Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2015., 22:32   #2221
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Sphere Pregled postova
Nego koji je rang? Spada u klasu Z3, R1, GX 505, DeathClaw itd. a to su sve kucista srednjeg ranga. Osim toga košta 300kn, neznam kakvu ti kvalitetu ocekujes za te novce, da bude pozlačen možda?
pa 300kn kejs nije bio mid rang prije 8-9g kad sam šarafio ta govna, a pogotovo danas kada imaš izbor high-enda koji košta preko soma€.

danas bi ti mid bio moj (tj. ekvivalentni) obsidian iskreno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 07:29   #2222
Sphere
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,254
Dobro sad, gledajuci kompletnu sliku, normalno da u rasponu od par tisuca kuna koliko su najskuplja kucista je mid range ono sta kosta pola tog iznosa, ali gledajuci nase financijske mogucnosti u Hrvatskoj i koliko se cesto kakva kucista u konfu stavljaju, su ova koja sam nabrojao u tom srednjem rangu, a low endovi su Naviatec, Akyga, MS itd.
Sphere je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2015., 09:08   #2223
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Tom logikom je Zastava low end, Dacia mid, a Škoda high.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 09:47   #2224
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
a jeste ga ulovili za rijec, pa zna se tocno na sta je mislio.. ja citam kao da je rekao nesto tipa "novog kralja best buy kucista" i jasno mi je da je ciljao na mainstream midi towere

PS
srdan.. ti si pak potpuno zabrijao..
ne postoje samo tri klase kucista , a kamo li auta..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 05.12.2015. u 09:52.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 10:32   #2225
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Po meni ovo spada u entry klasu solidnih kučišta.A to i je, solidno!Dobro izgleda,ima dobro hlađenje,a sad ako hočeš kvalitetu nju češ i platiti.
Bilo i bit će!
Sada da je kralj,nije!Po meni je kralj u svoje vrijeme bio Antec 300!Danas imaš tonu kučišta koja su manje više ista ili slična!
Meni je osobno lijepo,ali imam osječaj da kad bi ga dopeljao doma da bi se malo razočarao!
S druge strane,ne kupuješ kučište svaki dan!Da ga uzimam sada rađe bi dao 100kn više za fractala 2300,ili nešto malo solidnije,nego sada gledao na svaku kunu.Govorim iz perspektive članova foruma,a onima ostalima je ionako svejedno.Kupe što im prodavač utrpa!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 10:37   #2226
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
tako sam se i ja malo razocarao u neke stvari kod zalmana R1, ali i dalje mi je lijepo i i kao sto ti kazes solidno "radi"
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 12:09   #2227
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
tako sam se i ja malo razocarao u neke stvari kod zalmana R1, ali i dalje mi je lijepo i i kao sto ti kazes solidno "radi"
Da,mislim da je r1 najbolja kupnja oko 400kn,jer ja volim kučišta silent tipa i elegantnijeg izgleda.U obzir dolazi i silencio 450,ali mislim da mi ne bi stao cooler unutra zbog izolacijskih spužvi.Ti ga imaš eladio,bi li mogao provjeriti koliko bi bila max dužina hladnjaka a da stane u r1? Moj je 160mm!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 12:19   #2228
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
vec smo razgovarali bili u jednoj drugoj temi oko toga.. meni je stao gore hyper 212 evo, s time da sam ga ja okrenuo da se lijepo vidi logo kroz prozor, a oni koji su ga zakrenuli da bude idealan ispuh (kako je u biti idelano) njima je onda taj isti hladnjak bio zapeo za bocnu stranicu..

Ps
premalo je to kuciste za iole vece hladnjake i ploce i komponente..

ako je full atx ploca onda ti smeta sto je preblizu przilica,
ako je veliki cpu hladnjak, onda moras provuci kabel za napajanje ploce prije nego zarasarfis plocu inace ces se namuciti da ga ubodes..
i jos hrpa malih takvih "ako" ..sto se tice dizajna dosta je plasticno , iako je lijepo, ipak je ljespe jos na slikama nego uzivo

pps

evo ovo sto smo pricali vezano za hladnjake, imas i neke fotke:
http://forum.pcekspert.com/showthrea...=81799&page=50
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 05.12.2015. u 12:29.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 12:35   #2229
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
vec smo razgovarali bili u jednoj drugoj temi oko toga.. meni je stao gore hyper 212 evo, s time da sam ga ja okrenuo da se lijepo vidi logo kroz prozor, a oni koji su ga zakrenuli da bude idealan ispuh (kako je u biti idelano) njima je onda taj isti hladnjak bio zapeo za bocnu stranicu..

