Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2015., 11:31   #2251
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Slična situacija neki dan, samo je baba za sobom vukla i dijete od koje 3-4 godine. Nevjerojatno nešto...
Slično i meni na Horvaćanskoj ovaj (kišni) tjedan: 6.40 sati, mrak, kiša i žena ide preko crvenog i još gura kolica. Nadam se samo da u kolicima nije dijete.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2015., 12:13   #2252
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Kad sam vidio da nema nokian a ima drugih odrona zatvorio sam stranicu, poserem e na takav test.
D3 i D4 svuda dobivaju odlicne ocijene a ovdje ih ne uvrste...
Da komedija bude veca stave 3 gume koje ne prolaze testove uz napomenu da su jako rijetke na nasem trzistu, idioti.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2015., 12:34   #2253
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Jebga, meni su čudni ljudi (da ne nazovem gorim) koji procjenjuju druge po tome kakvu marku automobila voze. Bez uvrede naravno.
(da ne bi bilo da sam se našao prozvanim, ne vozim više vw)

ne. ja nisam prozvao vozace VW, ja sam prozvao vozace pretpotopnih starudija koji voze jako cesto kao da su sisli sa brda jer jako cesto i jesu. ZG toga nema, ne govorim o cijeloj CRO, ali samo pitaj ljude iz Siska i okolice i vidjet ces kako se to vozi.

u istu kategoriju stavljam i vozace Audija 80 i 100, te prvih A4 i A6. sve dimi ko' blesavo, ostavljaju se auti sa strane ceste, nema osnovne kulture, nema vozacke kulture - ali je vazno da se vozi ŠVABA. koji se raspada......

ne kazem da ih ima i u drugim markama, ali opet sam namjerno rekao i naveo - SVE STARIJI AUTI. nikako unazad 10 do 15 godina max, ali kada ti auti ispuste dusu u dobrim dijelom, zavrse kod ljudi koji se ponasaju i koji inace obitavaju po brdima. cast izuzetcima.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 00:18   #2254
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Kad sam vidio da nema nokian a ima drugih odrona zatvorio sam stranicu, poserem e na takav test.
D3 i D4 svuda dobivaju odlicne ocijene a ovdje ih ne uvrste...
Da komedija bude veca stave 3 gume koje ne prolaze testove uz napomenu da su jako rijetke na nasem trzistu, idioti.
Valja cijeli tekst pročitat.
Nokian D3 nije u testu manje ali je u testu veće gume. I ocjene su manje više iste kao i na svim drugim testovima, odlična zimska guma sa slabostima na mokrom.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 01:21   #2255
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Valja cijeli tekst pročitat.
Nokian D3 nije u testu manje ali je u testu veće gume. I ocjene su manje više iste kao i na svim drugim testovima, odlična zimska guma sa slabostima na mokrom.
Ne znam dal sam lud il kaj, vidio sam prije na netu test i nisam na tablici nasao niti jedan nokian pa sam preskocio tekst, sad gledam i ima je na tablici...

Iako toj tablici ne vjerujem, nakon dosta pregledanih testova ovaj ima najcudnije rezultate (modele iz 2015/2016 ne znam).
Evo primjer kak to i obrnuto izgleda
http://www.auto-web.co.uk/topfive/fi...res-for-2015/5

Ne tvrdim da je d3 najbolja guma daleko od toga, samo na upitne vrijednosti i vjerodostojnost hakove tablice.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp

Zadnje izmijenjeno od: buljo. 19.10.2015. u 01:30.
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 03:03   #2256
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jel ima igdje test kako se guma ponaša u drugoj, trećoj, četvrtoj sezoni? To bi bilo zanimljivo za vidjet.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 03:06   #2257
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Ljudi kakva je situacija sa bubnjevima tj. konstatna buka od toga ?

Oce ovi nasi milicajci izac na uvidjaj ako ih se za to zove ?

