Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.04.2010., 13:05   #91
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Radne temperature, radne temperature. Mogu oni pričati što hoće, ali je činjenica da lažu da su ju takvu planirali. (ne ulazim u polemiku dal će crknuti ili ne prije isteka garancije jer to ni sveti Ilija nemre znati). Zna se kakve su specse planirali, te se zna da su dotičnoj digli voltažu kako bi kompenzirali za nemogućnost da ostvare svoje prve planove.

Kaj se same cijene tiče. Svakom je jasno da u usporedbu sa 5870 treba ubaciti još i dodatni faktor koji se zove "ubaci još parsto kuna za bolje napajanje). Pogotovo za ekipu kaj bi morala novo kupiti samo zbog toga.
  Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 14:20   #92
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor s3t hooligan Pregled postova
Moje misljenje je ovakvo: Jos uvijek stoji ona izjava nvidie da novi fermi moze podnijeti RADNE temperature i do 115 stupnjeva
Ispravak netočnog navoda, radi se o max deklariranoj temperaturi od 105C.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.04.2010., 15:16   #93
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Ima nade za mlaku 470/480

__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 15:34   #94
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Ma ta Wattaza ne nestaje sa boljim kulerom. Dakle ako ona isijava tolko i tolko watta, sa ovim kulerom, stvorena toplina se samo moze raspuhati po kucistu, pa ce mozda njene radne temperature biti nize i bit ce tisa. Ipak mi je draze ako se ta pecnica od zraka potjera van kucista najkracim mogucim putem. A onda i opet ponavljamo ko papige, sa dodatnim kulerom opet cijena raste.
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 16:13   #95
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Overhaul Pregled postova
Ipak mi je draze ako se ta pecnica od zraka potjera van kucista najkracim mogucim putem.
Slažem se, onaj gore hladnjak izgleda solidno no netjera zrak van kucista.
Valjda bude nekaj boljega zmišljeno/napravljeno.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 16:19   #96
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni je nekak smiješno kako se svi hvataju za to kako ne tjera zrak "van iz kučišta".

Pa kakve to imate matične i kučišta da vam to predstavlja tako big deal
  Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 16:20   #97
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Valjda bude nekaj boljega zmišljeno/napravljeno.
pa je... doslovno bilo koja druga grafa.

mmmmmmonster drek

p.s. uzevši u obzir da sam nevidijaš
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 16:33   #98
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Meni je nekak smiješno kako se svi hvataju za to kako ne tjera zrak "van iz kučišta".

Pa kakve to imate matične i kučišta da vam to predstavlja tako big deal
jbg, prefekcionist sam u tim stvrima, sve mora bit ko po špagi. Al realno nebi se baš ugodno osjecao da mi
se temperatura ostalih komponenti digne za 10 stupnjeva zbog grafe, pogotovo da vidim proc na 85-odmah mi mrak padne na oci.

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa je... doslovno bilo koja druga grafa.
bravo, 5 sjedni
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 18:54   #99
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Slažem se, onaj gore hladnjak izgleda solidno no netjera zrak van kucista.
Valjda bude nekaj boljega zmišljeno/napravljeno.
Taj hladnjak je jako sličan mom T-radu2 vjerojatno i je taj.
Imali gdje kakva najava za dobavljivost femija ili cijene u našim predobrim trgovinama? Danas bi trebao bit službeni početak prodaje ,ak se ne varam.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 19:15   #100
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
jbg, prefekcionist sam u tim stvrima, sve mora bit ko po špagi. Al realno nebi se baš ugodno osjecao da mi
se temperatura ostalih komponenti digne za 10 stupnjeva zbog grafe, pogotovo da vidim proc na 85-odmah mi mrak padne na oci.
Perfekcionist kojem će grafa koja se nalazi na drugom kraju matične dignuti temperaturu za 10 stupnjeva CPU-u. Meni u mom HTPC kučištu ne bi imalo ni 2 stupnja razlike da zamijenim 4850 sa termijem.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.04.2010., 20:13   #101
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Imali gdje kakva najava za dobavljivost femija ili cijene u našim predobrim trgovinama? Danas bi trebao bit službeni početak prodaje ,ak se ne varam.
Još ništ kod nas, a u inozemstvu se bez obzira na službeni početak prodaje, kartice još uvijek traže povećalom.
Masa ih je rezervirana putem raznih web-shopova, neki primjerci su čak i isporučeni u malom broju, ali od neke veće ponude diljem dućana - ni traga ni glasa.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 20:20   #102
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Perfekcionist kojem će grafa koja se nalazi na drugom kraju matične dignuti temperaturu za 10 stupnjeva CPU-u. Meni u mom HTPC kučištu ne bi imalo ni 2 stupnja razlike da zamijenim 4850 sa termijem.
dobra, 2 stupnja

