušio, a dobro je što ima opcija kao u Complet modu wish gartner, dodavanje oružja,gamadi i ostalih stvari iz inventorija igre te dosta novog oružja što igru ćini zanimljivijom

Evo LINK

Skinuo sam s neke druge stranice, a sad nemogu naći jbg.


A gledaj to ovako jbg. znao sam igrati modove koji su se na dnevnoj bazi rušili 3-4 puta, a ako se igra sruši tokom igranja u kompletu 3-4 puta to je za mene odlićna statistika jer ima ih stvarno "šroteks napravljenih i žali bože truda prilikom instalacije" jbg... mod koji je kolega prepravio je "super" i svaka čast, ali kad ga odigram nemam više što igrati pa onda tražim alternativu a do sada sam odigrao oba MOD-a koje sam dobio od kolege.

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 27.02.2013. u 11:42.
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2013., 11:21   #1541
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samo se 3 puta srušio ? Za mene je to nestabilan mod ove bakičine gazim već 100+ sati i niti jedan kreš nisam imao. OK, tu i tamo koji bug, ali ništa strašno, sve je prijavljeno... ali kad mi se zruši negdje, onda popizdim i takav mod kod mene nema prođu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 01:11   #1542
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zapel sam

Gamedata v2.2:

Dark Valley (Tamna dolina): pobio sam sve otpadnike i riješio sve misije osim da nađem karticu za Lab X16. Našao sam sef u kojem je kartica, i sad mi treba ključ. Di je taj ključ? Iz Tamne doline ne mogu van, dakle moram naći kluč kojeg nigdje nema.

Molim odgovor ako tko znade
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 09:01   #1543
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
raspitaj se
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 09:56   #1544
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor JoZ@ Pregled postova
raspitaj se
Jesi biserko, svaka čast mene si našao zejebavat sram te bilo...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 10:24   #1545
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jesi biserko, svaka čast mene si našao zejebavat sram te bilo...
ma ti zajebavaš sam sebe
tak iskusan stalker a pitaš takvu bedastoču

odi se sramit pol ure pa nastavi igrat
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 13:00   #1546
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zapel sam

Gamedata v2.2:

Dark Valley (Tamna dolina): pobio sam sve otpadnike i riješio sve misije osim da nađem karticu za Lab X16. Našao sam sef u kojem je kartica, i sad mi treba ključ. Di je taj ključ? Iz Tamne doline ne mogu van, dakle moram naći kluč kojeg nigdje nema.

Molim odgovor ako tko znade
Sef je u napuštenoj bazi? Memorija me malo zafrkava. Ako je tamo onda pretraži tijela tipova koji su se zatekli tamo. Ustvari trebao bi ključ biti kod tipa na tornju desno od ulaza (izlaza) iz baze.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 14:15   #1547
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Sef je u napuštenoj bazi? Memorija me malo zafrkava. Ako je tamo onda pretraži tijela tipova koji su se zatekli tamo. Ustvari trebao bi ključ biti kod tipa na tornju desno od ulaza (izlaza) iz baze.
OK, budem vidio. Vjerojatno se onda ključ pojavio nakon što se otključala misija. inače uvijek nakon masakra pregledam tijela.

BUG očito. Nakon što sam loadao igru, ključ se pojavio kod one četvorke koja se naknadno pojavila. Prvi puta sam ih pretražio, nije ga bilo.
BTW, zanimljive spodobe u Labu lijepo sam se iscimao

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 02.03.2013. u 14:27.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 15:29   #1548
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
OK, budem vidio. Vjerojatno se onda ključ pojavio nakon što se otključala misija. inače uvijek nakon masakra pregledam tijela.

BUG očito. Nakon što sam loadao igru, ključ se pojavio kod one četvorke koja se naknadno pojavila. Prvi puta sam ih pretražio, nije ga bilo.
BTW, zanimljive spodobe u Labu lijepo sam se iscimao
Vidim da si napisao BUG. Nije Brko, 100 %, samo vjerojatno radiš nešto kak ne treba. Kad pronađeš sef pojavi se par tipova. Dvojica imaju rućne bacače. Jedan lijevo prema kanalu, a drugi toranj s lijeve strane ulaza. Tip na desnom tornju ima ključ. Imao je uvijek pa ga ima i sada.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 16:44   #1549
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222



Jebotetejeba, srce mi je skoro stalo kad sam našao 3 dokument u laboratoriju

Posuđen je Librarian iz igre Metro 2033 jebena prestrašna nakaza, ali za razliku od Metro-a, puno lakše padne


-->
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Vidim da si napisao BUG. Nije Brko, 100 %, samo vjerojatno radiš nešto kak ne treba. Kad pronađeš sef pojavi se par tipova. Dvojica imaju rućne bacače. Jedan lijevo prema kanalu, a drugi toranj s lijeve strane ulaza. Tip na desnom tornju ima ključ. Imao je uvijek pa ga ima i sada.
Prvi puta, niti jedan od njih 5 nije imao ključ. Kad sam loadao, pobio sam svu petoricu, i ključ je bio kod lika koji je bio dolje kraj one rupe u dvorištu. Zato da, vjerojatno je bio glitch. A kako vidim po netu, preporučljivo je sve sejvati i ako se pojavi što čudno, poželjno je saveati i loadati često.