Znaci, ulica, kuce u nizu... od jedne do druge ima oko 8m, a studio za bubnjanje je na katu kuce pa jos fino jeka ide na cijelo dvoriste/okucnicu.


Jel ima neko vrijeme kada smije bubnjat a kada ne mada mu dodje na isto jer kad bubnja cuju se i u kuci vibracije a dvoriste da ne spominjem....


Mislim rijesim ja to tako da kad krene s tim ja upalim kosilicu i odguram je u supu koja se naslanja na komsijsku kucu i zatvorim supu fino.
Stane odmah sa bubnjevima ali dojadilo mi svako malo gurat kosilicu u supu a i zima ide... ko ce palit kosilicu stalno, mislit ce drugi komsija da nisam normalan... jedino da predjem na motorku pa kao pilam drva...
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 07:52   #2258
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
AK i ima dozvolu za bubnjanje, mora osigurati izolaciju tamo di to radi da ne remeti mir ljudi.
Kad počne udarati, zovi policiju nek sami čuju
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 22:24   #2259
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Svaki dan prodjem do It i nazad kroz 2-3 tunela, komad autoceste, brzu cestu i recimo normalnu cestu. Bas je ovih dana kisovito, vidljivost smanjena ali i hrpa auta sa pozicijama, nekakvim led "upaljac" svjetlima, a bogami gro vozaca bez svjetla vozi i u tunelima cak, pa kad mu zablendas cudi se ko pura dreku.

Kako sisoje kaze, ne da ga ne vidis, nego bi ga prije osjetio nego vidio.

Imam stalno slovenski radio 1 upaljen, dobra muzika, i javljanje di su radari.

Stalno ekipa zove u eter i pizdi na vozace sa pozicijama i bez svjetla sto voze.

Ja idem dosta često relacija PU-Kopar-Trst...moram reći da barem u Trstu kada u tunelu netko nema upaljena svi mu blendaju ...ili se to meni samo potrefi

Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
u istu kategoriju stavljam i vozace Audija 80 i 100, te prvih A4 i A6. sve dimi ko' blesavo, ostavljaju se auti sa strane ceste, nema osnovne kulture, nema vozacke kulture - ali je vazno da se vozi ŠVABA. koji se raspada......
Slažem se sa ovim, danas mi je Audi 80 odlučio stati nasred ceste da propusti nekoga tko još nije niti krenuo izlaziti (inače lik izlazio sa nekog parkinga koji to nije, nego preko trotoara)...zamalo sam se zabio u njega, vozio "samo" cca 300 kg tereta, ali mokra cesta..sa time da u poslovnom furgonu ne jebem živu silu, neka se netko zabije ako hoće
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 23:53   #2260
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Da se još malo vratimo na onaj odron od HAKovog testa...

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/h...---412906.html

Citiraj:
U dimenziji 205/55 R16 nije bilo Hankooka, Dunlopa i Pirellija, iako je riječ o vrlo zastupljenim proizvođačima na hrvatskom tržištu. Ovi proizvođači najavili su nove modele za sezonu 2015./2016., no oni u vrijeme testiranja još nisu bili dostupni, a ispitivanje starih modela nije imalo smisla, navode u HAK-u.
Jako zgodno da ispitivanje starih nije imalo smisla, a Nokian (opet ja o njemu ) u (n)ovoj sezoni ima D4 a ne D3 koji je, zanimljivo, testiran iako se radi o starom modelu.

Isto tako, za veću dimenziju se testira Michelin A5 a u manjoj A4. Ko je tu lud?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.10.2015., 11:20   #2261
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Koliko ja vidim po ocjenama i gumama, to je prepisani ADAC-ov test. Ovi naši kvazi-novinari pojma nemaju zašto tih modela nije bilo.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2015., 14:10   #2262
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor mislav_os Pregled postova
Koliko ja vidim po ocjenama i gumama, to je prepisani ADAC-ov test. Ovi naši kvazi-novinari pojma nemaju zašto tih modela nije bilo.
Pa uvijek je i bio. Ali nekad su bar navodili da je ADAC-ov i da ga imaju pravo prenositi.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 18:25   #2263
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Može li mi netko rec smije li se voziti neregistirno auto za koje je plaćeno osiguranje a registracija je istekla prije dva dana.