Govoriš kao da su grafa i hladnjak od cpu-a udaljeni 2 kilometra, dok su zapravo udaljeni 2 centimetra.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 20:24   #103
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Kaj da ti kažem. Perfekcionist sam sa odlično riješenom cirkulacijom.
  Reply With Quote
Staro 12.04.2010., 20:38   #104
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Kaj da ti kažem. Perfekcionist sam sa odlično riješenom cirkulacijom.
A PC je u zračnom tunelu u koji zrak dolazi ohlađen na 20°C

Neću reć da lažeš, reć ću samo da moje kućište, obično, o HTPCu neću niti pričat samo na promjenu Zime/ljeta zna dobit i po 10-ak stupnjeva u sobi bez klime naravno. Nema šanse da se kod zračnog hlađenja ne osjeti razlika između dvije grafičke kod kojih bi razlika u radnoj temperaturi bila 30-ak stupnjeva makar ima uber rješenu cirkulaciju...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 02:57   #105
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Kaj da ti kažem. Perfekcionist sam sa odlično riješenom cirkulacijom.
Jooj daj molim te procitaj moje konfe (koje jako cesto rade po 50tak sati u punom loadu svih jezgri bez prestanka) i usporedi sa svojim "zvijerima". Sva sreca da si si za njih cak posvetio posebne rubrike mimo standardnih infoa, pa ih je lakse zapazit (osim ako "moj komp" nije neki novi tip ironije, onda i ja imam atari 1040ste)... Mislim, fakat mi je djetinjasto pocet s time ko ima veceg, ali aj budimo realni: hoces li ti kupiti uopce tu graficku u dogledno vrijeme i u sto ces ju staviti? E5200 sigurno niti je dorastao toj grafickoj niti je element za usporedbu grijanja. Ja cu ju utrpati u pretrpanu konfiguraciju skupim komponentama i fakat mi se neda prekidat posao i onesposobit kompjutar da bih spaljeni dio nosio na servis i cekanje od cca mjesec dana. Zato sam oprezan.
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 03:11   #106
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Momak. Nemam blage o čem pričaš. Mi smo se dotakli teme o "otvorenim" 3rd party hladnjacima, te cirkulaciji zraka, odnosno utjecaju na ostale komponente računala.

Tvoj post nema nikakvog smisla!

Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
A PC je u zračnom tunelu u koji zrak dolazi ohlađen na 20°C

