Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 01.07.2018., 23:43   #781
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Haahahahhaa.. Drug baš te idu šale danas. Haahhahaha..
Da nisam van ošo na pol utrke, bila bi jedna dobra i za Mercedes ali eto, sad je prekasno no o tome u nekoj drugoj temi

Citiraj:
Guls, bunkerom nije problem nadigrati nikoga. Pa pogledaj Rusiju danas. Komedija
Pocjetilo me na Njemačku i Južnu Koreju. Ono, 80 udaraca u gol i neće pa te neće. Rusija je 2 koplja slabija od Danske. Da Pike bio budala, nebi Rusija pljunula prema golu. Kasnije je ionako bila viktorija na ruskom golu, dobro da golmam nije bacao loptu iza leđa kao kad se to igra u kvartu.

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Kako je Danska odigrala odlican bunker i ns duge lopte, a mi losije... neka nam je malo i sreca vratila za onu neprezaljenu tursku..
Upravo tako. "Pametni nogomoet" danskog stratega ispao glup

Citiraj:
Rusija je za klasu slabija od Danske, ali pripremimo se za autobus na kvadrat.
Ali lakše ćemo protiv njih nego protiv Danske... no, opet, oprez, treba ostati prizemno. Ali ove možemo nadskočit za razliku od danaca. Samo da ovaj konj Perišić bude na nivou. Danas je usrao sve i jednu loptu. A najbitniju je promašio.

Citiraj:
Ekipa: Portugal, Njemacka, Argentina, Spanjolska. Doma su. 4 kandidata za naslov. A mi smo tu.
U polufinalu imam filing da bude odandje doša Švedska. Engleska me se nije dojmila. Imala je zakurac grupu, a Kolumbija se diže. Švecka v SFRJ "Švicarska" bude muka za gledat.

A sutra, kud sreće da Mesiko pošalje padavičara seronju doma, pa nek njih trojica igraju Fifu i Pes i tamo zabijaju.
Brko je offline  
Staro 01.07.2018., 23:50   #782
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Danske sam se najvise bojao. Presli smo tu psiholosku barijeru. Rusiju gazimo ko plitak potok.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.07.2018., 23:51   #783
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ma nema šanse da i mi i Meksiko idemo u četvrtfinale. Oni na sebi imaju neki jeben urok, poslije grupe su gotovi, ako Milana ne nazovu.
 
Staro 01.07.2018., 23:52   #784
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Svedska je i moj tip s one strane. Al polako, Rusi su slabiji od Danske, moze se s njima, al bit ce to jos jedna teska tekma.

btw, jel netko skuzio, penal modricev je trebo biti ponovljen. Niko nije komentirao, Smajhel je bio tri metra naprijed prije nego je Luka pucao.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 01.07.2018., 23:56   #785
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Sutra lagano prolaze Brazil i Japan. A može i Belgija, ne zanima me, niti ću gledati.
Dan odmora uzimam, pa prekosutra navijamo za Kosovo, dosta je bilo ovih Vikinga na Svjetskom.
 
Staro 02.07.2018., 00:01   #786
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Ovo mi oduzelo jedno 15 godina života. Ali neka. Ljudi u gradu se vozeno s otvorenim gepekom i čovjek u gepeku, vise po vratima, mašu se zastavama...delirij. Jedina čudna odluka je to kaj je Pivarić pucao 4-i
nickross je offline  
Staro 02.07.2018., 00:15   #787
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ja prognoziram:

Osmina finala:
Mex v Bra 2:1
Bel v Jap 3:0
Swe v Ch 2:1
Eng v Col 1:2

1/4 finale:
Uru v Fra 2:1
Cro v Rus 3:0
Mex v Bel 0:2
Swe v Col 1:0

1/2 finale:
Uru v Bel 0:1
Cro v Swe 1:0

Finale
Cro v Bel 2:1




Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 02.07.2018., 00:19   #788
bachvamix
Registered User
Moj komp
 
bachvamix's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Ovo mi oduzelo jedno 15 godina života. Ali neka. Ljudi u gradu se vozeno s otvorenim gepekom i čovjek u gepeku, vise po vratima, mašu se zastavama...delirij. Jedina čudna odluka je to kaj je Pivarić pucao 4-i

Gledao sam presicu. Novinar je pitao Dalića treniraju li naši penale, kao Englezi nešto pokušavaju simulirati i stres. A Dalić je odgovorio da su jučer naši na treningu pucali i da su dva igrača koji su tad bili dobri danas promašili. Valjda je zato stavio Pivarića.
bachvamix je offline  
Staro 02.07.2018., 00:24   #789
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Brko finale će biti Hrvatska - Brazil, treba nam revanš za onu krađu. A polufinale Hrvatska - Švicarska.
 