Oce li mi drotovi pravit frku ako me zaustave ili ne daj Bože u slucaju prometne.Radi se o tome da mi do ponedjeljka nije zgodno reg.auto,a trebalo bi mi...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 18:34   #2264
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Ako je tehnicki istekao, vozis tehnicki neispravan auto. Zakljuci sam.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 20:03   #2265
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Može li mi netko rec smije li se voziti neregistirno auto za koje je plaćeno osiguranje a registracija je istekla prije dva dana.

Oce li mi drotovi pravit frku ako me zaustave ili ne daj Bože u slucaju prometne.Radi se o tome da mi do ponedjeljka nije zgodno reg.auto,a trebalo bi mi...
Kazna je 700kn, plativo napola odmah ili u roku 3 dana
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 21:03   #2266
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Znači mirujem do ponedjeljka. Hvala dečki
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 21:22   #2267
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Plaća je u ponedjeljak, a?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 12:04   #2268
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Hehe, nije. Nego tada radi jedan gospodin s kojim se lako dogovoriti za prolaz na eko testu
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 12:31   #2269
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Hehe, nije. Nego tada radi jedan gospodin s kojim se lako dogovoriti za prolaz na eko testu
"Super".
Nadam se da ti je barem ostatak auta ispravan i da nisi opasnost sebi i drugima na cesti. Osim pokoje dimne zavjese, ako se desi .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 12:35   #2270
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Može li mi netko rec smije li se voziti neregistirno auto za koje je plaćeno osiguranje a registracija je istekla prije dva dana.

Oce li mi drotovi pravit frku ako me zaustave ili ne daj Bože u slucaju prometne.Radi se o tome da mi do ponedjeljka nije zgodno reg.auto,a trebalo bi mi...
Mene su prije par mjeseci zaustavili, registracija istekla gotovo punih tjedan dana (zaboravio sam u potpunosti na registraciju). I sve 5, dobio samo opomenu. No upozoren sam da su me mogli i kazniti, a da je proslo 2 tjedna, skinuli bi registraciju i dobio bih 1000kn na licu mjesta kazne, ili 2000kn naknadno.

Opet, ja sam imao srece. Ne bih riskirao na tvom mjestu.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 13:19   #2271
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
"Super".
Nadam se da ti je barem ostatak auta ispravan i da nisi opasnost sebi i drugima na cesti. Osim pokoje dimne zavjese, ako se desi .
Naravno da je. Bas sam nedavno imao prometnu tako da je sve uglancano, kocnice, mjenjac gume, itd. A i inace je dosta ok.

Samo je stvar da je katalizator uzasno skup, a ne lupa mi se 200 eura plus ruke na auto koji vrijedi 1500 eura na faking katalizator

Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Mene su prije par mjeseci zaustavili, registracija istekla gotovo punih tjedan dana (zaboravio sam u potpunosti na registraciju). I sve 5, dobio samo opomenu. No upozoren sam da su me mogli i kazniti, a da je proslo 2 tjedna, skinuli bi registraciju i dobio bih 1000kn na licu mjesta kazne, ili 2000kn naknadno.

Opet, ja sam imao srece. Ne bih riskirao na tvom mjestu.
Da, niti neću. Nedavno mi je istekla opomena i bilo bi je glupo zaspamat novom

Evo jedne istinite price...Mama mi je imala prometnu u trenutku dok je isla na tehnicki sa osiguranim autom kojemu je registracija istekla dan prije. I udario je policajac sa privatnim vozilom pozadi, a policajac koji je dosao na ocevid je odma rekao da je on sto posto kriv a kad je vidio da je rega istekla dan prije uhvatio se za glavu

Epilog price je da su staru sudski gonili za 1000 kn zbog toga sto je sudjelovala u prometnoj sa nereg. autom, zalbom je kazna smanjena na 200 kn kojih je placeno.

