Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2009., 17:46   #1231
Shadowww
^_-
Moj komp
 
Shadowww's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 311
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Onog TLa za kojeg si tek dobio pozivnicu nekidan? Kad natučeš staža po 2,3 godine i u te 2,3 godine skupiš sve moguće trackere koji postoje i koji nešto vrijede, onda možemo pričat, a ne ovako, pogotovo ne ovako s visoka
Točno tog TLa, za koji sam pozivnicu dobio na ovom forumu dana 14.6.2009., zahvaljujući povjerenju člana Kimi ukoliko me sjećanje ne vara.
Bivši Predsjedniče, uz dužno poštovanje, ne treba mi 2,3 godine staža da pregledam koje torrente pojedini tracker ima, te ih međusobno usporednim, već mi treba nekih 3 minute za to.
I imam sve privatne trackere koji mi trebaju, ili mogu zatrebat (njih 20) te ne namjeravam ić skupljat ostale trackere samo radi njih samih ili nekakvog prestiža ili titule (torrent freak titulu prepustam ostalima ^).

Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Uostalom kad smo se TLa dotakli? Šta mu fali? Za razliku od drugih sajtova koji prečesto padaju, TL uglavnom radi 24/7, seedanje je takvo da i bez bonusa i svih ostalih đinđa se i s ovin našim jadnim brzinama odseeda recimo HD film do 1:1 za 3, 4 dana, dok divx vratiš isti dan. Šta si uopće tražio, a da nisi našao? Ja recimo iman širok izbor trackera, pa TL ne koristim skoro uopće, jer za muziku iman nešto bolje, za HDove iman nešto bolje, za .... ali iman prijatelja koji ima samo TL i lik uglavnon skida šta i ja, samo dok ja najnoviji film ili najnoviju igru skidam sa HDBits.orga ili BCG on to skida s TLa (da ne spominjem SCC koji taj film ili tu igru, nabavi prije TL, HDBitsa i BCGa skupa), tako da ne vidim problema s "malom" bazom, pogotovo jer ima masu ljudi koji imaju samo TL i ništa ima ne fali, a sam sam osobno par puta na TLu ( i Demanoidu) naša ono šta nisan naša na 10x vrijednijim i 100x cijenjenijim trackerima.
Sve je to super i zakon, no ja nisam nigdje ni napisao da je TL loš. Napisao sam da TL ima manje torrenta od zamunde i ne vidim kako si ti to pobio ovim textom gore. Dok je TL scene playground, zamunda je, vidiš, više od toga. Super je npr. što scene releasove raspakiravaju pa nemoras skidat 50 rar partova i potom ih extractat u zip partove koje onda još jednom extractaš da bi mogao gledat. IMO to pakiranje scene sadržaja u hrpu partova je žešča glupost (naravno, koristi ekipi koja uzima sadržaj sa ftp topsitova / irca, no kod torrent protkola je to samo smetnja). Na zamundi nikog ne zanima prestiž, ni scena, već je upload torrenta mnogo slobodnijeg karaktera, te se zato tamo može nać - svašta. Tako da i TL i zamunda ispunjavaju svoju svrhu.

Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Uglavnon, da ne produbljujem raspravu jer mi nije cilj pamotovat ikome već samo "početnicima" ukazat na to, da se ostave bugara, rumunja i kineza, jer su "naši" sajtovi uglavnom ili identični ili bolji, te ih nitko neće jebat sa IPovima i sl. pizdarijama, dok ovi hoće, jer rumunji su ionako banirani na svim normalnim sajtovima, pa je normalno da osnivaju svoje i za dišpet baniraju sve ostale s njih. To je dakle savjet, nekoga ko je predugo u svijetu torrenta, pa znam šta pričam, ništa više, ništa manje. Ali bože moj, nek svak radi šta oće, meni ni iz džepa ni u džep
Ako torrenthr spada u "naše" onda neznam kolko taj savjet vrijedi. Jer torrenthr mora još puno puno sazrijeti da bi se uopće mogao uspoređivat sa trackerom kalibra zamunde.
__________________

