Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.08.2017., 13:27   #1531
user4467
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 49
Pretpostavljam da kad malo odzvoni vijest za app, i ako ovo sa karticom prođe ok da će mco poletit fino.
user4467 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 13:35   #1532
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Čestitam momci, kupili smo coin koji je u kratko vrijeme dospio na top 5 ljestvicu.
Top 5 najvećih luzera na Bittrexu!

Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2017., 13:40   #1533
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
dobri su vam tipovi na monaco...strmopizdio se samo tako

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 13:47   #1534
ruicosta
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
App je izasao bez official VISA supporta. Nigdje nije receno da ce izaci sa visom samo su ljudi to ocekivali i poceli gubiti vjeru. Citam da bi trebao u bliskoj buducnosti biti odobren od Vise, a do onda tko zna...

hrpa debila na bitcointalku prica o raketama na mjesec
ruicosta je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 13:48   #1535
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Ček da smislim nešto pozitivno...
OK, evo... Sad je 7:45AM u New Yorku, a 4:45AM u Kaliforniji, šta znači da se većina Amerike još nije probudila.
Možda kad se probude i vide vijest, te vide koliko je nisko Monaco, počmu masovno kupovat i cijena skoči.

Ima logike ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 13:52   #1536
ruicosta
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Trenutno ga se više kupuje nego prodaje...nema druge nego čekat

Na bittrexu je obrnuto

ruicosta je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 13:59   #1537
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor ruicosta Pregled postova
Na bittrexu je obrnuto

I ono je Bittrex, samo je sučelje od Coinigy-ja. Situacija se mijenja iz sekunde u sekundu, čitam da suradnje s Visom možda uopće neće biti, ako je to tako onda je ovo još jedan shitcoin, Tenx Pay će ga pojest šta se tiče kartičnog poslovanja.
Trenutno bih bio sretan da samo vratim pare bez gubitaka. Sreća pa su mi neke druge valute u debelom plusu pa kompenziraju ovo pušenje.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 14:09   #1538
ruicosta
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Ovo ide u ponor, ja nisam puno unutra pa cu istrpiti.
ruicosta je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 14:10   #1539
Branx
kripl. ing.
Moj komp
 
Branx's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Mene za sad od MCO-a izvlači NEO, još ću ostati u MCO do sutra
__________________


ALL SOLD :\
|

Lap: MacBook Pro 2019
CPU: 8th gen i5-8257u (4c/8t)
RAM: 8GB DDR
HDD: 256GB NVME | 512GB NVME USB-C (TB)
Dock: HP Thunderbolt Dock G2
Monitori: 2* Dell P2418D 2K
Periferija: Lenovo Essential Keyboard | Logitech MX Master 2S | Sennheiser HD 4.40 BT
OS: MacOS Big Sur | BootCamp Windows 10
Branx je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 14:11   #1540
SuzukyVstrom
Nije Suzuky nego Suzuki
Moj komp
 
SuzukyVstrom's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Sisak
Postovi: 60
Da bi netko na marketu zaradio , drugi mora izgubiti. Pazite da zbog pohlepe ne ostanete bez svega.
SuzukyVstrom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2017., 14:28   #1541
ruicosta
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
imamo odbijanac
ruicosta je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 14:41   #1542
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Branx Pregled postova
Mene za sad od MCO-a izvlači NEO, još ću ostati u MCO do sutra
Isto...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 14:51   #1543
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Žao mi je zbog MCO dečki

Vidim i ja polako da ovo nije za mene, trgujem samo sa malim dijelom portfelja, tipa sad se igram sa 200-ak $. Mislio sam da lovim hype za Lisk, i na brzinu prodao NAV coin koji sam u međuvremenu još dokupio, uletio u LISK i ovaj počne tonut.

A NAV coin krene u nebesa, govori sam za sebe:

https://coinmarketcap.com/currencies/nav-coin/
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 15:02   #1544
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Može pomoć. Nov sam u ovom, isprobavam i učim.
Na bittrex-u se registriro i sve prošlo uredno, otvorio wallet na blockchain-u i sve isto prošlo super. Imam pbz, visa, žiro račun (na kojem mi uredno radi paypal), i ne mogu nikako kupit bitcone na blockchain-u. Upišem sve podatke kartice, uspješno prođe visa verifikaciju na stranici gdje upisujem jednokratnu zaporku i kad mi se vrati na stranicu od blockchain-a piše da kartica nije uspješno prošlo verifikaciju ili da mi banka nešto brani. Nakon par pokušaja piše mi da je odbijena transakcija, razlog nepoznat.
Htio bi uzet bitcoina za 30$, imam na računu dovoljno sredstava. Kako najjednostavnije prebacit bitcoine na bittrex.
Hvala
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 15:23   #1545
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Razlog je poznat. Nedaju nase banke da kupujemo kryptovalute. Imao ja slican primjer gdje sa svojim novcima na svojem racunu nisam mogao uplatiti na Kraken. I nedaju oni da ja radim sa svojim novcima sto zelim.