Staro 02.07.2018., 00:24   #790
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor bachvamix Pregled postova
Gledao sam presicu. Novinar je pitao Dalića treniraju li naši penale, kao Englezi nešto pokušavaju simulirati i stres. A Dalić je odgovorio da su jučer naši na treningu pucali i da su dva igrača koji su tad bili dobri danas promašili. Valjda je zato stavio Pivarića.
Ma penal nije bitno ko puca nego kako, ako je čovjek bez pritiska, miran u glavi, smiri puls, hladan, tad golman ima max 10% šanse, a ovo sve danas što je fulano jednostavno im se noge precvikaju od straha.
U roku od cca 15 min golmani su skinuli 6 penala. Nerealno.
Revolver3844 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2018., 00:30   #791
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ne znam za ovog malog Šmajhela, ali Danijel odlično brani penale. Svako trećeg obrani.
 
Staro 02.07.2018., 00:33   #792
bachvamix
Registered User
Moj komp
 
bachvamix's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Ma penal nije bitno ko puca nego kako, ako je čovjek bez pritiska, miran u glavi, smiri puls, hladan, tad golman ima max 10% šanse, a ovo sve danas što je fulano jednostavno im se noge precvikaju od straha.
U roku od cca 15 min golmani su skinuli 6 penala. Nerealno.
Stvarno je. Utakmica je bila loša, ali zavšnica taman da me strefi jedan infarkt.
Uglavnom za golmane, a i za Dance.
bachvamix je offline  
Staro 02.07.2018., 00:33   #793
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Citiraj:
Autor bachvamix Pregled postova
Gledao sam presicu. Novinar je pitao Dalića treniraju li naši penale, kao Englezi nešto pokušavaju simulirati i stres. A Dalić je odgovorio da su jučer naši na treningu pucali i da su dva igrača koji su tad bili dobri danas promašili. Valjda je zato stavio Pivarića.

Ma Pivarić. Dobar je u igri, začudo, ali brate njemu penal dat ==>
nickross je offline  
Staro 02.07.2018., 00:34   #794
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ajme, ova tekma me lišila svih živaca. Od vrhunske igre do idiotarija preko gluposti do super trenutaka.

Majko mila, Perišić i lijeva strana. Ajde doma.
IcyTexx je offline  
Staro 02.07.2018., 00:40   #795
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Od 4 tekme, prošlo je 3 momčadi za koje sam navijao ok,.za Argentinu nisam navijao, navijao sam protu Francuske
Sutra navijam još za Mesiko a za ostale me zaboli

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 02.07.2018., 00:43   #796
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Upravo se vratio sa osječkog karusela (jbg, sutra se raditi mora)...ljudi moji, ovo nije viđeno od '98.
Ide ovaj show dalje, nije ovo kraj
Uživajte
 
Staro 02.07.2018., 00:59   #797
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Od 4 tekme, prošlo je 3 momčadi za koje sam navijao ok,.za Argentinu nisam navijao, navijao sam protu Francuske
Sutra navijam još za Mesiko a za ostale me zaboli

