Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 05.09.2006., 09:50   #61
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
stop dis šit hir and nau.
ako netko ima primjedbe na Links, neka ode na njihov forum i tamo se žali.
Ili traži Vedrana i Denisa pa se njima žali.
Ako netko baš ima nekakvu potrebu izraziti svoje mišljenje ovdje, to može učiniti. Ali u kulturnom tonu, poštujući netiquette, argumentirajući svoje tvrdnje. Svako neprimjereno izražavanje biti će KAŽNjENO. sada se bacam na brisanje gluposti.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 05.09.2006., 09:58   #62
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Citiraj:
Autor E.T. Pregled postova
Takoder, htio sam pogledati jedan monitor koji nisu imali u Ri i odmah su ga narucili iz Zagreba i prodavac je 1h vrtio filmeke, benchmarke i sve sto sam ga trazio da vidim monitor...


Ultra ljubazna ekipa u Rijeci.
Cura koja radi tamo se jos uci, ali nitko se nije rodio sa znanjem.

Od kada su u Rijeci, samo kod njih kupujem - eventualno ako je nesto hitno, a nemaju - skocim u drugi shop. I dalje imam namjeru tako bez obzira na ovaj thread. Lajavica mozda i je u pravu, ali ovo nije nacin iznosenja problematike. Takodjer su se i forumasi pokazali "vrlima" da popljuju sve sto se krece, a evo i LINK za vas, tu ce vam biti bolje.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2006., 10:06   #63
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
bravo atha.
inače, baš me interesiralo tko je lajavica i tako to, pa sam zvrcnuo ekipu s t-com-a pa su mi rekli ostale IP-eve tog tel. broja. tak da ono... dragi moj *********** ... znam da si još mlad, ali nema smisla skrivati se iza nicka. i dobro si odabrao... ženski nick ti savršeno pristaje. čovjek koji se boji stati iza svoga mišljenja nije čovjek nego mala splašena nesigurna pi**ca. bez brige, neću reći ekipi iz linksa tko si. samo nastavi kupovati kod njih, fino im se smješkaj i licemjerno gladi perom po guzi. jednom će ti se takav pristup obiti o glavu i onda će ti biti žao što se ponašaš kao totalna wussy, a ne kao čovjek. mislim... znam da je vedran velik, tihomir visok, hrvoje totalni psihopat od silnih nadobudnih klinaca koji mu stalno dolaze s pitanjima "jel ovo bolje od ovoga", ali nitko te neće pojesti. reci što misliš i snosi posljedice. ako si u pravu, neće te biti briga i nećeš htjeti više poslovati s njima. ako nisi, onda ćeš nešto naučiti i samim time biti pametniji, iskusniji, veći čovjek. jer priznaješ pogreške i odgovaraš za svoje postupke.

(btw. ovo nije ni na koji način bila uvreda osobama ženskog spola. ne smatram da žene ne znaju stati iza svoga mišljenja, niti da to čine rjeđe nego osobe muškog spola. komentar s početka sam stavio samo da bi dotični "gospodin" jače doživio sve ovo. mladići njegovih godina smatraju uvredom kada ih se nazove osobama ženskog spola.)
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 05.09.2006., 10:07   #64
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Mislim da je s ovim tema gotova. Svaka strana je napisala svoje viđenje slučaja pa stoga molim obje strane da to riješe međusobno.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na