Ps
premalo je to kuciste za iole vece hladnjake i ploce i komponente..

ako je full atx ploca onda ti smeta sto je preblizu przilica,
ako je veliki cpu hladnjak, onda moras provuci kabel za napajanje ploce prije nego zarasarfis plocu inace ces se namuciti da ga ubodes..
i jos hrpa malih takvih "ako" ..sto se tice dizajna dosta je plasticno , iako je lijepo, ipak je ljespe jos na slikama nego uzivo

pps

evo ovo sto smo pricali vezano za hladnjake, imas i neke fotke:
http://forum.pcekspert.com/showthrea...=81799&page=50
Da,sječam se!Zapeo mi je za oko i Inwin gt1,bijeli mi izgleda ok!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 12:48   #2230
Sphere
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,254
Meni je ovo najljepse za 400kn http://www.futura-it.hr/katalog/komp...ower/gesi-229/

Inace Zalman z3+ je tu jos uvijek glavna kupnja, a mozes i NH D 14 u njega stavit bez brige.
Sphere je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2015., 12:48   #2231
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
R1 mi je jos uvjek najljepse od svih tih, a i to sto su buttoni i usbi gore meni je vazno jer mi je komp na podu..


PS
evo jedna aktualna (uskladjene crvene boje mbo-gpu-psu ) :



PPS
..sphere, nije lose ovo aerocool
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 15:25   #2232
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
srdan.. ti si pak potpuno zabrijao..
ne postoje samo tri klase kucista , a kamo li auta..
Nisam - low end su najjeftiniji modeli dobrog branda (Corsair, Antec, Fractal, CM...) dok su Naviatec, Akyga, MS sranje... isto kao i Zastava.
Po meni su srednja klasa oko 800kn, a high end ima i za manje od 1500kn. Ona od 1000€ bi ipak bila premium ili što već.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 16:39   #2233
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
ma brand ili ne brand , kakve to veze nuzno ima s kvalitetom ..ili da okrenem pilu naopako, ako uzmemo jedan brand , da li to znaci da taj isti brand ne radi sve te varijacije na temu (kako bi ti npr opisao samsunga )
ali u ovome se slazem s tobom.. ako gledamo mainstream midi towere.. neka niza klasa ide oko 300kn, srednja klasa je oko 800 , visoka klasa je oko soma ipo.. ona od 1000eur su klasa "preseravanje" za mainstream korisinika

e sad +- ..svejedno razumio sam na sta je sphere ciljao , ipak u hr zivimo
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 16:58   #2234
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Kakve veze ima korelacija življenja u Hrvatskoj s kategorizacijom "kvalitete" kućišta?

Moj NZXT je neko bijedno mid kućište samo zato što ima cable management višestruko superiornije riješen od lame Zalmana R1/Z1/Z3+ i sličnih, kao i činjenica da ima "all steel" chassis i da je nešto prostranije od navedenih.

Daleko od toga da ovi navedeni Zalmani neće služiti svrsi, ali daleko su oni od mid enda. Jako daleko.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 17:07   #2235
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Kakve veze ima korelacija življenja u Hrvatskoj s kategorizacijom "kvalitete" kućišta?

Moj NZXT je neko bijedno mid kućište samo zato što ima cable management višestruko superiornije riješen od lame Zalmana R1/Z1/Z3+ i sličnih, kao i činjenica da ima "all steel" chassis i da je nešto prostranije od navedenih.

Daleko od toga da ovi navedeni Zalmani neće služiti svrsi, ali daleko su oni od mid enda. Jako daleko.
je, i duplo skuplji. i nije uopce bijedno kuciste. gledao sam ga ja i da je kosta 100kn vise dodao bi, ali na kraju sam morao odustat

ipak je u ovom smislu zalman daleko bolji od prosjecnog kucista jednog hrvata
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 17:14   #2236
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
je, i duplo skuplji.
Da, i?