Shadowww je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 18:38   #1232
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Citiraj:
Autor Shadowww Pregled postova
Točno tog TLa, za koji sam pozivnicu dobio na ovom forumu dana 14.6.2009., zahvaljujući povjerenju člana Kimi ukoliko me sjećanje ne vara.
Bivši Predsjedniče, uz dužno poštovanje, ne treba mi 2,3 godine staža da pregledam koje torrente pojedini tracker ima, te ih međusobno usporednim, već mi treba nekih 3 minute za to.
I imam sve privatne trackere koji mi trebaju, ili mogu zatrebat (njih 20) te ne namjeravam ić skupljat ostale trackere samo radi njih samih ili nekakvog prestiža ili titule (torrent freak titulu prepustam ostalima ^).
Uz dužno poštovanje, user koji se prije neki dan registrirao na nekakav sajt, te kojemu je zamunda vrh ponude treba još puno pure pojest da krene u rasprave, a pogotovo ovakve rasprave s visoka koje uopće nisu potrebne, kao šta nije potrebno ni nekakvo diskretiranje mene kao člana ovog foruma izrugujući se sa "forum cutom" koji je btw zajebancija, interna zajebancija.

I nije da se osjećam dužnim, ali kad si me već prozvao...ne, ja ne skupljam okolo trackere, nit me zanimaju titule, prestiži ili rangovi, to može potvrdit svak ko me zna, a zna me dosta ljudi Vjerovao ili ne iman 2 puta manje trackera od tvojih 20 ALI sam probao sve i svašta, jer sam kao početnik, prije par godina krenuo od dna i skupljao šta sam mogao nabavit tada i kako bi nabavio šta kvalitetnije, tako bi prestao koristit ono drugo manje kvalitento, pa san u ovih par godina prošao preko svega šta se nudilo, svega šta je u međuvremenu propalo i svega šta mi je trebalo, tako da danas slobodno mogu reć da mi ne treba ništa i već godinu dana ne tražim ništa, samo djelim

Citiraj:
Autor Shadowww Pregled postova
Sve je to super i zakon, no ja nisam nigdje ni napisao da je TL loš. Napisao sam da TL ima manje torrenta od zamunde i ne vidim kako si ti to pobio ovim textom gore. Dok je TL scene playground, zamunda je, vidiš, više od toga. Super je npr. što scene releasove raspakiravaju pa nemoras skidat 50 rar partova i potom ih extractat u zip partove koje onda još jednom extractaš da bi mogao gledat. IMO to pakiranje scene sadržaja u hrpu partova je žešča glupost (naravno, koristi ekipi koja uzima sadržaj sa ftp topsitova / irca, no kod torrent protkola je to samo smetnja). Na zamundi nikog ne zanima prestiž, ni scena, već je upload torrenta mnogo slobodnijeg karaktera, te se zato tamo može nać - svašta. Tako da i TL i zamunda ispunjavaju svoju svrhu.
A kako si ti uopće zaključio da je meni cilj pobit tvoje subjektivno mišljenje, svojim subjektivnim mišljenjem? Jer sve ono šta si nabrojao i prije i sada, te sve ono šta sam ja nabrojao je ništa drugo nego subjektivno mišljenje obojice.
Jel ti se sviđa zamunda? Sviđa? Pa koristi je brate, ja sam 2 puta napisao koja mi je svrha gornjih postova, a svrha nije ni dizanje TL u nebesa (kojeg btw. nisam ni spomenuo) ni pljucanje po zamunda (koji isto, btw. nisam ni spomenuo). Svrha je samo edukacija početnika, a sad ko će me poslušat, neka posluša, ko neće ne mora, nek ignorira savjet nekakvog "^^torrent freaka ^^" i neka krene slagat proxy...