Sent from Usreo Mobara
Moji su naši i Šveđani, za koje se nadam da će ipak izletit prije susreta s nama.
IcyTexx je offline  
Staro 02.07.2018., 01:07   #798
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Kad je Pivarić ušao prodisali smo prema naprijed jer je Strina bio mrtav umoran i prema naprijed sa njim se nije moglo ništa kombinirat, nije mogao utrčat u prostor, ostao baš skroz bez snage, svaki duel je glatko izgubio drugo poluvrijeme.
Inače, ne bih rekao da je Pivarić defenzivno jači od njega, ali prema naprijed je sigurno i treba svaku utakmicu igrat i jedan i drugi, jer i onako nemamo na šta drugo potrošit zamjene pa bolje utvrdit tu poziciju sa svježim igračem.
Ako je neko gledao presicu Dalića moram priznat da se prosro sa izjavama.
Izjavio da smo igrali na rezultat, da ga ne zanima lijep nogomet, a kad je preuzeo repku striktno je govorio da ne želi gledat povučenu HR na terenu i da isključivo traži nadmetanje i napadačku igru.
Sad je kako je, ova tekma je ispala ovakva, ali ako budemo ovako povučeno sa Rusima igrali ispadamo garant.
Mi moramo rješavat utakmice prvih pol sata jer dok su svježi Perišić i Rebić ne možeš ih lasom uhvatit.
Revolver3844 je offline  
Staro 02.07.2018., 01:13   #799
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Rebića nemožeš lasom uhvatiti niti u produžecima. Taj ima snage ko svi igrači na terenu skupa. Kako je prohujao pored Jorgensena kao vjetar
nickross je offline  
Staro 02.07.2018., 01:21   #800
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Rebića nemožeš lasom uhvatiti niti u produžecima. Taj ima snage ko svi igrači na terenu skupa. Kako je prohujao pored Jorgensena kao vjetar
Na početku pogotovo, lik je doslovno bik u odnosu na druge igrače, odbijaju se od njega ko od zida.
Moram priznat da nije toliko ni limitiran tehnički kako je to izgledalo u pripremnim i vs Nigerija. Kako je izlomio par puta sa lažnjacima Dance straote, a ono u produžecima antologija, slomio onom nesretniku kičmu tri puta u istoj akciji, vjerojatno su mu diskovi poiskakali ko federi i ne bu ga šest kiropraktičara sastavilo.
Revolver3844 je offline  
Staro 02.07.2018., 01:27   #801
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Kraj Rebića u 110. minuti i Usain Bolt bi izgledao slabo.
IcyTexx je offline  
Staro 02.07.2018., 01:34   #802
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Rebiću treba spomenik dignut, lik je uzor i sadcmi je jasno zasto ga Kovac toliko voli, jer je isti kao on gine na terenu do zadnje minute... Uzor treba biti svima, svaka mu cast.
ibme74 je offline  
Staro 02.07.2018., 02:35   #803
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Optimizam pfka vam mtrna, ajmo pozitivno!!!!

Kakve analize kakvo što, karlovačko u ruke i ajmoooooooo
Gabre je offline  
Staro 02.07.2018., 02:50   #804
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Večeras sam skoro umro. Koji rollercoster emocija...

Kad su nam odmah uterali šok i nevjerica. Zar je moguće da će biti gore nego što sam mislio? No srećom odmah se poravnalo, kako došlo tako i ošlo

Drugi šok kad sam vidio kako su naši izgledali cca prvih 20 min drugog poluvremena. Danski vezni red dominirao, jači, svježiji... Tad sam počeo sumnjati u prolazak, no malo smo se digli kasnije. A kad je modrić fulao penal bio sam siguran da ispadamo u penalima. Turska 2008 all over again je svima bila u očima. Jad i čemer. Čak sam vjerovao da će suba skinuti nešto, ali nisam vjerovao da će naši moći zabiti (i bio sam u pravu), no suba je skinio više nego što naši mogu usrati. Kad je skinio onog zadnjeg i kad sam vidio da rakitić ide pucat penal ponovno sam počeo vjerovati u pobjedu. Onda je nastupio delirij

Golmanima svaka čast, obojica su svjetska klasa. Šmajhel njuška kao i njegov stari.

Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Kad je Pivarić krenuo pucati penal, mislio sam da sanjam. Da mi se to ne događa. Možda je neki skeč reko, skrivena kamera.
Scena u birtiji kad je pivke uzeo loptu
Svi se za glavu drže, psovanje boga

Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Kad je Pivarić ušao prodisali smo prema naprijed jer je Strina bio mrtav umoran i prema naprijed sa njim se nije moglo ništa kombinirat, nije mogao utrčat u prostor, ostao baš skroz bez snage, svaki duel je glatko izgubio drugo poluvrijeme.
Inače, ne bih rekao da je Pivarić defenzivno jači od njega, ali prema naprijed je sigurno i treba svaku utakmicu igrat i jedan i drugi, jer i onako nemamo na šta drugo potrošit zamjene pa bolje utvrdit tu poziciju sa svježim igračem.
Pivke zna bolje ubaciti, rekao bih da je i brži, samim time bolji prema naprijed. Prema iza je ipak strina bolji. I iskusniji. Nije loša ideja da se oba koriste

Uglavnom rezime:

- igra nam je bila ispod svakog očekivanja. Nadam se da je to ipak bila psihološka barijera ove generacije da napokon prođe ovu fazu, te se nadam da su se toga sad oslobodili i da će protiv rusa biti na nivou. Ako bude isto crno nam se piše, jer se ne možeš dva puta na sreću tj. penale oslanjat

- visili smo u igri jer je luka opet bio previše naprijed. Uz mandžukića prvi stup obrane koji jurca na golmana. Koji kurac? Dosta više sa eksperimentima, nek igra svoju poziciju gdje je najkorisniji. I sam je rekao da to voli igrati