Vjerojatno i taj ključ putuje kao i sve ostalo u Sigerous modu na random pozicijama. I ponavljam, prvi put ga nije bilo u nijednom od tih 5 lešina.

EDIT: sad sam opet loadao, i sad je ključ bio opet kod otpdanika u Exoskeletonu koji je dolje.

EDIT2:



Jebotetejeba, srce mi je skoro stalo kad sam našao 3 dokument u laboratoriju

Posuđen je Librarian iz igre Metro 2033 jebena prestrašna nakaza, ali za razliku od Metro-a, puno lakše padne



Zadnje izmijenjeno od: Brko. 02.03.2013. u 17:18.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 18:25   #1550
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237



Jebotetejeba, srce mi je skoro stalo kad sam našao 3 dokument u laboratoriju

Posuđen je Librarian iz igre Metro 2033 jebena prestrašna nakaza, ali za razliku od Metro-a, puno lakše padne


Može biti da je i kod ključa random sistem, ali to nisam primjetio iako sam tu misiju radio jedno deset puta i uvijek je bio na istom mjestu. Ako si imao samo jednu nakazu u labu, mene vjerojatno imaju na piku pa su uvijek bili u paru. Sad opet igram nanovo, trenutno se vraćam iz Pripiata, zato što sam napravio neke izmjene više estetske, malo horor zvuka i nešto odijela i oružja. Ali sve to moram provjeriti.
-->
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Prvi puta, niti jedan od njih 5 nije imao ključ. Kad sam loadao, pobio sam svu petoricu, i ključ je bio kod lika koji je bio dolje kraj one rupe u dvorištu. Zato da, vjerojatno je bio glitch. A kako vidim po netu, preporučljivo je sve sejvati i ako se pojavi što čudno, poželjno je saveati i loadati često.

Vjerojatno i taj ključ putuje kao i sve ostalo u Sigerous modu na random pozicijama. I ponavljam, prvi put ga nije bilo u nijednom od tih 5 lešina.

EDIT: sad sam opet loadao, i sad je ključ bio opet kod otpdanika u Exoskeletonu koji je dolje.

EDIT2:



Jebotetejeba, srce mi je skoro stalo kad sam našao 3 dokument u laboratoriju

Posuđen je Librarian iz igre Metro 2033 jebena prestrašna nakaza, ali za razliku od Metro-a, puno lakše padne


Može biti da je i kod ključa random sistem, ali to nisam primjetio iako sam tu misiju radio jedno deset puta i uvijek je bio na istom mjestu. Ako si imao samo jednu nakazu u labu, mene vjerojatno imaju na piku pa su uvijek bili u paru. Sad opet igram nanovo, trenutno se vraćam iz Pripiata, zato što sam napravio neke izmjene više estetske, malo horor zvuka i nešto odijela i oružja. Ali sve to moram provjeriti.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 19:58   #1551
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
I ja sam se suoćio sa takve dvije spodobe u labu uz vrlo "blizu otkazivanja srca" opciju jer ih nikada prije nisam vidio ni u jednom modu sva sreća što je stolica naslonjena na zid jer bi bilo svašta kako sam skoćio jbg. taman lijepo reko sve beštije pobio i idem prema stepeništu iz laba sa smješkom, kad ono uhhhhh.....

I ja sam kljuć uvijek nalazio kod tipa kod one rupetine.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 22:28   #1552
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Odličan je mod, samo mi se zblesirao sada u Vojnom Skladištu. Nakon što sam obavio sve misije (farma, selo 1, selo 2, kontrolni punkt 1 i 2 i onaj malo kamp), rečeno mi je "popijmo pivo". Nakon toga, ništa se ne događa pola sata. Ne mogu van sa tog područja, baca XRay engine error. A ako odem do glavnog šefa Svitanja u bazu, on me pita jesam li obavio misiju, i moj jedini odgovor je NE