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
i nije uopce bijedno kuciste. gledao sam ga ja i da je kosta 100kn vise dodao bi, ali na kraju sam morao odustat

ipak je u ovom smislu zalman daleko bolji od prosjecnog kucista jednog hrvata
Pa bolji je, da, ali to ga ne svrstava u mid end kućište.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 17:18   #2237
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
300kn u bilo koje doba je debeli entry, imho možda čak ni low end samo što danas za 300kn dobiješ kejs sa fičrima iz skupljih kućišta (cable managment, hlađenje, raspored etc.), a prije si za 300kn dobio fer kejs bez ikakvih fičra.

međutim prije je high end bio stacker (recimo) od svojih nešto-oko-1k kn ako se dobro sjećam i jednostavno nisi imao ništa skuplje, a taj kejs po današnjim standardima je apsolutni drek osim što možeš stavit brdo diskova. slagao sam ih dosta prije i to je tada bio takav pain-in-the-ass da izgleda dobro da boli glava + trošio redovito 3x vremena na njega u odnosu na neki mid kejs od parsto kn. danas kad pogledaš taj kejs je praktički joke da u njega staviš neki sli sistem sa disipacijom od par-sto w u zrak.

slagao sam i onaj black pearl od (tada) nezamislivog price tag-a od preko 2k kn gdje potrošiš još više vremena, ali dobro i konfa je bila monstruozna.

danas je totalno drukčije vrijeme i što je kejs skuplji u pravilu je lakši za slagati, mogu se bolje kabeli riješiti, pazi se više na detalje poput boje kabela, kejsa, finiša, kvalitete eventualnih plastika, metala etc. izbor je enormno velik i raspon mogućnosti i kvalitete seže jako daleko što naravno prati i cijena koja može u bilo kojem dućanu inf. opreme premašiti 3k kn

ergo, specijalizirana kućišta aside, ako je 3k kn neki high end (a nije, jer termin high end označava nešto ultimativno i beskompromisno bez obzira na cijenu) komercijalno dobavljiv nama, tako 300kn nemre biti mid end da se na trepavice postaviš obzirom na to što se može kupiti, živjeli mi u hrvatistanu ili afganistanu.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 17:26   #2238
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
R1 koji imam je wnbe srednji rang tehnickim dizajnom, ali realno je to nizi rang , rekao bi vrhunsko top kuciste najnizeg ranga

za pojmove hr je to mozda i sredina ne znam, ali realno sredina su kucista koja kostaju oko 800 kuna i daleko su bolja od ovoga u smislu kvalitete, iako zalman , kad je u pitanju budget svakako ga ne treba odbaciti


vrhunsko top kuciste najnizeg ranga :P


PS

low / mid / high ..sve je to predstavljeno kroz neki odnos price/performance , kategorizacija je subjektivna iako se temelji kroz neke argumente

high i high end nije isto, high end je klasa preseravanje kao kad netko kupi ferrari za po gradu kuzis (iako ga netko sa jeftinijim autom obleti) ..tu rijec "end" stavljaju ljudi cesto iz navike , kao ona fora "cirka oko "

eto , glavno da se mi bavimo definicijama , a ne kucistima
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2015., 10:05   #2239
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
međutim prije je high end bio stacker (recimo) od svojih nešto-oko-1k kn ako se dobro sjećam i jednostavno nisi imao ništa skuplje, a taj kejs po današnjim standardima je apsolutni drek osim što možeš stavit brdo diskova. slagao sam ih dosta prije i to je tada bio takav pain-in-the-ass da izgleda dobro da boli glava + trošio redovito 3x vremena na njega u odnosu na neki mid kejs od parsto kn. danas kad pogledaš taj kejs je praktički joke da u njega staviš neki sli sistem sa disipacijom od par-sto w u zrak.
Baš to, moj Antec je bio high end, sada nije niti mid. Jedino što i za današnje pojmove ima dobru izradu i tih je dok nemaš velike potrošače.
Cable management je koma, za veću grafičku treba maknuti gornji HDD kavez, a u doljnjem je onda gužva uz potrebne kablove, vodeno skoro pa 0 bodova, samo 120mm ventilatori, nema niti USB 3.0, niti cradle za HDD... e i ima neobojanu unutrašnjojst
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance


Zadnje izmijenjeno od: Srdan. 06.12.2015. u 11:19.
Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2015., 11:18   #2240
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
međutim prije je high end bio stacker (recimo) od svojih nešto-oko-1k kn ako se dobro sjećam i jednostavno nisi imao ništa skuplje, a taj kejs po današnjim standardima je apsolutni drek osim što možeš stavit brdo diskova.
Potpis ko kuća! Ja sam pao na reklamu, ali sam se godinama mučio i mučio. Za server je OK ako si dokupio držaće HDD-ova, ali bez toga je koma i katastrofa.
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2015., 12:46   #2241
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264