Citiraj:
Autor Shadowww Pregled postova
Ako torrenthr spada u "naše" onda neznam kolko taj savjet vrijedi. Jer torrenthr mora još puno puno sazrijeti da bi se uopće mogao uspoređivat sa trackerom kalibra zamunde.
Naše sam namjerno stavio pod navodnike da se ne pomisli na THR ili Najnovije.Net, ali pošto možda nisam bio najjasniji pojasnit ću, mislim na europske/svjetske trackere koji su nam svakako bliži od ovih par "lijevih" država koji su se ionako izlolirale jer su ih sa svih ostalih mjesta protjerali. Ili da probam na primjeru;
TL/SCC/RevTT svakako preporučujem prije zamunde
HDBits.org/BIT-HDTV svakako preporučujem prije nego HDBits.ro recimo
itd.
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.11.2009., 19:21   #1233
Shadowww
^_-
Moj komp
 
Shadowww's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 311
Ok, u 2 posta si napisao da ti se obraćam "s visoka" pa bih samo taj dio htio raščistit, jer vidim da si me malo krivo shvatio (slično kako sam i ja tebe za "naše" trackere jel), a ostalo smo riješili vidim.

Dakle, ja te cijenim kao starijeg i iskusnijeg forumaša, no kao takav moraš znat i primit kritiku, i opoziciju svojem mišljenju. A ja imam filing da si moju izjavu "Nedovoljno si dugo ukoliko ne cijeniš Zamundu..." shvatio negdje u rangu kao da sam ti opsovao familiju te je od tuda sve krenulo nizbrdo. I još ne vidim razloga da se nalaziš uvrijeđenim što sam ti u drugom postu spomenuo "torrent freak" forumsku titulu, dapače, to ti može bit kompliment.

btw. od mojih 20 privatnih trackera sve je skoro level 3 i niže, a ima bugarskih, rumunjskih, kineskih. Meni to savršeno odgovara, jer zapravo slabo skidam scene sadržaj, a tracker iz kolekcije kojeg najviše cijenim i koristim je karagarga. No kao što kažeš, svakom svoje.

EOD
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Shadowww. 12.11.2009. u 19:26. Razlog: tipfeler
Shadowww je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 20:29   #1234
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Ne trebaš mi psovat majku, ali ne trebaš ni posezat za već navedenim pizdarijama kojima po meni nije mjesto u normalnoj raspravi, bar ne bi trebalo bit, pogotovo zato šta se nismo ni pokačili ni zakačili oko nečeg, već normalno pričamo

Uglavnon složili smo se, svakom svoje...a moju gornju opasku oko koje je sve i počelo nek primjeni tko želi, a tko ne želi nek preskoči Ionako me generalno boli k i za rumunje i za engleze i za amerikance, koristim šta mi paše i šta mi je dobro i kvalitetno.
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 22:23   #1235
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
@president... trudim se stari, trudim se!

lupam ratio sa chunked downloadima i tak tim sitnim varkama

naravno dok sam skinuo već dva fajla po 300 i 700mb koje apsolutno nitko neće, ali bože moj... tutorial sam pročitao nakon njih
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 22:29   #1236
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Ne pratim te uopće, kao ni ostale kojima sam podilija Bacim oko svako tolko, tek tako da vidim koga je baniralo Samo se ti trudi, ako se trudiš pa i budeš baniran nije tolika katastrofa, katastrofa su oni šta se me preko 10 PMova molili, a onda napravili 15 HnR ili ditzali ratio razno raznim programima za varanje

Iako ti za TL stvarno ne treba previše truda, početak je malo "teži" posli sve klizi bez problema Ako ti šta konkretno triba, ne znaš, ne razumiš il nešto treće, pukni mi pm slobodno (rađe ovdje nego tamo, ovdje sam svakodnevno, tamo i ne baš)

kip gud vork
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 22:31   #1237
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
javim se svakako ako zapne gdje.