koji ku...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 09:14   #1553
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
kolko se sječam kod ulaza u bazu su neki mutanti ostali pa treba i njih počistit
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 10:10   #1554
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Ako netko naiđe na probleme koje me muče neka preskoći ovaj HR mod i zaigra full verziju 1.6Gb .rar englesku

nakon nekoliko instalacija , WIN7 i 8 , nikako da igra proradi

pokrene se neki puta bez problema , čak mogu da izađem i uđem natrag, nekad mi da i da mjenjam postavke ( što je bio i drugima problem)
no nakon restarta se događa najčešće poznata poruka xRay bug, skoro da je uvjek nešto drugo u pitanju

prvo sam probao SGM 2.2 lakšu verziju i radila je, a onda i tešku isto bez problema radi

ako je netko imao ovakve muke pa da barem javi da nije slučajno problem AMD što mi je padalo na pamet ili čak verzije WIN7 x64 ili W8 x64 bilo bi ljepo da to stavi za nas koji nemožemo zaigrati Bakicu47
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 10:35   #1555
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat and Sequel

Ma kaki. Nema nicega tamo oko ulaza. Ekipica se presetava I to je to.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 10:55   #1556
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
sigurno si ostavio neku beštiju negdje jer ja nisam imao tih problema i odigrao mod do kraja

Još jednom daj petama vjetra i prokrstari zonom
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 11:05   #1557
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Prvo, to nije HR mod nego SGM 2.2 sa mojim prijevodom, nekim promjenama u grafici i zvuku. Drugo, Stalker COP ima ruska i engleska verzija (imam obadve snimljene) a razlika je samo u tekstu i zvuku. Isto tako i kod SGM moda. Engleska verzija - prijevod na engleski i glasovi engleski. Brzi Picek, očito nisi odigrao sve misije u SGM 2.2 (u tome koji si odigrao), jer u Zatonu ima misija koju ne možeš obaviti. Strani forumi u vezi SGM 2.2 puni su problema. Zašto ja sad sa ovim koji igram nemam, a neki imaju - to je već teže pitanje. Brko, mislim da je JoZ@ u pravu. Tako mi se dogodilo i u Pripiatu kod misije 'Operacije Vulkan' da nikako da završi. Onda sam primjetio da je jedan Monolit odlutao od kina. Locicarao, eliminirao i misija uspješno završena.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 11:26   #1558
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Prvo, to nije HR mod nego SGM 2.2 sa mojim prijevodom, nekim promjenama u grafici i zvuku. Drugo, Stalker COP ima ruska i engleska verzija (imam obadve snimljene) a razlika je samo u tekstu i zvuku. Isto tako i kod SGM moda. Engleska verzija - prijevod na engleski i glasovi engleski. Brzi Picek, očito nisi odigrao sve misije u SGM 2.2 (u tome koji si odigrao), jer u Zatonu ima misija koju ne možeš obaviti. Strani forumi u vezi SGM 2.2 puni su problema. Zašto ja sad sa ovim koji igram nemam, a neki imaju - to je već teže pitanje. Brko, mislim da je JoZ@ u pravu. Tako mi se dogodilo i u Pripiatu kod misije 'Operacije Vulkan' da nikako da završi. Onda sam primjetio da je jedan Monolit odlutao od kina. Locicarao, eliminirao i misija uspješno završena.
ma dobro krivo odraženo

sada igram eng full 2.2 preko 5Gb raspakirano i radi bez greške
sada me zanima kako staviti tex da je hr ?
jel dosta prekopirati iz configa golder rus i promjeniti onda u eng ?
pa neka drugo bude kako jest , samo da se jednom pokrenem
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 14:32   #1559
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
ma dobro krivo odraženo

sada igram eng full 2.2 preko 5Gb raspakirano i radi bez greške
sada me zanima kako staviti tex da je hr ?
jel dosta prekopirati iz configa golder rus i promjeniti onda u eng ?
pa neka drugo bude kako jest , samo da se jednom pokrenem
Provjeri u gamedata\configs\localization.ltx jel piše rus ili eng. Ako piše rus prijevod odgovara. Ne može se rus u textu zamijeniti sa eng jer u textu postoji na vrhu SGM_add_include.xml i tu je sve rus. Jedino da se svaki rus (ima ih 37) zamijeni sa eng.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 16:20   #1560
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Provjeri u gamedata\configs\localization.ltx jel piše rus ili eng. Ako piše rus prijevod odgovara. Ne može se rus u textu zamijeniti sa eng jer u textu postoji na vrhu SGM_add_include.xml i tu je sve rus. Jedino da se svaki rus (ima ih 37) zamijeni sa eng.
hvala bako ... sada napokon hr text, eng lang , istina nemam ono super oružje ali i ovako je gušno

Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na