Zadnje izmijenjeno od: MikaHR. 06.12.2015. u 12:53.
MikaHR je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 21:34   #2242
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
jel ima nesto pametnije za uzeti pored Fractala R5?

treba mi tisina prvenstveno, i prostrano kuciste koje prima fullatc plocu. a i vjerojatno cu unutra strpati 2 ssd-a, 2 3.5" i jedan 2.5" diska, sve sto lezi po kuci :lol:
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 21:50   #2243
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Fractal Design Define S.

Komponente u R5 su nešto tiše, ali ista je to klasa.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 21:57   #2244
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
koje su neke presudne razlike? define s ima fan controler? fale mu dva usb porta napriejd, sto jos, ima li sve one spuzve unutra? razlika mi je cca 100kn izmadje defise S i R5 pa mislim da cu na R5

jel mozes preporuciti neko tiho tiho napajanje, imam i5 4590 proc i ati R0 270X grafu, sada je unutra neki antec 450w, neka Basic serija, i sve sljaka, samo je dosta cuje napajanje.. a nisam siguran da mogu samo tako lako zamijeniti vent, nemam s cime lemiti unutra..
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 22:35   #2245
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
R5 ima onaj sound dampening materijal s prednje strane koji S model nema, više kaveza za diskove i fan kontroler.

Define S je jeftiniji i ta prednja spužva koju nema nije baš neki letdown, kod Define S-a je lakše igrati se sa airflowom (više prostora za ventove) i eventualnim vodenim hlađenjem unutra.

Oba su super, ali mislim da bi u tvom slučaju R5 bio pinku bolji izbor.

Što se tiče napajanje ovisi koliko love. Ako misliš ostajati na tom procu dulje vremena i uzimati neku jaču grafu bez ulaska u CFX/SLI sheme onda je Antec TP-550C odličan izbor. Sam ga posjedujem i jedini eventualni minus je što nije modularan, ostale stvari su za cijenu odlične (80+ gold, 5 godina garancije, Seasonic baza, 105C kondenzatori, jako stabilne voltaže i rad općenito te je prilično tiho). Ako je modularno MUST onda Coolermaster V550 - slično Antec-u samo modularno, još tiše, ali mislim da nećeš naći s garancijom duljom od 2 godine (eventualno tvornička garancija od 5).

Ukoliko je to previše para, ja bih uzeo Fractal Integru 550W.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 22:48   #2246
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
kod napajanja mi je presudno tisina, nista drugo, komp sluzi najvise ko media player, a zaigram sva prestupne jer vrmeena nemam (citaj: dvije male curice ispodd 3 godine starosti), posao, kuca, zena, obaveze. radno vrijeme od 9-6 i tako.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 22:54   #2247
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Sve jasno.

Kažem ovisi najviše o tome koliki je budget. Ovaj CM V550 ti je možda najbolji izbor, a da ima neku razumljivu cijenu.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 22:57   #2248
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Pogledaj si ovo Nanoxia Deep Silence 2
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 23:11   #2249
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
da, malo sam vidio i to kuciste, isto interesantno. Problem je sto ovdje uopce nemas trgovina ko Links da ti mozes vidjet uzivo case, i uz to vecino online narudzbe i onda cekaj danima da dodje.

ja sam tip da kad vidim nesto uzivo, odmah kupim i gotovo, jer pusti ti sve reivewe i recenzije i slike, sve je to sponzorstvo.

nego, ako se kome da, pogledati ovdje http://www.canadacomputers.com/index.php?cPath=33 , ovo je jedina trgovina ovdje sto koliko toliko ima hardwarea, ovo sve ostalo su trogvine tipa kojima su laptopi i ves masine top ponuda
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 23:24   #2250
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Od fractala svakako gledaj r5. Imaš onu verziju bez prozora koja je još tiša od one s prozorom. Ako ti to nije dosta po veličini, a trebalo bi bit, imaš define xl r2.

Define S zaobiđi jer je to kučište je prvenstveno namjenjeno vodenim hlađenjima, pa je žrtvovan prostor za diskove kako bi stali radijatori.
nub je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na