hvala još jednom!
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 22:40   #1238
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Evo ja sam nedavno dobio pozivnicu za TL i nije tesko odrzavat ratio. Naravno vecina stvari koje ima tamo se nadje i drugdje, ali ima i stvari koje nema na TL recimo, a ima ST i obrnuto. Jedino sto mi fali je neki dobar torrent s muzikom, ali posto to puno ne skidam onda nisu losi ni ovi opceniti.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 18:52   #1239
Hellgion
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Vt
Postovi: 18
Moze mi neko poslat invitation za Torrent Leech ili neki dobar torrent tracker sa igrama.. hh
Ja iam za demonoid, zamundu i bakabt ako nekome trea :P
Hellgion je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 19:50   #1240
Shadowww
^_-
Moj komp
 
Shadowww's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 311
bakabt (ex. boxtorrents) je neloš no public anime tracker tak da nevidim kako bi mogao nekom dat inv za to.
__________________

Shadowww je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.11.2009., 22:17   #1241
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Jel zna neko kako dobit pozivnicu na TL-u?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 11:39   #1242
MixLix
Premium
 
MixLix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 114
Torentseed.org odličan privatni tracker...
treba održavati ratio...
nedavno su otvorili registraciju do kraja mjeseca...
pa kome treba...
podsjeća me na Filelist kad je bio najjači...
MixLix je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 14:23   #1243
Stormbreaker
---
Moj komp
 
Stormbreaker's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: -
Postovi: 527
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Jel zna neko kako dobit pozivnicu na TL-u?
Samo VIP članovi sada dobivaju pozivnice... što znači, da moraš donirati serveru (barem koliko ja znam, ali još pričekaj nečiji odgovor da se potvrdi).
Stormbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 14:51   #1244
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Citiraj:
Autor MixLix Pregled postova
Torentseed.org odličan privatni tracker...
treba održavati ratio...
nedavno su otvorili registraciju do kraja mjeseca...
pa kome treba...
podsjeća me na Filelist kad je bio najjači...
Hvala na ovom, dobro će doći.
Citiraj:
Autor Stormbreaker Pregled postova
Samo VIP članovi sada dobivaju pozivnice... što znači, da moraš donirati serveru (barem koliko ja znam, ali još pričekaj nečiji odgovor da se potvrdi).
Eh da, tako sam i mislio. Hvala svejedno.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 15:17   #1245
MixLix
Premium
 
MixLix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 114
nema na čemu
MixLix je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 15:21   #1246
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Kako resetirat pass na yuwi?

Rega sam se danas, ali samo krivi pass unio, acc je dobar samo pass ne vridi.

Isto nisam vidio nigdi recovery formu
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 15:24   #1247
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
@mixlix... thnx na ts-u, evo rego se i sve super... 2gb upload free, već 512mb spušio na blackjacku
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 15:26   #1248
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Citiraj:
Autor Stormbreaker Pregled postova
Samo VIP članovi sada dobivaju pozivnice... što znači, da moraš donirati serveru (barem koliko ja znam, ali još pričekaj nečiji odgovor da se potvrdi).
Ja nisam VIP, Power User i ratio 2.030 te prije nekih mjesec dana je samo osvanula jedna pozivnica...
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 15:43   #1249
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Čitao sam da moraš imat više od 50 gb uploada i da ratio mora biti prek 1.05 i da se onda dobije pozivnica. Omjer mi štima samo moram još uploadat kojih 700 mb pa ću vidjet.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 16:10   #1250
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
na tlu pozivnice dijele kako im dodje. ja imam uploadano 1,4TB i down 505 GB i do sad sam dobio samo 2 puta pozivnicu. ne mora znacit da ces dobit pozivnicu cim dodjes do 50gb uploada. ne sjecam se kad sam prvi put dobio pozivnicu i koliko sam imao uploada
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 16:16   #1251
MixLix
Premium
 
MixLix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 114
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
@mixlix... thnx na ts-u, evo rego se i sve super... 2gb upload free, već 512mb spušio na blackjacku
MixLix je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 17:07   #1252
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
na tlu pozivnice dijele kako im dodje. ja imam uploadano 1,4TB i down 505 GB i do sad sam dobio samo 2 puta pozivnicu. ne mora znacit da ces dobit pozivnicu cim dodjes do 50gb uploada. ne sjecam se kad sam prvi put dobio pozivnicu i koliko sam imao uploada

Ratio: 4.366 Uploaded: 585.51 GB Downloaded: 134.11 GB
i dobio jednu...