A covjek koji je radio na tehnickom joj je rekao da ima rok od 15 dana nakon isteka registracije u kojem mora istu obavit.

A kad je nakon nesrece ona njega zvala, rekao joj je rok 15 dana da, ali da se auto ne smije vozit u tom roku ono, wtf
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 13:29   #2272
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Pa koliko ja znam, nije dozvoljeno voziti auto ako ti je istekla registracija. Tih 15 dana dobit ces opomenu ili manju kaznu ako te ulove. Ali ako ti istekne tih 15 dana, onda ide gore opisani epilog.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 13:32   #2273
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Da, to je logicno, vjerojatno se istina izgubila u prijevodu :-)
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 13:34   #2274
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,451
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Naravno da je. Bas sam nedavno imao prometnu tako da je sve uglancano, kocnice, mjenjac gume, itd. A i inace je dosta ok.

Samo je stvar da je katalizator uzasno skup, a ne lupa mi se 200 eura plus ruke na auto koji vrijedi 1500 eura na faking katalizator



Da, niti neću. Nedavno mi je istekla opomena i bilo bi je glupo zaspamat novom

Evo jedne istinite price...Mama mi je imala prometnu u trenutku dok je isla na tehnicki sa osiguranim autom kojemu je registracija istekla dan prije. I udario je policajac sa privatnim vozilom pozadi, a policajac koji je dosao na ocevid je odma rekao da je on sto posto kriv a kad je vidio da je rega istekla dan prije uhvatio se za glavu

Epilog price je da su staru sudski gonili za 1000 kn zbog toga sto je sudjelovala u prometnoj sa nereg. autom, zalbom je kazna smanjena na 200 kn kojih je placeno.

A covjek koji je radio na tehnickom joj je rekao da ima rok od 15 dana nakon isteka registracije u kojem mora istu obavit.

A kad je nakon nesrece ona njega zvala, rekao joj je rok 15 dana da, ali da se auto ne smije vozit u tom roku ono, wtf
imaš 15 dana da obaviš tehnički pregled bez ponovnog plaćanja, ali nakon isteka tehničkog auto je neispravan jer nema ispravne papire.
A nitko tebe ne tjera da ideš na tehnički zadnji dan isteka, odi par dana ranije pa ne budeš imao takvih problema
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 13:41   #2275
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Da, samo na ovo sad nisam mogao utjecat. Naime nisam mogao znat da cu imat prometnu prije mjesec i po dana, te da cu preuzet auto i dobit novce od osiguranja nakon 20 dana. A da ce mi se kada preuzmem auto dogodit da auto prokuha jer je crkao ventilator na kileru te da cu morat cekat dio i ugradnju 10 dana. Posao bi ranije bio, ali eto nije bilo moguce
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2015., 15:33   #2276
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013


__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2015., 15:47   #2277
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Jel to na Slavonskoj?

Ako ima Zakon da ne smijes imati otvoren prozor na autu (ili sto je vec aktualno), zar nema neki koji kaze da pandur mora biti jasno vidljiv a ne iz busije?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2015., 16:08   #2278
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Zagrebačka, prije križanja sa Savskom.

Fotka courtesy of Antena.

I AFAIK, pandur mora bit vidljiv sa radarom
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.


Zadnje izmijenjeno od: panda505. 26.11.2015. u 18:07.
panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2015., 17:04   #2279
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Koji su to likovii... ovo je gore nego kad su se vozači presretača nabijali na guzicu ljudima nebili ovi dali gas...
ovo stvarno nije u redu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2015., 19:11   #2280
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Kak ne razumijete, pa nije se on skrivao, već si je samo stabilizirao ruku na znaku. Da lakše
"pogodi".
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na