- nadam se da rakitić sada postaje prvi izvođač penala. Inače je običaj bio kad jedan fula, izvođač postaje sljedeći na redu dok on ne fula. To bi trebao biti raketa. Luka u 99% slučajeva puca mlitavo budimo realni (bilo iz igre, penal ili slobodnjak), te ima lošiju realizaciju od nekih naših drugih veznjaka općenito govoreći. Nek ljudi rade ono u čemu su najbolji. Rakitić bi IMO trebao biti i prvi izvođač slobodnjaka

- Reprezentacija si mora sama rješavati hranu i piće. Čisto da se osiguramo da nas putin/fsb ne otruje . Igrači nosit kacige od folije, da im nebi elektromagnetskim valovima i sličnim stvarima radili neka mindfuck sranja, koja su sigurno testirali u doba hladnog rata

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 02.07.2018. u 02:57.
Manuel Calavera je offline  
Staro 02.07.2018., 06:19   #805
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
I ono dosta bitno sto nitko ne spominje, nismo popusili ni jedan zuti!

Ako se ne varam, samo je jedan zuti bio na utakmici, za rusenje Rebica.
Sudija je jebeno odradio posao. Samo da nam ne uvaljaju nekog smrada protiv Rusa.

U prvih pola sata ih moramo naceti i razmontirati. Jucer je sijevalo i nista nije ulazilo u prvom dijelu. Tu smo se istrosili i poslije su preuzeli konce u svoje ruke pa su cak i zaprijetili. Na pocetku se vidjelo da nisu ta kvaliteta.
Jebes ekipe koje igraju na foru ubacivanja iz outa pa im je cilj doci do penala. Puj.

Jel ima jos ko takav? Rusi i?

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 02.07.2018., 07:05   #806
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Aski, Rusi i to je to. Islandske i Danske autobuse smo poslali na more.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 02.07.2018., 07:18   #807
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Jel može netko pronaći koliko je vremenski limit za ubacivanje iz auta??

Onoga knedlsona su na svako ubacivanje usetavali sa druge strane terena, po 30-40 sekundi za svako izvođenje, koji kurax je ono bilo??

Razjebe igru svaki put, a lik kao da ima federe u ramenima
Gabre je offline  
Staro 02.07.2018., 07:34   #808
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Može si ga sad nabacivat koliko oće preko ljeta.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 02.07.2018., 08:17   #809
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Može si ga sad nabacivat koliko oće preko ljeta.

Sent from Usreo Mobara



Ajde jednom da netko kmeči da je bio bolji od nas a da je ispao, obično bude obrnuto


Al Dancima treba skinut kapu, idu doma a da izgubili nisu, 19. put za redom.


Svašta se poklopilo. Dva rana gola koja su presjekla utakmicu, i netko nakon toga nije htio preuzeti veliki rizik. Lošija tekma naših, odlična Danske. Promašen penal. A idemo dalje.

Miris Rumunjske '98 mi je u zraku. Isto bila najlošija tekma naših na tom SP (ne računajući rezerve protiv Argentine). Ovo je definitivno dobrim dijelom bio grč i strah.

Rusi će igrat bunekr kao i protiv Španjolaca, a prema naprijed nemaju kvalitete ni na razini Danske. Može se s njima, ali moramo bit bolji od ovog jučer.

A sad malo kritike. Perišić je evidentno izvan forme, bolje da ne igra. A ako će biti opsada ruskog gola, bolje da je Krama tu. Kovačić opet nedorečen, fali mu hrabrosti.

U prvom dijelu nešto totalno nije štimalo kod naših u rasporedu. Par puta se vidlo da si dovikuju i raspravljaju međusobno, nije bio dobar raspored i većinu utakmice nisu mogli uspostaviti red u sredini.

Rebić najbolji, jedina zamjerka na onaj udarac skoro iz mrtvog kuta kad je morao vratit u sredinu, a ne tući prema golu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 02.07.2018., 08:20   #810
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Ma ljudi moji koga boli đoko kako smo igrali?!
Prosli smo dalje i samo to se gleda na kraju.
Ajde da se i nama vrati, da i mi imamo jednom srece.
Decki su potroseni, to se vidjelo nakon 20 minuta igre.
Popusio sam kutiju cigareta sinoc jebo ga pas, prokleti penali.
Mislim da su me culi u krugu od 500 metara kad sam poceo galamiti PUCAJ ANTE JEBO MU PAS MATER!! vidjelo se odmah da ga bude isao pretrcavat.
V.I.P je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na