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 17:23   #1253
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
Ratio: 4.366 Uploaded: 585.51 GB Downloaded: 134.11 GB
i dobio jednu...

Ja imam dosta manje uploada pa sam več dobio treću u nekih pola godine, svaki put nekih tjedan dana nakon davanja pozivnice dali mi opet jednu, valjda gledaju kakvi su useri kojima si dao, il nema pravila
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 17:29   #1254
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Citiraj:
Autor intel freak Pregled postova
ruky brisi sile i uredi ih kako treba, sakriti nick, ratio osim desno od tocke isto tako i s up i down,,,, sakriti pp, i ostale nickove ako se vide

Citiraj:
Autor Shadowww Pregled postova
Kasno je sad, ja sam sve vidio, posejvao i prijavio, gotovo je.
Koji si sad pa ti da prijavljuješ nekoga ? Jel tebe skoro netko dobro natamburao ?

Ovo za 50GB uploada može lako biti, kod mene je: Uploaded: 62.69GB Downloaded: 30.87GB.

Dosta slabo koristim taj tracker, većinu toga što skinem nađem na IPT a on mi nekako više leži tak da je TL samo za svaki slučaj.
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 18:49   #1255
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Isto nisam vidio nigdi recovery formu
kucaj rucno /recovery.php
__________________
___________________
DjedMraz je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 19:07   #1256
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
TLovci djele pozivnice kako im dođe, pa ne znam čemu širenje dezinformacija o tome da ih imaju samo VIPovci? Imaju ih i Power useri, al nema nekog određenog perioda kad se dijele, nego ih djele kad im pukne. U mom slučaju, to je otprilike svakih 20-30 dana po jedna.

I znate šta, najmirniji sam kad ih neman, pozivnice su zlo Tjeraju te da ih daješ okolo, a onda si uglavnon na iglama i strepiš radi neodgovornih pojednaca, kojih je i na ovom PCE forumu, previše
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 19:08   #1257
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor DjedMraz Pregled postova
kucaj rucno /recovery.php
No input file specified.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 20:24   #1258
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor MixLix Pregled postova
podsjeća me na Filelist kad je bio najjači...

aaa.... bila su to vremena
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 20:33   #1259
MixLix
Premium
 
MixLix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 114
Citiraj:
Autor pizdun Pregled postova
aaa.... bila su to vremena
da...bio sam na FL power user sa ratiom 5 i skoro 1 TB uploada
MixLix je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 23:06   #1260
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
TLovci djele pozivnice kako im dođe, pa ne znam čemu širenje dezinformacija o tome da ih imaju samo VIPovci? Imaju ih i Power useri, al nema nekog određenog perioda kad se dijele, nego ih djele kad im pukne. U mom slučaju, to je otprilike svakih 20-30 dana po jedna.

I znate šta, najmirniji sam kad ih neman, pozivnice su zlo Tjeraju te da ih daješ okolo, a onda si uglavnon na iglama i strepiš radi neodgovornih pojednaca, kojih je i na ovom PCE forumu, previše
Znam, nego mene žicaju dva frenda da im nabavim pozivnice. A znam da će ih jako teško dobit da se regaju i s 0 postova idu tražit pozivnicu za TL.
Pa zato pitam kak dobit pozivnice da im ja pošaljem jer sam im dobro objasnio pravila, u suprotnom
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na