Neću reć da lažeš, reć ću samo da moje kućište, obično, o HTPCu neću niti pričat samo na promjenu Zime/ljeta zna dobit i po 10-ak stupnjeva u sobi bez klime naravno. Nema šanse da se kod zračnog hlađenja ne osjeti razlika između dvije grafičke kod kojih bi razlika u radnoj temperaturi bila 30-ak stupnjeva makar ima uber rješenu cirkulaciju...
Oj! Ma, davao sam samo primjer da se cirkulacija u kučištu može riješiti kak spada bez da ovaj tip coolera (na nečem kaj se grije ko sam vrag) ima večeg utjecaja na CPU. Zato sam dao primjer svog HTPC kučišta koje nije veliko, a opet stavljanjem veće grafe se prepolovi u praktički 2 samostalna područja za hlađenje. Jedan dio CPU+PSU, a drugi GPU i HDD (koje opet mogu prebaciti u prvi).
  Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 08:33   #107
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 12:33   #108
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Oj! Ma, davao sam samo primjer da se cirkulacija u kučištu može riješiti kak spada bez da ovaj tip coolera (na nečem kaj se grije ko sam vrag) ima večeg utjecaja na CPU. Zato sam dao primjer svog HTPC kučišta koje nije veliko, a opet stavljanjem veće grafe se prepolovi u praktički 2 samostalna područja za hlađenje. Jedan dio CPU+PSU, a drugi GPU i HDD (koje opet mogu prebaciti u prvi).
Ma ok, sve 5, al nikako ne stoji tvrdnja da Fermi u ovim uvijetima u kakvima je trenutno ne bi napravio pećnicu od svačijeg kućišta nevezano za cooler koji bi bio na njemu. E sad, od nečijeg bi napravio više, od nečijeg manje, ovisno o masu faktora al bi svkako napravio pećnicu, pogotov jer ljeto stiže.

Al slažem se da dođe skoro pa dođe na isto oće zrak puhat vanka ili unutra, jer svi ti originalni cooleri koji "odvode" zrak vanka su napravljeni nikako. Ventilator od 70-90 mm odvodi vrući zrak kroz otvor 20x40 mm Tako da se svejedno unutrašnjost usijav ako se grafička usijava...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 13:22   #109
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Mislim da su ove dvije u sredini karbonizirane a ove dvije na rubovima peceno/kuhane.

stari moj ako joj je temp 95 u loadu kad je sama i kad vuce okolni zrak pa da je i 50 stupnjeva sto nije,a kako je kad upuhuje zrak od obliznje uzarene GTX-ice??
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 13:24   #110
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Mislim da su ove dvije u sredini karbonizirane a ove dvije na rubovima peceno/kuhane.
Meni samo nije jasno kako im je napajanje od ''samo'' 1200W bilo dovoljno za upogonit ove 4 pijavice, valjda ih nisu clockali
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 13:30   #111
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Meni samo nije jasno kako im je napajanje od ''samo'' 1200W bilo dovoljno za upogonit ove 4 pijavice, valjda ih nisu clockali

Ko kaže da nisu sakrili još koje iza
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 14:13   #112
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Klokani i7 sa fermijem na full loadu cucla iz uticnice 550+ vata....tak da ovo je jako jako teško da ovo napajanje to može izdržati
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 14:38   #113
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Cooler Master Silent Pro gold 1200w,
"The power to give their full 12V power with peaks of 20 percent above the rated power are allowed on a single 12V rail"

Možda i može.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 14:43   #114
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Meni samo nije jasno kako im je napajanje od ''samo'' 1200W bilo dovoljno za upogonit ove 4 pijavice, valjda ih nisu clockali
Kao što reče kolega, riječ je o novom CoolerMaster Silent Pro Gold napajanju ...

Proizvođač je vrlo poznati Enhance, a radi se o novom 80Plus Gold 1200W modelu koji sigurno daje i više od svojih specifikacija.

Premda sam siguran da ljudi koji su slagali taj quad-GPU setup sigurno nisu isli vrtit Furmark + OCCT/Prime ... jer, iskreno niti nema potrebe ...