Morat ces BTC kupiti negdje od nekoga... Mislim da su tako svi dosli do BTC-a, ako ne svi onda barem vecina. Ili rudarenjem naravno...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 15:31   #1546
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Akon ova zadnja svijeca koja zavrsava u 18h se zatvori iznad ove prerthodne a zasad pokazuje da oce onda mozemo uci u trejd.

Stop loss je donja crta, srednja crta je linija do koje bi ta svijeca trebala biti dugacka. A gornja linija je prva resistance linija.

A ide i u prilog MACD cross koji bi se mogao desiti.

Verdict: LTC/BTC buy nakon 18h.

Se slazete?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	poloniex-ltcbtc-Aug-31-2017-16-27-37.png‎
Views:	562
Size:	60.3 kB
ID:	18473  
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 15:32   #1547
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Razlog je poznat. Nedaju nase banke da kupujemo kryptovalute. Imao ja slican primjer gdje sa svojim novcima na svojem racunu nisam mogao uplatiti na Kraken. I nedaju oni da ja radim sa svojim novcima sto zelim.

Morat ces BTC kupiti negdje od nekoga... Mislim da su tako svi dosli do BTC-a, ako ne svi onda barem vecina. Ili rudarenjem naravno...
Zato na npr bitstamp pošalješ valutu, a onda tamo trguješ sa eurima i dolarima isto kao i sa btc-ima i ostalim kriptovalutama
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 16:11   #1548
KeKO86
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: VK
Postovi: 36
Ja sam odlično prošao sa MCO. Kupio ga po 9,5$, prodao prije dumpa, pa kupio po 16$ jučer i prodao danas po skoro 19$, ali sam visio ili na kompu ili na mobu kao što sam na kraju izašao. Ja sam bio sve ulozio sto sam imao u crypto i morao sam biti 100 vremena uz računalo...
KeKO86 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 16:42   #1549
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Upravo sam napravio najveću glupost ikada...
Umoran nakon ručka prilegnem na kauč da ću malo ubiti oko, da više ne razmišljam o *ebenom Monacu i koliko pušim na njemu, jer svaki put kad pogledam burzu, on malo padne.
I u tom stanju pomislim kako bi bilo dobro staviti limit sell na najnižu moguću granicu ispod koje ne bih išao, ("safety net", kao da automatski proda ako padne na taj nivo), tako da se mogu na miru malo odmoriti...

Jel trebam dalje govoriti ?

Sreća pa je Bog vidio da očito ima posla s budalom pa mi je malo olakšao situaciju tako da je bitcoin vrijedio €3600 kad sam kupovao, a sada vrijedi €4000, pa mi je to dosta amortiziralo gubitak.

Učite na tuđim greškama, to je najbolje učenje.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 16:57   #1550
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
to sam ja jednom napravio
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 17:01   #1551
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Znači
Šta je najgore, to smeće sad pomalo i pada prema toj cijeni za koju sam ja prodao.

EDIT: Zaradio nešto na Groestlcoin (GRS), šteta je sada manja
Poslušao bloodthorn-ov savjet, gledao koji coinovi rastu po %changeu, i uletio na vrijeme.

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 31.08.2017. u 17:28.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 17:52   #1552
bez_komentara
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Split
Postovi: 238
obratit pozornost na ripple..nešto je živnio..
bez_komentara je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 18:41   #1553
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
to sam ja jednom napravio
to svi naprave jednom i nikad više...


Btw... ovo bi moglo biti velika stvar:
https://www.thestreet.com/story/1428...-directly.html

Po meni je glavna vrijednost bitcoina činjenica da ima praktičnu primjenu, Što ostale valute nemaju. Bitcoin se može trošiti na hrpu mjesta.

Ali ako ga Uber uvede... vrijednost bi mogla eksplodirati...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 18:44   #1554
sendjo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 64
za sve naivčine koje su jučer pročitale kako če Monaco ići danas gore:

#MCO
I want to clear things up with Monaco. I will be honest and brave enough to say that I (we) fucked up. It turned out that MCO has NO partnership with VISA whatsoever yet. Due to the fact that MCO rocket was fueling by rumours and led by weak hands - massive dump occurred. FUD (fear-uncertainty-doubt) came to market and took it down.
However, I call you not to sell at loss and just be patient. This is a perfect example how immature and wild cryptomarket is. How some fake news and couple of whales can manipulate the price in a matter of hours. To our turn, that is good news since we are able to make 1000% per month just because of that.
Have no fear, we are going to have other sweet deals. I was always stressing this out: don't put more than 10% of your total balance on one coin. Don't put all your eggs in one basket. That is called diversification. That is how you stomach these risks.
Now, have some balls and move on. Leave that MCO till next pump (if you really smart - buy it even more cause when it goes back at place, you're going to take profit out of that instead of just breakeven). That is not gonna take long.
Whilst VISA was fake news, Monaco team DID release the App. Actually, it's awesome and you can choose your own color or even material (plastic/metal). It has cashback and it is free-of-charge. So there are no fees on shipping and issuing (unlike TenX which costs $15 just for shipping)
By the way, I have ordered my card already. Get your here! http://get.mona.co/IVWT/2RdOOyET3F
iOS and Android


sada što je tu je, nemojte prodavati ako vam ne gori pod nogama.. svakako če MCO opet gore, prije ili kasnije..
sendjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 18:48   #1555
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Citiraj:
Autor Izet Fazlinovic Pregled postova
Može pomoć. Nov sam u ovom, isprobavam i učim.
Na bittrex-u se registriro i sve prošlo uredno, otvorio wallet na blockchain-u i sve isto prošlo super. Imam pbz, visa, žiro račun (na kojem mi uredno radi paypal), i ne mogu nikako kupit bitcone na blockchain-u. Upišem sve podatke kartice, uspješno prođe visa verifikaciju na stranici gdje upisujem jednokratnu zaporku i kad mi se vrati na stranicu od blockchain-a piše da kartica nije uspješno prošlo verifikaciju ili da mi banka nešto brani. Nakon par pokušaja piše mi da je odbijena transakcija, razlog nepoznat.
Htio bi uzet bitcoina za 30$, imam na računu dovoljno sredstava. Kako najjednostavnije prebacit bitcoine na bittrex.
Hvala
Mislim da ti je najjeftinije Sepa transferom sa internet bankarstva kupiti EUR ili $ na Bitstampu, pa s njega prebaciti gdje hoces BTC. Npr na Bittrex.
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 18:49   #1556
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
E sada ga treba kupiti kada potone, projekt kao takav ima potencijala long term, market cap nije još ni blizu PAY-a, a mogao bi biti bez problema, s time da im je total volume tokena 10 puta manji od PAY-a.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 18:49   #1557
sendjo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 64
btw.
postoji odlična domaća Telegram grupa gdje će te dobiti kvalitetnije informacije od ovih ovdje na forumu!

https://t.me/HRcrypto
(telegram se može koristiti kao mobilna, desktop ili ako ne želite instalirati na uređaj(e) onda koristite web aplikaciju..
sendjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 18:50   #1558
sendjo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
E sada ga treba kupiti kada potone, projekt kao takav ima potencijala long term, market cap nije još ni blizu PAY-a, a mogao bi biti bez problema, s time da im je total volume tokena 10 puta manji od PAY-a.
i NEO je ok opcija za kupovinu kada je ispod ili oko 30$.. može se reći da je trenutno (već par tjedana doduše) u dipu..
sendjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 18:54   #1559
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor sendjo Pregled postova
i NEO je ok opcija za kupovinu kada je ispod ili oko 30$.. može se reći da je trenutno (već par tjedana doduše) u dipu..
Da, ja sam ga još prepoznao (i kupio) dok je bio 4,5$ i zvao se Antshares.

EDIT:

BTC-e je online!

https://btc-e.nz/

EDIT2:

Uspio sam se ulogirati i sav funds mi je na mjestu!

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 31.08.2017. u 19:01.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 20:19   #1560
KeKO86
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: VK
Postovi: 36
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Upravo sam napravio najveću glupost ikada...
Umoran nakon ručka prilegnem na kauč da ću malo ubiti oko, da više ne razmišljam o *ebenom Monacu i koliko pušim na njemu, jer svaki put kad pogledam burzu, on malo padne.
I u tom stanju pomislim kako bi bilo dobro staviti limit sell na najnižu moguću granicu ispod koje ne bih išao, ("safety net", kao da automatski proda ako padne na taj nivo), tako da se mogu na miru malo odmoriti...

Jel trebam dalje govoriti ?

Sreća pa je Bog vidio da očito ima posla s budalom pa mi je malo olakšao situaciju tako da je bitcoin vrijedio €3600 kad sam kupovao, a sada vrijedi €4000, pa mi je to dosta amortiziralo gubitak.

Učite na tuđim greškama, to je najbolje učenje.
Neo, ja sam imao sreće da sam morao na sastanak, a kako sam bio online i kako je sve ludovalo odlučio sam prodati jer nisam znao kako će se ponašati. Da nisam onda prodao pitanje kako bi završio... Nadam se da ćeš minimizirati gubitke što prije...
KeKO86 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na