Dakle u tom slučaju i sam setup daleko manje troši
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 13:15   #115
gigi_
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 46
znam da svi znate zaguglat, ali vidim da ga do sada niko nije citirao, Tom's hardware je napravio po meni najbolju recenziju do sada novih nvidijinih kartica di se otkirva sve sto je bitno..
http://www.tomshardware.com/reviews/...-480,2585.html
__________________

gigi_ je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 14:00   #116
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ajde,ajde..uz cijenu 5850 iznad 2 000kn,ne čini se "tako grozno" 2 700 za baby-Fermija 470,pa tek je izašao,nešto je sitno i jači,a što smo rekli 52 puta do sada,nikada nVidia nije po releaseu imala jeftiniju,a bržu karticu od ATi-ja. Bar smo se izjednačili sa cijenama u EU,vani su koliko vidim ITA,DE i AUT po 359 eura,oko 2600-2700kn,tu smo.

Još kad malo drivere nabuffaju i "odštampaju" dovoljne količine za sve potencijalne kupce i ostale znatiželjnike,mogli bi oko ljeta očekivati pravu borbu 5850 i 470. Ili će ih ATi rušiti cijenom (dodatno,jer po ovome zasad ni ne mora),ili se nVidia kao ni do sad,na ATi uopće neće obazirati , računajući na vjernost svojih fanboya.

Bude to dugo toplo ljeto. Kupite klime.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 14:47   #117
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ajde,ajde..uz cijenu 5850 iznad 2 000kn,ne čini se "tako grozno" 2 700 za baby-Fermija 470,pa tek je izašao,nešto je sitno i jači,a što smo rekli 52 puta do sada,nikada nVidia nije po releaseu imala jeftiniju,a bržu karticu od ATi-ja. Bar smo se izjednačili sa cijenama u EU,vani su koliko vidim ITA,DE i AUT po 359 eura,oko 2600-2700kn,tu smo.
Uzdržavao sam se komentara u ovoje i susjednoj temi al uz tvoje neprekidne ovakve izjave zaslužuješ da ti se napravi sticker s natpisom: "The biggest nV fanboy on PC-E " te nakelji posred čela

Ja vidim 5850 po 1900kn u lipu,dok cijene 470 u maloprodaje još nisu ni blizu formirane,i eto,možemo se u čevape kladit da bu bile minimum za 100kn(do maksimuma 300,naši ipak dižu maržu proporcionalno cijeni proizvoda) veće na dan kad kartice actually "hit the shelves" E u tom slučaju bu bilo strašno....i to dolsovno
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 15:06   #118
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
maX je veći nvidijot. Uzmi me za riječ,a da pročitaš moj post s razumijevanjem možda bi i vidio da se šalim ogromnim dijelom posta,od toga da razlika (u cijeni) nije tako grozna,preko toga da smo bar u tome(cijena 470 sa adria linka i cijena u alternate.de i onom talijanskom linku) izjednačeni sa EU , do kupnje klime i dugog toplog ljeta..logiko i Bogu si teška,ha?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 15:53   #119
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ček,pustimo logiku na stranu i uhvatimo se zdrave pameti(mada je to direkt povezano),ti uzimaš cijenu proizvoda koji uopce nije stigao na police(i pitaj boga kad ce i u kakvim kolicinama) u domaćem shopu i uspoređuješ sa cijenama u ni više ni manje u njemačkoj(koja broji,ono,80 miliona ljudi....ako malo razmislis bice ti jasno zas se navodi ta brojka)? Di's ti bio kadf se dijelila logika(i pamet) ? Po iskustvu s novim proizvodima,bar bi ti(a mozda i ne) trebao znat da ce ta cijena bit 30% veća. Tako su i za 5850 cijene bile(ok,Jeltz ih je ipak na aktera uhvatio,no otkud je kupio to i nije bilo teško ) i za par dana svi smo gledali kako proci 60€ jeftinije i po grafu u Graz otić. Sad se vrati na prvu rečenicu....
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 19:26   #120
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Mislim,ako mene pitaš,dovoljno je ovo pogledati,i okrenuti se od 470 po toj cijeni u roku - odmah.

http://www.gor-info.com/sites/cjenikvise.asp?id=283

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 14.04.2010. u 19:37.
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na